Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Nejek helye
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
juccy

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 25, 17:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anyósod két hónapot volt a Fülöp-szigeteken????? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
peniko

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 25, 17:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

No, lassan vége a mai napnak is, és holnap már péntek! Juhééééééééééééé!!! Smile

Holnap Mikroszkóp, Szombaton Operett.
No meg ha minden igaz megjön anyósom is a Fülöpszigetekről. Kíváncsi vagyok két hónap után milyen élményekkel tér haza. Wink

Ez megint azt jelenti, hogy rohangálós zsúfolt hétvégénk lesz, és csak magunkra nem lesz időnk. Crying or Very sad
Vissza az elejére
Timcsi11

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 25, 16:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az idézés még nem megy nekem. Bocsánat!
Vissza az elejére
Timcsi11

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 25, 16:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!

Van egy bolt a Váci utca új részén, Hódmezővásárhelyi majolika mintaboltja, mázas kerámiák, vidámak, bohókásak, mindenféle konyhai cucc van, imádjuk! Ajánlom figyelmetekbe ajándék gyanánt![/quote]

Innét nekünk is van egy-két dolgunk és szuperek, nagyon tetszenek! Smile Tényleg jó hely ajándékok beszerzéséhez.

Én is utálom az esőt, de nagyon! Most már igazán abba maradhatna! Mad

T.
Vissza az elejére
juccy

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 25, 14:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Rémes napjaim vannak, migrén, eső, országjárás, késések, ilyesmi. HAZA AKAROK MENNI!!!!!

Tök jó, hogy ennyien vagyunk.

Nászajándék: mi pénzt kaptunk, meg összeállítottunk egy listát,, és arról választottak a rokonok. Utalványt is kaptunk. A raklett nálunk is befigyelt, tök jó szerkezet!

Van egy bolt a Váci utca új részén, Hódmezővásárhelyi majolika mintaboltja, mázas kerámiák, vidámak, bohókásak, mindenféle konyhai cucc van, imádjuk! Ajánlom figyelmetekbe ajándék gyanánt!
Vissza az elejére
peniko

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 25, 08:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, ma reggel véremet adtam a cégnek! Smile semmi különös, csak a szokásos éves orvosi vizsgálat.

Szeretnék vezetgetni egy kicsit, jó lenen pár gyakorló órát venni, de ötletem sincs merre induljak. Van valami tippetek?
Vissza az elejére
Sparkie

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 24, 19:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi mindenkinek, hogy adtatok pár nászajándék-ötletet! Még konzultálok a barátosnémmal is, ő is érintett a témában, hátha valami nagyon tutit kisütünk.
peniko

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 24, 13:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Már kb 4-5 éve dolgozom multinál! Tudom, hogy mit jelent a napi 10-12 óra. Nem rajongok érte, de ez van. A csapatunk jó, a fizetés nem rossz, szóval valamit valamiért.

Szorítok minden álláskeresőnek! Smile
Vissza az elejére
zsizzsik

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 24, 11:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó napot !

Válaszolnék én is a körkérdésre, vagyis hogy minek örültünk a legjobban nászajándékként. Nálunk nagyon furcsa volt a rokonság hozzáállása a dologhoz. Mivel Ausztriában volt az esküvőnk, ezért nem tudtuk csak a legszűkebb családi kört meghívni. Szülők, nagyszülők, testvérek, tanuk, kb. 20 ember összesen. Az egyel nagyobb családi kör 70 ember lett volna, de sajnos nem tudtuk felvállalni az elszállásoltatásukat. Fontosabb volt, hogy összeházasodjunk, minthogy erre spóroljunk évekig. Na, lett is sértődés. Nem nyíltan, de elsősorban abban mutatkozott meg, hogy nem kaptunk szinte semmi nászajándékot a rokonságtól. Engem mondjuk nem is zavar, de megerősített abban a meggyőződésemben, hogy sokaknak az ajándék szinte az esküvői mulatság honoráriuma, meg hogy az mégis milyen ciki, ha mások előtt nem adnak semmit. Soha nem is vártam el, hogy nekünk bármit hozzanak, mert tudom, hogy a családban ez sokaknak megterhelés és utálom azt ,hogy a mi esküvőnk miatt bárki is költségekbe verje magát holmi tradícióból. A szüleinktől pénzt kaptunk, a barátainktól kisebb ajándéktárgyakat. De nincs bennem semmi harag, azt maximálisan lehet szerintem érezni, hogy ki az aki szívből ad valamit és ki az aki csak muszájból.
Egy grillsütőnek örültem volna, az szerintem is jó ajándék valami személyes szöveggel.
Ausztriában nagy divat az utalvány, itt baráti társaságok szoktak összefogni és utazási utalványt vesznek. Ja, tényleg mi is kaptunk ilyet a férjem kollegáitól, az nagyon jól jött. Párizsba utaztunk belőle, nem kellett sokkal kiegészíteni, klassz volt nagyon.

Hőmérőzés: nem tudom, hogy miért jobb a digitális, mint a hagyományos. Praktikusnak mindenképpen praktikusabb, mert gyorsabb, általában elmenti az utolsó mért adatot. ami különösen a reggeli mérésnél jön jól. Elég csak felébredni, mérni, aztán később fel tudod írni az eredményt.

Álláskeresés: nagyon kelletlenül megyek egy újabb multinacionális kizsákmányolóba. Brr. Ha belegondolok, feláll a hátamon a szőr. Annyira nem nekem találták ki azt a sok fontoskodó, törtető embert, meg a napi 10-12 óra melót ! De olyan nagyon nem lehet válogatni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
akisvirag

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 24, 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jah, és az autóvezetéssel hasonlóképpen állok, mint itt sokan. 6 éve szereztem meg a jogsit. Az első évben néha vezettem, azóta semmit. Tartok tőle, h most nagyon nem menne Sad( de még nincs autónk, úgyhogy van időm újratanulni Smile
Kicsinapnap gratula az autóhoz Smile
Vissza az elejére
akisvirag

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 24, 10:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A kökérdéshez: Mi listát írtunk, h mire van szükségünk, hisz szinte semmink nem volt még (az esküvő előtt nem költöztünk össze). De sokan még így is pénzt adtak, amiből berendeztük a lakást.
Ami nekem nagyon kedves, azt a barátoktól kaptuk egy vesszőből készült szennyeskosár, és egy nagyon szép álló gyertyatartó.
Kicsinap írta a raklett sütőt. Az szerintem nagyon jó ajándék.

Esik az eső, brühühü Sad remélem jövő héttől újra meleg lesz. Ja meg a hétvégén. A barátainkkal mennénk pár napos pihire.
Vissza az elejére
Sparkie

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 24, 10:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akisvirag írta:
Sparkie, a fertility tényleg jó, én már 3. hónapja használom. egyetlen gondom van vele, h 2 hónap után már nincs értékelés, csak ha fizetsz érte (VIP member-nek van értékelés). Csak azért írom le, hátha erről nem tudsz, és így nem ér váratlanul.

Pont egy hete lepődtem meg rajta én is Smile, hogy fizetős a táblázatkezelésen kívül minden. De mások grafikonját még mindig meg lehet nézni, és lehet összehasonlítgatni, ki is használom rendesen Smile
Sparkie

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 24, 10:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ahova megyünk esküvőre, az egyik helyen szintén beletették a papírkát a pénzről a meghívóba, de a barátokéba nem (többek közt a miénkbe sem). Itt valószínűleg pénzt adunk, meg valami személyeset még, amire nincs ötletünk. Ők albérletben laknak, lakásra gyűjtenek.

A másik helyen semmiből sincs hiány, van lakás, stb, így lövésünk sincs, hogy mit adjunk... Confused

Van még időnk eldönteni, de nem az utolsó pillanatban akarunk tanácstalankodni.
akisvirag

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 24, 10:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sparkie, a fertility tényleg jó, én már 3. hónapja használom. egyetlen gondom van vele, h 2 hónap után már nincs értékelés, csak ha fizetsz érte (VIP member-nek van értékelés). Csak azért írom le, hátha erről nem tudsz, és így nem ér váratlanul.
Vissza az elejére
Timcsi11

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 24, 09:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Zsizzsik, Sparkie megy a drukk az álláskereséshez és a sikeres interjúkhoz. Ha van kedvetek, írhatnátok majd a tapasztalatotokról. Én régóta dolgozom a mostani munkahelyemen és fogalmam sincs, hogy "mennyit érnék a piacon" és hogy pl. manapság egy munkáltató mit tart fontosabbnak, a papírt vagy a tényleges tapasztalatot.

Nászajándékba mi is leginkább pénzt kaptunk, ajándékba meg olyanokat, amit mi kértünk. Ami nekem szép emlék, hogy legtöbben adatk egy képeslapot is az ajándék mellé, amibe nem csak a sablon szöveget írták, hanem személyesebbet is, és nagyon jó néha előszedni őket és átolvasni. Tehár szerintem bármit is adtok, legyen mellette valami személyes apróság, ami mindig emlékeztetni fogja őket rátok és a nagy napukra.

Lányok, ti szeretitek a Húsvétot? Mennyire ünneplitek? Mi a férjemmel olyanok vagyunk, mint a gyerekek, mindig szoktunk tojást festeni, és egymásnak csokitojásokat elrejteni a lakásban. Imádom a tipikus húsvéti ételeket is, egyedül csak a locsolás elől szoktam meglógni, de ez nálunk nem is olyan hagyomány, inkább csak apukám szokott meglocsolni. Dekorációként mindig csinálok tojásfát is = egy csokor barka vázában apró tojásokkal feldíszítve, nagyon hangulatos. Ja és nem hiányozhat pár szál virág sem a lakásból, tulipán, jácint, nárcisz, frézia, hogy teljes legyen a tavaszi hangulat. Smile

Üdv: T.
Vissza az elejére
kicsinap

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 24, 09:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sparkie írta:
Lányok, körkérdés:
ki melyik nászajándékát érezte a legkedvesebbnek, és miért?

Hát ez nehéz kérdés. Mi is sok helyről pénzt kaptunk, vagy előre megmondtuk mit szeretnénk:-)) Attól is függ mennyire ismeritek a párt.
- Boszorkánykonyhás cuccok. Mi pl. kaptunk olyan nagy tartót (fél almást), amiben a lisztet, cukrot rizst stb. tartom, és ugyan abból a készletből hozzá poharakat, csészéket, teáskannát, kis fűszertartót (három barátunk együtt vette meg). Ez szupi volt! De ők nagyon tudták milyen vagyok, és a lakásunk színvilágát is ismerték.
- Kaptunk egy raklett grillt. Hát nagyon klassz! Tartottunk már így "bulikat", mindenki élvezte, és így legalább nem igényel nagy főzést a vendégség, mert ők főzik meg maguknak
Laughing
- Ja és mivel kicsi a lakás, ezért olyan kis gépet is kaptunk, ami egyszerre tud grillezni, szendvicset és gofrit sütni. Egy gép, csak a benne levő lapokat kell cserélni.

Hát ennyi.
Vissza az elejére
peniko

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 24, 08:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lányok, körkérdés:
ki melyik nászajándékát érezte a legkedvesebbnek, és miért?

Mi SZinte mindenhonnan pénzt kértünk, beletettük a meghívóba:

"Minden kedves vendég és rokon!
Kérünk Benneteket, ne vegyétek zokon,
hogy ne legyen öt kávéfõzõ és négy edénykészlet,
ennek elkerülése végett,
amit ajándékba szánnátok,
inkább borítékban a kezünkbe adjátok.
Megígérjük nem vész kárba:
befektetünk egy csodajárgányba.

Köszönjük, és esküvõnkre szeretettel várunk Benneteket!!"

De ez be is jött, meg van a csodálatos Csibénk. Mármint így hívják az autót. Egy Skoda Fabia Kombi, és mivel a háta olyan mintha rajta lenne a tojáshéj, kapta CSIBE nevet! Very Happy

Ja igen: az egyik havertől kaptunk tejet és vajat is, hogy Lacinak legyen mibe fürösztenie kedves feleségét! Embarassed

Egyébként ha esküvőre megyek, a boríték mellé mindig veszek egy felfele álló ormányu eleféntot is.

Zsizzsik: a honlapot mindjárt megnézem!
Puszi.
Vissza az elejére
Sparkie

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 23, 22:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lányok, körkérdés:
ki melyik nászajándékát érezte a legkedvesebbnek, és miért? Két esküvőre megyünk hamarosan, és szeretnénk jól dönteni az ajándékot illetően. Tudom, hogy mindenkinek más a kedvesebb, ezért érdekelne, hogy kinek mi az.
Sparkie

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 23, 22:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zsizzsik írta:
Sziasztok !
Ami a hőmérést illeti, ajánlom mindenkinek a www.fertilityfriend.com oldalt. Angol nyelvű, de onnan mindent meg lehet tudni a hőméréssel és a termékeny periódus kimutatásával kapcsolatban.

Lányok, tényleg jó ez az oldal! Amellett, hogy kiértékel, egy csomó dolognak utána is tudsz nézni, meg összehasonlíthatod a tiédet másokéval, stb.

Zsizzsik,
a digitális hőmérő miért jobb a hagyományosnál?
Drukkolok az interjúdhoz, de cserébe én is kérek majd csüt. 4-től, és péntek 9-től!! (Nagyüzemben űzöm az álláskeresést Laughing)
Sparkie

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 23, 22:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kicsinap írta:

Egy Fiat Puntot, 7 éves. Egyelőre tütűke néven fut, de lehet, hogy kap majd rendes nevet. Wink Még a papírmunkák egy része hátra van vele, de már majdnem 100 km-t mentünk vele. Én még nem vezettem, azt hiszem veszek előtte pár órát. Laughing

Gratulálok tütűkéhez, sok örömetek teljen benne Smile
Nekem is kéne órát vennem, 5 éve nem vezettem.... igaz, a jogsimat se hosszabbíttattam meg, lehet, tenni kéne valamit ez ügyben?

Juccy,
én teljesen kétségbeestem azon, hogy Pesten kéne vezetnem. Nyugis kis városunk után nekem rémálomnak tűnt! De végülis tényleg csak gyakorlat kérdése.
zsizzsik

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 23, 17:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok !

Hát vezetésben nagyon egymásra találtunk. Nem is tudom hány éve van jogsim, de mindig csak elméletben vezetek. Mondhatni virtuálisan perfect vagyok. Pedig nekem muszáj lesz majd vezetnem, mert lehet hogy nemsokára vidékre költözünk Ausztriában és ott nem lehet kocsi nélkül létezni.
Ami a hőmérést illeti, ajánlom mindenkinek a www.fertilityfriend.com oldalt. Angol nyelvű, de onnan mindent meg lehet tudni a hőméréssel és a termékeny periódus kimutatásával kapcsolatban. Még a saját hőgörbédet is vezetheted egy nagyon klassz táblázatban. Nekem a dokim a hüvelyi hőmérést ajánlotta, digitális hőmérővel. Óriási különbségek lehetnek a hónaljban, a szájban ill. a hüvelyben mért értékek között. A legcsalókább a hónaljban mért érték, nekem is ott jöttek ki olyan kihűléshez közeli értékek. De a hüvelyi méréssel teljesen "tankönyvi" adatok jönnek ki.
Holnap megyek egy állásinterjúra, kíváncsi leszek a cégre.
Vissza az elejére
Timcsi11

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 23, 16:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Kicsinap, gratulálok a Puntóhoz! Smile Nekük is az van és imádjuk! Leopold a neve. Én is kb. 7-8 évig szinte nem vezettem és mióta megvan a Punto, tavaly nyár óta, Újpesten, ahol lakunk és nincs nagy forgalom, tanulgattam újra a vezetést, most már eljutottam odáig, amire nagyon büszke vagyok, hogy a házunktól a metróig a kb. 10 perces utat egyedül is bevállalom, nem ül mellettem senki! Messzebbre egyedül még nem merészkedtem, de valahol bátorság kérdése is. Szóval hajrá lányok! Smile
Vissza az elejére
juccy

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 23, 15:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

peniko írta:
Ok, az ovul teszt nem érdekes, de az érdekes az, hogy egyetlen egyszer "ugrik" fel 36.34-re a többi meg szépen 36.1 körül ugrál. Ma reggel 35.9-et produkáltam.

Hát ez van! Ha ez igy marad még egy hónapot, akkot irány a doki!

Mióta méred a hődet, Enikő? És hol? Mindig ugyanabban az időben? Digitálissal, vagy hagyományossal? Question Question Question A hagyományos álltólag megbízhatóbb, és szájban kellene.

Amúgy ha alacsony az alaphőd (a 35,9 az alacsony), akkor lehet, hogy a 36,3-36,4 mutatja a PÉ-t. Mondjuk én személy szerint nem annyira értek hozzá...

Kicsinap! Jó kis kocsi! Én is vettem 5 év kihagyás után 10 órát. Azt sem tudtam, melyik a gázpedál... és ezet után bp-i éles forgalomban... úristen de be voltam parázva Confused

Nagyon béna voltam Embarassed .

És most sem vagyok egy nagy ász a vezetésben, de néy éve ritkábban-gyakrabban, de vezetek. Nem egy nagy ördöngösség, csak nem szabad kétségbeesni!
Vissza az elejére
peniko

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 23, 15:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ok, az ovul teszt nem érdekes, de az érdekes az, hogy egyetlen egyszer "ugrik" fel 36.34-re a többi meg szépen 36.1 körül ugrál. Ma reggel 35.9-et produkáltam.

Hát ez van! Ha ez igy marad még egy hónapot, akkot irány a doki!
Vissza az elejére
kicsinap

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 23, 14:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

peniko írta:
Gratulálok az autóhoz! Azóta persze én nem vezettem, csak a kedves. Nekem órákat kellene venni, mert az eltelt 7 év alatt mióta megvan a jogsim, nem igazán vezettem Crying or Very sad

Nagyon úgy tünik ugyanis, hogy nincs peteérésem! Az ovul teszt, és a hőgörbe is ezt mutatja.

Kicsinap: milyen dokihoz mész? És mit csinálnak veled?

Nekem is majdnem 6 éves a jogsim, és teljesen elfelejtettem vezetni. Sad
Az ovulácisó teszten aki látja mit mutat annak gratulálok!

Egy másik nődokihoz megyek, mert az előző felírt stimuláló gyogyit, amit nem akarok bevenni addig, amíg biztosan nem tudom, hogy ez a baj. 16. napon volt UH, és 28 napra megjött, szóval, biztosan korábban volt PÉ, ha volt. Most a 12. napon megyek, és kérek újabb UH-t, meg jó lenne egy hormonvizsgálat is. Enélkül nem szedek be ilyen gyogyikat.
Vissza az elejére
kicsinap

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 23, 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

juccy írta:

Kicsinap, milyen kocsit vettetek? Mi a neve? Adjatok neki nevet, biztos meghálálja. Az első autónkat elnevezük, nagyon aranyos kis jószág volt, nem volt komolyabb baja soha, pedig 11 éves volt. A másodikat is elneveztük, de nem fogunk annyira kötődni hozzá, mint az elsőhöz... tudjátok, az elsőt soha nem felejti el az ember....

Egy Fiat Puntot, 7 éves. Egyelőre tütűke néven fut, de lehet, hogy kap majd rendes nevet. Wink Még a papírmunkák egy része hátra van vele, de már majdnem 100 km-t mentünk vele. Én még nem vezettem, azt hiszem veszek előtte pár órát. Laughing
Vissza az elejére
juccy

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 23, 14:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem nem kell megbízni az ilyen tesztekben. És mi van, ha nem akkor van PÉ-d, mint az átlagnak? Nekem egyik ciklusban a 14. nap körül volt, a másikban a 26. nap körül (hő, nyák alapján).

Ja és nem az az ideális hőgörbe, amikor tutira felmegy a hőd 37 felé. Nekem 36,0-36,3-36,6 között szokott mozogni, átlag 36,3, PÉ előtt leesik 36,1-re, utána 36,5-36,6. Efölé soha nem ment még! És igenis van PÉ-m.

Van egy topic, Régóta várom..., ott profi nőcik vannak! Talán meséld el nekik a tüneteket, és majd kiokoskodnak valamit.
Vissza az elejére
peniko

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 23, 13:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gratulálok az autóhoz! Very Happy Mi az esküvőn összegűjtött pénzből vettünk autót, októberben. Azóta persze én nem vezettem, csak a kedves. Nekem órákat kellene venni, mert az eltelt 7 év alatt mióta megvan a jogsim, nem igazán vezettem Crying or Very sad

Nagyon úgy tünik ugyanis, hogy nincs peteérésem! Az ovul teszt, és a hőgörbe is ezt mutatja.

Kicsinap: milyen dokihoz mész? És mit csinálnak veled?
Vissza az elejére
juccy

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 23, 13:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Na, Peniko, nem elkeseredni. Azért, mert szar a kedved, nem biztos, hogy gondok vannak biológiailag is. Vagy van valami jele?

Tegnap Szegeden voltam, annyira szeretem azt a várost. Holnap Győr lesz a program. Oktatjuk a kedves munkatársakat. Már most hulla vagyok, mert korán indulunk, egész nap rohanás, aztán haza. És még a hétvégi alváshiányomat sem hoztam be - mikor egy ájszaka kimaradt a fogfájás miatt...

Kicsinap, milyen kocsit vettetek? Mi a neve? Adjatok neki nevet, biztos meghálálja. Az első autónkat elnevezük, nagyon aranyos kis jószág volt, nem volt komolyabb baja soha, pedig 11 éves volt. A másodikat is elneveztük, de nem fogunk annyira kötődni hozzá, mint az elsőhöz... tudjátok, az elsőt soha nem felejti el az ember....
Vissza az elejére
kicsinap

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 23, 12:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

peniko írta:
SZiasztok!

No, ilyen depis napot sem kivánok senkinek. Egyre inkább kezdek rájönni, hogy csatlakozom kicsinaphoz, peteérésileg. Sad

Mármint milyen értelemben? Én pénteken megyek egy másik dokihoz, akkor többet tudok már. Én most szuperul vagyok, nektek is leírom, hoyg vettünk egy kis, használt autót!! Éljen a szabadság! Ha meg mégis jönni akar a baba, akkor meg majd valahogyan csak lesz. Laughing Az idő szörnyű, de ma jön haza a férjem. Very Happy
Vissza az elejére
Timcsi11

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 23, 11:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Peniko, ne keseredj el! Eddig mindig olyan jókedvű voltál! Küldök neked vigyort! Razz
Úgy segítenék nektek lányok, hogy mindenki happy legyen!
Ma olyan borongósabb a nap, biztos azért depisebb mindenki, de ha majd kisüt a nap, új reményeket hoz!
Mostanában mindig a hétvégéket várom és türelmetlenebb vagyok a kollégáimmal. Jó lenne már most nyaralni menni valahova melegebb éghajlatra.
Vissza az elejére
peniko

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 23, 11:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SZiasztok!

No, ilyen depis napot sem kivánok senkinek. Egyre inkább kezdek rájönni, hogy csatlakozom kicsinaphoz, peteérésileg. Sad

Reggel bőgve szálltam ki a kocsiból, és persze semmi magyarázatot nem tudtam rá adni. Kedvenc férjecském, meg nem tudja mit kezdjen velem, félóránként hív, de nálunk a száp nagylégterü irodánkban, még beszálni sem lehet nyiltan, mert ugye mindenki hall. És senkinek semmi köze hozzá. Úgyhogy maradtok ti, akinek ki lehet panaszkodni magam!

No, csak jó volt leírni.
Vissza az elejére
akisvirag

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 23, 09:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Smile
én is megjöttem. múlt hét óta nem nagyon neteztem, de igyekszem bekapcsolódni.
Timcsinek nagy gratula Smile
Vissza az elejére
juccy

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 22, 08:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó reggelt!

Hú de korán van.

Megyek Szegedre, szegediek! Ma nem nagyon leszek. Isten hozott mindenkit, aki új, és a régieket is!

Ja, tegnap volt egy gyökérkezelésem. Mad Mad Mad
Vissza az elejére
peniko

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 22, 08:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SZiasztok!

Meg vagyok én is!
Az Indexes kérdésre válaszolva: A tavaszi fesztivál keretein belül a My fair lady-t néztük meg, az egriek előadásában! Nekem tetszett. Bár látszott, az, hogy nem a musicalre szakosodott színházról van szó, de nagyon profin volt minden megoldva!
Vissza az elejére
zsizzsik

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 21, 18:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nálunk ez úgy van, hogy mivel Mo-on dolgozunk ezért hétfőtől péntekig itt vagyunk, hétvégén meg Ausztriában, mivel a párom szülei kinn élnek meg egy csomó dolog oda köt.
Az esküvőnk Ausztriában volt, szűk körben, 20 fővel. Nem volt nagy felhajtás.
Vissza az elejére
eccsi

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 21, 17:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Cool

ugyanez volt a neve az indexes fórumnak is?
Vissza az elejére
Sparkie

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 21, 16:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eccsi írta:
Sziasztok!
csatlakoznék mint 2003 szeptember 27-óta nej, és mint indexes fórumfüggöSmile
utód farigcsálása félig.meddig folyamatban (vagyis a párom nem tud róla:o), 24 vagyok és bp-i. mit meséljek még?

Eccsi,
minimum 20 soros kisregény kell ám! Na jó, csak vicc volt. Smile
Isten hozott itt is.
eccsi

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 21, 13:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
csatlakoznék mint 2003 szeptember 27-óta nej, és mint indexes fórumfüggöSmile
utód farigcsálása félig.meddig folyamatban (vagyis a párom nem tud róla:o), 24 vagyok és bp-i. mit meséljek még?
Vissza az elejére
csaju

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 20, 18:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Tőlem se szabadultok, jöttem utánatok Very Happy
Vissza az elejére
Sparkie

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 19, 21:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, mire megtaláltam a topicot Smile
Esküszöm, Juccy, nem értettem, hova sikerült megnyitni, aztán rájöttem, hogy pont ebben a részben nem néztem még!

Zsizzsik,
szia itt is! Very Happy
juccy

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 19, 17:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zizzsik, akkor ke kétlaki vagy. Ausztriában élet inkább, vagy itthon? Vagy itt is-ott is?

Én már 2002. szeptembere óta vagyok nej, hihetetlen, mintha tegnap lett volna. Még most is nosztalgikusan szoktam nézegetni az esküvői képeket, az Esküvő magazint, a menyasszonyi ruhákat - de elég volt egyszer az én életemben, azt hiszem.

Esküvőtök hjol volt, itthon vagy otthon?
Vissza az elejére
juccy

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 19, 15:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Timcsi, isten hozott! Jó pihit!

Nekem háromtól lesz még egy megbeszélésem, nem mehetek még haza Mad
Vissza az elejére
Timcsi11

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 19, 14:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Megérkeztem, regisztráltam! Smile Hamarosan megyek haza, tehát hétfőn majd írok bővebben, addig is mindenkinek nagyon jó hétvégét kívánok és drukkoljatok, hogy ne nagyon hűljön le a levegő, mert ez a mostani tavasz nagyon tetszik! Very Happy

Üdv: T.
Vissza az elejére
zsizzsik

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 19, 13:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

juccy írta:

Ha gondolod, írhatsz egy rövid bemutatkozást. Azt már tudom, hogy ti is faragjátok már az utódot Very Happy

Rövid bemutatkozás: lassan 2 éve vagyok nej, de már ősrégen együttvagyunk a férjemmel. Ingázunk Ausztria és Magyarország között, tekintve hogy férjuram nem magyar (csak a származása az). Nem unatkozunk, az biztos.
Vissza az elejére
juccy

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 19, 13:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Nagyon fárasztó az indexen fórumozni Evil or Very Mad . És legalább egy helyen van minden érdekes téma!

Ha gondolod, írhatsz egy rövid bemutatkozást. Azt már tudom, hogy ti is faragjátok már az utódot Very Happy
Vissza az elejére
zsizzsik

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 19, 13:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Látom egy újabb, Indexről áttelepült fórum. Helyes-helyes csak így tovább !
Vissza az elejére
juccy

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 19, 13:12    Hozzászólás témája: Nejek helye Hozzászólás az előzmény idézésével

Várunk mindenkit, aki már nej, és társaságot keres a mindennapi eseményekhez, gondokhoz-örömökhöz! Várjuk továbbá a már megszokott csapatunkat is, de jöjjön minél több új-asszony is, a fórum nem csak elvileg nyitott!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés