Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Internetes pénzkeresés
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
finc

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 03, 15:53    Hozzászólás témája: Állásnet Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Laura!
Először is gratulálok az oldaladhoz, rendeszeresen olvasom!
Keresel még munkatársakat? Látom, elég régi a bejegyzés, de hátha szerencsém van Smile !
Üdvözlettel: Finc Edina
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cirki

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 08, 19:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pénzkeresés?

Aki igazán ráér és még játszani is szeret az mindenképp próbálja meg a texsas pókerezést a neten,olyan irodáknál ahol valódi pénzt lehet nyerni úgy,hogy nem kell befizetni semmit.
Azt kérditek hogy lehet ez?
A válasz egyszerű! Ezek az idrodák abból élnek,hogy "rászoktatják" a játékost a rendszeres játékra.Ezt olyan ingyenes versenyekkel érik el,ahol hagyják nyerni az újakat egy kevés pénzt,aztán várják,hogy küldd ki a többit amikor elvesztetted amit nyertél.A módszer biztos működik azoknál akiknek nincs annyi esze,hogy a maga javára fordítsa ezt a dolgot.
Nem kell semmi más,csak kb. 10 ember aki tud egy kicsit játszani és máris lehet számolgatni mennyit nyer a kis társaság.

Akit bővebben is érdekel a dolog,az írjon a curki@vipmail.hu -ra és szívesen folytatom.

Ez az igazi pénzkeresés!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Laura

HozzászólásElküldve: 2006, Máj. 23, 13:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.hoditas.hu/index.ph.....arget=info

Ez a partnerprogram 5%-ot fizet minden vásárlás után, ami a partner azonosítójával ellátott linkről érkezett.
A linket be lehet tenni e-mail aláírásokba, fórum hozzászólásokba, bárhová. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Laura

HozzászólásElküldve: 2006, Máj. 18, 07:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dorcsika, próbáltál már valamilyen internetes pénzkeresést?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
dorcsika

HozzászólásElküldve: 2006, Máj. 15, 20:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Laura!

Én nem tudtam, hogy a te weblapod a Családinet, mindenesetre nagyon tetszik és gratulálok hozzá.
Én péntektől vagyok itthon betegállományban, de már előtte is felmerült bennem hogy a betegállomány illetve majd a gyes alatt jó lenne valami otthon végezhető munkát találni.

[^]  

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Laura

HozzászólásElküldve: 2006, Máj. 15, 20:27    Hozzászólás témája: Internetes pénzkeresés Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Néhányan már ismertek, Németh Gáborné Laura vagyok, az én weblapom CsaládiNet.
Ahogy közületek sokan, én is pici gyerekek mellett, GYES alatt folytam bele igazán a netes életbe, így született a CsaládiNet is.
1999. óta kizárólag otthonról dolgozom, volt ugyan egy időben irodám, de mivel csak pénzkidobás volt a bérleti díj, mert alig használtam, így megszüntettem.
Mostanra kezdem úgy érezni, hogy tudok annyit az Internetről és az ebben rejlő lehetőségekről, hogy másnak is hasznos segítséget tudjak adni.
Olyan lányoknak-asszonyoknak szeretnék segíteni, akikben van lendület, kitartás, kreativitás és szeretnének a GYES, vagy a munkájuk mellett megismerkedni az Internettel, mint pénzkereseti lehetőséggel.
Sajnos nem vagyok sem szent, sem időmilliomos, biztos, hogy nem fogok tudni mindenkinek "pénzt csinálni". Még csak egy ötlet részemről is ez az egész, de remélem, hogy fogok találni néhány olyan rátermett lányzót, akikkel kölcsönös elégedettséggel együtt tudunk dolgozni.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
14 / 14 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés