Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Régóta várom...
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
zsizzsik

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 10:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

macskacico írta:

...remélem, látni fogjátok így a táblázatot...

Elmagyarázzátok nekem tudatlannak, hogy mit jelent a vackolódás ? Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 10:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!

próba:

remélem, látni fogjátok így a táblázatot

http://kep.tar.hu/izgaga/images/pic4656914.jpg
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
eccsi

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 09:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zsizzsik, drukk hogy a télapó elkerüljönSmile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
eccsi

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 09:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

anine írta:
eccsi,

valahol elvesztettem a fonalat, nálatok már élesben megy az akció???????? hogy is van ez? Rolling Eyes

hát az úgy van, hogy hivatalosan nem, de néha ráveszem párom hogy élesben menjünk;-)
a táblába még mindig nem akarok bekerülni, legfeljebb "beelözök" Wink
Vissza az elejére
anine

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 23:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eccsi, te a táblában sem vagy benne?????????
Vissza az elejére
anine

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 22:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zsizsi,
reméljük piroska elkerüli a portádat!
Vissza az elejére
anine

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 22:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eccsi,

valahol elvesztettem a fonalat, nálatok már élesben megy az akció???????? hogy is van ez? Rolling Eyes
Vissza az elejére
zsizzsik

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 22:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

macskacico írta:
...tudjátok, a szokásos szöveggel, és tesómnak is címeztem. ....

Én is pont azt képzeltem, hogy nem szóban fogom majd bejelenteni, hanem írok egy lapot a baba nevében. Vannak azok a nagyon jópofa kisbabás képeslapok attól az ausztrál fotósnőtől, én erre gondoltam. Nem lennék képes elmondani szerintem nagy zavaromban. A múlt hónapban,a mikor azt hittem, hogy összejött szépen elgondoltam magamban a nagy bejelentést. Legalább már nem kell gondolkodnom rajta, hogy hogyan szeretrném Smile
Jajj, ma már megint kezdem érezni azt a furcsa fájdogálást, pedig még csak a 23. napon vagyok. A múlt hónapban is ez volt, aztán meg jött a többi tünet is és mégsem lett semmi (illetve a 34. napon bekopogott Piroska). Nagyon remélem, hogy nem fog szórakozni velem ebben a hónapban !
Mindenkinek szép estét és jó éjszakát !
Vissza az elejére
eccsi

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 22:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Anna, nagyon sajnálom:-(
drukk a következö hónapokra!

Cicó, ez nagyon aranyos bejelentés volt!

Anine, remélem te is úgy meg vagy könnyebbülve mint én tavaly amikor kirúgtak!Surprised)

Shine száma nekem megvan, mondta hogy jön talira!!
na mindjárt visszaolvasgatok itten.

pé-jelzö cuccom használata nem zökkenömentes, az elsö tesztelést elrontottam,(6. nap), utána csak a 11-ken kellett tesztelni, azóta állandóan halvány kétcsíkjaim vannak rajta. pedig a pé-s tüneteim szépen levonultak, a melleim meg ugye tögyek lettek ahogy szoktak (16. nap van ma). hát lehet hogy nem is volt pé-m, vagy csak késöbb lesz?? ki érti ezt?
azért lehet drukkolni mert 8. nap és ma volt mindent-bele-bébitánc;-)
Vissza az elejére
Timilla

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 22:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Cicó,
ez tök jó, képzelem hogy örülhettek a szüleid. Az enyéim is oda vannak, hogy legyen már unokájuk, csak eddig se én, se a húgom nem erőltettük meg magunkat. Smile Volt UH-d is most? Mi látszik ilyenkor egy kismaszatból? Egy pici folt és benne a szíve Question
Vissza az elejére
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 21:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csajócák, tök jó, hogy ennyien átjöttetek ide!
most nem tudok visszaolvasni, csak felrakom ide a sztorit, csak itt csak nektek csak most az index meg pukkadjon meg:) :

Gondoltam, hogy megvárjuk a szívhangot, de már annyira, annyira el akartam mondani, és a férj is, ezért aztán úgy döntöttünk, szombaton hírül adjuk.
Reggel küldtem egy e-mailt apunak a baba nevében, tudjátok, a szokásos szöveggel, és tesómnak is címeztem. Utóiratban beleírtam, hogyha tesóm lekérdezi korábban a levelet, mielott mi megérkeznénk, ne szóljon anyuéknak, mert ott akarunk lenni, amikor olvassák.
Na, megérkeztünk, kicsit beszélgettünk, aztán a leheto legtermészetesebb hangsúllyal, amit produkálni tudtam, mondtam apunak, hogy küldtem nekik valamit e-mailen, nézzék meg mindhárman. Felmentünk tesóm szobájába, apám bekapcsolta a gépet, lekérdezte a levelet, anyu apu mögött állt, húgom is az asztalnál, közben a férjem fényképezogéppel a kezében a szobaajtóban figyelt.
Elkezdték olvasni, de egy mondatnál - legalábbis jóanyám - nem jutott tovább, amikor is leesett neki, hogy mi van.Smile))) Zsepi elo, szem megtöröl, lány megölelget, sírva nyakába borul, stb., persze akkor már én is bogtem. Aztán tesóm is, na, apu nem, bár o is megtörölgette a szemét, és látszott, hogy nem is tudja, meglepetésében mit mondjon.Smile) Gratuláltak mindannyian a férjemnek is, kérdezgették, mióta tudjuk, voltunk-e dokinál, hogy vagyok... szvsz ez a normális reakció, persze tudom, nem mindenki képes kimutatni az érzelmeit.
Aztán meglátogattuk az én nagyimat is, o is édes volt, örült nagyon, puszipuszi, ölelés, estébé. Hát, ennyi. Még aznap este unokatesómtól sms érkezett, hogy gratulál, szóval a szüleim pár óra alatt elhintették a rokonságban, hogy jön az onoka:))))

majd holnap mesélek, mi volt a dokinál, minden rendben, az a lényeg.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
anine

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 20:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

egész délután bénáztam mire rájöttem, hogy 2x kell regisztrálni!
Örülök, hogy jön a brancs lassacskánSmile
Cicó ma du Cserháti Zsuzsát hallgattam és felfogtam végre, hogy terhes vagy! Teljesen meghatódtam!
Kakukkfű ugye jössz a talira! Muszály kifaggatnom téged:)
Wink Úgy tudom, sok nő napi 15-20 percet ha négykézláb áll megrofdul a babája!
Leddy mami ne idegeskedj, megérkeztél, innen már remélem nem megyünk Twisted Evil
Shini száma talán nekem is megvan!
Vissza az elejére
Sparkie

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 19:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kakukkfű írta:
Segítséget is szeretnék kérni, a barátnőmnek kéne diétás kismama étrend, nem tudtok ilyet, vagy nincs valahol a neten. Plusz a baba most a 7. hónapban farfekvéses, nem tudtok praktikákat ,hogy hogyan tudja elérni, hogy megforduljon? Fontos lenne mindkettő, köszi ha tudtok segíteni.

Remélem, KataMama megbocsát, hogy idézek tőle:

Nekem Gergő sokáig faros volt. Aztán az egyik reggeli pocakkrémezésnél rájöttem, miért. Én mindig úgy nyomtam ki a krémet, mint ahogy a pont-pont-vesszőcskében a fejet csináljuk, a szemek voltak felém, lefelé meg a szája. Azon a reggelen rádöbbentem, hogy szembe kell fordítanom magammal, tehát száj fel, szem le. A következő UH-ra (kéthetente volt) megfordult .
Sparkie

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 19:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mellesleg alig várom már, hogy Cicó jöjjön, és elmesélje a nagy bejelentést Laughing
leddy

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 19:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na nagy nehezen én is idetaláltam és be is sikerül talán írnom végre.
Bár betudható annak, hogy én nagyon "konzerv" vagyok, de megszoktam azt a fránya indexet ha meg is hal mostanában Smile
De egye fenyő, csak ha lehet, ne 5 oldalon nyissunk új topicokat, mert végképp megkavarodok és a végén elegem lesz Wink

Leddy
Vissza az elejére
Sparkie

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 19:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem március 28-án kell állítani.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
juccy

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 18:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még egy kérdés, aztán befejeztem:

E-vitaminról tudtok valamit? Érdemes szedni? És mire is jó pontosan? Mert halvány elképzeléseim vannak, de emiatt nem hívnám fel a dokimat...

Köszike
Vissza az elejére
juccy

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 18:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Óríátállítás: szerintem most kell. Egyrészt egy órával kevesebbet alhatunk Crying or Very sad másrészt világos lesz este Smile
Vissza az elejére
juccy

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 18:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És ide is tudunk táblázni? Nem tudom, hanyadik napon vagyok, mondjuk nem is számít Laughing
Vissza az elejére
Megara

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 18:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aha Juccy ez most 2 in 1 Laughing
Csajok, most hétvégén kell átállitani az órákat? Shocked most szombaton lesz napéjegyenlőség...nem akkor szoktuk? Question
Vissza az elejére
juccy

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 18:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Azt hiszem, ide is sikerült bejutnom...

Akkor ez a Régóta várom topic a Felkészülős topic is egyben?
Vissza az elejére
haspoki

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 18:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos nem tudom Shine számát, de Muter tudja, bár ôt is elég rég "láttuk".
Barátnôdnek drukkolok a finishez! Neked meg a mensihez, aztán a PÉ-hez Smile

Cicó, olvastam, hogy a barátnôd is pont most lett terhes Smile
Gratulálok neki! Tök jó nektek, hogy egyszerre sikerült Smile
Vissza az elejére
Hella

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 17:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

No, játszom én is a betűkkel egy kicsit...

[b][color=blue]Ho-ho-ho-hóóóóó![/color][/b] [quote]Kircsi[/quote]! Smile))

Na, több órás kínlódás után most itthagylak benneteket. Megyek én is kórházba, a barátnőmnek be kellett feküdnie az utolsó hónapra, mert eléggé kinyílt a méhszáj. Szóval megyek hozzá, már nagyon várom, hogy lássam a pocakját. Jó nagy lehet!

Haspoki: örülök, hogy jössz a talira! Smile))) Shine-t el tudod érni?
Vissza az elejére
Hella

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 17:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsizzsik: köszi. Már a frászt kaptam!!! He-he.

kakukkfüvecske: szorítok nagyon a jó eredményekhez! xxxxxxxxxxx
Vissza az elejére
zsizzsik

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 17:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kakukkfű írta:
... hogyan tudja elérni, hogy megforduljon? Fontos lenne mindkettő, köszi ha tudtok segíteni.

A farfekvésre megint felhozom a Lelki köldökzsinór c. könyvet. Abban olvastam, hogy a kapcsolatanalízisben meg lehet beszélni a gyerekkel, hogy megforduljon. Ez mondjuk egy eléggé nehezen megfogható dolog, de ha a barátnőd fogékony az ilyenekre, akkor lehet hogy még nem késő. Egyéb, gyakorlatiasabb ötletem sajna nincs, hirtelen ez jutott eszembe.
Vissza az elejére
Hella

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 17:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Századszorra... Köszi Cicó! Smile

Sziasztok Csajszik! Very Happy
Vissza az elejére
haspoki

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 17:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De jó, sikerült!

Ja, és én is mennék a talira, ha lehet Smile
Vissza az elejére
haspoki

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 17:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Megpróbálok én is bejelentkezni hozzátok!

Anna Sad
Nem is tudok mit mondani, nagyon sajnálom.
Vissza az elejére
kakukkfű

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 17:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hella LÁTUNK Razz
Vissza az elejére
kakukkfű

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 17:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Segítséget is szeretnék kérni, a barátnőmnek kéne diétás kismama étrend, nem tudtok ilyet, vagy nincs valahol a neten. Plusz a baba most a 7. hónapban farfekvéses, nem tudtok praktikákat ,hogy hogyan tudja elérni, hogy megforduljon? Fontos lenne mindkettő, köszi ha tudtok segíteni.
Vissza az elejére
Hella

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 17:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

macskacico írta:
3. próbálkozásom topiknyitásra...
Én is kezdek mérges lenni... Hella banyásodik grrrrrrrrrrr!
.......................................................................

Helló Lányok! Very Happy
Vissza az elejére
kakukkfű

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 17:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma voltam reggel a BMC-ben, elég hamar végeztem, 7-re mentem és vérvétel+nőgyogyi+uh-val 1/4 9-re végeztem Laughing

A doki nem nagyon hagyta, hogy kérdezgessem, de én azzal nyugtatom magam, hogy biztos majd akkor akarnak velem beszélgetni, ha meglesz az összes lelet Rolling Eyes Remélem így lesz, mert én az eddigi dokimnál hozzá voltam szokva, hogy mint hülye gyereknek mindent ötször elmagyaráz, lerajzol. Hétfőn megyek 24. napi vérvételre és 2-3 hét múlva HSG. Aztán meglátjuk Wink
Vissza az elejére
Timilla

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 17:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja, egyébként folytatva az indexről a hőmérős témát: jól rámhoztátok a frászt. Ki tudja mit mért a hülye digitális hőmérőm össze-vissza. Sad Pedig olyan szépen alakul a görbém...
Vissza az elejére
Timilla

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 17:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem az a megtévesztő, hogyha írsz egy hsz-t, akkor utána a legrégebben keletkezett oldalra visz vissza a gép. Tehát ha rákattintasz a hsz-od megtekintésére, akkor a topicindítónál találod magad és utána nekem kell magad visszakurbliznod a beírásodhoz. Na ezt jól megaszondtam.[/quote]

Ja-ja, már rájöttem. Very Happy
Vissza az elejére
Hella

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 17:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ki tudja, hanyadszorra próbálok idejönni... De nem foghat ki rajtam!!!

Hahó Lányok! Very Happy
Vissza az elejére
zsizzsik

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 17:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timilla írta:
sziasztok, egyelőre még nem igazán fogom ennek a site-naka működését. Az előbb már írtam egy hsz-t, de valahogy sehol sincs...

Szerintem az a megtévesztő, hogyha írsz egy hsz-t, akkor utána a legrégebben keletkezett oldalra visz vissza a gép. Tehát ha rákattintasz a hsz-od megtekintésére, akkor a topicindítónál találod magad és utána nekem kell magad visszakurbliznod a beírásodhoz. Na ezt jól megaszondtam.
Vissza az elejére
Sparkie

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 17:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De jó, egyre többen vagyunk!! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kakukkfű

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 17:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem értem, amikor elküldöm a hsz-t és visszalép nem látom a saját hozzászólásomat Rolling Eyes csak ha teljesen kimegyek és vissza, pls help!!!
Vissza az elejére
kakukkfű

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 17:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anna Crying or Very sad Az indexen olvastam, de nem tudok mit mondani, az egyetlen biztató lehet, hogy általában ilyenkor gyorsan újra létrejön a terhesség.

Anin Confused Dehát szerintem te se bírtad volna sokáig
Vissza az elejére
KataMama

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 17:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Jó látni Benneteket is itt Laughing . Mi MedLombosok már belaktuk Laughing .

Ha gondotok van a fórummal, a Visszajelzés témában találtok egy A fórumról című topikot, ott tudtok jelezni a rendszergazdáknak.

Bocs az off-ért: Cicó, küldtem Neked privát üzenetet (oldal felső része,
második piros sor).

Mielőbbi babásodást mindenkinek.
Vissza az elejére
Hella

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 17:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csakhogy végre sikerült! Sziasztok! Very Happy
Vissza az elejére
Timilla

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 16:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Asztaaa, tök béna vagyok, de most már talán okés. Azért jól szétszakadtunk ennyifelé, már nem tudom követni. Én a babaindexen is regisztráltam... Confused
Vissza az elejére
Timilla

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 16:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

macskacico írta:
sziasztok, egyelőre még nem igazán fogom ennek a site-naka működését. Az előbb már írtam egy hsz-t, de valahogy sehol sincs...
Vissza az elejére
kakukkfű

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 16:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jaj nem vettem észre, hogy mindig elment a hsz:)

Egy picit nem figyelek oda és mennyit írtatok, megpróbálom visszaolvasni.
Vissza az elejére
Timilla

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 16:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sikerült?
Vissza az elejére
kakukkfű

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 16:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

macskacico írta:
na most?
Vissza az elejére
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 16:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát, ahogy elnézem az index-et, eléggé kihalt...
pedig jó kis fórum lehetett volna, ha nem ilyen bénák a szerkesztők. de ami az utóbbi időben ott folyik, tényleg több a sok(k)nál.

itt meg úgy érzem magam, mint egy klassz étteremben, ahol Laura üdvözöl, kapunk egy asztalt, elbeszélgethetünk, ha kínunk van, választ kapunk. Smile

ja, az étterem olyannyira önkiszolgáló, hogy mindenki azt eszik, amit hoz magával Laughing jajjj, de vicces vagyok!
Vissza az elejére
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 16:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zsizzsik írta:

Mikor mész a legközelebbi UH-ra ?

péntek reggel megyek uh-ra, izgulok is nagyon Surprised

na, még jó, hogy!!! Rolling Eyes elég régóta laktam a felkész-topikot is, meg írtam sokat az RV-be, voltam vagy három talin, készülök a negyedikre, még jó, hogy nem hagyom el a T. társaságot! Razz
Vissza az elejére
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 16:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pont arra gondoltam, hogy nyitok egy felkész-topikot, mert láttam a babaindex-en, hogy átjönnétek ide, mert nem mindenki tud ott írni.
de hát végül is... jó ötlet, hogy újra egyesüljünk Exclamation Smile

délután megyek dokihoz, kikérdezem a vitaminokról, vizsgálatokról, meg hogy mikor kell mennem védőnőhöz, ilyenek. szeretném, ha végre úgy kezelne, mint egy terhes nőt. Confused
tudom, hogy a dokik még nem szívesen mondanak korán semmit, mert ilyen fiatal terhességnél sajnos akármi előfordulhat. de azért én nagyon hiányolom, hogy nem "világosított" fel, hogy most aztán mire vigyázzak, mit ne egyek-igyak, mit igen, stb.
Vissza az elejére
zsizzsik

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 16:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor kedves Cicó, ide is fel kellene majd raknod a történetedet arról, hogy hogyan fogadta a családod a nagy hírt. Azért nagyon rendes tőled, hogy nem nézed le a babára várókat annak ellenére, hogy te már felsőbb osztályba jutottál ! Wink Razz
Sőt még topicot is nyitottál.

Mikor mész a legközelebbi UH-ra ?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56  Következő
54 / 56 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés