Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Új 2006-os nyári babák
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 163, 164, 165  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 09, 22:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép estét!!!

Szilvi úgy ahogy leírtad így igaz..

Évike amióta ovis lett már idén január óta felgyorsultak az események pedig még hol vagyok a melóba állástól juj fényévekre...

De ma is 10percnyit voltam otthon 19óráig a lakásban reggel 7től..
Mindig mondom Zsoltikámnak ha melóznék több időm volna... Very Happy

Dorcsika gyere többször örülök hogy benézel ide is..

Nekem Éike korababasága miatt kitolódik az egész babázás dolog..

Ha van időm akkor napközben amíg lányom oviban van és meg tudok lógni ( nem állnak ellenőrök a Klinikáknál) akkor Danubius fórumon nyomjuk mert ott nagyon pörög délellőtt mert vannak akik melóhelyen tudnak fórumozni ott rajtam kivül mindenki dolgozik valamit vagy felsőoktatásban tanul.. jó néha nem a babás témákról írni hanem napi politika de csak hírek szintjén meg.. Amikor meg besokalok jövök ide is felüdülni meg koraszülött.com ra írok mert lányom nem eszi a darabost és tegnap nagyon bedühödtem ettől is valami evésterapeuta után kell nézzek bár ma 5ször evett a has amint a dob olyan tele volt Very Happy csak rágni ne kelljen neki azt azért sem

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 07, 21:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dorcsika - most éppen gyeten vagyok. Amikor visszamentem dolgozni, nem tettek vissza a régi, vezetői munkakörömbe, mert akkorra már más lett a politikai helyzet nálunk, nem is nagyon bántam, mert a mostani polgármester alatt én sem szívesen dolgoztam volna, de azért ami jár az jár, munkaügyi bíróságra mentem, aki nekem adott igazat, így aztán a polgármester a bólogatós képviselő-testületével miattam! összevonatott 2 intézményt, hogy az ő embere maradhasson a főnök. Én meg szépen letöltöttem a felmentési időmet, megkaptam a végkielégítésemet, és most gyeten vagyok jövő nyárig. Megyek suliba tanulni, mert utána már a saját vállalkozásunknak kell kitermelnie a béremet, ott fogok dolgozni.
Bizony a babázós időszaknál nincs jobb Smile Amint bekerülnek az oviba a gyerkőcök felgyorsul az idő, és mire 2-t pislantunk már érettségire készülnek. (tapasztalat) - pedig még ki sem babáztuk velük magunkat, mert mindig csak rohantunk.
Balu is ovis nagyfiú már! Hol lehet képet nézni róla?

Gree - remélem már kintről szemléli Keni a világot Smile és jól vagytok mindketten. Drukkkkkk (tudod, olyan hypermega Smile )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
dorcsika

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 07, 17:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szilvi!

Igen, köszi jól vagyunk, nagyon régóta nem nagyon olvasgattam a fórumot, csak mostanában, hogy Gree finisben van.
Dolgozom Twisted Evil visszasirom a régi pocakos kisbabás fórumozós időket nagyon!!!
Te dolgozol? (bocs, de nem olvasgattam annyira, ahogy már irtam is)

[^]  

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 06, 22:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree - mi is hipermegadrukkot küldünk!!!!!!

Dorcsika - gyere nyugodtan kukkantani Smile Jól vagytok?

Evinene - hová készül Zsoltid?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
dorcsika

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 06, 21:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Talán még emlékeztek rám, a 2006-os őszi babavárókban irtam (amig meg nem szünt...)
de most minden nap többször bekukkantok, hogy mikor születik meg Kenéz és hiper szuper nagy drukkokat küldök Greenek!!!
Minden mamit és nagyfiút, nagylányt pusszantok.

[^]  

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 06, 20:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Huha szép estét mindenkinek!!

Gree nagy drukk lehet már babázol is kisfiaddal jaj de jó Very Happy Very Happy

Csak ma annyi dolgunk volt gyerekeket bedobtam suliba oviba aztán nyakamba vársot emrt páromhoz szaladtam gyerekek nálkül 2év után!
Jól esett a lelkemnek..
fejem egyre vacakabb ahogy gyógyul.. olyan mitnha koszos volna szemem alatt de az égett bőr..
aztán visszarohanás a lányomért de akkor már műszakki zálogba be e1metrómegállóval arrébb és nem volt jelzőlámpa rendőrök írányították a forgalmat aztán hazaestenk fél 2re kaptam páromtól 1kg csokit ( 10tábla plusz egy oylan szép Elefántot csinált szappanból a párom fiamnak Very Happy Laughing Laughing ..
Mindent sikerült megbeszélni előadhattam az aggodalmaimat neki ha hazajön és utána megy ki külföldre akkor megint egyedül leszek, de akkor aztán tényleg hogyan megyek visszamelózni ( úgy nézki abból a munkakörből el kell jöjjek 2012 után) jövőre lerakjuk a jogsit ezt is megtárgyaltuk.

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 05, 16:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Halihó!

Bocsi, hogy senkinek nem reagálok, de be vagyok rosálva a holnaptól rendesen.

Küldjetek hipper-mega drukkokat!!!!!

Amint tudok jelentkezem.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 05, 01:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree - akkor hétfőn jön Keni ? (már ha ma nem indul meg magától) Nahát, akkor drukk, hogy ki akarjon bújni még ma- a kis huncut Smile Ügyes leszel, szuperkönnyű szülést kívánok Nektek!

Zsuzska - köszi Smile Gratulálok a véglegesítéshez !Smile Csucsunak meg kitartó diétázást, ha már muszáj Sad .

Evinene - köszi Smile Jobbulást akkor Évikének is, meg az arcodnak is.
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 04, 16:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy néz ki, hogy ha a hétvégén magától nem indul el a fiatalúr akkor hétfőn mesterségesen fejeződik be a terhességem. Vagyis elindítják egy oxitocin koktéllal kifelé.
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 03, 21:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép estét kívánok és kellemes hétvégét!!!!

Zsuzska hu ez szuper örülök hogy a melóhelyeden ilyen jól alakultak a dolgok!!!

Szilvi Dorcikádnak jobbulást!!!!

Évikém meg elharaphatta száját elég csúnya bal oldalán belül remélem csak az..
Err ma kiderült az előttünk úszó kisfiú is velünk jár egy csoportba ennek nagyon örültem az anyukáját csípem...
szemem alatti rész alakul olyan mint akinek behúztak egyet.. és fel van püffedve picit az arcom fiam mondta ma anyuci ott az arcod nagyobb...

[^]  
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 03, 18:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Gree, gondolok Rátok sokat,remélem, a hétvégén már megszületik a kistesója Hankinak. (Csak halkan jegyzem meg , Zsombi 4-e helyett 15én jött. Smile )

Cipő: Zsominak 29-es lába van. Smile
Ellenben Fruzsinak meg 22-es. Smile

Suli nem mentem, mivel fizetős szakon nem volt pótfelvételi. Ez van, bár kárpótlásként véglegesítve lettem a cégnél, és a fizetésemet is jól megemelték. Szóval nem vagyok letörve. Smile

Szilvi, sok sikert a sulihoz.

Mi jól vagyunk, bár Csucsunak sajna nem elég a gyógyszer, fehérje diétát kell tartania. Bár ezt meg 18 éves kora után, mikor befejezte a növekedést, és a hormonjai is beáll egy szintre, talán elhagyható lesz.. Holnap beszélek egy dietetikussal.

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 03, 14:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jobbulást Nene, ez nagyon durva lehetett!

Cipők - most vettem Dorcinak villogós cipőt a Lidl-ben, egy 26-osat és egy 27-eset - ebből pl. még a 26-os is jó rá.
Remélem Rékucomnak nem nő már a lába, mert még csak hetedikes, de már csak a női cipők között van rá való - ott sem nagyon....és azért még nagyon nőit nem szeretnék neki venni, hisz gyerek még.

Gree - jön a jó idő hétvégére, hátha meghozza Keni kíváncsiságát is, hogy kibújjon végre szétnézni a nagyvilágban Smile

Itthon maradtunk ma, mert lázas lett Dorci és folyik az orra.
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 02, 14:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot!!

Szilvi bizony és 42es a lába fiamnak még nyáron megvettem a tornacipőt szerencsére...
lánykám lába meg csak 21es Very HappyVery Happy
Lányod is szép nagy lábon él nekem si 41es a lábam...

Gree huha akkor nagyon finishben vagytok pocaklakóddal...
hugim volt lusti 4héttel hordta túl anyum...
aranyos lesz a kisfiatok becenev Very Happy

Nálunk őszi rucik és a fiam a nadrágjait nőtte ki egész garnitúrákat kell vegyek neki viszont fogyott az ünneplője jó maradt rá...

ma szűlőire igyekszünk

jah és történt egy kis balesetem kirobbant a víz miután felforraltam a lány cumisüvegébőla szemem alá 1cm re szememtől 2óráig majd becartam fájdalomtól most kicsit jobb de olyan mint akinek benyomtak egy nagyot..
Plafonig lővelt a víz akonyhaszekrény is olyan lett..
nem értem mi történhetett mert még kanalat sem raktam bele amikor kivettem csak puff mint a vulkán telibe a jobb szemem...
Hűtőgettem 2órán át vizes pelenkával aztán neogranormont pakoltam rá és azóta sokkal jobb ( és közben erősen emlegettem páromat hol van még május)

éreztem nagyon érett hogy megint legyen valami hetek óta.. Mázlim hogy a lányt kitereltem a konyhából nem si sírt hogy bedobtam az ágyába..

[^]  
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 02, 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szilvi: A 4. napnál járunk. Azért remélem, hogy mi nem jutunk el 19 napig, max. csak a hétvégéig.
Azt mondta a doki aki ma vizsgált, hogy pár nap és beérik a baba. BÍZOM BENNE, HOGY IGAZAT MONDOTT és nem kell majd megindítani kifelé.
Keninek fogjuk becézni.

Azta nem semmi mekkora lába van Rékának. Hányadikos ő most?
Mondjuk Dorci is elég nagy lábon él. Hankinak még nagy átlagban jók a 24-es cipők. MOndjuk szandiból 26osat vettünk de nagy is...viszont ki fogja bírni az egész tanévet.
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 01, 15:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja, most látom Gree, még nem babázol Sad Különben meg már 4-en vagytok Smile Smile Smile Bizti nincs kedve ebben a hidegben kibújni, megvárja a melegfrontot Twisted Evil . Na, akkor további drukk.... Hány napot húztál már rá?
Én Gyuszóval 19-et Smile Kényelmes kis pasi Kenézed is, úgy látszik Smile Hogy fogjátok becézni?
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 01, 15:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Gree - nagyon csendben vagy, nemtán már babázol ? Drukkkkkkk!!!!!

Tyrexa - Sad felépülést Apudnak! Tényleg nagyon fontos,m hogy pozitívan álljon a dolgokhoz... Amúgy tudja?
Én is nagyon vártam már, hogy kezdődjön a suli Smile
Dorci tegnap volt oviban először a szünet után, alig tudtam hazahozni délután 4-kor.

Evinene - Zsoltika lett szemüveges? Szupi telek lehet, ha ennyi mindent lehet rajta csinálni Smile
Mi is átmentünk kertészbe, a sziklakertem kész, és a múlt héten meg epret telepítettünk, meg komposztálót csinált Apim, mert a kis boltik már tele voltak. A tavalyi komposzt kész lett, azt tettük az epernek, meg homokot a földhöz még, mert amúgy kemény rögös volt, hiába rotálta a férjem vagy 3-szor át.

Anita - akkor hajrá a tanulásnak Smile Mit fogsz tanulni?
Én ezt fogom tanulni levelezőn a Szolnoki Főiskolán:
http://www.szolf.hu/kepzeseink...../Lap2.aspx

Jön a hideg, előkerülnek hamarosan az őszi ruhák... és lehet is lecserélni nagyrészüket, mert kinőtték a nyáron... Most épp a cipőkről derülget kifelé, hogy már kicsi. Dorcinak 27-es lába lett. Rékával eddig közös ünneplős cipőnk volt, de tegnap kiderült, hogy a sarka már lelóg az ünneplős szandinkról, így az mostmár megint csak az enyém Smile ... ő meg kapott egy újat az évnyitóra...41-eset...
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 01, 15:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt vagyok......továbbra is a nagy semmi.
Próbálkozom a homeopátiás szülésindítással. Most ment a férjem egy bogyóért még, mert meg kellett rendelni. Jajj úgy örülnék ha végre már négyen lennénk!
szbanita

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 31, 14:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Köszönjük a köszöntést. Mi is BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK mindenkinek.
Készülünk a suliba, ma lesz az évnyitó. Dorkáék osztálya táncolni is fog. Flóri holnaptól oviban . Mind a ketten várták már nagyon. Bár az ovit épp átépítik vagy hozzá építenek. Nagy a felfordulás, de szerencsére Flóriék eleve másik épületben voltak.
Dolgozunk ezerrel és csütörtökön én is megyek az ELTE-re beiratkozni. Az órákat már felvettem. Izgis és én is várom furcsa mód, bár a munkám is rengeteg(szerencsére).
Szilvi, Zsuzska ti hova is nyertetek bejutást? És mi lett Zsuzska döntése?
Gree?
^]   [^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 29, 12:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot és az ebédhez jó étvágyat!!

Gree erősen drukkolok és örülök hogy eddig minden szépen rendben van ki fog úgyis bújni Very HappyVery Happy

[^]  
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 29, 10:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hahó!

MÉg mindíg egyben. Sajnos egyenlőre továbbra sincs szülésre utaló jel.
Magzatvíz vizsgálatot is megcsinálták, mert már azért mindenhol nyitva vagyok 1 ujjnyira.
Drukkoljatok, hogy minél előbb kinn legyen Kenéz!
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 26, 11:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot kívánok!!!

Tyrexa sulit ovit én is nagyon várom fiam is nagyon várja már...
apukádnak szép felépülést kívánok ha bizakodik az szuper csak pozitívan ha ő még akar akkor tényleg sikerülni fog...
savanyúság én csak kapom és ezekután te is eszembe fogsz róluk jutni apum albérlőjének már uborka mérgezése van azért is kaptam tőle 2üveggel Very HappyVery Happy szép kerte van telken több helyen is van ubi paradicsom úgy körbe kerítés mentén, mint tavaly jah és kaptam tyúktojást is olyan szép a sárgája csak lestem hogy megsütöttem rántottának és nem fakult ki!!! ( 9tyúkja van kint apumnak már tiszta igazi tanya lett horgász telekből... ha lakást eladjuk mi is egy ideig biztosna kint fogunk élni amíg másikat nem veszünk ott anagy hely és csak az áramba kell beszállni

Azóta is napi 1gyógyszer elég neki.
És megvan szemüveges lett váratlanul kaptam 20ezret ( zálogba igyekeztem hosszabbítani erre még ők fizettek nekem pénzt csak lestem) november 22én kell az összest meghosszabbítsam ( és több a díja de most iskola kezdés előtt jól jött) bezzeg a hivatalos 18 meg sehol sincs és apum is végre adott meg 10ezret a 40ből.. szeptember 2án már gyes családi is megjön abból végre rendezem a számlákat mert eza 20 elég volt arra hogy nagy elmaradásaimat lefaragjam mert nem az összeg a sok hanem több hónapnyira duzzadt..

Évikémet ma viszem egészséges rendelésre remélem egy picrukát hízott és kérek orthopediára beutalót aztán téli cipőt csináltatok neki addigra pont kész mire bejönneka hidegek...
Közben akikkel tudok találkozom telefonon beszélünk..
párommal meg 3napja nem tudok mindig akkor van dolgunk nah de ma itthon maradok 18óra 30ig csak utána megyünk Lidlbe...

Gree én is nagyon várom a picurkád érkezését és drukkolok nagyon!!!!

[^]  
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 25, 09:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tyrexa: OKÉ!
MÉg mindíg egyben, és nem is érzek szülésre utaló jeleket. Bár Hankinál is csak a szülés előtti 2 nappal éreztem.
Nagyon remélem, hogy jövő vasárnapig megszületünk, mert ha nem akkor be kell feküdnöm.....és azt igazán nem szeretném...sőt a férjemnek is alig van szabija....szóval sehogy sem jó!

Persze vigyázok magamra, de azért amennyit csak lehet mozgok. Tegnap is bevásároltunk, majd még sütit sütöttem. Ma luxus mosok, és még ma is megyünk vásárolni, meg egy kicsit takarítok is, mert állandóan azt érzem, hogy mocsok van. Ezt hívják fészekrakó ösztönnek?!
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 25, 05:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Gree: minden nap légyszi bejelentkezni!!! Már nagyon izgulok, hogy mikor jön a picurkád! Könnyű szülést! Millió drukk Neked!

Remélem mindenki jól van és csak milliónyi dolgotok van, vagy nyaraltok!

Mi elvagyunk, állandóan el vagyok havazva...dolgozom ezerrel, közben itthon zsonganak a gyerekek, készülünk az ovira-sulira, rakjuk a savanyúságokat+ csalamádét, pucolom a kacsákat stb...
Apukámhoz is hetente megyünk...még augusztus elején volt egy kisebb agyvérzése(nem elég a baj Crying or Very sad ), most már kezd felépülni...nagyon-nagyon lassan. Igaz, még lábra nem tud állni, de már szépen eszik egyedül kanállal, a keze sem zsibbad annyira.És bizakodik nagyon! Várja Sanyika 2ik szülinapját...

Úgyhogy elvagyunk...
Zsezse már számolja a napokat az ovikezdésig, Ancsi már nem annyira várja a sulikezdést...
(én bezzeg Twisted Evil várom)

Puszilok mindenkit!!!
Írjatok!
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 23, 14:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jelentem még mi még mindíg egyben. Szülésre utaló jeleim egyenlőre nincsennek. Sad
Holnap NST, de remélem már utoljára.
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 17, 15:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nincs is jobb ilyen melegben, mint pancsikálni Smile nyakig a vízben Smile

Tegnap este értünk haza a tkd táborból, de látom nincs sok visszaolvasnivaló Sad

Zsuzska - végülis hogy döntöttél ?

Gree - már csak 12 nap.... és nézhetünk picibabás képeket Smile Drukk a könnyű és gyors szüléshez és mindenhez ami ilyenkor kell! Segítséged meg úgyis lesz utána otthon Wink
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 11, 23:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szépe stét!!

22órakor értünk haza Agárdról, megint pancsikoltunk egyet a gyerekeimmel..

Gree még jó hoyg téged a 2.baba érkezése jobban leköt mint az írás ez így van rendjén Very HappyVery Happy de azért írkálsz ez is valami nem vagy eltűnve az a lényeg...

[^]  
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 11, 21:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsi, hogy ritkán írok, de már annyira a szülés foglalkoztat, hogy nem nagyon vagyok képes másra koncentrálni.

Lassan viszont el kell kezdeni az ovira, sulira is hangolódni. HOgy elment ez a nyár is!
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 05, 18:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szilvi!
Igen, ezt tudtam, ahoz hogy állami támogatásban maradj, az évfolyam-átlagát kell teljesítened, ez alatt átsorolnak. Viszont még hezitálunk, idén törölték el azt, hogy nagycsaládosok-gyesen lévők kedvezményt kapjanak a tandíjból, ami így megint messzebb kergetett a sulitól. Félévenként 160 ezer lenne a tandíj. Ez nekünk most kicsit sok, mert a panel-programba öltük majdnem minden megtakarításunkat. Így most inkább gyűjtenünk kellene. Bár esetleg részletfiztéssel meg tudnánk oldani...nagy nehezen. Így omst mérlegelek mér 2 napig, aztán vagy beadom vagy nem..Sad

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 04, 22:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzska Sad Sad
Nekem megjött a határozat, hogy felvettek, és abban ott van, hogy az állami támogatásosra 1 évre szól a felvétel. Gyorsan ki is kérdeztem, fősulis ismerősömet, hogy ezt mit jelent, és azt mondta, hogy aki nagyon elbénázza a vizsgákat, és nem lesz elég kreditje, az könnyen átkerülhet fizetősbe....VISZONT! ami neked jó hír lehet, hogy ezekre a helyekre, meg a kihulló állami támogatásosok helyére jó vizsgaeredményekkel bekerülhetnek a fizetősök, és így ők is állami finanszírozásúak lesznek a második évtől.
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 04, 18:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Boldog szülit minden gyerkőcnek!

Szilvi, nekem, sajna nem jött össze a fősuli, centikkel maradtam le róla. Vagyis még nem biztos, bár fizetősre nem valószínű, hogy megyek, mindegy még van pár napunk dönteni. Elméletileg lehetne rászorultsági alapon fizetési kedvezményt kérnem, egyenlőre 35%ot adok magamnak, hogy megyek...
Végülis a munkám csúcs, imádom, szóval bánatos nem vagyok. Jövőre meg sem próbálom beadni, hiszen az, amit be akarnak hozni, no az nem tetszik.. Sad

Gree, aztaaaa mindjárt jön a tesó. Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 03, 12:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot hetet kívánok!!!

Minden szülinaposnak utólag is előre is boldog születés napot kívánok!!!

Két gyerekkel sűrűbbek a napjaim csak bagoly időben érek rá mostanság illetve gép be van kapcsolva de csak rohangázom a két gyerek között meg ügyintézés ma is, mert Gyes családi ráröppent a számlámra. Sürgős számlák befizetése...

[^]  
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 02, 15:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szilvi: KÖszi Hanki nevében előre is.
Jó táborozást nektek, azért nem lenne baj ha egy kicsit hűvősebb lenne a táborra nem?
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 01, 17:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Naaaaaaaaaaaaaaaaa....sehol senki?
Azon agyaltam a minap, hogy mi lehet Moroékkal, mert tavasz óta az iwiwen sem volt. Timso te se tudsz róluk semmit?

Noémi Isten éltessen szülinapodon! Tudom, hogy holnap lesz, de nem biztos, hogy holnap is tudok erre jönni Smile Te szoktál még erre járni ?
[^]  

Flórinak, Hankinak és Zsezsinek is nagyon-nagyon sok boldogságot kívánunk 4. szülinapjukon!
Flórinak utólag Embarassed , Hankinak és Zsezsinek pedig előre, mert akkor pont taekwon-do táborban leszek a gyerekekkel, és nem valószínű, hogy lesz net.
[^]  

Gree- már csak 28 nap ???? Pocis képet lehet nézni valahol rólad?
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 23, 23:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tyrexa - Sad Sad Sad sajnálom Sad Sad Sad

Zsombi és Gergő Isten éltessen titeket! (bár Galamb már 1000 éve nem jelentkezett, bizti nem is olvas már minket Sad )

[^]  

Zsuzska - remélem téged is felvettek!
Engem igen Smile

Gree - jön a hidegfront, egy kicsit jobb lesz Smile Bár ilyenkor a végén máááár.... 37 nap és 4-en lesztek Smile
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 23, 11:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tyrexa: sajnálom. Tényleg használjatok ki minden időt amit még apukáddal tudtok tölteni. A munka kicsit tereli a gondolataidat, de azért ne szakadj meg benne!
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 22, 15:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én is vagyok, olvasómódban leginkább...

remélem mindenkinek jól telik a nyár!

én rengeteget dolgozom, már 2 munkahelyem van+ kert+ minden gyerek itthon+ ismét belefogunk egy kis fürdőszoba és konyha felújításba(totál bombázás mindkét helyen) + apukám nagyon beteg szegény...már az orvosok sem bocsájtkoznak jóslásokba, azt mondták, hogy használjunk ki minden percet amit vele tölthetünk, talán 2 -3 hónapunk van még. Így amikor csak tudunk megyünk, had nézegesse az unokáit, már felvenni sem bírja őket... Crying or Very sad

Bocsika, hogy ritkán jövök, de senki kedvét sem szeretném rontani, az én negatív hangulatommal.Elég pocsékul vagyok. Egyszerűen képtelen vagyok elfogadni ezt az egész helyzetet....
Mindenkinek szuper nyarat kívánok! Puszi
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 22, 10:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szbanita: Jó, hogy írtál már jó régen hallottunk rólatok.

Szilvi:MIt mondjak? Elég rosszul. Éjszaka jó ha összesen 3-4 órát tudok aludni. Állandóan arra ébredek, hogy szakad rólam a víz. Legalább egyszer átöltözöm éjjel, mert olyan vizes vagyok.
HOgy lesz így energiám a szüléskor, ha addig ilyen meleg lesz és nem tudok egy jót aludni?
szbanita

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 22, 08:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szilvi: Törökországban voltunk. Szuper jó volt. Családbarát szálloda, tele programokkal. Aztán 2 nap a Balcsi a tesómékkal. Idén ennyit tudtunk találkozni.
Biztos jó lehetett az a park. Itt nálunk is van hasonló.
^]   [^]  
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 21, 23:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi éppen festjük Gyuszó szobáját Smile Pontosabban Api. Mi meg pakolászunk és takarítunk utána Smile

Gree - hogy bírod ezt a meleget ?

Anita - merre voltatok ?

Mi 1 napot Pécsen a nagyok táborzáróján, utána a Balcsin. Pécsen Rékával végig kellett mennem a Mecsextrém parkban a felnőtt kezdő és haladó és extrém pályákat, mert egyedül még nem mehetett. Szuper volt! 5 méter magasan a lombok között...!!! Mostmár nem csodálom tátott szájjal Belmondót amikor mászik a kötéllétrán, mert én is meg tudom csinálni Smile Smile
Itt egy kis videó ízelítőül :
http://www.youtube.com/watch?v=da39upm45Go
Mindenkinek csak ajánlani tudom, még akkor is, ha utána 2 napig alig bírtam mozogni, olyan izomlázam volt Smile
Vissza az elejére
szbanita

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 21, 20:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én is vagyok. Nyaralás utóhatásait próbálom csökkenteni-azaz mosok vasalok. Jővő héttől pedig újra munka. Smile
^]   [^]  
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 20, 22:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De én vagyok csak olvasó módban leginkább.
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 19, 23:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 08, 18:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!
Gree, ne aggódj, szerintem nem lesz baj. Nekem sem ment gatyára . Persze ez nem azt jelenti, hoyg végig ott kógott, hanem csak akkor szopizott, amikor kérte. ÉS amikor már nem evett, akkor elvettem tőle. Szépen meg fogod tudni oldani. Nekem is sikerült, pedig Fuzsin kívűl még 2 gyerkőc volt ithon, sőt Zsombi teljesen itthon volt Hugi mellett. Smile Én is aggódtam, aztán minden ment magától.

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 08, 15:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi csajok.
De hogy fogom ezt megoldani, hogy óránként szopizik, ha kell neki. Nagyon tartok attól is, hogy így kikészül a cickóm gyorsan. Pedig nagyon szeretném a tesót sokáig szoptatni. Magam miatt is meg miatta is. Mert ugye Hankival is lett volna bőven tejem.
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 07, 21:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok szép estét!!

Szilvi naplómban a részletek ki is az az Ákos de majd megírom neked oda privátba...

[^]  
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 07, 20:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree - szerintem is ez a hosszú szopi trükkje, amit Zsuzska írt, hogy ha óránként kéri, akkor óránként kell adni neki a cicit. És eleinte bizony jópár olyan nap van, hogy óránként fél óráig Smile
Dorci 5 napos koráig csak cumisüvegből kapott tejcsit, amíg a másik kórházban volt. Mégis 3 éves koráig szopizott utána Smile Cumisüvegünk nekünk is volt. Itattam én mindennel abban, de az anyatej után mindigis a víz volt a kedvence...
Azta! Már csak 53 napod van ? Smile Smile Smile
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 06, 18:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!
Utólagosan és előre is boldog szülinapot kívánok én is!

Gree, nálunk Zsombi cumisüvegezett, igaz, nagyon ritkán, az első 3 hónapban csakis szopi ment, ha óránként, hát óránként. Így is szép, hogy 16 hós koráig szopizott. De emellett cumizott is. 8-9 hós korától estére tápit kapott cumisüvegből.

Fruska meg egyszerűen ki nem álhatta a cumisüveget, inkább ivott pohárból. Bár nála meg szinte 8-10 koráig nem volt más folyadék, csak a szopi. Meg víz, pohárból. És ugye ő meg 2 éves koráig szopizott.
Csucsu meg 3,5 hós korától cumisüveges volt , először a lefejt tejcsit kapta így, utánna meg a tápit.
Ő tipikusan lusta gyerkőc volt, mert a cumiból gyorsabban jött a cucc, így nem is tepert a tejcsiért...Sad

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 05, 22:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsi, hogy így utólag:
MINDEN BETÖLTÖTT 4 ÉVESNEK UTÓLAG IS BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK! Szülinap Partytime Szülinap Partytime Szülinap Partytime Szülinap Partytime

MI jól vagyunk. VAgyis bennem már eléggé tombolnak a hormonok, szóval sokat nyűgösködöm. Estére rendesen elfáradok...no de mindjárt még fáradtabb leszek a több műszaktól.Wink

A sokáig szopiztató anyukáktól kérdeznem: Ti használtatok cumisüveget? A cicin kívül kapott a pici mást? MOndjuk vizet üvegből?
Az az érzésem, hogy HAnki ugyan lusti is volt a szopival, meg lehet nem is volt igazán a jó a szoptatási techinka...de lehet, hogy emelett cumizavaros is lett. Szerintetek lehetséges?
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 05, 20:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Evinene - csini vagy ! Az jó, ha Évike kezd rákapni a darabos kajára... Smile Ki az az Ákos?

Na a foci, az nálunk kimaradt Smile Api nem szereti, én kamasz koromban néztem, de most valahogy már nem.
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 05, 01:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://4.bp.blogspot.com/_Hbp3.....30+013.jpg

[^]  
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 163, 164, 165  Következő
3 / 165 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés