Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Baba projek :) s.donor

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Flowererika

HozzászólásElküldve: 2018, Feb. 11, 11:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Szívesen segítenék petesejt donor lennék.
34 éves lány vagyok.Káros szenvedélyektől mentesen élek.
flowererika@freemail.hu
Kecskemét
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
SasAttila

HozzászólásElküldve: 2017, Júl. 23, 23:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szívesen vállalnám a spermadonor szerepét. 30 éves, egészséges, káros szenvedélyektől mentes, házas, 3- szoros apuka vagyok. E- mail címem:
attila.sas@freemail.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Amschel69

HozzászólásElküldve: 2016, Szept. 15, 09:57    Hozzászólás témája: Baba projek :) s.donor Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello

Lehehetőséget szeretnék adni annak akiknek szükségevanrà az adott téma keretein belül.
Szükséges vizsgàlatoknak bàrmikor alàvetem magam.
Egyébként 26 éves egészséges férfi vagyok.
Akit érdekel tudok küldeni kèpet gyerekoromról s s jelenlegi genetikàmró,l s az esetleges adatokkal...

Amit előnyősebbnek làtok mindenfél részéről ,hogy nem ködös a donor kiléte ill. jellemzője.
A lefagyasztott spermiumok egy része kàrosodik màsrészt az orvosi procedúràk roppant költségesek a dolgok egyszerüségéhez képest.
amschelsaffer@gmail.com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés