Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Régóta várom...
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 52, 53, 54, 55, 56  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kakukkfű

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 13:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kismazsi, nem jött meg a mél Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsizzsik

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 13:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

macskacico írta:
csak azt nem tudom, hová teszem, amíg mi traccspartizunk??? Question Rolling Eyes

Miért nem az IKEA-ban találkoztok, ott van gyermekmegőrző is ?? Very Happy Very Happy

Már ezer éve meg akartam kérdezni, hogy annyiszor emlegettétek a maca vibet. Eddig konkrétan csak potencianövelőként ismertem, meg általános roboráló hatásáról. Viszont azt olvastam, hogy olyan a hatása mint a kávénak, tehát terheseknek nem ajánlott. Egy időben én is szedtem, de aztán abbahagytam, mondván ha véletlenül összejön a bébi, akkor nem biztos hogy jót tesz neki a maca. Írjatok má nekem egy kicsit Macáról pls. !

Tegnap volt a Radio Caféban egy műsor az otthonszülésről. Csak a férjecském hallgatta, de beszámolt nekem részletesen a hallottakról. Állítólag a férfi dulákat man-dulának hívják Very Happy Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 13:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arzénka írta:
Felkészülés topik is ideköltözött?

szia Arzénka! igen, ez a 2 in 1 topik! újra együtt. el ne felejtsd, jövő pénteken tali!

haspoki, neked majd küldök susmust, nehogy eltéveszd a napot Razz meg asszem, a Pedrusra is ráímélezek egyet Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
anine

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 13:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

lefoglaltam a különtermet! Azt mondtam, hogy 1/2 5 és 3/4 5 között érünk oda!

Kingus, megértelek! Az az igazság, hogy mi megbeszéltük ugyebár, hogy ahogy babás leszel eljössz egy talira! Nos a következőt kiszemeltem neked! Exclamation Exclamation

Brekussal mi lehet? Question
Vissza az elejére
Arzénka

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 13:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Hétfő óta most sikerült először bejutnom az indexre, ott láttam, hogy itt vagytok egy páran. Felkészülés topik is ideköltözött?
Vissza az elejére
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 13:39    Hozzászólás témája: Re: Most beírok ide valamit Hozzászólás az előzmény idézésével

zsizzsik írta:
Cicó, neked kellene valami belső ellenállást ott is megszervezned, te már illetékes vagy ! Wink Razz Razz

nem nagyon szeretnék ellenállást szervezni... megnéztem a babaindexen, nem is nagyon írogatnak. és hát, az index.hu-n sem. ill. ott azok vannak, akiket nem igazán ismerek. én meg jól elvagyok itt. hacsak ki nem dobtok... Confused

persze ha átjönnek, valszeg előbb-utóbb csatlakozom hozzájuk. mint ahogy ebben a topikban mindenki Exclamation Exclamation
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 13:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hella írta:

Cicókám: Írd meg, melyik busszal jössz és kimegyek eléd, jó? Tudod, pénteken korán végzek. Smile)))))))))))))))))))))))

édes vagy, de ezúttal télleg a Papimmal megyek. már kivette a szabit, úgyhogy együtt megyünk. csak azt nem tudom, hová teszem, amíg mi traccspartizunk??? Question Rolling Eyes
Vissza az elejére
Hella

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 13:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megara: Mán megijedtem. Smile))) Öööö, izé nem is mondtam semmit... Rolling Eyes

Apropó kukorica: én most is azt eszem, meg tegnap is. Amolyan "fogyókúra-féle". Egsz nap elvagyok vele. (Ha már nem nagyon mozgok, csak zabálok!). Smile)

Tök jó, hogy megint sokan leszünk.

Cicókám: Írd meg, melyik busszal jössz és kimegyek eléd, jó? Tudod, pénteken korán végzek. Smile)))))))))))))))))))))))
Vissza az elejére
zsizzsik

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 13:21    Hozzászólás témája: Most beírok ide valamit Hozzászólás az előzmény idézésével

Arra gondoltam, hogy milyen jó lenne a koraterhes topicot is ide átcsábítani. Bele szoktam olvasni, de az indexszel már nincs kedvem bajmolódni. Ma is be akartam jelentkezni, de a harmadik próba után feladtam !
Cicó, neked kellene valami belső ellenállást ott is megszervezned, te már illetékes vagy ! Wink Razz Razz
Vissza az elejére
anine

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 13:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ECCSI Very Happy
Rina (hurrá) Laughing
Hella Smile
haspoki Wink
Pedrus Rolling Eyes Razz
mzsperx Twisted Evil
zsigrai Cool
anine Wink
Niácska Smile
Arzénka Surprised
leddy Laughing
kistigriss Razz
KAKUKKFŰ Mr. Green
Sparkie Shocked
Cicó Laughing
Shini Embarassed

MUTER? Crying or Very sad
BAY? Evil or Very Mad
DEBRA? Crying or Very sad
KINGUS? Rolling Eyes
Vissza az elejére
Kinga

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 13:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok csajok, csak becsekkolok már ide is:)

Tali: nekem negatív. Aznap lenne az apukám 58 éves, az öcsémmel leszünk együtt.
Vissza az elejére
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 12:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timilla írta:
Mindjárt keresek is valami honlapot, ahol babafejlődést lehet nézni...

honlapot én is néztem, még Tasha ajánlotta a koraterhes topikban, de ott (meg az imént egy könyvesboltban néztem) a 6 hetes babának 4 mm-es méretet írnak, a 7 hetesnek 1 cm felettit. ma vagyok 6+1, kíváncsi vagyok, holnap mekkora lesz.
iricc babája is kábé annyi idős, mint az enyém, kicsit fiatalabb, ő 1,3 mm volt tegnap. úgyhogy szerintem a 4 mm kicsit túlzás, a doki szerint teljesen jó a méretük a babáknak.

különben én is újra és újra elcsodálkozom, hogy két aprócska sejtből ember lesz, ember, akinek vérárama van, idegrendszere van, testrészei vannak, agya van, sőt már a tulajdonságai is kódolva vannak a génjeiben, amiket a szüleitől örököl. fantasztikus. Smile
Vissza az elejére
Timilla

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 12:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Cicó, hihetetlen, hogy egy 1,7 mm-es kis maszatnak már látszik a szíve!! Smile Mindjárt keresek is valami honlapot, ahol babafejlődést lehet nézni...
Vissza az elejére
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 12:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kismazsi írta:
az nekünk nem jó, apának van szülinapja,

de kááár... na, majd májusban! jó bulit nektek! jó lehet hármasban ünnepelni:)
Vissza az elejére
Rina

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 12:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok,

na most aztán már nem tudom, hogy hova írjak, annyi felé ment a társaság a különböző topikokkal. bár ez szimpibb, mint a baba.index.

anine, én is megyek talira, de csak rövid időre tudok ott lenni, mert megyünk szinházba este.
Vissza az elejére
Kismazsi

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 12:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jövő hét péntek az 26-a, ugye? az nekünk nem jó, apának van szülinapja, vele "bulizunk" hármasban Smile talán a legközelebbi talira eljutunk ...
Vissza az elejére
Timilla

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 12:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én mennék ezerrel, de most nem Mo-on élek. Sad

A patt. kukoricát jól kitárgyaltátok itt nekem, pedig szeretem... Viszont tegnap reggel -széegyenszemre - fél ötkor (!) felkeltem kenyeret enni, mert azt hittem, hogy meghalok a gyomorégéstől. Megara, egyébként az evéskényszer is "jó" jel. Félek is, hogy engem is elkap, nem akarok bálna kismama lenni (bárcsak már ez lenne a gondom)...
Vissza az elejére
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 12:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timilla, uh-ra holnap reggel megyek a kórházba, sajnos a dokim magánrendelésén nincs uh. egy hete 1,7 mm volt, és már dobogott a szíve. egy kis foltocskát láttam, talán holnap már... inkább nem találgatok. majd úgyis meglátom, nektek pedig elmesélem. a tüneteid nagyon biztatók!!! jajjjjj, de izgulok! de te ne izgulj, majd én beleélem magam helyetted, oké? Confused

megara, én is zabálok! mint egy csecsemő, három óránként megéhezem. esküszöm. ha este bekajálok nagyon, akkor reggel csak egy kicsit vagyok éhes, különben éhen halok. 9-kor, délben, kettőkor, hatkor, sajnos este 9-kor is, kábé így eszem. ebben van főétkezés is, meg falatkák, joghurtok, ilyesmik is. húúúúúú, de te se éld bele magad, különben sem drukkolok neked! Twisted Evil

Idea lányok, egyvalamit tudnotok kell. amikor még mi is próbálkoztunk a babával, amikor dokihoz jártunk, amikor időzített szerelmeskedéseink voltak, annyira hihetetlennek tartottam, hogy sikerül. mert közben jöttek a lányok, akik 1-2 hónap alatt teherbe estek. én meg mindig csak a kudarcot éltem át, ami egyre rosszabb volt, tekintve, hogy a férjem is csalódott. és látjátok, sikerült! azóta úgy érzem, tudom, mindenkinek sikerülni fog! mittomén, mitől függ, de elkeseredni nem szabad. (talán most először voltunk a barátnőmmel együtt termékenyek, és talán ez számított, fogalmam sincs. sőt, lehet, hogy ez hülyeség.) az biztos, hogy valaminek, sok dolognak passzolnia kell, a csillagok állásának, a hold vonzásának, túl a technikai megfelelőségen (pé, nyálkahártya, spermium).

Megara, anyósoméknak is elmondtuk, ők is örültek. de náluk nem volt ekkora ováció, örömünnep, tűzijáték, egyebek:)

mindenkinek drukkolok, kivéve Megarának, akinek szimplán csak egy duplacsíkost kívánok!Smile)) Hellának pedig pét, mensit!Smile

hú, ilyen sokan leszünk megint a talin? de jó!Smile)) kakukkfű, mindenképpen jönnöd kell. különben hogy a fenébe kapnád el a babavírust??? anine: ezeréves barátnő. hát, igen, valahogy én is így vagyok vele. mintha tök régóta ismernénk egymást, nincs zavart csend, csak a duma, csak a duma, mint itt:)) anine drágám még karácsonyi ajándékot is eljött vásárolni velem novemberben. hella meg (akkor találkoztunk először) kijött elém a buszpu-ra.

anine, igen, úgy látszik, hogy a vitamin okozza, vagy ahogy zsizzsik írta, a vas. most vettem lenmagpehelyt (ezt figyeljétek: pehely, pelyhet, helyet cserélnek a betűk ragozáskor, van még ilyen szó? tök érdekes!), szóval lenmagot vettem, du. veszek c-vitamint, amit zsizzsik ajánlott, remélem, segít.

KataMama, köszi, megpróbálom:)
Vissza az elejére
Megara

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 12:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

anine írta:
pattogatott kukoricát visszaszívtam Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

nenenenenene ne szivd vissza!!!lehet masnak bejön!! Wink
Vissza az elejére
anine

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 12:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pattogatott kukoricát visszaszívtam Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Vissza az elejére
Kismazsi

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 12:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zsizzsik írta:
kakukkfű írta:
... hogyan tudja elérni, hogy megforduljon? Fontos lenne mindkettő, köszi ha tudtok segíteni.

A farfekvésre megint felhozom a Lelki köldökzsinór c. könyvet. Abban olvastam, hogy a kapcsolatanalízisben meg lehet beszélni a gyerekkel, hogy megforduljon. Ez mondjuk egy eléggé nehezen megfogható dolog, de ha a barátnőd fogékony az ilyenekre, akkor lehet hogy még nem késő. Egyéb, gyakorlatiasabb ötletem sajna nincs, hirtelen ez jutott eszembe.
Kakukkfű, mail ment. Remélem segít! M.
Vissza az elejére
Megara

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 12:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

úgy tudom gyomorégésre nagyon jó a pattogatott kukorica[/quote]

Most lehet hogy kicsit gusztustalan leszek, de hanytal mar pattogatott kukoricat Question en igen Sad na azota nem eszek....
Vissza az elejére
Megara

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 12:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megara, a golflabda szemű smiley besz***ás, nem lehet neki ellenállni, úgyhogy: gyomorégés 4 napja, megnőtt, de nem érzékeny cickók és görcsölés meg szurkálás a pocim aljában. De mondom, próbálom nem beleélni magam... Smile

Ezek nagyon biztató jelek!!!Es a hod is fenn van!
Ja van 1 biztató jelem nekem is Smile zabálok!!!en a madaretku Megara...
Tegnap este bevagtam 2 Exclamation szelet rantotthusit es egy csomo sultkrumplit, pedig fott kajat ebedeltem. Most is eszek... nem mintha nem ferne el rajtam nehany kilo de ijeszto ez a nagy zabalas... Mad
es most csak a Te kedvedert: Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Laughing

Hellacska nehogy magadra vedd!!!csak vicceltem!!Ne drukkolj nekem mert ez a Ciconal bejott!! Wink
Vissza az elejére
anine

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 12:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ECCSI
Hella
haspoki
Pedrus
mzsperx
zsigrai
anine
Niácska
Arzénka
leddy
kistigriss
KAKUKKFŰ
Sparkie
Cicó
Shini

MUTER?
BAY?
DEBRA?
KINGUS?
TIMILLA?
KISMAZSI + MÁTÉ? Rolling Eyes
Vissza az elejére
anine

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 12:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

debram timilla, kismazsi Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Mr. Green gyertek a talira!

úgy tudom gyomorégésre nagyon jó a pattogatott kukorica
Vissza az elejére
kakukkfű

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 12:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kismazsi írta:

Kakukkfű, nekem van valahol diétám, mindjárt elő is keresem a barátnődnek. Hova küldhetem?
M. Smile

kakukkfu10@freemail.hu

köszi Laughing
Vissza az elejére
Timilla

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 12:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megara, a golflabda szemű smiley besz***ás, nem lehet neki ellenállni, úgyhogy: gyomorégés 4 napja, megnőtt, de nem érzékeny cickók és görcsölés meg szurkálás a pocim aljában. De mondom, próbálom nem beleélni magam... Smile
Vissza az elejére
debra

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 12:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na akkor Megara nem drukk!
Timilla drukk!

Csajok rengeteg munkám van (de legalább nem jár az agyam feleslegesen, mert tudok ám kombinálni olyanokat, hogy ajajjjjjj). Shocked
Figyellek Benneteket! És remélem 1 hét múlva többet tudok jönni.

Ügyesek, jók és szépek legyetek!!!!

Puszi. debra
Vissza az elejére
Hella

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 12:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megara: Jesszumpepííí, mit mondtam rosszat???? Shocked

anine: eccsi írt, hogy Shini jön! Smile))))))))))))))
Vissza az elejére
Kismazsi

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kakukkfű írta:
Segítséget is szeretnék kérni, a barátnőmnek kéne diétás kismama étrend, nem tudtok ilyet, vagy nincs valahol a neten.

Kakukkfű, nekem van valahol diétám, mindjárt elő is keresem a barátnődnek. Hova küldhetem?
M. Smile
Vissza az elejére
Megara

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 11:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timilla: igen kibirom (huh de nagy szam van... Laughing )
Na meselj csak milyen tuneteid vannak, mit érzel?? Shocked
Nekem nincs semmi, de nekem a 16. napon volt pé, igy meg van neki ideje.Viszont ha jol lattam a gorbed Neked a 14.napon volt pé ugye?Akkor lehetnek tüneteid.
Itt vagy debra, látlak!!!!! Laughing
Vissza az elejére
Timilla

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 11:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megara, Te kibírod a 35. napig??? Minden elismerésem, én képtelen lennék rá! Mindenféle tüneteim vannak, de ezek ugye mensit megelőzőek is lehetnek, így igyekszem nem elbízni magam...
Vissza az elejére
debra

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 11:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt vagyok? Vagy nem?
Vissza az elejére
anine

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 11:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SIKERÜLT ÍRNOM AZ INDEXRE Exclamation Exclamation Exclamation
CSODA Rolling Eyes

ECCSI
Hella
haspoki
Pedrus
mzsperx
zsigrai
anine
Niácska
Arzénka
leddy
kistigriss
KAKUKKFŰ
Sparkie
Cicó

MUTER?
BAY?
SHINI?
KINGUS?

Rolling Eyes
Vissza az elejére
KataMama

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 11:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Sparkie, nem haragszom az idézetért Smile, jól tetted.

Ha átolvastok a pocakosba, azt hiszem Maggancs írta, hogy az említett könyvben is inkább csak ilyen személyes sztorik vannak, nem általánosak. Illetve találtam még egy cikket valahol, azt beírom a pocakosba Bethnek (ő szeretné megfordítani a babáját), akit érdekel, ott megtalálja.

Cicó, ahol az érkezett üzi meg van nyitva, ott rákattintasz az Új hsz-ra, és megy minden ugyanúgy, mint a fórumos hsz-nál. Egyetlen különbség (asszem csak olyan új üzinél, amit nem válaszként írsz): muszáj címet adni neki, ha mást nem, egy szóközt.
Vissza az elejére
anine

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 11:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megara,

én sosem jártam talikra Exclamation , de elmentem 1x megismertem a csajokat és olyan volt mintha ezeréves barátnőim lettek volna ott Razz
Azóta nem hagyom ki Twisted Evil
Vissza az elejére
anine

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 11:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Próbáltam írni az indexre egy levelet, de nem hiszem, hogy sikerül! Rolling Eyes

Kakukkfű gyere megalapítjuk a "depis lányok egyesüljetek pártot", fontos, hogy gyere!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Hella az szép kifejezés, hogy beteg az index Crying or Very sad

Csajok olyan szép az idő, ez a mi tavaszunk és nyarunk lesz Embarassed Razz Laughing
Vissza az elejére
Megara

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 11:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kakukkfű: köszke Laughing
Hellacska: azt hiszem a kis szadra kell majd vagjak ha igy folytatod tovabb Twisted Evil
Anie: jajj nemtom Embarassed meg alszom ra parat, jo?
Vissza az elejére
kakukkfű

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 11:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Meg, én nem drukkolok Laughing

Anine, nagyon izgulok, hogy mit szeretnél kérdezni Surprised

Ha nem jön közbe semmi, akkor megyek ám a talira, kivéve ha nagyon depi leszek, akkor nem rontom a közhangulatot Embarassed Mondjuk akkor fog megjönni, de hátha már hozzászoktam Confused

Cicó, megkönnyeztem a leírásod, nem szabadna idebenn ilyeneket olvasnom, sztem a kollégák nem nagyon érthetik, hogy mitől felhősödik el időnként a tekintetem Crying or Very sad A másikon olvastam, hogy a barátnőddel pont egyszerre babáztok, ez tök jó Laughing Tavaly én is ezt terveztem, de sajna én lemaradtam, mert lassan már megszületik a barátnőm babája. Azzal vígasztaltam magam, hogy így legalább fogunk tudni sokat találkozni és csodálni egymás babáját, mert én még mobil leszek mikor ő szül, ő meg már, amikor én. Na ezt jól kitaláltam, mi Wink
Vissza az elejére
Böbe

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

próba
Vissza az elejére
Hella

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Lányok! Smile))))

eccsi: drukkolok a pé-dért, vagy legalábbis, hogy jó időben akciózzatok! Embarassed xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Laughing

Timilla, megara: ezerrel megy a drukk nektek! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

zsizzsik: küldd ide a mensi-manókat! Smile

Cicó: szerintem én sem fogom tudni szavakba önteni és marad a levél, vagy meghívó, vagy UH-s kép bekeretezve, vagy vmi hasonló. Én is megkönnyeztem a történetet. mi volt az UH-n tegnap?

Leddy: igazad van, szeintem sem jó, ha szétszóródunk, ha már ilyen szép számban összeverődtünk. A tábla hiányzik (és én is konzi vagyok kicsit, nagyon megszoktam az Indexet, és még ha beteg is, de kicsit visszahúz a szívem) De Ti fontosabbak vagytok! Smile
Vissza az elejére
anine

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 11:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megara, ugye jössz a talira??????????
Vissza az elejére
anine

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 11:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

cicó úgy hallottam, hogy ezeknek a vitaminoknak a székrekedés az átka:( szilvalekvár neked nem segít?

eccsi na szép, bezzeg az én párom ilyet nem tesz Rolling Eyes
Vissza az elejére
Megara

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 11:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Csajok!
Timilla: itt irok Neked, ok?Szal nem gyengen beleadtunk mindent ebbe a honapba, de most itt megigerem hogy nem fogok letorni ha megis megjon!!
debra: mai hom: 37.0, mostanaban olyan keveset irsz, nem ezt szoktuk meg Toled... Rolling Eyes szal léci szedd ossze magad es persze a gondolataidat mert hat hianyzol na....
Csajok en hosiesen nem drukkoltam Nektek eddig ezert kerlek titeket ezt hagyjatok el nalam, ok? Wink (marmint azt akarom mondani hogy ne drukkoljatok)
Eccsike: csaaaak neeeeeeem Very Happy szal neha mar elesbe mentek, gondolom pé kornyeken, ugye? Wink te ki cseles.
Cico: en anyumek is sirni fognak, mi olyan sirosak vagyunk Smile nagyon aranyos volt a sztori, anyosodek tudjak mar?
Anie: remelem nem tortel le nagyon a melo miatt, hidd el jobban jartal nem kell attol rettegned hogy meg ne szolaljon a telefonod, vagy veletlen hozzaszolsz a kolleginahoz...fel a fejjel, most mar csak jobb idok johetnek! Wink
Tok fura hogy ott van a nickem mellett hogy tesztelhetnek....de nem! eros vagyok kibirom a 35 napig, mar ha addig nem jon meg!
Vissza az elejére
zsizzsik

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 10:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Napi egy tabl., nekem egy-két nap alatt rendberakta a dolgokat. De azért kérdezt meg kezelőorvosodat, gyógyszerészedet (leginkább az utóbbit), mert ez csak egy népi megfigyelés.
Vissza az elejére
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 10:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="zsizzsik]
De elkezdtem szedni 500 mg-os C vitamint (olyan narancssárga narancsízű rágótabletta) és azóta nincs bajom. [/quote]

na, még ezt az utolsó esélyt megadom neki. mennyit szedsz és milyen gyakran? ez úgy hosszútávra intézi el a dolgokat, vagy ...áh, hogy is kérdezzem, szóval ha ma veszek be ilyen c vitamint, akkor lesz még ma nagydolgom szerinted? Embarassed jááájjj...
Vissza az elejére
zsizzsik

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 10:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="macskacico" zsizzsik, te nem akarsz bekerülni a táblicskuba? Wink[/quote]

Hááát, engedek a kísértésnek Wink
Kor: 30 év
Ciklus: ez a 6.
Ciklus hossz: 28-30 nap
Utolsó m.: február 23
Vissza az elejére
zsizzsik

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 10:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

macskacico írta:

...azt mondta, egyedül akkor van gond, ha vérzést tapasztalok. viszont nagy gondom a nagydolgom. bakker, nekem nem használ semmi, ami nem brutál. úgyhogy ma veszek valami hashajtót, amit kismamák is használhatnak...

Én is szedek Elevitet, ugyan úgy, mint Te, tehát 2 naponként. Eddig nekem is voltak "nagy" problémáim. De elkezdtem szedni 500 mg-os C vitamint (olyan narancssárga narancsízű rágótabletta) és azóta nincs bajom. Az összefüggés talán az lehet, hogy a vas felszívódásához kell C vitamin, amit lehet, hogy a mostani génmanipulált zöldségekből és gyümölcsökből nem lehet elegendő mennyiségben bevinni. Szóval a sok vas meg okozhat székrekedést. Nekem mindenesetre úgy tűnik megoldotta a problémát. A c vitamint meg ugye nem lehet túladagolni.
Vissza az elejére
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 10:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zsizzsik írta:

Elmagyarázzátok nekem tudatlannak, hogy mit jelent a vackolódás ? Embarassed

azt jelenti, hogy még nem próbálkoznak élesben a babával, de nemsokára igen. és jó nézni, ahogy fogynak a mínuszos hónapok. ahol nincs mínuszos hónapszám, ott még nem döntötték el a párok, hogy mikor lesz a start. zsizzsik, te nem akarsz bekerülni a táblicskuba? Wink
Vissza az elejére
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 10:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez klassz! táblázatunk is lehet Smile)

nem tudjátok, windyvel mi van? este írok neki mailt, nagyon régen nem jelentkezett.

dokinál minden rendben volt, manuálisan megvizsgált, mert kértem. elevitet szedhetek úgy, ahogy eddig (kb. 2-3 naponta egy szemet), a folsavat feleslegesnek tartja. kérdezte, hogy van-e panaszom, mondtam, hogy nincs, azt mondta, egyedül akkor van gond, ha vérzést tapasztalok. viszont nagy gondom a nagydolgom. bakker, nekem nem használ semmi, ami nem brutál. úgyhogy ma veszek valami hashajtót, amit kismamák is használhatnak.

a múlt heti uh-n adott egy papírt, melyre ráírta, hogy szívműködés: jó. tegnap megkérdeztem, hogy ez azt jelenti, hogy ő már látta a monitoron a pulzálást? igen, azt jelenti:)) ez egy élő terhesség - mondja ő. oké, mondom én, akkor holnapután szívhangot hallgatunk? arról tegyen le - mondja szigorúan. szóval nem lesz szívhang hallgatás, de elég meggyőző volt a magyarázata (viszont ezek szerint valamit félreérthettem a múltkor - vagy túlságosan izgultam Smile ).

szóval az, hogy látjuk majd a pulzálást (holnap már én is fogom), azt jelenti, hogy él a magzat, hogy halljuk is a szívdobogást, pusztán kismamai gyönyör, orvosi értelme nincs. ő azért nem csinál hangot, mert - magyarázta, de elfelejtettem - valami doplert vagy mit kell rátenni a hasamra, amivel a mozgást hanghullámokká alakítja, és azt lehet hallani. ezt a kis lényt felesleges kitenni ennek. oké, nem akarom én a babámat zaklatni, ha holnap látom a kis szívét lüktetni, az nekem bőven elég megnyugvás lesz:)))

KataMama, még meg kell tanulnom privát üzenetet küldeni Smile tegnap este próbáltam, de nem sikerült.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 52, 53, 54, 55, 56  Következő
53 / 56 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés