Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Egyedülálló anyák klubja
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Török Mónika

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 28, 20:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csak nagy emberen lehet nagyot ütni. maraggyá má. tudom, hogy hülyén hangzik, de esetleg ha kollektive röhögnénk ki a cuccot, az segítene?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
triny

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 28, 19:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocs, ötödször töröltem ki.
Annyira konkrétnak kellene lennem, hogy csak na.
De ez a mai nap...Majd megírom a naplóban...
Már nem is bőgök.
Nagylány vagyok.
Méretarányosan lehet porig alázni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Török Mónika

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 28, 18:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát nyilván nem egy személyiségépítő tapasztalat azzal szembenézni, hogy hiába éltem azzal a döggel éveket, hiába szültem gyereket, kevergettem a rántást, vasaltam a rohadt ingét és stoppoltam a zokniját, továbbá virítottam az ágyikójában, mint egy jól képzett huri, mindez még együtt sem volt elegendő ahhoz, hogy velem maradjon, mi több, valószínűleg a nálamnál nagyságrendekkel butább, felvilágosulatlanabb, kevésbé jól főző stb. libát választotta, hogy most ezek kéz a kézben tojjanak arra, hogyan fogom túlélni egyfelől az arconrúgást, másfelől az egész helyzetet és a folyományait.
szerintem ilyesmire gondolhatott triny. bár ha venné a fáradságot és a klaviatúrát, valszeg jobban elmondhatná.
Vissza az elejére
Laura

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 28, 15:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A harag, csalódás, kétségbeesés, dac, düh részét értem, de miért a szégyen, megalázottság??? Hacsak nem nyírta ki valaki a férjét, persze... : ))
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
triny

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 28, 14:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaja.
Én csak aztat akartam mondani, hogy két alaptípusa van az egyedülállóknak.
Az egyik, s ebbe én is sokáig beletartoztam, sőt, néha még most is, az az, aki roppantmód sajnálja magát, s kétségbeesetten tekinget körbe a világban, hogy miért pont ő vele történik mindez...Valahol van igazsága is, de túl sok keserűséggel jár a cucc, hamar bele lehet fulladni.
A másikat elfelejtettem...Smile
Mindegy.
Az is az eszembe jutott, hogy mennyivel több a valószínűsége annak, hogy az ember családosból egyik napról a másikra egyedülállóvá lesz, mint annak, hogy egyedülállóból egyik napról a másikra családos:)

Annyira nehéz jól cselekedni EA-ként. Nyilvánvalóan érzelmileg túlfűtött (harag, csalódás, kétségbeesés, dac, düh, szégyen, megalázottság,...) helyzetek sokaságát éljük meg, s olyan nehéz tiszta fejjel gondolkodni néha.
Hogy igazságosak legyünk...
Vissza az elejére
Török Mónika

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 27, 19:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na ja, de nem releváns. ráadásul joggal vethetnének a farkasok elé, hogy mit ugatok bele, annyira spec a problem. egyébként minden tiszteletem azoké, akik egyedül is képesek. én sose tudnám (remélem, nem kényszerít rá senki, hogy mégis bebizonyítsam). azért ahhoz ember kell... mármint hogy nőnek, embernek, klassz csávónak maradjon az egyedülálló szülő, miközben az esélyei a nullához közelítenek (alulról), a megoldandó feladatai meg a száz százalékhoz (felülről). triny például rohadt jól csinálja - bár neki erről nyilván más a véleménye Smile
Vissza az elejére
ipomea

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 27, 19:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Móni!
ne csináld! Sad miért is kellene megkövetni? és attól, hogy Te nem vagy egyedül, még véleményed lehet! Smile
Vissza az elejére
Török Mónika

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 27, 19:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kedves ipomea, a magam részéről megkövetlek, újraolvatam: télleg inkább párbeszédnek tűnt, mintsem hozzászólásnak a fórumhoz, így - mély tisztelettel bár, de - elbúcsúzom e topictól, különösen, hogy nem is vagyok idevaló.
Vissza az elejére
ipomea

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 27, 16:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ööööööööööööööö mindig tudtam, hogy buta vagyok, na de hogy ennyire???
szégyen, nem szégyen, felét sem értem a dialógusotoknak...pedighát én sem vagyok már elsőbálozós kislány. De egyedülálló igen.Sad
Vissza az elejére
Török Mónika

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 26, 13:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csakis a random üzemmód gombja, amit valaki véletlenül megnyomott, vagy rákönyökölt, vagy csak beragadt.
Vissza az elejére
triny

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 26, 13:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én nem szeretnék sem szobrot, sem szégyenpadot állítani annak, aki magára maradt. Így járt. Unk.
Ha az okokat 100 %-nak vesszük, lehetetlen, hogy ebből 0% tartozik a saját tartományunkba, bár a pasik akkor is szemetek:))

Csak el kell dönteni, mik akarunk lenni.
A szerepkínálat bőséges. A kiválasztásnak azért kell, hogy legyen legalább egyetlen vezérlőelve...
Na, mi az?
Vissza az elejére
Török Mónika

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 26, 10:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

és még azt is gondolom erről, hogy tkp. bármikor válhatunk egyedülálló anyákká mi is, akik oly büszkék vagyunk, hogy van jól konzervált férjünk, még él, ráadásul itthon. meg még, hogy az ember alapvetően magányos, tehát házasságban is lehet egyedülállónak lenni... ez nem önvallomás volt, csak továbbgörgetése a gondolatnak, már bocs, triny.
Vissza az elejére
triny

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 25, 22:08    Hozzászólás témája: Egyedülálló anyák klubja Hozzászólás az előzmény idézésével

Néha már akkora hősöknek érezzük magunkat, mi, egyedülálló anyák,
hogy leroskadunk a földre glóriánk súlyától. Itt viszont megoszthatjuk egymással az örömeinket (új pasi?), bízva abban, hogy van itt még elég széles váll és alig használt papír zsebkendő ahhoz, hogy a bánatunkból is leadjunk egy keveset. A súlyunkról nem is beszélve.
Az alapfogalomtár a Hétről hétre című naplóból származik.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5
5 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés