Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Vicces reklámok, szokatlan reklámötletek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3

Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
totya69

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 27, 10:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Céges buli? Vicusmamesz hová nem járkál időnként? Wink
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 26, 11:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kokusz, sehol. Élőben láttam egy céges bulin ahol vendégségben voltam.
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 26, 07:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vicusmamesz írta:
Ennek a palinak láttam egyszer egy stend up előadását, ott is sokat beszélt a szigetreklámról. Életben teljesen máshogy néz ki, máshogy beszél. De a szigetreklámok is aranyosak Smile

Én erről lemaradtam, de érdekelne. Hol találom?
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 25, 10:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ennek a palinak láttam egyszer egy stend up előadását, ott is sokat beszélt a szigetreklámról. Életben teljesen máshogy néz ki, máshogy beszél. De a szigetreklámok is aranyosak Smile
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 23, 18:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Signetta írta:
kokuszpok2 írta:
Jajj ez vaterás reklám, köszi! Még én se láttam.

Nekem a szigetes reklámok a kedvenceim, nagyon állat! Laughing

Nem fogok drám end bész re dudorogni Laughing Laughing Laughing

Van mikor nézem a reklámokat, nincs kedvem elkapcsolni, vagy a takaró alá bújok, mert fázom, és nem veszem elő a kezem, hogy elkapcsoljak a reklámról, de nekem ez a szigetes reklám se ugrik be, melyik. Very Happy

A sportszeletes reklám is jó volt anno, vagyis egyik része, mikor a fószer sportkocsiját letolta a szakadékba. Laughing

Itt vannak, sztem halálian játszik a pasi. Laughing
http://www.youtube.com/results.....m&aq=2
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 21, 14:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen Signetta, a sportszeletes reklámok általában jók. Szerintem az is érdekes, amit most adnak. Tudod, hogy lehet szavazni a csokipapírral, valami nagy koncert résztvevőire. Fiatalokat biztos megmozgatja! Ráadásul nagyon szép kis oldalt is csináltak neki, a minap láttam facebookon. http://www.facebook.com/Papirparbaj
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 21, 07:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jajj ez vaterás reklám, köszi! Még én se láttam.

Nekem a szigetes reklámok a kedvenceim, nagyon állat! Laughing

Nem fogok drám end bész re dudorogni Laughing Laughing Laughing
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 20, 15:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen Signetta, az is aranyos volt. Igaz nem új ötlet, én ezt viccként hallottam már vagy 15 éve. Viszont a károlyos már kiderült micsoda, de attól függetlenül nagyon ötletes akció. Itten van a második része, szerintem érdemes meglesni: http://www.youtube.com/watch?v=e6a22ZqIzhc Smile
bedina37

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 20, 09:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is láttam azt a reklámot és kíváncsi voltam mi lesz belőle. Néha-néha eltalálnak egy-két jó reklámot ami vicces, vagy jól ki van találva, mert felhívja a figyelmet. Ez is olyan nekem. A másik amiről nem lehetett tudni, hogy mi lesz az volt, amikor a djuice kilépett a pannonból és beharangozták, hogy ekkor és ekkor mindenki nézze a tv-t, mert minden megváltozik, és egyszerre adta az összes csatorna azt a bizonyos reklámot. Jópofa volt. A károly herceg dobozai is aranyos.
Vissza az elejére
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 19, 16:54    Hozzászólás témája: Vicces reklámok, szokatlan reklámötletek Hozzászólás az előzmény idézésével

A héten kaptam egy vicces reklám videót, ezt a "károly herceg lezárt dobozai" félét. Jót derültem rajta, sokáig nem lehetett tudni mi is sül ki belőle. Az jutott róla eszembe, beszélgethetnénk arról is, milyen reklámok azok, amik tetszenek nekünk, mert viccesek, ötletesek, vagy valami másért különlegesek.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
3 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés