Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Spermadonor szolgáltatás

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Oneman

HozzászólásElküldve: 2016, Szept. 26, 08:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

isztlet Hölgyeim,

Spermadonornak, biológiai apának jelentkeznék.

-36 éves, 183 cm magas, 91 kg, barna haj és barna szem.

-káros szenvedélyektöl mentes, és mentes korábban is
(kivéve gimis-főiskolás görbe hétvégéket)

-szellemi képességek rendben (családban mindenki felsőfokú végzettséggel rendelkezik, kivéve édesanyámat)

-fizikai képességek szintén rendben (rendszeresen spotolok, de olimpikon nem volt a családban)

-családomban örökletes betegségröl nem tudok, sem más örökletes testi deformációról

-a dolog jogi oldalából nem szándékozom kérdést csinálni

-normális emberi értékekkel rendelkezem, nem egy interneten szókaratézó-és-eltünő férfi vagyok

everlasting2born@gmail.com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
SegitoSdonor

HozzászólásElküldve: 2014, Feb. 20, 12:28    Hozzászólás témája: Spermadonor szolgáltatás Hozzászólás az előzmény idézésével

Az ember életében eljöhet az idő, amikor megérik a családalapításra, azonban biológiai vagy egyéb okok miatt problémák akadnak a gyermekvállalással.

A krio intézetben sok tízezres összegért lehet spermiumhoz jutni, én azonban hajlandó vagyok ingyen rendelkezésre állni.Ennek több előnye is lehet:

Pl. ugyanolyan egészséges vagyok mint az intézetekben lévő donorok, papírokkal tudom igazolni.

A későbbiekben elérhető vagyok, azonban a család életébe semmilyen formában nem avatkozom be. Ez előnyös lehet pl. baleset esetén amikor sürgősen vérre van szükség.
Ráadásul házi inszemináció segítségében a fizikai kontaktus nem is szükséges, még akár a személyes találkozás sem.

Amennyiben érdekel, a facebook oldalamon nyitott vagyok megbeszélni a részleteket, továbbá fényképeket és további hasznos információkat is találhattok rólam: https://www.facebook.com/?sk=welcome#!/segito.sdonor?fref=ts
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés