Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Szülés után visszanyerni formánkat (alakunkat)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 27, 10:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Norbi-puding: nem drága?
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Skiddy

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 27, 08:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaaa a tejhütöben van a pudingok között Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Skiddy

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 27, 08:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor ma megyek étkezési keményítöt venni Smile a norbi puding kész termék én eddig reál,match,cba és tescoban láttam 59ft körül van az ára csokis és vaniliás van.Én terhesen csak ezt ettem édességnek 10esével vettük mert mindig elkapkodták Very Happy
Vissza az elejére
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 27, 07:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Skiddy Smile
Tök jó lett a mártás. NEKEM ÍZRE SEMMIVEL SEM MÁSABB, MINTHA LISZTEL CSINÁLTAM VOLNA. Smile

Domi Smile
Norbi puding?
Ez főzős, vagy a tejtermékeknél lehet kapni, vagy a receptgyűjteményben van?

[^]  
Vissza az elejére
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 27, 07:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nem tudom miért nem megy át egy pár lánynak a mail. Feltettem a könyvtáramba a receptgyűjteményt, ha ide katt www.katacska.click.hu akkor megtaláljátok....tömörítve van, ki kell bontani...de sztem le is tudjátok menteni magatoknak.

Hanne., Én ezt a kenyérpótlót oliva olajon szoktam kisütni serpenyőbe. Én a karfiolfuffancsot is úgy szoktam.

Hát igen a Norbi puding sztem viszi a pálmát, még mindig nem értem hogy hogy lehet egy nasi ennyire fincsi amikor nem hízlal....de nagyon finom. És a Norbi csoki is, bár én azt még csak 2-esbe láttam.

Senna nekem is egy örök kedvenc marad.

szép napot én megyek dolgozni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 26, 12:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Domi! nem jött még át a levél.... Sad((
Skiddy

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 26, 11:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Domi ,el tudnád küldeni a mailt mégegyszer?Jött kb 20 azthittem a tiéd is közte van de nem találom Sad köszi Ez a kenyér és karfiol recept jól hangzik Smile nekem a norbi rudi a puding és az update1 sió gyümilé bejött ,az árban sem vészes. Pkagi akkor a csöppségem /8,5kg/ súlya miatt rokkantam le Very Happy az auchan itt van mellettünk ,majd megnézem az étk. keményítöt.Várom milyen lett vele a mártás Very Happy
Vissza az elejére
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 26, 10:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Domi, ez nagyon jó, amúgy is régebben sütöttem magunknak kenyeret, terveztem, hogy előveszem a sütőt, de a serpenyő is jó, ahogy látom, ez klassz! Smile

A karfiolpuffancsot kihagyom, mert Márkpuffancsot csinál. Wink

Nekem Ayrton Senna volt az egyedüli és örök kedvencem... Very Happy
hanee

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 26, 09:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Domi:
Remélem én is, hogy Kimi nyerni fog, bár most eléggé le van lassulva, szerintem nem OK az autó alatta még mindig..

hanee
Vissza az elejére
hanee

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 26, 09:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szerintem az update 1-es kenyér és kalács és egyéb nyalánkságok horribilisen és irreálisan drágák, ráadásul kevés is. Azt a csomagot ami update 1-es kalács néven fut, én két reggelire megenném kábé.

De úgy gondolom ha valaki normálisan étkezik erre nincs is szüksége! Hiszen reggelire (sőt igazából délután háromig) lehet enni teljes kiőrlésű kenyeret, amiből fél kg 200 Ft. A plusban lehet kapni teljes kiőrlésű formakenyeret is időnként, ami nagyon finom.. a rendes kenyérpolcon van Smile
És lehet sütni is kenyeret, akinek van kenyérsütője..

Domi ezt a receptet felirom ezt a kenyérpótlót, kiváncsi vagyok milyen! Smile
Hogy kell kisütni? Tepsibe téve sütőben?

A Karfiol puffancsot én is nagyon szeretem.

hanee
Vissza az elejére
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 26, 09:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Skiddy Smile
Igen a Rékás tornát csinálom.
Én is megéreztem, de izomlázam nem lett.
Étkezési keményítőt én az Auchan-ban vettem, de szerrintem minden nagyobb boltban lehet kapni.
Most bontottam fel. Mártást sűrítek be vele, majd elmondom a véleményemet.

[^]  
Vissza az elejére
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 26, 08:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!

Skiddy, szívesen.
Nem muszáj megvenni az update kenyeret, tényleg nagyon drága.

Itt van egy recept, kenyér helyett, nem tudom ez benne van e a receptgyűjteménybe, de íme
1 db tojás, 2 dl tej, 15 dkg zabkorpa, 2 ek oliva, egy pici szódabikarbóna, tengeri só ezeket összekeveritek, és oliva olajon megsütitek, kis zsömikéket formálva belőle.
Szerintem finom és laktató, és ezt lehet enni mert 1-es, viszont jól helyettesíti a kenyeret. Wink

és még ez.../ez az én kedvencem// Wink
Update 1

Karfiolpuffancs:

1fej karfiol
3tojás
10dkg zabkorpa
4dl olívaolaj
tengeri só
őrölt bors ízlés szerint
A karfiolt ízlés szerint megfőzöd, majd alaposan összetöröd. Hozzákevered a tojásokat és annyi zabkorpát, amennyi kell ahhoz, hogy összeálljon. Ezt a masszát sózod és borsozod a saját ízlésed szerint, majd nedves kanállal kis halmokat teszel a forró olívaolajba, és addig sütöd, amíg aranybarna nem lesz.

hanne Remélem az avataromon a jövő VB-jét látod Razz Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Skiddy

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 26, 08:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pkagi a rékás tornát csinálod? Nekem olyan izomlázam lett! Hol lehet étkezési keményítöt kapni? A sütikhez is drága az updates liszt,na meg a nokedlihez stb. Én nemtudom elviselni a plussz kilókat ,de ezt sajna nemnormális szinten Sad tegnap láttam update1es norbi kenyeret 7szemtelenül vékony szelet 399ft
Vissza az elejére
Skiddy

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 26, 08:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Domi köszi a recepteket Smile
Vissza az elejére
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 26, 08:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Két napja sikeresen csinálom a baba-mama tornát és a táplálkozási dolgokat.
Nem egyből vetettem bele magam a komplett étrendváltásra, hanem szép lassan hagyom el a megszokott dolgokat.
Egyébként én 199 Ft-t vettem étkezési keményítőt.
Én annyit csinálok még ugye, hogy napi 1,5-2 órára sétálok a babakocsit tologatva. Smile

[^]  
Vissza az elejére
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 25, 10:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Érdekes dolog ez, hogy hogyan látjuk magunkat...

Én ideális testsúlyomnál alig voltam egy-két kilóval több vagy kevesebb (2000-ben), és kövérnek éreztem magam. Ma nem mondom meg, mennyivel vagyok több, de ha nem nézek a tükörbe, esküszöm, nem tudok arról, hogy kövér lennék (csak a térdeim fájdalma buktat le). Nem érzem magam kövérnek, ellenkezőleg, karcsúnak érzem magam!
(Csak fizikai értelemben nehéz, és nem jó, ha hízom, így le kell fogynom...)

De a metafizikai részét érti valaki Question Question
hanee

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 24, 21:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Domi:
Kapható bármelyik boltban, valamelyik ismert cég gyártja amit én vettem, olyan 400 Ft körül van egy doboz, de az nagyon sokáig elég, mert mindig elég egy olyan 1-2 kiskanál belőle a főzelék mennyiségétől függően. Annyi az egy furcsa benne, hogy nincs íze, tehát a főzelékből hiányzik az a "berántásos" íz, de hamar hozzá lehet szokni!

Nekem egy ismerősöm akkor nézett nagyot, amikor náluk voltam és a paradicsomos káposztából a paradicsomos káposztát ettem csak meg, a rántásból és a cukorból nem kértem Very Happy
És képzeljétek ehető volt! Very Happy Sőt nagyon finom!

140-160-as pulzusszám.. hát igen Smile
Nekem jó ha 120 az is Wink Kb. 150-nél van asszem a holtpont nálam Embarassed
Alapból 60-at ketyegek, remélem hosszú életű leszek Smile

Egyébként itt jegyezném meg, hogy nagyon furcsa az a 22 kiló, amit leadtam.. persze látom magamon a változást, de még mindig eléggé kövérnek látom magamat, most 58 kilósan. Egyáltalán nincs ilyen lelki problémám magammal, szóval nincs olyan gondom, hogy nem reális képet festek magamról, hanem egyszerűen tényleg van rajtam még vagy 6-8 kg felesleg.. elképesztő!!! Tényleg! Hihetetlen, mennyi fölösleg tud összegyűlni az emberen anélkül, hogy tudná Rolling Eyes Ez az, amikor az ember rádöbben, azok a kijelentések, hogy "ááá neked a 60 kg-os súly ideális" jóindulatú hazugságok, de valójában nem igazak.. Smile
Ez a kis eszmefuttatás csak annak szólt, hogy a zsír hihetetlen tömeget képvisel, nem gondoltam magamról, hogy 30 kg plussz van rajtam, és lám..
Najó, lelövöm magamat Very Happy

Domi:
Mindig amikor odanézek az avatarodra, ezt a jóképű szépfiút látom, élvezet ide jönni Very Happy

hanee
Vissza az elejére
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 24, 15:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Mindenkinek nagyon szívesen a recepteket, Skiddy neked is elküldtem.

Hanee, ezt az étkezési keményítős cuccost nem ismertem, de nagyon jól hangzik, ki fogom próbálni.

Hanne-nak igaza van a mozgással kapcsolatban lányok, elég szimplán egy taposógép is vagy egy szobabicikli, és az a jó, ha az aerob edzés első 10 percére eléritek a 140-160-ös pulzusszámot../ez 40 éves kor és 100kg alattiaknak szól!!/

Sok sikert!
Vissza az elejére
hanee

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 24, 13:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Skiddy:
A főzelékekhez, ha update 2-eset akarsz (pl. ebédre tökéletes) használj teljes kiőrlésű lisztet és oliva olajat a berántásához és mondjuk feleannyival rántsd be!
A tejfölös főzelékekhez használhatsz étkezési keményítőt (a tejfölben egy kiskanálnyit elkeversz csomómentesen és ezt öntöd a főzelékre), igy update 1-es ételt kapsz.

Ha pedig update 1-es lisztet arra veszel, hogy csak beránts vele ételeket, akkor azért annyira nem vészes, szerintem nagyjából fél évre elegendő fél kg liszt berántáshoz Very Happy

A normál lisztet és finomitott cukrot úgy felejtsétek el, ahogy van.. lehet kidobni a kukába! Smile

hanee
Vissza az elejére
Skiddy

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 24, 12:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát én kipurcantam a tornától Very Happy pedig nem kemény :O nem csoda,nem vagyok formában!!! Ducitréningböl 4 van?Mi a különbség köztük? A fözelékhez ami elvileg ehetö egész nap ahoz normál liszt is használható vajh?Mert a 1/2kg upate1 liszt kb 1200ft ami szerintem elég sok(k) Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére
hanee

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 24, 10:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Az update-et lehet csinálni terhesen és szoptatás alatt is, nyilván betartva azt a többlet szükségletet, amire ilyenkor szükség van.

Viszont valamit nagyon szigorúan vegyetek figyelembe, akik szoptattok!
Az update szénhidrátszegény és fehérjedús étrent, és az emberi szervezet számára 60-70%-os szénhidrátbevitelre van szükség!
Normális esetben reggelire teljes kiőrlésű kenyeret, tizóraira és uzsonnára gyümölcsöket és zöldségeket fogyasszatok, és sok sok főzeléket például ebédre. A krumplit sem érdemes száműzni, csak megfelelően kell elkészíteni és hús nélkül ha lehet Wink Én gyakran eszek ebédre sima hagymás krumplit (kevés olivaolajon megpiritod a hagymát, és a főtt krumplit beleszeleteled, és piritod még egy kicsit, és sózod).

Mozgás:
Szerintem sem a futás, sem az aerobic nem a legjobb szórakozás terhesen vagy szoptatás alatt.
A legjobb zsírégetés az aerob edzés.
Ez azt jelenti, hogy úgy mozog az ember, hogy eközben a pulzusa bizonyos mértékben megemelkedik (a pontos számot nem tudom fejből), de nem kezd el zihálni sem, meg ilyesmi, tehát a szervezete megfelelő mennyiség oxigénhez jut. Ez azért fontos, mert a zsírégetés feltétlenül szükséges eszköze meglepő módon Mr. Green az oxigén. Enélkül a szervezet nem tud zsírt égetni. Tehát ha valaki kényelmesen kocog úgy, hogy egyenletesen ver a pulzusa és nem érzi iszonyat megerőltetésnek, sokkal több zsírt éget, mintha futna úgy, hogy a holtpontig is eljut. Az ilyen fajta edzés arra jó, hogy a teherbírást, állóképességet javítsa vele az ember. Nem mondom kell az is, de nem szoptatás közben Laughing
Nagyon jó aerob edzés a Norbi duci tréning 4. Ajánlom mindenkinek és otthon végezhető (egyszer kell kifizetni Very Happy), esetleg be lehet állítani apát is, tök jó zenéje van, és nem uncsi, mert végigmozgod. Én ezt "szoktam" (kellene!) csinálni.. Smile

Szívesen átirnám, de az a szerzői jogokat sérti, ráadásul dupla rétegű dvd-n van Very Happy

hanee
Vissza az elejére
Gubacs

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 24, 10:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Domi köszönöm szépen a recepteket.

Nekem is szoptatás alatt jött fel, igaz már előtte is volt rajtam plusz. Nem fogadok meg én sem semmit, de neki kell állnom, ha nyárig szeretnék egy kicsit fogyni.

Sziasztok
Rita
Vissza az elejére
Skiddy

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 24, 09:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Smile nekem is van kb 8kg plusszom, nem is jönnek rám a ruháim Sad viszont ez a szülés után szoptatás alatt ugrott fel.Terhesen update szerint ettem és teljesen cukormentesen, só és zsírszegényen. A recepteknek én is nagyon örülnék Domi. A t600@freemail címre küldd légyszíves.Tegnap megvettem a réka babamama tornát ,ma ki is próbálom,bizti kemény lesz ,az ö babája 6 az enyém több mint 8 kg
Vissza az elejére
ilka

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 24, 08:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kata, köszi!!!!

www.kep.tar.hu/ildimami (új)
www.gportal.hu/ilka
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 24, 08:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jussy Smile
Az update-t lehe csinálni szerintem nyugodtan, mert ahogy a recepteket láttam mindent beviszel a szervezetedbe és ez nem a kolalásról, hanem életmódváltásról szól.
Futás? Ha jó kondiban vagy a tornától már szerintem akkor óvatosan elkezdheted, de ne erőltesd túl magad.
Milyen tornát csinálsz?

[^]  
Vissza az elejére
Jussy

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 24, 07:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok lányok!
Miután szombaton a metrón át akarták adni a helyet mert azt hitték hogy terhes vagyok (pedig nem) úgy döntöttem elszántabban kell dolgoznom az alakom visszanyerésén.Amit eddig tettem: heti 2 tornaóra+ lemondtam az édességről. Így 2 kilót sikerült leadnom 4 hónap alatt, ami nem egy nagy teljesítmény. Embarassed Most inkább futni szeretnék. Szoptatok és még szeretnék is, azért futhatok?Az update-et csinálhatják szoptatós anyukák?
Köszönöm.

[^]  
Vissza az elejére
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 24, 00:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Domi, köszi, átjöttek! Tényleg nagyon jónak tűnnek a recik így első ránézésre. Wink Tetszik, hogy jórészt 1 és 2. ...Én inkább nem fogadok meg semmit... Embarassed
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 23, 13:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Domi Smile
Nagyon jók a receptek.
Köszi!

Holnap kezdem az én kis "átalakulásomat" Smile. Majd beszámolok hogy sikerült betartanom a dolgokat. Smile

[^]  
Vissza az elejére
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 22, 16:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Borka, akkor ment mégegyszer és nem haragszom.
Vissza az elejére
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 22, 14:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Basszus... elgépeltem... nem hosszú i... grrrrr Mad Evil or Very Mad

boribakter@freemail.hu simán

rohadt kicsi betűk...

grrrrr....

azért köszi, ha elküldöd még egyszer, és bocsi...
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 22, 12:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lányok remélem mindenkinek átküldtem aki kérte, ha valaki nem kapta meg, akkor szóljon Laughing !!!!
Vissza az elejére
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 22, 12:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Domi!
A címem: boríbakter@freemail.hu, de elvileg a profilomban van egy másik emilcím, az is jó... Smile Köszi!
hanee

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 22, 11:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Domi küldd már át nekem is légyszi, hátha találok benne valami újat Smile

hanee@nemetdog.hu

hanee
Vissza az elejére
Gubacs

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 22, 10:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Domi nekem is el tudnák küldeni a recepteket? Előre is köszönöm.
Az e-mail címem: bakos.rita@ktvzirc.hu

Rita
Vissza az elejére
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 22, 09:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!

Ilka, küldtem.

Lányok, nagyon sok recept van ebben a gyűjteményben, csak könnyítésként írom, hogy ha kiválasztottatok a tartalomjegyzékből egy receptet, akkor ráálltok a nevére /a tartalomjegyzékben/ és lenyomjátok a Ctrl gombot és így megjelenik a mutató ujjacska, ezután már csak egy bal egér gombot kell nyomni és oda fog ugrani a kiválasztott recepthez.

Ha ezt tudtátok akkor bocsi.

Domi
Vissza az elejére
ilka

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 22, 07:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Domika, az én mailcímem, ahova kérem a recepteket:

simon.ildiko@interware.hu

És köszi!!!!

www.kep.tar.hu/ildimami (új)
www.gportal.hu/ilka
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 21, 20:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ági neked elküldtem, Borka te meg írj légyszi egy mail címet, hogy hová küldhetem.
Vissza az elejére
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 21, 20:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hanee,
az egy dolog, hogy mi a normális, és mibe férek bele én... Wink

Domi,
a recepteket én is, én is kérem szépen! Very Happy
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 21, 18:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Domi Smile
Nagyon szívesen venném a recepteket.

p.k.agi@interware.hu

Hanee ha neked is van valami gépen küld el légyszi.
Köszi.

[^]  
Vissza az elejére
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 21, 17:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hanee írta:

Domi:
Jó a fotód Very Happy Mi is Kiminek drukkolunk Wink

hanee

Hanee, köszi. A szomszédban van az autosportos topic, ott szoktam mostanában irogatni, ezért az avatar...tudom ide nem nagyon illik...
Tényleg Kiminek?? Ennek örülök!! Rá is fér a srácra!! Wink Wink
Vissza az elejére
hanee

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 21, 17:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pkagi:
Igen, főleg étrendben.. az az igazság, a mai napig sem mozgok annyit, amennyit szükséges lenne.. sajnos.. ezért csak magamat szídhatom, de tény.
Viszont a kajáláson valóban annyi múlik, hogy amint beálltam az update-es étrendre, rögtön elkezdtek folyni rólam a kilók. Múlt év augusztusban kezdtem, tehát szépen fokozatosan, de azért látványosan Smile

Domi:
Jó a fotód Very Happy Mi is Kiminek drukkolunk Wink

hanee
Vissza az elejére
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 21, 15:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Bár én nem felelek meg eme címnek...még nem volt szerencsém szülőnek lenni, nem is ezért jöttem ide, hanem csak mert segíteni szeretnék.

Ha valaki kéri nagyon szívesen küldök neki mailbe recepteket, van egy komplett receptgyűjteményen Norbi Update 1 és 2 es receptekből, nagyon sokat kipróbáltam már és pofon egyszerűek ám hatásosak és nagyon finomak!!.

Csak írjatok ha kell akár ide akár a mail címemre, vagy priviben, mindegy.

Sok sikert. Sziasztok. Domi
Vissza az elejére
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 21, 15:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hanee Smile
Szóval ducitréning kezdésnek?
Nem hangzik rosszul és biztosan nem megerőltető annyira.
Gratulálok tényleg sokat leadtál!

Étrendben is követted a dolgokat?

[^]  
Vissza az elejére
hanee

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 21, 15:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Borka:
Ha be tudod állítani a szervezetedet a normálisra, akkor ez nem így lesz szerintem.. azazhogy megváltozik, ki kell próbálni, máshogy nem megy! Smile

hanee
Vissza az elejére
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 21, 15:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hanee,
ez pöpec Smile Nekem is legalább 22 kilót le kellene adnom... Embarassed Az update jónak hangzik, csak egy a bajom vele, hogy én estére pörgök fel, azaz akkor eszem többet... (bagolyka Smile) És a csokit is általában akkor kívánom meg, ha. Wink Akkor én most ássam el magam, ha le akarom adni a fölös kilókat? Very Happy
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 21, 15:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Behaltam a Norbis Piros Húsvéti tojásokon!!
Van eszük.. Smile
hanee

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 21, 14:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még Rékáról:
Egy jól megkonstruált szilikonozott cicivel éppúgy lehet szoptatni, mint anélkül! A szilikonozás ugyanis a tejcsatornákat normális esetben nem érinti.

hanee
Vissza az elejére
hanee

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 21, 14:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem csináltam, hanem csinálom Very Happy

Ja és 22 kg-ot fogytam vele..

hanee
Vissza az elejére
hanee

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 21, 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én elég régóta csináltam az updatet és ismerem a tornákat is.

Rékáról: Szerintem ne ítéljük meg őt, mint anyát, hiszen nem tudhatjuk, milyen anya. De nem tűnik rossznak abból ítélve, hogy a gyerekei kiegyensúlyozottnak és boldognak látszanak. Az más kérdés, hogy nekem speciel amit csinált és csinál nem annyira tetszik: jelenleg nagyjából úgy néz ki, mintha anorexiás lenne, árnyéka korábbi önmagának. De ez személyes vélemény! Valószínűleg agyondolgozza magát + 2 gyerek, ez biztos nem tesz jót senkinek.

Szóval az update alapvetően abból indul valóban, hogy délig 3-asokat, 3-ig 2-eseket, és bármikor egyeseket, DE! Ehhez még azért kell némi kiegészítés:
- A hármas kerülendő (ha fogyni akarsz), kettest mértékkel, egyesből bármennyit
- Naponta ötször egyél keveset (kevés = reggelire két vékony szelet teljes kiőrlésű kenyér pl. felvágottal).
- Ne egyél túl keveset! A cél az, hogy a szervezeted anyagcseréje felgyorsuljon és beinduljon.
- Minden nap igyál eleget, de inkább sokat!
- Ne vonj meg magadtól semmit, ha nagyon kívánod edd meg a csokit, de csak délig.
- Fokozatos legyél! Ha eddig zabáltál egész nap, ne állj át hirtelen kevésre, mert az anyagcsere felborul.
- Mozogj lehetőség szerint minden nap, de nem kell agyonkinozni magadat. Ha csak naponta 30 perces sétálsz, az is mozgás, kinek mi a jó: csak olyat mozogj, amit élvezel..

Ha valakinek kérdése van szívesen válaszolok, megpróbáltam igy pontokba szedni a legfontosabb dolgokat Smile

Baba-Mama torna: Annak aki most kezd el mozogni nem ajánlom, tutkó izomgörcs.. szuper szoptatós anyukáknak, amennyiben előtte is jó kondiban voltak és mozogtak rendszeresen (én sem ilyen vagyok). Párszor végigcsináltam, és utána napokig nem bírtam mozogni Very Happy

Inkább duci-tréning.. Norbi legalább nem affektál annyira Very Happy

hanee
Vissza az elejére
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 21, 14:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi, Ági! Smile
Jól tudom, az 1-est lehet egész nap enni, a 2-est csak du. 3-ig, a 3-ast pedig csak délelőtt? Embarassed Vagy keverem a számokat?
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
3 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés