Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Szülés után visszanyerni formánkat (alakunkat)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
ilka

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 21, 13:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ági, ahogy én elnéztem és megértettem a szisztémát, annyi a lényeg, hogy az update számok alapján nézni kell, hogy mit mikor eszünk maximum. Megjelent egy könyv, amiben az összes éltel be van számozva 1-3-ig, és felsoztva a nap, hogy mi mikor lehet enni. Egyelőre én csak evvel fogok próbálkozni. Lehet, hogy ha belendülök, majd rendelek Gastroyalos kaját is, egyelőre evvel megelégszem:)))

Sok sikert,

Ildi

www.kep.tar.hu/ildimami (új)
www.gportal.hu/ilka
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 21, 13:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Borka Smile
A baba-mama tornát kifejezetten szoptatós anyukáknak ajánlják esetleg kiegészítve a kismama tornával.
Nekem megvan mind a kettő. Tetszik a baba-mama tornás kazi.

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 21, 12:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska, tényleg, én is láttam Smile na, legközelebb veszek egyet Very Happy aztán nyomok egy MUTE-ot a számgépen Laughing Van edzésterv kimondottan szopis anyukáknak is?
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 21, 09:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ilka
Én sem akarom meg-elítélni őket,egyszerűen csak nem szipmi nekem a pár. Réka alakja biztos tuti-emiatt nem vagyok irígy,én simán leadtam a 12kg-t amit felszedtem-sajna engem meg ezzel csesztetnek,mintha kötelező lenne meghízni szülés után Crying or Very sad Na mindegy,tegyék a dolgukat,ahogy jónak látják.Az biztos,hogy nagyon jó üzleti érzékük van Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 21, 08:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Borka, én is pont itt Smile
A RR dvd-ket szinte utánad dobják dm-ben, rossmanban, media markt-ban is láttam Smile
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 21, 08:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is ezt akartam mondani, Ilka... (Smile) Lehet, hogy én sem csípem a Schobert-Rubint párost, de azt nem tudom, milyen szülők... Én egyszer találkoztam Norbival üzleti okokból, emberként nem volt antipatikus, de üzletfélként a macskámat nem bíznám rá. Viszont amit csinál, az rendben van nagyon... Csak agyhúgykövet kapok a stílusuktól, ennyi. Very Happy

Banyácska!
Rubint Rékát le lehet tölteni az internetről? Csak mert nincs TV-nk, csak számítógépünk, meg ugyan videónk is van, de szeretném elkerülni az összekötés-kábelezés maceráját. Smile Vagy nekem elég az edzésterve is, mert nekem ugyan nem hiányzik az affektáló kiabálása, hogy "és egy és kettő" Wink
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 21, 08:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem nincs bajom Rubint Rékával.

Ilka Smile
A kaját rendeled, vagy csinálod. Úgy értem, hogy van egy kajás cég, amit ők is reklámoznak, vagy valamiféle "recepteid" vannak?

Én jövőhéten belekezdek. Majd írom milyen sikerrel. Smile

[^]  
Vissza az elejére
ilka

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 21, 07:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, én háromszor járok mozogni egy héten - igaz, hogy nem szoptatok már, de egy idő után gondolom, ez gyre többőtökre igaz lesz. Egyszer Pilátes-re (izomtorna), egyszer bicigli (Spinracing), egyszer pedig sima női kondi. A csíkok nálam nem jelentek meg, erre nem tudok mit mondani. Étrend: én Norbit fogom kipróbálni, mert a terhesség előtt is hatásos volt.

Pusza és sok sikert,

Ildi

U.I. Nekem sem szimpatikus a Rubint Réka, de azért nem látunk bele teljesen abba, hogyan élnek, úgyhogy inkább ne ítéljünk, sztem... Sokan irigylik az alakját, és nyilván egyszerűbb lenyomni őt, mint anya, de ez nem elegáns. Bocs, ilyen kis beszólongatos ma a reggelem...

Laughing

www.kep.tar.hu/ildimami (új)
www.gportal.hu/ilka
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 21, 06:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Mivel már a 2. csimutát várom, próbálok némi okosságot átadni. Rolling Eyes
SZóval a terhességi csíkokra sajnos nincsen semmiféle tökéletesen eltüntető módszer, legalábbis nálam nem volt semmi. Nekem az idő halványította gyöngyházfényűvé, csak az a baj vele, hogy ott már sohasem fog lebarnulni a bőr. Crying or Very sad
Fogyi tippem meg sajnos nincsen, mivel én szerencsére le tudtam adni a 26 kg-ot egy pár hónap allatt, mivel a többsége víz volt -szerintem.
Most meg nem hízhatok, mivel cukordiétát kell csinálnom, fránya terhességi cukorbetegség. De nem hízok tőle..
Az update diétára meg sokan esküsznek, és ennek az alapja a cukordiéta, csak egy kicsit át van még kozmetikázva. A torna jó ötlet, bár én is kiütést kapok az emlegetett hölgytől és férjétől, de tényleg tudhatnak valamit. Majd én is kipróbálom egy jó pár hónap múlva, bár remélem nem lesz nagyon szükségem rá. Very Happy

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 20, 18:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valakinek étrend ötlete?

[^]  
Vissza az elejére
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 20, 14:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Borka írta:
Oké, respect... Wink
Ezt szopi alatt is lehet csinálni?

Az első kaziján nincs súlyzó, sem ugrálás., ami káros lehet a tejre nézve. Igen, lehet csinálni szépen megosztva a kétszer 20 percest, majd ha már kevés, akkor együtt a 40-et.
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 20, 14:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Na Rubint Réka és a szilikon cicik Shocked Egy percet sem szoptatott szerintem,nekem sem szimpi szegény.Lehet,hogy jó és hatásos amit csinál,de mint anya Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 20, 14:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Oké, respect... Wink
Ezt szopi alatt is lehet csinálni?
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 20, 13:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Borka írta:
Én Rubint Rékától eleve kiütést kapok... Twisted Evil Bizonyítsa be, hogy az alakját természetesen, torna útján nyerte vissza, nem pedig szike munkája alatt (nehogy az legyen, mint Jane Fondával!). Bocsi, ezzel nem akarok senkit bántani, ha segít a torna a rehabilitációban, az jó. Csak tényleg segítsen, ne csak pénzkasszírozás legyen belőle. Wink

Bocs, hogy közbepof....
Lehet utálkozni, de az első kazettájától nem egy nő fogyott le, hanem velem együtt sokan. Az bizti, hogy nem full hangerőn kell nyomni, de nincs fenékre, combra hatásosabb, ami napi 20-40 perc alatt letudható.
Ezeket ő sem szikével formálra szebbre....
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 20, 13:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én Rubint Rékától eleve kiütést kapok... Twisted Evil Bizonyítsa be, hogy az alakját természetesen, torna útján nyerte vissza, nem pedig szike munkája alatt (nehogy az legyen, mint Jane Fondával!). Bocsi, ezzel nem akarok senkit bántani, ha segít a torna a rehabilitációban, az jó. Csak tényleg segítsen, ne csak pénzkasszírozás legyen belőle. Wink
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 20, 13:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lányok a Rubint Rékás Baba-Mama tornáról mi a véleményetek? Nekem kezdetnek elég jónak tűnik.

[^]  
Vissza az elejére
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 20, 11:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez engem is érdekel! Smile Szeretnék még sokáig szoptatni, de szeretnék lefogyni. Sajnos, én legalább tíz kilót híztam már... Embarassed
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 20, 11:36    Hozzászólás témája: Szülés után visszanyerni formánkat (alakunkat) Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Lassan itt a nyár és szerintem sok embert izgat a téma, mint például engem is.
Szeretném ha segítenénk egymást mozgási és étrendi tanácsokkal.

Én még szoptatok. Igaz nincs sok tejem. Olyan 6 kg plussz van rajtam és nagyon szeretnék egy kicsit formába lendülni.
A másik nagykérdésem az lenne, hogy a szülés miatti nagy teher miatt nagyon csíkos lett a pocakom. Nem tud esetleg valaki valami krémet halványításra, illetve a szoli nem hozza e ki túlságosan ezeket?

[^]  
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4
4 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés