Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Új 2006-os nyári babák
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 163, 164, 165  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Gree

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 10, 16:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szilvi utólag is boldog szülinapot neked. Örülök, hogy tetszik a fősulis élet. ÉS mennyire máshogy tanul az ember, így felnőtt fejjel ugye?

Mi jóé vagyunk. Hankus oviban. NEm mondanám, hogy sokkal könnyebb ám így az életünk. Mert ugye reggel el kell vinni időre, és menni is kell érte. Szóval ez az időhöz kötés azért rémálom nekem...nem szeretem. Kenike jól fejlett csemete. 8kiló és 65cm, így 4 hónaposan.
4 hónapos 2 napos korában pedig simán megfordult, és ezt azóta is gyakorolja.
Az éjszakáink sajnos már nem annyira nyugodtak, mert legalább 2szer, de néha többször is ébredünk. VAgy kevés a tejcsi, vagy pedig jön a foga.
Hajnali evés után fél6 már nem is nagyon akaródzik vissza aludni neki.
szóval kicsit fáradt vagyok,de majd javul ez is.
Egyébként pedig nem panaszkodom, mert nagyon nyugodt és jókedvű csemete.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 09, 23:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Óóóóóóóóó, erre már csak a kísértetek meg Evinene jár ???? Köszi Nene, hogy eszedbe jutottam.

Mizu veletek?

Én suliba járok keményen Smile Épp vizsgaidőszak van (elsőre sikerült a matekom juppijúújéjjjjj Smile ) Nagyon tetszik a főiskolás élet, egy csomó új dolgot hallok.... remélem ezekből az új infókból rájövök, hogy merre kellene elindulni a Kormival, mert ezen a környéken nagyon nehéz életképes vállalkozást létrehozni, olyan kicsi a fizetőképes kereslet.
Amikor tanulok, mondom a gyerekeknek, hogy "halkabban, mert nem tudok figyelni" Smile Dorcika elkezdte utánozni az utóbbi időben, a héten az oviban is mondta, erre mondja az óvónéni délután ahogy megyek érte, hogy lehet, fájni fog a füle Dorcinak, mert egyfolytában arra panaszkodott, hogy túl hangosak vagyunk, és halkabban beszéljünk, mert bántja a fülét Smile Smile Ááááá, mondom, nincs itt semmi probléma, csak mintát követ a gyermek, ezt én szoktam otthon mondani, amikor tanulnék, tőlem leste el Smile

Félelmetes hogy telik az idő! Most születtek, és már azon tanakodunk a csoporttársaival, hogy beadjuk őket iskolába már 2012-ben, vagy várjunk még egy évet...

Írjatok lécci, mizu veletek. Rólunk friss fényképek az albumban. Link itt alul.

BUÉK mindenkinek, és boldog szülinapot és névnapot minden babának (????? Smile Smile Smile és mamának, aki únnepelt mostanában!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 08, 16:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek kellemes hétvégét!!

Hol vagytok anyucik így eltűnve?

Tanulás; meló gyerekek ahogy sejtem...

Szilvi boldog születésnapot itt is!!!!

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 01, 16:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot!!!

Zsuzska kislányának Boldog névnapot és Minden Fruzsinának!!!!

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Dec. 26, 10:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Boldog BÉKÉS ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!!

Remélem mindenkinek szépen nyugodtan telnek az ünnepek!!! Laughing Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Dec. 17, 09:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot és kellemes hétvégét!!

Szilvi hát először is ma nagyon hidegre ébredtünk..
Brr..
Évikének elkezdődött a téliszünet
Zsoltikám még 22ig megy suliba 21én ünnepély.
Évikének tegnap volt az óvódai de a tornatermükben szóval ez ilyen közös volt..
Kislányom angyalka volt majd rakok be képet róla.
Január 25én pedig műtétre vagyunk előjegyezve orrmandula de nála nem a sima fül orr gégén lesz a műtét
Hasnem a Heim Pál D nagy sebészeti műtőjében mert onnan azonnal az intenzívre viszik majd 24órás megfigyelésre.
Súlyos Apnoes lett a lányom alig kap levegőt alvás közben Sad
Doki néni aki műteni fogja nem vállalta be a sima osztályos dolgot.
20percig csak nekünk kért és egyeztetett időpontokat..

Közben a múlt hétvégén nagyon beteg voltam alig tudtam ellátni őket..
Stiv segített amiben csak tudott még anyumhoz sem tudtam átmenni.

Szülinapi gratulációkat mindenkinek köszi!!!!

Gree ez milyen nagyszerű örülök hogy ilyen jól fejlődik a kisfiad!!!!

[^]  
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2010, Dec. 11, 23:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree - ügyes vagy, hogy megy a szopi Smile Hol lehet fényképet nézni rólatok?

Jobbulást minden betegnek!

Evinene - Boldog szülinapot Neked!!!

Mizu veletek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Nov. 29, 21:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Jó régen írtam már.

Hankus végre mehetett oviba, de ismét csak 3 napot bírt ki. Csütörtökre már hurutos nyelőcső gyulladása lett. Ugyanis udvarozás után hideg vizet ittak a mosdóban.
Holnaptól mehetne, de inkább itthon tartom, hogy hétfőn Mikulásra tudjon menni.

Keni jól van. KIs vasgyúró. Már nem csak szopogatja, ha nem nézegeti is a kezét. A játszószőnyegen jól elszórakoztatja magát. Csípőszűrésen is voltunk...és szerencsére minden rendben. Ja és akkor kivételesen kibírta a 4órát is evés nélkül. Mert egyébként 2 óránként eszük/iszunk. Mivel még mindíg csak anytejet kap.
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Nov. 10, 11:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok

még mindig áztatok állítólag de minden csontszáraz nálam legalábbis kivülről bojlerem az nincs egyelőre nem is érdekel..

Lényeg lehet mosta főnyomó cső tört el ááá
de ezt mega háznak kell állnia!!! én bele sem nyúlhatok!!!

Tyrexa itt is jelzem majd írok iwiwre választ lényeg fórumozom én csak nem itt mert nem babás témákkal foglalkozom mostanság vagyis ez most háttérben van..
Danubius rajóngói fórumon és Slágerfan rajongói portálon vagyunk reggeltől estig vagy amikor időm van
Itt ni..
http://slagerfan.hu/index.php

Ott pillangó az avatarom..

[^]  
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Nov. 09, 11:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot hetet kívánok!!!

Szilvi jó gyorsan telt..
Mondjuk én alig vártam hogy újra suli ovi legyen végre..

Csakhogy megint váratlanul elromlott a lakásban valami méghozzá a vízátfolyós gázbojler ami áztatta 4,5év után megint az alattam lakót vasárnap hajnalra arra ébredtem hogy ezerrel csengetnek áá tegnap leszerelték hogy megjavítja szerelő szerencsére azóta víz sehol sincs ( 4,5éve nyáron az eternit főlefolyó cső adta meg magát ááá Sad vagyis 5.5éve 4,5éve a mosogatóm alatt áztattam ezeket mondom ez a lakás úgy ahogy van meg van átkozva!!!

utálok itt lakni élni szervezem is az elköltözést ezerrel..

[^]  
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2010, Nov. 07, 00:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 15, 15:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tyrexa, őszinte részvétem.
Most is gombóc van a torkomban, ahogy olvastam a soraidat. Sad

Mi elvagyunk ,csak már a netre nem jut időm fejönni érdemben, a dolgaimt gyors elintézem, aztán ithon teszek-veszek, és játszunk a gyerekekkel. Annyira kevés időt tudunk hétközben együtt tölteni, így kihasználunk minden pillanatot. Nálunk, szerencsére egyik gyerekre sincs panasz oviban bölcsiben. így a 3 gyerkőcre jutó rosszaságot Janó produkálja a suliban..... Majd csak kinövi. Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 13, 11:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot!!

Szilvi köszi megnyugtat a dolog, mert tényleg kezdtem magam szar anyának érezni...

És akkor pár képecske Siófokról
[^]  

[^]  

[^]  

[^]  
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 11, 22:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

okszi Delilah - várom!

Gree - Keni már 1 hónapos, hú, hogy rohan az idő!

Evinene - Dorciért az utolsó utáni pillanatban kell az oviba mennem, mert amúgy bömböl, hogy hamar jöttem, még nem akar hazamenni Smile Mondtam is a múltkor óvónéninek, hogy gondolom ő már biztos alig várja, hogy eljöhessen hozzánk családlátogatásra, megnézni, hogy milyen vasketrecbe zárva tartjuk otthon szegény gyereket, ha ennyire nem akar hazajönni Twisted Evil Twisted Evil Razz
Vissza az elejére
delilah

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 11, 18:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tyrexa! Őszinte részvétem! ... és ne csak arra gondolj, hogy milyen rossz, hogy már nincs, hanem arra is, hogy mennyire szerető családja és teljes élete volt, amíg élt... hogy láthatta és szerethette az unokáit és békével ment el. Én, ha apukámra gondolok, mindig azzal vígasztalom magam, hogy nem is halt meg igazán, hiszen én belőle vagyok, igy ő bennem tovább él... ehhez még hit sem kell... Sok erőt kívánok neked!

Szilvi! Köszi, jól vagyunk, csak nem volt időm ideülni írni. Dolgozom ezerrel, kisfütyi oviban... nagyon sok bajom van vele, állandóan panaszkodnak rá (bár itthon teljesen tündérbogár - persze magához képest). Majd rakok fel valami képet is... Smile Futok... Smile
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 11, 14:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tyrexa. Őszinte részvétem. Gondolom,hogy nagyon fáj...kitartás, és sok erőt kívánok én is. Talán a csemetéid kicsit feledtetik veled, és vidámságot adnak.
Sok sok sok puszi neked
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 11, 10:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot hetet!!

Tyrexa ŐSZINTE RÉSZVÉTEM!!!! Puszi Puszi

Csütörtökön mi is vigasztalni mentünk, mert egy barátunk rákban halt meg 1éven belül ... tavaly novemberben diagnosztizálták nála...erre egy másik kedves barátomnak 25éves neki is tüdőrákja van lehet Londonba meghalni megy vissza október 20-án műtik.. Slágerangyal alapítványban dolgozik mint önkéntes most Kolontárra mentek segíteni..

Én sírdogálok sajnos a gyerekeim előtt illetve csak fiam látja.

Erre ma kérdőre vontak hogy miért nem akar velem hazajönni a kislányom hogy verem e a lányt meg ilyenek hát én majdnem elájultam hiszen Évikét soha Sad az ovis gyermekvédelmis Sad
ölelgetem a lányomat 4éve kaptam haza október 9-én

Siófokon jártunk a hétvégén péntek szombat ott aludtunk...

Szilvi erősen gondoltam rád, mert végre láttam a Siócsatornát de nem mentünk el a zsilipig csak léestem mennyi vizet kell leengedni, mert a molónál felcsapott a Balcsi vize...

[^]  
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 10, 19:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tyrexa - ŐSZINTE RÉSZVÉTEM!!!! Bár tudom, ez már nem segít Sad Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon sok erőt és kitartást kívánok Neked ezekben a nehéz napokban/hetekben/hónapokban - hisz egy akkora traumából azért kell idő a felálláshoz Sad Sad Sad
Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 10, 19:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma hajnalban meghalt apukám. Crying or Very sad
Tegnap még el tudtam tőle köszönni, bár nem gondoltam, hogy többé nem látom. Elmondtam neki, hogy mennyire szeretem és a Zsezsi küldte rongyos-rózsaszín-gyógyító pelinkánt is a párnájára tettem. Néha kinyitotta a szemét és mindig engem keresett. Mikor jöttünk el , szorította a kezem és nem akarta elengedni.
Ő már tudta, hogy nem lát többé, szerintem.
Annyira fáj, hogy azt elmondani sem tudom....
Ráadásul ma délután meghalt a nagybátyám is.
Ugyanaz volt a baja, mint apunak, csak őt pesten kezelték és már hónapok óta morfiumozták...
Együtt mentek el...vagy apu elvitte magával őt is....
Úgyhogy mára már remélem nem jön senkitől semmiféle hír.
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 08, 09:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tyrexa: Sad Sad Kitartást kívánok neked ezekhez a napokhoz.
Szerintem erre nincs jó megoldás. Ha nem szeretnéd akkor ne vidd a csemetéket. Bár úgy gondolom a gyerekek ezt nem úgy fogják fel, mint mi. Igaz Zsezsi már nagyon okos, és biztosan sokat kérdezgetne utána. Az meg neked nem biztos, hogy jó.
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 08, 04:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szilvi: Ancsi vendéglátóipari szakközépbe ment. Egyenlőre még tanulni is hajlandó, remélem így is marad...
Bébi: úgy voltunk vele, hogy ha jönni akar egy bébi, hát jöjjön...de azt hiszem, hogy most jobb így...olyan idegállapotban vagyok, hogy most félnék attól, hogy ártanék vele neki... Crying or Very sad
Apukám kórházban van ismét, morfiumot kap 4x egy nap...szinte állandóan alszik. Fullad, nagy fájdalmai vannak ha ébren van...az orvos azt mondta, hogy innen már pozitív előrelépés nem lesz..tehát haza már nem megy. Minden nap ajándék. Eddig ha kórházban volt, minden nap többször is beszéltünk telefonon, mostmár nem lehet érteni amit mond, csak motyog...De még azt a motyogást is olyan jó hallani... Crying or Very sad
Türelmetlen, ideges vagyok. Az a baj, hogy a gyerekekkel is. Pedig tudom, hogy nem lenne szabad.Aludni alig tudok, jó, ha napi 4-5 órát sikerül.
Majd szombaton megyünk apukámhoz Sanyival, de a gyerekeket nem visszük, majd anyósom vigyáz rájuk. Szeretném ha nem látnák ilyen állapotban, ne így emlékezzenek rá majd. Amúgy meg lelkiismeretfurdalásom van, mert tudom, hogy apu szeretné látni őket, talán utoljára.Nem tudom mi lenne a jó megoldás, már ha egyáltalán van jó megoldás...
Hát ez van...Hajnalonta kiülök a konyhába és ott bőgök...mert Zsezsi előtt nem lehet...hétvégén elsírtam magam előtte és teljesen megrémült, még órák múlva is ölelgetett és azt hajtogatta, hogy nem is tudta, hogy az anyukák sírni is tudnak...

Puszilok mindenkit!!!

bocsika már megint a lelki terheimért....remélem egyszer már majd jót is tudok írni...
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 06, 13:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tyrexa - Sad Sad Sad Sad És terveztek is még egy gyerkőcöt, vagy csak ajándékba kaptátok volna... ?
3 gyerkőc mellett nem egyszerű az élet, remélem hamarosan találsz olyan munkát, amit mellettük is be lehet vállalni, addig pedig élvezd ki, hogy magadra is fordíthatsz egy kis időt... Ancsi hová ment tanulni, mit tanul?
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 29, 19:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!

Oh Tyrexa Sad Puszi Puszi Puszi Puszi Puszi Puszi nagyon sajnálom, viszont bátor döntés volt részedről..
Még éppen időben váltottál
Műszeres befejezés az volt neked; éppen 8éve nekem is azta Sad
Miss aborted más ám mintha önként mentél volna csak, mert nem kell a gyerek Sad
Tényleg rengeteget melóztál emlékszem scak hajnali 2-3kor szoktál ide írni amit nagy ritkán...
Nem panaszkodás kiengedted nekünk is a gőzt, és tényleg már nem volna 2gyerekem én diliházban végeztem volna.. terelnek elég rendesen Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 27, 16:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Legelőször is: Gree nagyon sok szeretettel gratulálok kisfiadhoz! Laughing

Bocsika, hogy ritkán jövök, de eléggé padlón vagyok...még jó, hogy ez a sok gyerek zsong állandóan és elterelik a figyelmemet... Rolling Eyes
Most jöttem haza a kórházból...volt egy spontán vetélésem, amit először méhen kívüli terhességnek diagnosztizáltak. Úgyhogy vizsgálgattak, szúrkáltak, aztán műtétileg be kellett fejezni a terhességet(kaparás-fúúúj de utálom ezt a szót). Már megy lefelé a hcg-szintem, úgyhogy szinte 100%, hogy nem méhen kívüli volt.
Már nem dolgozom a férjemék cégénél sem(péntek óta)...túl sok volt a meló és már csak erről beszéltünk, semmi másról. Így arra a döntésre jutottunk, hogy ez kell ahhoz, hogy ne romoljon meg a kapcsolatunk.(remélem időben) Felvettek egy titkárnőt, én meg próbálok nem féltékenykedni, irigykedni stb...mert azért 1 évig csak ebben éltem, mindent tudok szakmailag erről a szolibizniszről stb ...nehéz nagyon, de muszály volt.
Most bejelentkeztem kozmetikushoz, fogorvoshoz, fodrászhoz...amire eddig semmi időm nem volt.
A gyerekekkel is többet tudok foglalkozni és ez pozitívum.
Na, jól kipanaszkodtam magamat...bocsika...
Puszi mindenkinek!
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 27, 13:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

.....

[^]  

A hozzászólás legutóbb evinene által 2011, Ápr. 21, 22:15-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 27, 07:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Évikének és Keninek gratula a súlygyarapodáshoz Smile

Nene - már megint milyen szuper programon voltatok!
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 25, 15:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Évikém pedig 5hét alatt hízott 300grammot!!!!

[^]  
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 25, 15:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot és kellemes hétvégét!!!

Szilvi:
Zsoltika már csak néha nem mondja ki az Rbetűt ha gyorsan akarja mondani..
Évikém pedig babanyelven és egyre többször énekel valamelyik nap felismerhetően dalolászta el a dallamot..

Gree de szuper az új vonalzód én nem si néztem utána iwiwen a picurkádnak, nem nagyon van erre időm pár honlapot megnézek a többi fórumra is megírom a mondókámat aztán rohangászunk egész héten..

Pénteken pedig a sok rohangálás után elmentünk csak Zsoltikával a
Kutatók éjszakájára, de délután 17-19óráig,
Ilyenkor jó hogy a szervezők a gyerekes családokra is gondoltak...
Ugyanis 24városban rendezték meg 42helyszínen ( Budapesten volt a legtöbb látni való) csakhogy engem Székesfehérváron érdekelt volna Csillagvizsgáló.
Mindenhol ingyenes volt a belépő..
Évike miatt vissza kellett sietnünk. plusz az tény hogy 1óra nekünk Kispestről a Millenáris Park akkor maradhattam volna fiammal tovább ha csak 4utcával laknánk odébb.. sok sulis egész osztályok vették be a
parkot.
Végén mielőtt kijöttünk volna Pataky Zitával is beszélhettem ők DUE
egyesülettel voltak jelen.
Időjárást jelentettem nekik Very Happy mindenki kipróbálhatta hogyan megy eza tévében de nagyon nehéz ám mert amit jobbra mutatsz az balra látszik és fordítva tükörképet látunk a monitoron ám pedig tudom merre van Budapest Szeged vagy Lenti és közben mondani az időjásról amit meg fokokat és közben ellentétesen mutogatni a városokat...

[^]  
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 24, 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szilvi. Minden rendben. Igaz csak a súlyát mérte meg. 2 hét alatt hízott 20dekát. Igaz én azt hittem többet.
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 23, 19:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 22, 13:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szilvi: Az alkalmi süketség nálunk is fenn áll. És amikor már 100x szólok neki és visszakérdez. MI? ettől meg kiugranék az ablakon.
Állandóan helyesbítek, hogy nem mi hanem tessék. Az akarom is van, de szerintem ezek életkori sajátosságok.

A cickóm még mindíg gáz, pedig már garmastannal is kenem. Remélem pár nap alatt segít, vagy megedződik annyira mellem, hogy nem sziszegek amikor elkezdünk szopizni.

HOlnap megyünk védőnénihez.
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 22, 09:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree - igen, ez nálunk is így szokott lenni Smile De megdícsérnem sem szabad ám, mert akkor meg az ellenkezője jön....
Most egyfolytában királynő akar lenni. A haját is pálmafásra kell fésülnöm, azután 3 műanyag csatot kell bele raknom félkörívben, mintha tiara lenne.... tényleg jól áll neki, a baj csak az benne, hogy úgy is viselkedik, mint a királynő.... úgyhogy mostanában alkalmi süketek vagyunk, és az "akajom"-ot nem halljuk meg, csak azt, hogy "szeretném", meg azt, hogy "légyszíves"...

Nene - akkor egész jól van már Zsoltika, ha rá lehet bízni Évikét Smile Beszéddel hogy álltok ?
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 21, 14:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szilvi: Igen kapott ajándékot a tesótól.
Egyébként úgy látszik csak panaszkodnom kell, mert tegnap délután óta egész normálisan működnek a dolgok itthon.
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 21, 11:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szilvi ez az

Zsoltikám is kisbaba akart lenni sokáig, aztán elmagyaráztam neki 5év előnye van a testvérével szemben okosabb ügyesebb és a többi dolog.. Ne irigyelje a hugijától azokat hiszen elég baj ez hogy még most is csak folyékonyat eszik a lányom meg nem szobatiszta.. Azóta tudnak együtt tévézni ( lányom imádja Zsoltika helyét) és még valami fiamra végre rábízhatom a lányt amióta ilyen jó állapotban van.
Évikének is el kellett jutni egy tudásszintre hogy Zsoltika másképpen nézzen rá. de arra vigyázok hogy fiam dolgaihoz ne nyúljon a csajszi..
R.Jenő volt pár hónapja vendég a reggeli gyorsban és ő magyarázta el azt hogy a testvérféltékenységet azzal is lehet tompítani ha mindenkinek megvan saját zuga helye nem érzi azt hogy neki nincs meg valamije.. és itt a jó ha nagyobb a korkülönbség a gyerekek között ( nálunk legalábbis mert a fiamnak 5-6évesen meg tudtam magyarázni dolgokat jobban megértette mintha csak 2éves lett volna...

Gree sok tejcsit erőt kívánok!!!!

[^]  
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 21, 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree gratulálok a kisfiatokhoz!!!

Nem tudod eléggé felkészíteni az idősebb testvért arra hogy jön a tesó..

Kisfiam is pedig több ölelést kapott több mindent megkapott Évike óta..
Mondjuk nála akkor kezdődtek a viselkedési problémák pontosan 5éve amikor még nem is volt lányom pocaklakó sem..
Viszont nagyon jó dolog hogy egyáltalán beszélgetettek vele hogy van egy saját része saját játékai saját zuga ilyenkor ez a legtöbb amit tehettek..

[^]  
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 20, 19:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree - Hanki tök természetesen viselkedik. Gyuszó is ennyi idős volt, ahogy Réka született.
Hozott már Keni ajándékot Hankinak?
Idővel megszokja majd, hogy ő nagy és okos tesója Keninek Smile Nem könnyű, de sikerülni fog. Pláne, hogy te óvónéni vagy, és "tudományosan" is értesz a gyerekekhez Smile Drukk!!!!!
(mindenki kisbaba szeretne lenni, Réka még 8 évesen is az akart, amikor Dorci volt baba. A kisbabák cukik, és senki sem mérges rájuk Smile , nem győztem mondogatni Rékának, hogy én őt 8 évesen is olyan cukinak látom, mint amilyen babakorában volt Smile )
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 20, 14:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hankusom totál ki van fordulva magából. Már mindent csinál csak, hogy rá figyeljünk. Még az is mindegy neki ha veszekedni kell vele. Ettől kicsit ki vagyok akadva, mert nem gondoltam volna, hogy így fog reagálni. Lehet még sem készítettük fel eléggé...bár fogalmama sincs mit tehettünk volna még ennél többet. Próbálom higgadtan kezelni a helyzetet, de ez nem mindíg sikerül...sajnos.
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 18, 10:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Delilah, Szilvi: Köszi a segítséget és a biztatást.
Egyenlőre bepanthennel kenegetem, mintha ez is segítene.....de akkor kipróbálom a germastant kenőcsöt is.
Igyekszem nem feladni!
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 17, 21:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree- gratulálok én is!
Ahogy ügyesedik Keni a szopizásban, a cicd meg megszokja úgy fog egyre kevésbé fájni.
Dorcinál én is csillagokat láttam az elején vagy 2 hétig, mert őt átvitték egy másik kórházba 5 napra, és cumisüvegből kapta a tejet...azt tanulta meg... és a ciciből nem úgy kell inni, mint a cumisüvegből. De idővel megtanulta Smile
Ne add fel!

Helló Delilah! Mizu veletek? Nem gondoltad még meg magad kistesó ügyben? Miklóska hogy van? Hol lehet fényképeket nézni róla? Biztos nagyfiú már!
Vissza az elejére
delilah

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 17, 17:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Gree! Teljesen normális, hogy érzékeny / fáj a cicid szopizáskor! Még nem szokott hozzá (újra) a melled. Ahogy egyre többet szopiztatsz, egyre kevésbé fog fájni. Esetleg ki is sebesedhet, de akkor se add fel, utána hamar meggyógyul és nem fog többet kisebesedni.
Van egy kenőcs is (GERMASTAN). Vény nélül kapható, direkt a szopizás okozta kisebesedésre, érzékenységre való. Halványkék, szagtalan kenőcs, ami a babára nézve teljesen ártalmatlan.

Mégegyszer gratulálok és hajrá!
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 17, 16:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Halihó!

Segítsetek légyszi.
Mit csináljak, hogy a mellbimbóm ne fájjon. Amikor Kenéz megszívja csillagokat látok. Persze a szopi végére ez enyhül, de ha nincs cicin akkor is fáj. Nem szeretném emiatt abba hagyni a szoptatást, mert Hankihoz képest ügyes szopizó.
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 15, 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Csak gyorsan pár sort.

Adriana. Köszi, hogy leadtad az infót. A férjem olyan szétszort volt, hogy erre már nem maradt energiája. Én meg eltüntettem a számod és esélyem sem volt üzenni.

Tehát: Hétfőn 6.án befektettek a kórházba. Még délelőtt kaptam egy oxitocin infúziót. Amire az elején reagáltunk de a végén már semmit. Persze én egész nap bizakodtam, hogy hátha éjjelre elindul kifelé. estére olyan ideges voltam, hogy Kenéz szive majdnem tahikard volt, így sóoldatos infúziót is kaptam 2l-t. Annak legalább annyi hatása volt, hgy szinte elmúlt a vizesedés. Az esti NSt-n már normális szivműködése volt.
Kedden reggel jött a doki és mondta, hogy ismét oxitocin. Gondoltam legyen. Mire a szülőszobára értem addigra annyit változott a helyzet, hogy azt mondta a doki, ha kinyílok 2 ujjnyira 11ig akkor burkot repeszt.
Szerencsére aznap már jól reagáltunk és 3/4 11kor burkot repesztett. Majd kislattyogtam a cuccomért, és onnantól minden ment a maga útján. 3/4 12től ismét infúzión voltam, és fél3kor megszületett Kenéz.
Hankához képest gyorsabban és sokkal fájdalmasabban is. Hisz Kenéz 1 kilóval nagyobb csemete.
A gátvédelem esélytelen volt. Szenvedek is mert elég nagyot kellett vágni rajtam.

Egyébként jól vagyunk. Kb: 3 óránként eszünk és nyugisan alszunk. Egyenlőre nyugodtak vagyunk, hagyjuk anyát pihenni is.

Hankus pénteken kicsit meg volt zakkanva, de estére jól kisírtuk magunkat így azóta minden rendben.
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 14, 23:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 14, 10:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lányok!
Nézzetek be az iwiwre! Egy gyönyörű kis pasasról láthattok fotókat!(Gree tett fel képeket!)
Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 14, 09:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Gree: ugye nincs semmi baj????
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 13, 12:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot és hetet!!

Szilvi képzeld ezen nincs ilyen funkció a sonymon volt ezek szerint azért ért annyival többet az gép csak hát azt meg ellopták tavaly...

De páromnak jeleztem ha lesz gépünk többfunkciós legyen ha LCD kijelzője elvacakolna hagyományos módon tudjak fotózni ( csak ne kelljen már drága filmet bele venni

Fűtéskorszerűsítés első fázisa megtörtént csakhát amit utánuk kellett takarítsak.. és a bútortologatás vissza.

Erre kiderült még 2 csapat jön, ugyanis nem ám csak elzáró szelepet kaptam rozzant radirokra, hanem lesz rajta egyéni mérő csak nem szeretném ha más a házban elzárja majd kijön 1milla tartozás nekem.. Mert sazép és jó ez a az egyéni de egy rendszerre vagyok kötve. Valamelyik elzárja szomszédban radiátort aztán leshetem a meleget nálam

Ráadásban nekem 6-7ezer fűtés számlák jöttek ki idén de komolyan mert annyit támogat a hálózati alap és nullás számlák is az áfa csökkentés miatt 13-14ezreket fizettem simán érdekes,mert a néni mellettünk 18-20ezreket fizet a garzonban én ezt nem is értem jah lehet engem még az állam is támogatott nemcsak hálózati alap.. Nem szeretnék más helyett fizetni ezzel az egyénis tralalával.. meg jó pofák akkor nyáron ne kelljen fizetni mintha családi házban laknánk hamár ezeket a szelepeket megkaptuk úgy volna igazságos hiszen ott is akkor van fűtés amikor kinyitja az ember... jól megkombinálták ezt aze gész vackot és rozzantak radiátorok radiátor cserét nem csináltak egyébként ( sok eszük van erre miért nem pályáztunk?

[^]  
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 12, 15:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nene - Sad Sad nincs véletlenül olyan azon a fényképezőn, hogy ha átkapcsolod, akkor úgy lehet használni, mint a normál fényképezőt? (hogy belenézel egy kis lukon fényképezés közben? A mi gépünkön van egy EVF/LCD gomb, és ha azt megnyomom, akkor nem műkszik az LCD kijelző.

Gree - ??????
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 12, 12:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot kívánok!!!!!

Gree bizony mind várjuk a híreket...

Évikém pedig szépen ledobálta még pénteken este miután hazaértünk a Republic koncertről / a gépet így sajna jövő tavaszig egyetlen fotó sem lesz rólunk a neten ugyanis kivégezte a digitális kijelzőjét ahol lehet látni mit is fotózok Sad / máskor is dobtam már le a gépet nem is szóltam rá csak kikaptam kezéből Ezt csak szombat este vettem észre mután 21órakor szerettem volna lefotózni párom által kreált képeslapot.
Megsírattam gépet, mert kezd nagyon elegem lenni, hogy mindig ősszel szarik nálam kutya valamit.. így is aug 29-én elpusztult az egyik kutyánk Sad tavaly uyge a táskás dolgom 2éve radiátor rá 3napra csap cső ment tönkre ezek azóta sincsenek megjavítva nincs se pénz se ember rá Sad
Még mennyit fizetek azért hogy párom hazaérkezzen bezzeg a 2-fokura várhatok.

Jönnek a fűtéskorszerűsítők tegnap nagy pakolásban voltam. előkerült majd 2éve keresett LCD tévé talp ezután láttam meg a fényképezőt Sad és az oldalvitrinből ami nagyon kiesik a látóterünkből ott pár emlék fiam első lábnyomos emléklapja és a házasságunkról meg nagyimékról pár kép meg a legfontosabb emlékeimet is megnézegettem

[^]  
Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 12, 02:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Gree: hahóóóóóóóóóóóóóóóóóó
Szeretnék már nagyon gratulálni és friss babafotókat nézegetni! És irigykedni is Wink
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 10, 23:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha hétfőn megszületett Keni, akkor lassan már otthon kellene lenniük Gree-éknek...
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 163, 164, 165  Következő
2 / 165 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés