Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Új 2006-os nyári babák
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 162, 163, 164, 165  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bniki01

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 17:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy

A hozzászólás legutóbb bniki01 által 2008, Aug. 12, 11:43-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Gree

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 16:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Apáknapja: Mi június első vasárnapján megtartottuk. Apa kapott "A legjobb apa" címmel egy idézetes kiskönyvet. Könnyeivel küszködött amikor odaadtuk Hankival. Azt hiszem ezentúl nem felejti el, hogy Anyáknapja is van. Tutira átgondolta ezt a dolgot.

Szilvi: Ha lesz futópadotok, megyek hozzátok. Bár nekem a heti 2-3* kerózás és heti 1 gyüminap úgy látszik segít. Remélem továbbra is.
Nagyon jó ksi husis Dorci. AMikor Hankám kicsi volt, hogy irigyeltem. De már én sem panaszkodom.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 16:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Látjátok azt a csíkos csomagot a képen a bevásárló kocsiban ? Olyan horgásszék, aminek vízszintesbe állítható lábtartója van. Csúúúúúúúcs! A sógoromnak vettünk egyet szülinapjára, de apinak is kellett egy, amit azóta kisajátított Réka TV nézésre, de szotatni is szuper benne Smile Akciós a Tescoban 2999Ft Smile A csajok most is arról nézik a TV-t, mindjárt le is fényképezem őket.

Tyrexa - Érdekes, amióta bodyban járunk, bárki meglátja Dorci combjait, mindenki ezt akarja csinálni vele Smile Smile Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 16:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Moro - klassz, hogy jól van Domi baba ! Kaphatunk fényképet a 2 gyerkőcről egyött? Smile

Evinene - jó egy ilyen telek! Igazi nyaralóhely! Víz és napsütés Smile Remélem, jó idő lesz rátok!
Pont ma beszétem az egyik ismimmel, hogy mennyi aradi kocsi volt itt hétvégén, és ahogy bicóztunk minden (kb) 4. ház előtt román kocsi állt. Azt mondja az ismim, hogy mi vagyunk a hobbitelek az aradiaknak. Kár, azt hittem, ideköltöznek, és kap egy kis plusz normatívát miattuk a város...

Gree - Gratulálok! Meséljetek még pár ilyen jó eredményű fogyókúrát, mint te, meg Zsuzska, aztán tényleg nekifogok végre én is. Fűzöm Apit, hogy a 15. házassági évfordukónkra (20-án lesz) egy futópadot kéne kapnunk - azokat Api is mindig nézegeti, remélem nemcsak porosodna a sarokban, ha azt kapnánk.

Csajok - HÉTVÉGÉN APÁK NAPJA!!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 16:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aztaaaaaaaaaaaa micsoda combijai vannak Dorcinak!!!!!! Shocked Shocked Laughing Laughing óóóóóó, de megnyomkodnám! Laughing Laughing Laughing

Zsezsi is evett már csokiparányt, nagyon ízlett neki! Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 16:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kész vagyok a babanaplók felével, úgyhogy kaptok pár fényképet belőle : Smile

Réka megtanította Dorcinak, hogy a fagyi JÓÓÓÓ! Smile Azóta nem elégszik meg az üres tölcsérrel, pár nyalás fagyit is kikövetel magának. Így Smile :
[^]  

A hétvége legnagyobb száma Smile (halaspult)
[^]  

Első csokievés - Boci Napolini (1/3-a fogyott el)
[^]  
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 16:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem rég ment el a barinőm a kislányával. Jól elfárasztotta egymást a két csajszi. Még szerintem le sem értek a lakásukba Hanki már aludt és Bogi barátnője is beájult 2 perc alatt. Nagyon édik, majd teszek fel fotót. Tényleg!!!

Moro: Jó babázást és nagyizást.
Hát ha én 62 kiló lennék....az maga lenne nekem a boldogság!!! Már a 65-tel is totál elégedett leszek.
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 15:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok ide is megírom
Nemrég jöttünk haza Újpestről valahol a külső Szilágyi útnál a 14-es villamos oceánárok utcai megállójánál voltam Évikével egy anyukajelöltnél( nagyon szeretnének babát de lombik lesz úgy nézki én meg bíztattam hogy uccu neki váltson intézményt aztán jövőre ha lesz hozzá elég tőkéjük /
Nagyon jókat beszélgettünk
ja és reggel 6tól félkettőig nem akart elaludni a lányom csak amikor már teljesen kidőlt a melegtől ( babakocsit nem szereti Confused Confused Confused
Na akkor aludt kemény 20percet a lehel térnél felébredt aztán jó éhes is volt végre kapott 140et miután hazaért és azóta 20perce meg húzza lóbőrt szerintem 6ig Razz Razz Razz Razz

Moro jó babázást kívánok!!

Mi meg holnap este kimegyünk 4napra telekre már az ovit is lemondtam inkább ússzon sokat a kisfiam Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ja meg én is hátha 5kg-tól megszabadulhatok Very Happy Very Happy Very Happy

A nagy melegtől én is beálmosodtam de ha elalszom akkor meg éjjel hánykolodom

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 15:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jó babázást Moro.Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 15:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsombi meg nem akar elaludni, juszt se... pedig én meg beájultam mellette kábé2*10 percre...most egy jó kávé és egy halom cseresznye elfogyasztása után talán életben maradok...Smile
diploma, nehogy eldobd, nekem nincsen, akkor már inkább add nekem.
bár api pedzegeti, hogy szivesen csinál nekem akár agysebészi diplomát is a nyomdában. Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
moro

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 14:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi nagyszülőzünk Győrben, reggel jöttünk holnap este megyünk.
Dávidka jó fiú volt, végigaludta az utat.
Itt volt a friss uncsitesó is Domika, Dávid teljesen odavolt érte. Smile
Tiszta öcsém a pici!
Olyan jó lehet viszontlátni magadat kicsiben, mondjuk nálunk a férjem volt rendelve elsőre... A másodiknál meg majd meglátjuk. Wink

Súly: én 66-al kezdtem a terhességet, most 62 vagyok. Jó lenne ha az a 2 kiló még levánszorogna rólam. 5-el kezdődőről meg nem is merek álmodni...

ÚÚh hát most nagyon beálmosodtam, megyek is a manó mellé....
bniki01

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 14:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy

A hozzászólás legutóbb bniki01 által 2008, Aug. 12, 11:44-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 14:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a profilodban:
mindig értesítsen, ha válasz érkezik:nem

és mikor hozzászólást írsz, akkor itt az ablak alatt vedd ki sz x-et a legalsó sorból Laughing
Vissza az elejére
bniki01

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 14:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy

A hozzászólás legutóbb bniki01 által 2008, Aug. 12, 11:50-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
bniki01

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 14:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy

A hozzászólás legutóbb bniki01 által 2008, Aug. 12, 11:48-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 13:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hazajöttünk ebédelni.

Delilah: Tyrexának van igaza. Rolling Eyes Azért a diplomádat ne dobd a kukába. Sajnálom, hogy felébresztették Miklóskát. Confused Francba a fúrósoknak.

Zsuzska: Nekem mindíg a fejemben van a diétás jégkrém. CSak az a baj abból olyan kevés variáció van.....
Igen én ajánlgattam puha mázesreceptet. Ha szeretnéd még a mai nap folyamán gépelem ....csak most nem sok időm van( csak nem bírtam ki nélkületek Rolling Eyes )

Galamb: Szerintem rossz a gépe. Szerintem írok neki egy üzit és akkor kiderül mi van vele. Vagy???? Náluk vannak Juditék-Alex, Patrik????

Ennyi időm volt....majd érkezem( ezt nem tom miért írom ide mindíg??9
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 13:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Delilah, asszem ithon van Galamb-apu Smile meg mintha bedöglött volna a gépe is...

a mézest először tesztelem majd, nehogy aztán a végén légkalapácsos sütit ajánlgassak. De mintha karácsony táján Gree is ajánlgatott volna valami fini puha mézest...ugye Gree, Te voltál az??? Smile

fúrás, megértelek....remélem ezért nem lesz nagyon hisztis Miki baba..
én meg erről nem tudok leszokni---->... Smile

Fagyi: ha Algida Light fagyikát vennétek, van belőle csoki-vani, meg eper-vani...akkor nem kéne bűnözni, mivel oltárira kalória/és szénhidrát mentes...100g fagyiban 28 g szh van ált, ebben meg van 5g.. ÉS nincsen édesítőszer íze sem.. Smile merem ajánlani...ha 1 egész dobozzal ennél meg, akkor lenne benne annyi kalóri, mintha a noormál fagyiból 100 grammot, vagyis kábé 1/4 doboznyit..

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 13:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsezsi a nasis kosárból megkaparintotta apa korpovit kekszét Laughing addig kínlódott amíg ki tudott 1et venni belőle...nagy örömmel tömte befelé...hááááááááát, azt a pofát!!! Kát, hogy nincs itthon a fényképezőgép!!!!!!!! Rájött a drágám, hogy keksz és keksz között is óriási különbségek vannak...Ez nem jött be neki....most meg nyújtogatja a Rexinek, de annak se kell Twisted Evil
Vissza az elejére
delilah

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 13:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

megyek és kidobom a kukába a diplomámat Twisted Evil
Vissza az elejére
delilah

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 13:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Embarassed Embarassed Embarassed Laughing
Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 13:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Delilah: nem megy a matek????? Twisted Evil
73-3=70 az még 7essel kezdődik....
72-3=69 na, az már 6ossal kezdődik Twisted Evil
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 13:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csokolláddé!!! Smile

Hazaértünk a nagy sétikából, persze nem egyedül, hanem bandáztunk a kiskeresztfiamékkal..Smile kezdenek játszani egymással, és fogdosták egymás kezét is..Le is fotóztam, majd töltöm is fel a képeket. Csekkek befizetve,lakáshitel rendezve, és még egy kis fagyika is jutott. most meg pihegek itthon, enni nem nagyon van étvágyam, de azért benyomtam egy kevés cseresznyés lepényt...
Öcsi meg kapott egy bébiételt, amit felbővítettem egy kis krumlpilevessel, meg reszelt sajttal... tátogatta a száját tisztességgel. Smile

Vatikán-kenyér: nem is hallottam még róla, de készülök sütőben kenyeret sütni.. Smile

Telefon, én nem vagyok annyira elfogult Nokiás, de az akkor kínált telefonok között ennek volt a legjobb ár-érték aránya...

Szilvi áhhhh de írígy vagyok, én is akarooook úszni... Smile Sad Smile

Gree, gratulálok a fogyáshoz...én most stagnálok, de közben meg vedelem a vizet befelé...most annak is örülök, h nem hízok. Smile

Niki, kár, h nincsenek hasonló korú gyerekek, nállunk a lépcsőházban most 2 év alatt rengeteg gyerek született. Bár ritkán vagyunk a ház előt, általában játszóra járunk, vagy mozgásban vagyunk.... Cool
mint ma...

Zsombi most jól kiélvezkedi magát, Csucsu autóival játszik...én megengedem neki.. Twisted Evil

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
delilah

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 12:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad abban a pillanatban, ahogy letettem aludni, elkezdtek a pincében valami munkások kopácsolni... olyan hangja van, mintha a fejem mellett ütnék a radiátort. Gyorsan leszaladtam, de nem tudják abbahagyni, mert valami eltört és min. egy óráig még kopácsolnak. Erre a napomra keresztet vethetek, mert ha felébred, onnantól egészen estig hisztis lesz... márpedig fel fog... Twisted Evil

Szilvi! Hol lehet kapni "néhány dolgot", amit a kenyérbe kell keveri? Very Happy

Gree! Kiszámoltam, akkor 73 kg vagy! Laughing (na jóó, 72, tyrexa segített kiszámolni Laughing )
Én sem ehetek fagyit lefekvés előtt, csak most épp bűnöztem egy kicsit...

Niki! Sajna nálunk is egyre fogynak a hasonló korú gyerekek. Egy hónap leforgása alatt 4 kisbarátunk költözött el és még egy tervezi. Egyetlen egykorú barátunk maradt csak Crying or Very sad ...

Zsuzska! A mézes sütirecept majd engem is érdekel, mert amiket eddig csináltam, mind katasztrófálisan sikerült.

tyrexa! a plüssökkel kapcsolatban nekem nagyon rossz élményem van: a tökimnek csak egy maci volt bent a kiságyában... Egyszer nagy nyöszörgésre rohantam ki éjjel és látom, hogy a gyerek feje egészen be van fúródva a mackóba és nem tud kiszabadulni. Hát én úgy megijedtem, hogy soha többet nem raktam semmilyen állatot még a közelébe sem, amikor aludt. Az igazsághoz persze hozzátartozik, hogy akkor ő még *** volt, Zsezsi pedig már érett nő! Very Happy
Bútor ügyben érdemes elnézni a Praktikerbe. Mi ott vettük, nagyon jó áron és még mindíg tetszik. Asszem az egész sor volt 180000.

Ja Fonizs, én is azért fotózok, na meg magam miatt. Már most is úgy szeretem visszanézegetni, hogy milyen kis tehetetlenke volt. És még így is van sokszor, hogy "afrancbaeztlekellettvolnakapni!!!"

Képtelen vagyok leszokni arról, hogy ne kezdjek "és"-sel mondatot... Embarassed

Evinene! Ez már valami, hogy megpróbált felülni! Ha ő akarja, meg is fogja csinálni! Wink

Galamb hol a viharban van?

Hát persze, hogy felébredt... Twisted Evil

A hozzászólás legutóbb delilah által 2007, Jún. 13, 13:19-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 12:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Húúúúúúúú, akkorát aludtunk!!! Laughing Laughing
Igaz a végefelé Zsezske már randalírozott az ágyában, meg kiabált, hogy :nyanyaaaaaaaa, de még 10percet pihiztem Embarassed
Most gyorsan iszok egy vödör kávét, mert szétrobban a fejem...itt be van bnorulva, esőre áll, de dögmeleg van...na, nekem mindig ilyenkor fáj a fejem Evil or Very Mad
Zsezske meg hajtja Rexit éppen, kell egy kis testmozgás nekik Laughing

Vatikánkenyér: igen, én is csináltam , de már nagyon régen volt....a recept talán megvan még valahol...finom is volt nagyon! lehet csinálok is kovászt Laughing és sütök Laughing

Ma lecsós husit csináltam rizzsel, meg gofrit sütök majd este... Laughing

Méz: én nem vagyok odáig érte....de az akácot kifejezetten nem szeretem, engem is csíp...apa meg erre azt mondta, hogy csak nyafogok....de akkor nem csak engem csíp Laughing

Szilvi: édi lehetett Dorci!!! Laughing
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 12:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
bniki01

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 12:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy

A hozzászólás legutóbb bniki01 által 2008, Aug. 12, 11:46-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 12:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

itthon is vagyunk csak ebédeltetés van, utánna jövök beszámolni..Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 12:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Apánk is Nokia mániás Smile (ellentétben velem) Nálunk most Gyuszusnak van a családban a legjobb telója, az a SonyErisson, amit hangfallal reklámoztak a TV-ben. Még a számítógéphez is tudja használni egér helyett, meg még 10000 dolgot tud. És nem is az a telónk volt a legdrágább... De én sem cserélném le a jó kis Samsungomat mostanában, pedig már másfél éves.

Nekem a repceméz a kedvencem Smile de a napraforgó rögtön utána a 2. Smile Az akácot nem szeretem annyira, mert csípi a torkomat.

Niki - vatikáni kenyér - szerintem ez az, amit nálunk barátság kenyérnek nevezik. Úgy kezdődik a dolog, hogy kap az ember ajándékba egy kis kovászt, és azt kavargatja minden nap, és a nemtomhanyadik napon kever hozzá néhány dolgot, aztán mengint kavargatja pár napig , aztán bekavarja a többi hozzávalót, vesz ki magának belőle kovászt, a többit meg megsüti. Erről beszélsz ? Mert ha igen, én kb 6-7 éve csináltam, és nagyon szerettük, csak aztán egyszer a kovász tönkrement, amikor egyszer nem volt időm rá figyelni, mert nem voltunk otthon.

Látom Zsuzska még a csekkjeit sétáltatja, és sehol senki más sem, úgyhogy megyek írom a babanaplómat, már 1 hete nem írtam.
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 11:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Evinene - látom itt is itt a távirányítós kép, a másikon írtam rá Smile Nagyon jól áll Évike kezében Smile

Gratula az új fogacskákhoz minden babának Smile

Fonizs - én még a 3 gyereknél is aggódós vagyok Smile Lehet, hogy az ötödiknél már elmúlna ? Smile Smile
Jó, hogy ilyen ügyesen evett Szasza tegnap.

Dorci reggelire megevett 4 kanál csokis pidingot, meg utána térült-fordult, felkéredszkedett az ölembe, és mire észbe kaptam már szopizott is. Már voltunk ügyintézni is ma egyesület ügyben. Amíg mi beszélgettünk, addig Dorci megint odajött, és elkezdte mondani, hogy "cici". Persze volt derültség Smile Még jó, hogy csak nők voltunk, meg, hogy az egyesület elnöke védőnő Smile Smile
Útközben megevett még Dorci egy fél málnás rudit is Smile Most értünk haza, szopira elaludt.
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 11:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Mikor jön rám a süthetnék? Naná, hogy akkor, amikor kint is 30 fok van. Babapiskóta tésztája bekavarva, délután lehet sütni.
Este 7-8 között kimegyek a nagyokkal a kondiúszásra, mert tegnap az úszómester (nagyon helyesen) nem engedte be a 2méteresbe Rékát, hagy gyakoroljon. Én meg legalább úszkálok egy kicsit végre, mert Dorcivan nem lehet még ilyesmit, amikor ott van. Api meg addig babázik Smile

Megyek visszaolvasok.
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 10:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szióka!

Csak gyorsan átfutottam amiket írtatok.

Niki: Én sem tudom lánynak nézni Kriszt.

Fonizs: Semmi gond.....ma már talán a hangultom is jobb. A férjemé még sajni nem. Szerintem majd csak a temetés után tud megnyugodni.

Delilah: Én lusti vagyok most kélpeket töltögetni. Viszont a tiéd nagyon szupik. Miklóska már most tudja, hogy nem mutatunk meg mindent elsőre. Wink Wink

Tyrexa: Amiénk vadkörte színű és baromi könnyű tisztán tartani.
Ha megnyugtat mi is sokszor keltünk. Valószínűleg a lábujja miatt...elkezdett leválni róla a köröm.
Szóval csak 1 fecske volt...de legalább tudom, hogy ha nincs baja akkor áttudja aludni az éjszakát.

Gyümi napom van!!!! Már csak 3 kiló kell a terhesség kezdeti súlyomhoz és onnantól 6-sal fog kezdődni. Utánna majd doppingolom tovább magam. És ha sikerül akkor én is ehetek fagyit lefekvés előtt nem csak Delilah!!4

Na puszi majd délután jelentkezem.
bniki01

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 08:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy

A hozzászólás legutóbb bniki01 által 2008, Aug. 12, 11:45-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 07:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ma délelőtt csekk-befizető útra indulunk öcsivel, úgyhogy majd csak dél körül jövünk, vagy amikor hazaérünk, mondjuk ezt hülyeség volt leírni...csak itthonról tudnék netezni..

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 07:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hellóka!
Jó sokat írtatok ám Smile

Fonizs, nekünk Hyundai-nk van, meg az előző a nagy böszme kocsim is az volt. Elég mókás volt, amikor kiszálltam 8 hónapos pocival a teherautóból... Laughing de most személykocsink van. Smile
És én sem voltam egy nagy sütisütő, csak evő, de kábé 2-3 éve szeretek kísérletezni a sütikkel, persze volt olyan, ami a kukában végezte, nem is olyan régen...a mézes sütikkel nem bírok, bár most kaptam egy (állítólag) tuti mézes recit, majd kipróbálom. Smile

Szilvi, nálunk nem fogyott el a süti, igaz 2* adagot csináltam, de api is félti most a vonalait..meg én is így csak szolídan csipegettünk. de így is 1 kilóval több vagyok, mint tegnapelőtt, sebaj, majd alakul valahogy.
Még nem is mondtam, pár hete vettem a piacon repce mézet, hát mit mondjak, én aki a mézet sütin és teán kívűl nem szeretem, bele-bele kóstizok..isteni, de azért még mindig a napraforgó viszi a prímet. Smile

Mit akartam még??
Ja, nekünk csak a tiszta víz jön be, semmiféle más folyadékot nem iszik meg külön..Lassan azért próbálkozok teával.

Tegnap vendégeink voltak, a barinőmék jöttek át kiskeresztfiunkkal..Andris 9 hónappal idősebb, mint Öcsi, és jól elvoltak, csak képet nem csináltunk róluk.De a végén azért Andris leosztotta a szerepeket. Öcsi mindig ment utánna, élvezte is Andris, de utánna a járássegítőn összevesztek, és felborította Öcsit, aki úgy megijedt, hogy elkezdett úgy bömbölni, mint még soha...de utánna szent volt a béke. Smile
Ezután jól bevacsizott Öcsi, és mivel napközben teljesen kiürítette a cickókat, kénytelen voltam tápit adni neki...250 gramm vacsi után behúzott 300 ml tápit, ekkor csináltam még neki egy 200-asat, amit hajnalban odaadtam neki, sajnáltam kidobni...és reggelre már csak ímmel-ámmal akart cicizni...Szal valószínűsíthetem, hogy önleválasztást indítottam el. Győz a lustaság, mert a cumiból ugye nem kell erőlködni..ha így lesz, akkor sembánkódom, hiszen 11 hónap szép idő. Laughing
Ja, és a betápizás után otthagytam a szobánkban a földön a takarón, és mire beértem fürcsi után (15 perc), már durmizott is...
de éjjel azért ébredt sokat...vagyis 2-3* tuti.

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 06:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jóóóóóóóóó reggelt!

Hát Zsezske is ébredt vagy 5x Crying or Very sad ebből 3x a lába szorult be a rácsok közé és nem tudott megfordulni Evil or Very Mad pedig plüssökkel ki van pányvázva körbe, de mindig arréb rugja...reggelre az összes a lábánál van az ágy végébe... Rolling Eyes

Mi is kettecskén vagyunk, a nagyok dolgoznak-suliznak...Ancsiéknál hétfőn megvolt az osztályozó , de volt olyan idióta tanár aki még tegnap is adott nekik leckét....kérdezte, hogy muszály megcsinálnia? Mindtam neki, hogy hagyja a francba, ha kap rá egy egyest, az se érdekel...úgyse számít az már sehová se Twisted Evil (bezzeg ha évközbe kérdezte volna... Twisted Evil megeggyeltem volna Twisted Evil )meg fáradt is, látom rajta...kemény volt ez a tanév Rolling Eyes

Timso: hagy Dani napközben aludni picit?

Evinene: látod-látod! Egyre ügyesebb Évike!!! Laughing

Fonizs: ez az adag kaji nagyon jó! Zsezske se eszik sokkl többet! Tegnap például a főzelék nem kellett neki, zárta össze a száját, meg se kóstolta...így kapott helyette joghurtot, na az bezzeg megy neki, napi 4-5 dobozzal megenne...meg a natúr joghurt és kefír!!! Túró rudi!!! Ezek a kedvencek!
Örkényiek leszünk!

Delileh: hááááááááááát.....nem tudom megmarad-e a járókában...de kénytelen lesz...

Gree:Egyszerű bútort szeretnék, ami nem túl drága....nem akarom, hogy túl sokat költsenek ránk....Méretileg nagyobbacska: 2x4 elemes kell...Majd meglátjuk....a lényeg az, hogy fehér semmiképpen ne legyen, inkább hajlok a natúr fa vagy a szürkés-kékes irányába....
Vissza az elejére
timso.1980

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 05:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Fonizs: Very HappyVery Happy almával itatom, amit vízzel higítok. De láthatóan még így is részegeskedik tőle.

Visszaolvastam, de ha megölnek se tudom mit akartam még írni......

Az éjszakánk elég ramatyul sikerült, valami fél 11-kor volt hajlandó elaludni és vagy 20* ébredt, 4-kor már üres volt a kis bele adni kellett neki pépet is, mostmeg húzza, mint állat én meg persze, hogy nem tok visszaaludni, Api is elment dógozóba.
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 23:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Meg is dícsértük az apukájával
Amúgy pont ma párom is szólt bekakilt a gyerek ( mondtam neki tegye tisztába de ma nem volt kedve ja mindig nagyokat kacag amikot bekakilt abból lehet tudni hogy van ( nincs benne sírásos rész csak nevetgél meg veszekszik)

[^]  
Vissza az elejére
Fonizs

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 23:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok:)
Ma megint éjjel jelentkezem:) Tök jó napunk volt:) Tulajdonképp nem csináltunk semmit, csak pihiztünk játszottunk pancsiztunk és én egy kicsit renbe raktam a CD-ket meg port töröltem a komódon:))
Szaszának a tegnap végre kibújt a 6.-foga!!!! Smile Most már alszik de elfelejtettem beadni a Viburcol kúpot Confused kérdés meddig van nyugton...
Annyit írtatok, hogy már két órája lassan csak olvastam Smile Most igyekszem válaszolni Smile Kattog ez a rohadt billentyüzet és erre elég könnyen felébred a kiscsaj ...
Evinene-Évike nagyon nagyon ügyes ha már ilyeneket csinál!!!! Biztasd és dicsérd, nagyon sokat segít a fejlődésben mert megértik a hangsúlyból az ösztönzést!!

Szilvi- kaja nálunk ma egész jól ment, ebédre kb. 1,5 dl tömény húsleves turmixolt zöldséggel és csirkehusival, majd egy kis tökfőzelék+lenyúlta a kenyér szeletemet és csipegetett abból is.
Du. majd egy egész üveg barack bébiételt benyomott !!! Ja és cicit tulajdonképp csak délelőtt és késő délután kért!!! Egy kicsit fura de nem szeretném még leszoktatni a ciciről Smile Olyan jó, hogy van valami amit csak én tudok neki megadni Smile A mi dokinénink azt mondta a tegnap, hogy makk egészséges Szasza csak én aggódom tulságosan minden apróság miatt és ilyenkor szokta ajánlani, hogy gyorsan szüljön anyuka még egy gyereket ne legyen ideje minden aprósággal foglalkozni Smile Hát mondtam neki, hogy nekem első gyerek és ha hülyeség is inkább megkérdezem ha valami aggaszt minthogy később ebből a gyereknek baja legyen:)

Tyrexa-én is imádom a kis hurkáit, bár már kezdenek eltűnni ahogy nyúlik Rolling Eyes gratula a 4. fogacskához!!!
Szasza ma az apja ölében ülve csinált be Smile Laughing ne félj hozta is be rögtön, hogy nagyon büdi a lány Smile)
Zsuzska-Szasza foggal szorította össze nekem ezelőtt egy hónapja kb. a jobb melbimbit de úgy hogy azt hittem piercinget akaszthatok bele Shocked hát napokig alig bírtam szoptatni és persze elalvához majdnem mindig a jobb cicit kérte a kis szadista Smile
Gree -a nagy vita közepette nem írtam, de részvétem az ismerősöd miatt... ma láttam a TV-ben is ...
drukkolok neked egy jó éjszakáért vagy többért Smile
Szasza a távirányítót nagyon jól kezeli, amikor a legérdekesebb valami a tv-ben tuti akkor nyomkodja el és hát akárhogyis de valahogy mindig akkor sikerül megkaparintani a távirányítót Smile Apja nagyon élvezi, hogy ilyen kis életrevaló huncut Smile
Delilah-nagyon jók a fotók!!! én is állandóan fotózok Smile Mindig az jár a fejemben, hogy egyszer talán örülni fog neki a lány ha felnő és láthatja képekben azt a kort amire már nem emlékszik Smile Mi volt az a titkos dolog, újabb taktika amiről beszéltetek ? Smile fúrja az oldalam a kiváncsiság és hát nem jöttem rá!!! Shocked
Niki üdv a csapatban:) Néztem Krisztián majdnem akkora volt mint Szasza amikor megszületett:) Szasza 4100 gr és 58 cm volt:) A kis csibész ruháit gyerekestől szoktad mosni ? Laughing Laughing Laughing Laughing tényleg huncut ahogy a képeken látszik:)
Timso--Nagggyon jó a Danika videója!!!!! Mivel itattad le ? Laughing Laughing Laughing Wink
a szájpenész tényleg visszajött???
Zsuzskanéni-kösz a receptet Smile én is lemásoltam, egyszer rászánom magam és megsütömSmile Nem erősségem a sütés Embarassed Embarassed megenni persze annál szívesebben Smile A nokia telóban egyetértek veled, szerintem verhetetlen a kezelhetőséget és a strapabírást tekintve!
Tyrexa-gratula a házhoz!!!!!! De szívesen mennék már én is innen Embarassed amúgy tényleg hová költöztök, hogy Dabason kell ügyintézned?? Én Dabason dolgoztam mielőtt eljöttem szülni illetve már két éve hogy nem járok le nagyon mert a balesetem miatt táppénzen voltam több mint egy évig de előtte három évet ott húztam le a Hyundai szalonban Smile
Moro- Dávid nagyon tud alkotni:) naponta ezt hányszor játsza el ?Smile Smile Smile bár szerintem mindegyik gyerek rámol ha teheti Smile
Huh lányok most néztem az órára megyek aludni egy kicsit mert Szasza mindjárt ébred és én még le sem feküdtem Smile

Szép éjszakát mindenkinek!!!!

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 23:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[^]  

[^]  
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 23:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De hol van Fonizs???

Nekem is most hiányzik az esti összefoglalójával Confused Confused Confused Confused Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

[^]  
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 23:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Így fogta meg és kaparintotta el az apjától a tv távírányítót Laughing Laughing Laughing

[^]  

[^]  
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 22:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja amúgy még én is most ettem gesztenyepűrét ja meg kakaót ittam rá
ezt kívántam és lehet eszek még pattogatott kukoricát is mert mindjárt megyek dvdézni ( párom váratlanul elment valahova és lehet csak hajnalban jön haza Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

[^]  
Vissza az elejére
delilah

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 22:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szilvi! Velem is csinálta már ezt az a progi akkor, amikor kivágott képeket töltöttem fel. Valamiért nem szereti a kivágott képeket, de ne kérdezd miért....
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 22:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Delilah - na azért...már azt hittem fürcsi után is kukucsoltak Smile Olyan jó látni, ahogy nyílik az értelmük, és ők kitalálták, hogy játszani fognak, és játszottak is.

Nem tudom mit csinálok rosszul, a mostani avatarom is 10 kép feltöltésének az eredménye, de nálam csak 1 látszik. Ti is csak a hasonfekvőset látjátok ? Pedig mindegyik feltöltött kép kisebb 1MB-nál ahogy írja.
Vissza az elejére
delilah

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 22:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csajok! Ne csak én rakjak már föl képeket! Twisted Evil Tessék szives lenni belinkelni legalább a jobbakat!

Az én fütyisem ma kukucsosat játszott a haverjával. Ma először érdeklődtek egymás iránt komolyabban: Very Happy
http://i135.photobucket.com/al.....612005.jpg
Ez pedig fürcsi után:
http://i135.photobucket.com/al.....612013.jpg

Niki! Pedig a te tökid is teljesen pasis, én nem nézném lánynak...

Nekünk olyan közepes bőrünk van. Se nem túl fehér, se nem túl barna, de jó vastag!!! Laughing

Tyrexa! Ez nagyon rendes a szüleidtől! Gondolod, hogy Zsezsi megmarad a járókában? Mi már levittük a picébe...

Gree! Ébredésmentes alvást Hankinak!

Megyek, benyomok még egy adag fagyit.... Embarassed
Vissza az elejére
bniki01

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 21:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy

A hozzászólás legutóbb bniki01 által 2008, Aug. 11, 11:31-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 21:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szép estét mindenkinek!

Igen, nekem is nehezen jön be időnként a családinet Sad

Niki - klassz lett az avatarod.
Én napok óta olyat csinálok, mint a Tyrexáé, de egyre kevesebb képet váltogat, hiába 10-et töltök fel mindig. A végén már csak 1 álló kép volt, pedig lekicsinyítettem a képeket, ahogy írja. Na, most újra nekifutok...

Zsuzska - megcsináltam a sütit. Van neki egy nagyon nagy baja - ahogy kisül, 1 órán belül eltűnik az egész tepsivel Smile Smile Smile Holnap a meggyeset is megpróbálom Smile Smile

Tyrexa - akkor mindenki nagyon örül a családban, hogy "házasodtok" Smile Smile Az én anyukám is ilyen fészekrakó típus, mint a tied. A mostani konyhabútort nekünk is ők vették - anno 15 éve. De az új házunkban új lesz, ez meg itt marad.

Szegény Gyuszusom is leégett rendesen ma a strandon, mert az én bőrömet örökölte . Api is hófehér bőrű, de csak az első napsugárig. Aztán barna lesz belőle, és nem jellemző, hogy leég. Szerencsére Réka is az ő bőrét örökölt, így tavasztól amikortól süt a nap, mindig küldöm kezet mosni, mert azt hiszem, hogy koszos neki, közben csak barna Smile Remélem Dorci is az Api bőrét örökölte, ez még nem derült ki... Még nem égett le eddig - de a strandon 30-as babanaptejjel kenem.
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 21:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nektek is olyan nehezen teker be a családinet van amikor tök hamar aztán most az előbb alig bírtam kivárni a dolgot Confused Confused Confused Confused

[^]  
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 21:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree én nagyon szerettem volna meg szeretném hogy cicifüggő legyen Évike de sajnos a sors másképpen rendelkezett ezügyben is amíg volt tejem addig szigorúan tilos volt adnom amikortól adhattam volna neki akkor meg elapadt Confused Confused
a akkor sem ciciből hanem szondán át de addigra 15mlre lecsökkent
a szopizás amúgy csak 4hónapos kortól volt megengdett addigra tanult meg szopizni szóval 8hónapja még csak Confused Confused Confused
Aztán nehogy elfogyjál a kiváncsiságtól Gree Razz Razz Razz Razz Razz ( "lyukad az oldalam"

[^]  
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 21:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Niki: Üdv a csapatban. Krisztián nagyon vagány kis krapek.
Épp akartam kérdezni, hogy cicztek e még de már kaptam is választ.
Hankám is elég korán felállt, ülni ő is csak később tanult meg. Az állás egyedül viszont már elég jól megy.

Úgy látom a 2006. nyári babók között a fiúk cicifüggőbbek, mint a lányok. Na jó azért van még 1-2 csajszi aki szopizik.

Tyrexa: Nagyon rendik a szüleid. Mekkora segítség ez nektek most. Milyen konyhabútort szeretnél????

Judit: Nehari. Szerdán mindíg a házbéli barátnőnkkel töltjük az egész napot, hogy szokják egymást a csajszik. Meg persze bennünket felnőtteket is. délután meg apósék jönnek.

Szilvi: Csak elfogadják ha már annyit melóztatok rajta!! Mega drukk!!!

Delilah: Fotók???? Lukad az oldalam...

Mára puszika....ti is drukkoljatok a szupi éjszakához(légyszi)
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 162, 163, 164, 165  Következő
163 / 165 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés