Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
száraz bőr

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
andi.feher

HozzászólásElküldve: 2018, Jún. 20, 13:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az újszülöttek és a csecsemők körülbelül 20%-ánál lehet felismerni az ekcéma tüneteit, melyek a vörös, duzzadt és állandóan viszkető bőr. Ezek a tünetek általában a homlokon, az arcon és a fejtetőn jelennek meg, de tovább terjedhetnek a karokra, a lábakra, a mellkasra és más testrészekre. A National Institutes of Health (NIH) kimutatása szerint az ekcémaesetek 65%-a az első években jelentkezik, illetve a tünetek 90%-a öt éves kor előtt figyelhetők meg.
Probiotikumok használatával a várandós kismamák csökkenthetik a gyermeküknél kialakuló ekcéma kockázatát.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Utonjaro

HozzászólásElküldve: 2014, Okt. 09, 19:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

számomra két nagyszerű termék van:

1. kókuszzsír vagy kókuszolaj - ki hogy ismeri
nagyszerű a száraz bőrre és teljesen természetes anyag

minden bió boltban van, de online is lehet rendelni már több honlapról ( én ezzel főzők már egy ideje, azon kívül, hogy a saját készítésű fogkrémemnek is ez az egyik alapanyaga)

2. 111 Kreuter Öl - patikákban kapható - ha masszázsra megyek mindig ezt kérem, mert teljesen és hamar felszívódik a bőrömbe (száraz a bőrtípusom) ellentétbe az összes más olajjal és krémmel amiktől olajos a bőröm és legtöbbjük nemkivánt reakciókat von maga után

nagyon keveset kell használni belőle, ugyanakkor nagyon hatékony és a benne található 111 gyógynövény is kifejti hatását a bőrön keresztül

úgy tudom patikákban kapható
tartarus

HozzászólásElküldve: 2013, Júl. 13, 15:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok. Nekem főleg télen szokott kiszáradni a kezem. Olyankor ekcémás is lehet. Azonban találtam egy nagyon jó magyar terméket, aminek Sanatopic a neve. Nagyon olcsó és tulajdonképpen egy folyékony szappanos dobozkába van, ami elég sokéig elég. Nekem néhány nap alatt eltüntette az ekcémát. Gyógyszertárakba lehet kapni, de mivel elég ismeretlen termék, van hogy rendelni kell belőle. Nekem bevált Smile
Bela67

HozzászólásElküldve: 2011, Jún. 14, 15:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én is mint mindenki rengeteg krémet próbáltam ki.De a legjobb a a Mastic szerintem ,mert liftinghatású,organikus. Minden bőrtípusra megtalálható.Ha valakinek zsíros,száraz,vagy problémás.. a bőre,akkor érdemes kipróbálnia.
Vissza az elejére
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 27, 10:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Signetta írta:
kokuszpok2 írta:
Signetta írta:
Mikor próbálod ki Kokipoki? Very Happy Jó lenne, ha beszámolnál róla, neked használt-e, mert akkor vennék én is. Bár, közel nem biztos, hogy ami jó neked, az nekem is.

Még nem tudom, amint elfogy a mostani testápolóm.Smile

Ne felejtsd el megírni a tapasztalataidat! : )

Ok, hamarosan, reméljük.
totya69

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 23, 08:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na akkor erre várhatsz Signetta
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 20, 13:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Signetta írta:
Mikor próbálod ki Kokipoki? Very Happy Jó lenne, ha beszámolnál róla, neked használt-e, mert akkor vennék én is. Bár, közel nem biztos, hogy ami jó neked, az nekem is.

Még nem tudom, amint elfogy a mostani testápolóm.Smile
totya69

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 20, 09:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Disznózsír Signetta aaaz segít Wink
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 19, 08:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Signetta írta:
Negatívak vagytok! Very Happy
Nekem az arcomon száraz a bőröm, azaz az orromnál és az államnál. Semmi nem használ rá, és a kozmetikusom se tud már mit ajánlani rá.
Kokipoki, ezt az olajat arcra is lehet használni?

Ez nem olaj, hanem shea vaj. Úgy olvastam igen, de még nem próbáltam, meg állítólag nem mindegy milyen minőségűt veszel.
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 18, 11:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát totya, úgy látszik... Laughing De most mit csinálja, ha ez jut eszembe a pár napos regisztráció/termékkel kapcsolatos topicnyitás kapcsán? Nem is tudom mikor nyitottam először topicot... Smile
totya69

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 18, 08:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ej Vicus, hát már te is rémeket látsz, nem csak én? Wink
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 17, 15:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon várjuk már a megoldást, hogy mit kell vennünk száraz bőr ellen Very Happy
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 17, 11:57    Hozzászólás témája: Re: száraz bőr Hozzászólás az előzmény idézésével

lukrecia írta:
Egy kis segítséget szeretnék kérni, elég száraz bőröm van és sok testápolót kell használnom, tud valaki valamilyen terméket, ami jó és nem túl drága?

sheavaj, állítólag nagyon jó, én is kiakarom majd próbálni.
lukrecia

HozzászólásElküldve: 2011, Ápr. 30, 16:51    Hozzászólás témája: száraz bőr Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy kis segítséget szeretnék kérni, elég száraz bőröm van és sok testápolót kell használnom, tud valaki valamilyen terméket, ami jó és nem túl drága?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés