Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
spermabank

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
1esely

HozzászólásElküldve: 2018, Jún. 04, 15:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tisztelt Urak!
Egy nagyon kedves Barátnőm és párja (egy szintén csodás Hölgy)szeretnének gyermeket.Nagyon boldogok lennének, ha végre sikerülne ez a csodálatos dolog és anyák lehetnének. Ha esetleg egy Úr úgy gondolná, hogy szívesen segítene, vegye fel velük a kapcsolatot ezen az e-mail címen: 1esely@freemail.hu
Kérem írjanak magukról egy pár sort, Köszönettel 🙂
🙂 Szép Napot
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kebo

HozzászólásElküldve: 2017, Okt. 26, 15:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Korrekt, intelligens (IQ:144 Mensa), két lánygyermekes apuka vagyok, liberális gondolkodású, 40 éves.
Amennyiben segítségre van szükséged, és te is korrekt, intelligens módon állsz hozzá a problémádhoz, kölcsönös szimpátia esetén módomban állhat segíteni.

Érdelkődj az agitwoo@yandex.com mail címen.
Vissza az elejére
SasAttila

HozzászólásElküldve: 2017, Júl. 23, 23:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szívesen vállalnám a spermadonor szerepét. 30 éves, egészséges, káros szenvedélyektől mentes, házas, 3- szoros apuka vagyok. E- mail címem:
attila.sas@freemail.hu
Vissza az elejére
Amschel69

HozzászólásElküldve: 2016, Szept. 15, 23:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello
Lehehetőséget szeretnék adni annak akiknek szükségevanrà az adott téma keretein belül.
Szükséges vizsgàlatoknak bàrmikor alàvetem magam.
Egyébként 26 éves egészséges férfi vagyok.
Akit érdekel tudok küldeni kèpet gyerekoromról s s jelenlegi genetikàmról s az esetleges adatokkal...
Amit előnyősebbnek làtok mindenfél részéről ,hogy nem ködös a donor kiléte ill. jellemzője.
A lefagyasztott spermiumok egy része kàrosodik màsrészt az orvosi procedúràk roppant költségesek a dolgok egyszerüségéhez képest.
amschelsaffer@gmail.com
Vissza az elejére
kissmiklos

HozzászólásElküldve: 2014, Feb. 08, 21:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

spermadonor lennék pároknak vagy egyedülállóknak 30 éves egészséges férfi,akár otthoni inszeminációra is babaprojekt30@freemail.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
SegitoSdonor

HozzászólásElküldve: 2014, Jan. 04, 01:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Szeretnék segíteni! Facebookon itt vagyok elérhető:

https://www.facebook.com/?sk=welcome#!/segito.sdonor?fref=ts
Vissza az elejére
SegitekNektek

HozzászólásElküldve: 2011, Dec. 14, 21:21    Hozzászólás témája: Sperma Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos manapság egyre gyakoribb, hogy a nők nem találnak megfelelő személytt, aki a gyermekvállalásban megfelelő partner lehet. Sokan ennek ellenére belevágnának akár az egyedülálló anyaságba is. Mások megtalálták életük párját, azonban előfordulhat, hogy neki különféle okok (meddőség, magtalanság) miatt nem lehet babája, és spermája nem alkalmas mesterséges megtermékenyítésre sem, vagy valamilyen átörökíthető genetikai betegségben (pl. hemofilia) szenved. Ezen túl ott vannak a leszbikus párok, akik szintén nem akarnak lemondani az anyaság örömeiről. Ezekben az esetekben lehet szükség egy spermadonor igénybevételére. Ha valakit érint a dolog, bátran keressen meg a következő email címen: spermadonor@citromail.hu
Vissza az elejére
kagylo1974

HozzászólásElküldve: 2011, Nov. 16, 22:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia sziszi!
Küldtem privit:)
Vissza az elejére
sziszi-80

HozzászólásElküldve: 2011, Okt. 03, 12:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Bocsi régen nem voltam,mert a betakarítási munkákat is el kell végezni Laughing
Nos az üziket ugyan kitöröltem,de a tied nem jött át Crying or Very sad írja ugyan,hogy új üzenet 1,de rákattintva már nincs új üzenetem Crying or Very sad Szóval így jártam és ezért nem válaszoltam Very Happy
kagylo1974

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 23, 12:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziszi80
Az jó!Csak még nem kaptam semmit....
Vissza az elejére
sziszi-80

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 22, 14:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kagyló!:már intézkedtem Wink
kagylo1974

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 22, 10:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia sziszi80!
Válaszoltam a prividre,de azt írta ki,telítve van az üzeneteid.Gondolom addig nem megy át.Sad
Vissza az elejére
kagylo1974

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 17, 20:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Sziszi80
Köszömöm a válaszodat!Teljesen meghatodtam...
olyan jó,hogy minden jóra fordult!Remélem egyszer én is ennyire boldog leszek..
Vissza az elejére
sziszi-80

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 07, 15:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kagyló:bocsi,hogy csak most válaszolok Crying or Very sad

Igazából az elején azt hittem,hogy nem maradunk együtt.A párom szinte csak azért maradt velem,mert szeret.Kilenc hónap kevés volt,hogy feldolgozza azt,hogy nem az Övé a kislányunk.Sajna koraszülött lett és az apukája csak üvegen keresztül láthatta (amikor egyáltalán látni akarta).Aztán hazamentünk és a karjába sem akarta venni.Aztán amikor mégis megfogta onnantól kezdve az Ő pici lánya lett.Ez a szerelem napról napra nagyobb lett.
Mostmár nem is beszélünk róla,hogy Ő nem a párom babája.Ő a Mi gyerekünk!!!!!!!!!!!!!

Remélem tudtam segíteni!

Ti hol tartottok?
kagylo1974

HozzászólásElküldve: 2011, Jún. 26, 18:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia sziszi 80

Megkérdezhetem,hogyan éltétek meg,hogy akkor csak donorspermával lehetett kisbabátok?
Évekig azért harcolunk,hogy legyen kisbabánk,és akkor egyszer csak azt mondják,hogy nem lehet közös....
Nekem nagyon nehezen megy,és a páromnak is.Nálunk már most akkora szakadék van,mert csak így lehet....
Előre is köszönöm a válaszodat.
Vissza az elejére
sziszi-80

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 24, 13:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nálunk a páromat teljesen meddővé nyilvánították és még biopsziával sem próbálkoztak.A mi kislányunk is a Kriónak köszönhető:)Aztán csodák csodája a kislányunk után 14 hónapra megszületett a kisfiunk,természetesen fogant és a férjemtől.Nesze neked orvostudomány:)
kagylo1974

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 12, 21:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Sajnos nálunk is donor sperma lesz.5 lombikon vagyok túl,és egyből sem lett terhesség.Most a Krió intézet által lesz donor spermánk,amiből talán inszeminációval sikerülni fog.Nekem nagyon nehéz elfogadnom,hogy így lehet csak kisbabánk.
Vissza az elejére
moncsi111

HozzászólásElküldve: 2011, Ápr. 15, 22:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!Érdeklődnék,hogy van-e köztetek olyan,akinek here meszesedésből(UH-on:fehér pontszerű kép) fakadó azoospermiát diagnosztizáltak?Ha igen,biopsziával van-e esély?Fontos lenne!Van-e esetleg valami alternatív megoldás,mert kb.1-hónap múlva lesz a biopszia,hogy addig erősödnénk altájon!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
D.Ildi

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 26, 16:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Olvastam a hozzászólásaitokat, hasonló cipőben járunk mi is. Nálunk sem akar összejönni a baba. Augusztusban volt egy petefészek cystám, utána teljesen leállt a peteérésem, majd gyógyszerek hatására rendeződött. Teltek, múltak a hónapok, és mégsem lettem terhes. Ezek után felmerült a kérdés: Mi van ha a férjemben van a hiba? Meg is vizsgálták. Mindkét spermavizsgálat eredménye: azoospermia. Februárban lesz neki még urológiai ill. genetikai vizsgálat. Eredmények után ismét andrológus, aki nagy valószínűséggel herebiopsziát javasol. Nagyon el vagyunk kenődve, mi lesz ha nem találnak ott sem. Mi is gondolkozunk a spermabankon, de félünk is valamennyire tőle. Lenne egy önkéntesünk aki részben hordozza a férjem tulajdonságait, csak azt nem tudjuk lehetséges-e hogy olyan spermát juttassanak belém, amelyről tudjuk hogy ki a "gazdája". Ha valaki a témával kapcsolatban tud hozzászólni, kérem tegye meg. Előre is köszönöm: Dikó
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
ramses

HozzászólásElküldve: 2005, Ápr. 06, 10:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Banyácska,

Köszönöm szépen a válaszod, megpróbáljuk talán még vannak csodák!
Vissza az elejére
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2005, Ápr. 05, 21:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Spermavizsgálat céljából: Krió intézet 416-7453

Szakorvos. Kaáli Intézet 208-2388

Sok sikert!
ramses

HozzászólásElküldve: 2005, Ápr. 05, 21:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Mindenki!
A kérdésem a következő lenne, biztosan tudtok segíteni. A párom külföldi állampolgár de de most már közel egy éve Magyarországon élünk. Nagyon szeretnénk babát, de sajnos természetes úton nem járunk sikerrel. Korábban Ő már egyszer járt kivizsgáláson Angliában ahol azt a diagnózist kapta, hogy a spermái életképtelensége miatt nem lehet gyereke. Semmiféle kezelést nem kapott, csak ezt a diagnózist, amiben én nem hiszek addig amíg legalább még egy orvossal nem konzultálunk. Nem tudom, hogy Magyarországon hova lehetne ilyen problémával fordulni, ahol megvizsgálnák Őt ismét és talán a miértekre is választ kapnánk.
Segítségeteket előre is köszönöm, és nagyon örülök hogy sikerült rábukkanom erre a fórumra.
Vissza az elejére
csenge

HozzászólásElküldve: 2004, Dec. 06, 18:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

xxx

A hozzászólás legutóbb csenge által 2011, Okt. 25, 18:19-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
mosolygós

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 24, 11:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Manuela, válaszoltam is:)
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
manuela

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 24, 09:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Mosolygos,

Ugye megkaptad a privat uzenetemet?
Vissza az elejére
mosolygós

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 23, 23:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Manuela!

Nem, nem érzem, hogy lenne 3.Smile)) Az elején sokat fogalkoztatott minket ez a kérdés (Főleg engem), hogy idegen férfinek a spermiumát teszik belém(főleg azért zavart, mert nekem a párom volt az első is akivel megtörtént..), de hidd el az IDŐ nagy úr, és nem fogtok ezen agyalni!!!
azt gondoljuk erről, hogy ez egy nagyon nagy lehetőség, és áldom minden férfit, aki elmegy és a sok tortúrán keresztül is ad anyagot..! Így talán lesz lehetőségem arra, hogy kihordjam a mi gyermekünket, mert a miénk lesz ízzig-vérig!
Mikor megtudtuk természetesen kivoltunk , annyira IMÁDOM a férjem, hogy nehezen tudtam elfogadni, hogy a kisbabánk nem fog hasonlítani az apjára... Aztán rájöttünk, hogy azokat a tulajdonságokat amiket én szeretnék a gyermekemben viszontlátni, azt teljesen természetesen a kisgyerek lefogja utánozni!!! Úgyhogy tiszta apja lesz:)))
Hígyjétek el az IDŐ tényleg mindent megold... a sok kérdés ilyenkor teljesen természetes...
VISZONT!!!! Nem akarom az orvosodat felül bírálni, de a herebiopszia általában csak nagyon kevés esetben nem hoz erdményt... Nekünk és másoknak is ezt mondták!!!! És bopsiából még lehet saját... (Bubut tudom hogy hereszövetből lett kismami, sajnos ő is már kétszer elvetélt, de nem a sperma miatt....)
Nekünk is találtak a hereszövetben, aztán mi sokminden más miatt fordultunk donorhoz... Ha gondolod olvass utánam, de ha privátban írsz akkor is szívesen megírom!
Nem szabad feladnotok, amíg van remény addig semmiképp, nagyon nagy szükségetek van egymásra, jobban mint bármikor az életetek során...
Lesznek/vannak hullámvölgyek, olyna pillanatok amikor a kétség, a kimerülés, a kiborulás, az idegesség és minden ilyen rossz érzés jelen lesz, lehet hogy csak az egyikőtökben, lehet hogy mindkettőtökben... Nagyon nagy szükségetek lesz egymás türelmére és egymás iránt érzett szerelmetekre, és ha mindez megvan akkor nem nagy ügy az egész!!
A probléma inkább az idővel lesz, orvoshoz járkálás stb... De ez sem biztos, lehet hogy nálatok minden egyszerű lesz, kívánom!!!

Sajnos volt már 3 donorinszemem: sikertelenül...
Aztán most volt a 4. lombikom, de itt már biztos hogy megtapadási gondok vannak nálam, még vizsgálatok sora vár...
Sajnos terhes(klinikai) még nem voltam, de egy csomó kétcsíkos tesztet láttam már...Sad
Az én esetem egyedi, de van ismerősöm, akinek az első donorlombik sikerült, és nemsokára szülni fog! A gyermek mindkettőjüké, hisz a különbség csak annyi, hogy nem belőle származik az anyag, hanem együtt "veszitek", de ott lehet a beültetés pillanatában is a párod(A kaáliban így van!)....

Sok sok puszit küldök nektek, és ne aggódjatok hígyjétek el minden megoldódik!!!
manuela

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 23, 21:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Dee,
Nem irtad, veguli is a lombikot valasztottatok? Es sikerult?
Persze a mutet eredmenye meghatarozo, azt mindenkeppen szeretnenk tudni van e ivarsejtje a paromnak.
Vissza az elejére
Dee

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 23, 20:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Manuela!!

Nálunk is a Páromnak azoospermiája van. Ráadásul csak egy golyócska, amit megműthettek. Ez az a bizonyos herebiopszia. Nem jósoltak semmit, de hát sok esélyt mi sem láttunk, mivel egy gyerekkori gyulladás miatt akkoriban meg kellett műteni és akkor távolították el az egyik golyszi nagy részét! A msáik is gyulladásban volt, de azt "csak" felvágták a genny miatt. Aztán láss csodát, abban az egyben nála találtak "anyagot". Amíg nincs meg a műtéti eredmény, addig ne adjátok fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Egyébként a műtét előtt mi is beszélgettünk, hogy mi lesz ha.... Ő ragaszkodott a donorhoz, hogy ha már csak így lehet, akkor leglább egyinkünké legyen a gyerek! Ő szeretné végigkísérni a terhességet a pocak növögetést, a pocakon belüli mozgolódást...Így valahol ő úgy érezné, hogy az övé. És végülis az övé, hiszen NEKI SZÜLNÉM! Te hasonlóképpen, NEKI SZÜLÖD azt a babát!!
Nehéz elfogadni, dönteni, de még nincs is itt az ideje! Majd a műtét után, ha úgy alakul!!
Kitartást kívánok Nektek és sok sok reményt és sikert!!

Dee
Vissza az elejére
manuela

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 23, 10:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Koszonom mind a kettotok valaszat.

Mosolygos,
Hogy lehet ezen tultenni magadat? Lehet hogy furcsa ez a kerdes, de nem all koztetek allandoan egy ""harmadik"? Igaz az orokbefogadas egy fokkal rosszabb, hiszen ott nem a te hasadban no a baba.
Igen a paromnal azospermia van , de meg elotte all egy urologiai mutet, ahol megnezik talalnak e ossejtet a hereszovetben. Az orvos szerint keves az esely es o is inkabb a donort ajanlja.
Neked mar sikerult teherbe esned? Hany inszeminaciod volt mar?
Varom a valaszodat:
Manuela
Vissza az elejére
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 23, 08:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Krió Spermabank Rt-t tudom Nektek ajánlani, igaz ők kapcsolatban vannak az összes meddőségi klinikával, így már találkozhattál a nevükkel is akár.
Ők biztosítják a donoranyagot.
Nézd meg a honlapot, beszélj is velük, mindenben fognak segíteni!

www.krio.hu
mosolygós

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 23, 05:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Manuela!

Nekünk már van tapasztalatunk sajnos...
Férjednél azoospermia van? Kérdezz bátran, és kívánok nektek nagyon nagy erőt a feldolgozáshoz...
Tudom: nem könnyű...Sad
manuela

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 22, 19:10    Hozzászólás témája: spermabank Hozzászólás az előzmény idézésével

Szeretnek olyan embereket talalni, akiknek mar van tapasztalata a spermabankkal. Sajnos nalunk mind a termeszetes ut, mind a lombik ki van zarva. 2 variacionk maradt: 1 . orokbefogadfas 2 . donor sperma.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés