Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Szakértői rovat

Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Visszajelzés
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2017, Ápr. 28, 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves pussycat!

Utána néztünk, kérdésed beérkezett Pardi Géza - Építészmérnök szakértőnkhöz. Írtunk neki.
Kis türelmedet kérjük még, mert bárkinél - így a szakértőknél is - közbejöhetnek váratlan családi események, betegségek, számítógépes és internetproblémák, stb.

Köszönjük!

pussycat írta:
Kedves Moderátor!

Kb másfél hete írtam Pardi Géza szakértőnek a csaladinet-en és eddig nem kaptam választ.
Írtam neki az adatlapján feltüntetett e-mail címére is.
Semmi választ nem kaptam.
Tudnak segíteni ez esetben?
Köszönöm válaszát
Andrea
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pussycat

HozzászólásElküldve: 2017, Ápr. 21, 19:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Moderátor!

Kb másfél hete írtam Pardi Géza szakértőnek a csaladinet-en és eddig nem kaptam választ.
Írtam neki az adatlapján feltüntetett e-mail címére is.
Semmi választ nem kaptam.
Tudnak segíteni ez esetben?
Köszönöm válaszát
Andrea
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2016, Ápr. 16, 12:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pingui írta:
Kedves Admin....marcius vegen irtam Dr.Kollarne Deri Kriszinanak...hol tudom megnezni hogy egyaltalan megkapta -e kerdesemet.Naponta nezem es nem latom hogy uj kerdesre valaszolt volna.
Köszönöm valaszat Kinga

Kedves Pingui!

Utána néztünk, kérdésed beérkezett Dr. Kollárné Déri Krisztina szakértőnkhöz. Írtunk neki.
Kis türelmedet kérjük még, mert bárkinél - így a szakértőknél is - közbejöhetnek váratlan családi események, betegségek, számítógépes és internetproblémák, stb.

Köszönjük!

Üdvözlettel:
Családinet Moderátor
Vissza az elejére
Pingui

HozzászólásElküldve: 2016, Ápr. 16, 07:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Admin....marcius vegen irtam Dr.Kollarne Deri Kriszinanak...hol tudom megnezni hogy egyaltalan megkapta -e kerdesemet.Naponta nezem es nem latom hogy uj kerdesre valaszolt volna.
Köszönöm valaszat Kinga
Vissza az elejére
Laura

HozzászólásElküldve: 2016, Márc. 02, 21:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jakitoth írta:
Akkor mi van amikor a kedves szakértő szexuális ajánlatot tesz a kérdező betegnek?

Kedves Jakitoth, ennél egy picit több konkrétum kéne, ha valóban választ szeretnél kapni. Senki nem tudja miről van szó.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
jakitoth

HozzászólásElküldve: 2016, Márc. 02, 05:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor mi van amikor a kedves szakértő szexuális ajánlatot tesz a kérdező betegnek?
Vissza az elejére
gulyas

HozzászólásElküldve: 2014, Szept. 03, 20:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ica vagyok!Sziasztok másodfokú felülvizsgálaton ha másik szobába nem kellet bemenni akkor jóvá hadja az első fokot ,ha tud valaki erről valamit írjon .
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2014, Júl. 02, 21:07    Hozzászólás témája: Re: szakértok Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Nóra!

Mindegyik szakértőnknél meg van adva, hogy naponta hány kérdést tudnak fogadni. Ők is emberek, akiknek van munkájuk, családjuk. Luca népszerű szakértőnk, elég hamar elfogy a napi limit kérdéseinek a száma. Kérünk, próbáld meg hamarabb beküldeni a kérdésed részére, vagy másik jósnőt választani, akihez még be tudod küldeni.

Üdvözlettel:
Moderátor

cicc88 írta:
Kedves .
Avval a problémával írok, h az ezotéria szakértők közül a LUCA jósnőnek nem tudok írni kérdést, midig kiírja, hogy a mai limit megtelt nem kérdezhetek. Pedig még egyszer se kérdeztem. ez miért van? köszönöm szépe a választ
Nora
Vissza az elejére
cicc88

HozzászólásElküldve: 2014, Jún. 26, 11:23    Hozzászólás témája: szakértok Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves .
Avval a problémával írok, h az ezotéria szakértők közül a LUCA jósnőnek nem tudok írni kérdést, midig kiírja, hogy a mai limit megtelt nem kérdezhetek. Pedig még egyszer se kérdeztem. ez miért van? köszönöm szépe a választ
Nora
Vissza az elejére
palfi35

HozzászólásElküldve: 2014, Jún. 18, 19:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csutora13 írta:
Sziasztok!

Új vagyok itt és kérdeztem a szakértői rovatban,de nem tudom,hogy ha azt írja ki,hogy a mai limit megvolt,nézzek be holnap,akkor megkapja a szakértő a kérdést vagy újra kell írnom máskor?

Köszi!!!
palfi35

Szia!
Megnéznéd,hogy a mai levelem eljutott-e Prof.Dr.Balázs Csabához.Kérleg segíts.hogy hogyan kapná meg.

Köszönöm szépen.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
palfi35

HozzászólásElküldve: 2014, Jún. 18, 19:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csutora13 írta:
Sziasztok!

Új vagyok itt és kérdeztem a szakértői rovatban,de nem tudom,hogy ha azt írja ki,hogy a mai limit megvolt,nézzek be holnap,akkor megkapja a szakértő a kérdést vagy újra kell írnom máskor?

Köszi!!!
Szia !

Megnéznéd,hogy a mai levelem megérkezett-e a Prof.Dr.Balázs csabához.

Köszönöm
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2014, Jún. 14, 17:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Palfi35!

Megnéztük, sajnos nem érkezett be a kérdésed a Professzor Úrhoz. Kérünk, küldd be neki újból.

Üdvözlettel:
Moderátor

palfi35 írta:
csutora13 írta:
Sziasztok!

Köszi!!!
Szerdán (06.11.), a délelőtti órákban írtam Prof. Dr. Balázs Csabának.
Előre is köszönöm a segítséget.
Vissza az elejére
palfi35

HozzászólásElküldve: 2014, Jún. 13, 14:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csutora13 írta:
Sziasztok!

Köszi!!!
Szerdán (06.11.), a délelőtti órákban írtam Prof. Dr. Balázs Csabának.
Előre is köszönöm a segítséget.
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2014, Jún. 12, 23:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Palfi35!

Megírod melyik szakértőnknek küldted be a kérdésed és kb. mikor, utánanézünk, hogy beérkezett-e hozzá.

Üdvözlettel:
Moderátor

palfi35 írta:
csutora13 írta:
Sziasztok!

Köszi!!!
Nem kaptam választ a kérdésemre.
Nemtudok utánajárni hogy megkapták-e a levelemet.
Vissza az elejére
palfi35

HozzászólásElküldve: 2014, Jún. 12, 17:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csutora13 írta:
Sziasztok!

Köszi!!!
Nem kaptam választ a kérdésemre.
Nemtudok utánajárni hogy megkapták-e a levelemet.
Vissza az elejére
ibicic

HozzászólásElküldve: 2014, Máj. 05, 19:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csutora13 írta:
Sziasztok!

Köszi!!!
Köszönöm szépen a választ, ill. a segítséget! Szép napot! Smile
Vissza az elejére
csaladinet

HozzászólásElküldve: 2014, Máj. 04, 22:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves ibicic!

Köszönjük szépen, hogy jelezted, már ismét elérhető a cikk ezen a linken:

http://www.csaladinet.hu/hirek.....s_receptje

ibicic írta:
Lehet, hogy én vagyok nagyon ügyetlen, de egyszerűen nem találok meg egy cikket hiába írom be pontosan a keresőbe, mi lehet az oka, hogy nem találom?Előre is köszi a segítséget! cikk, amire hiába kattanok: Hírlevélben ajánlja fel "magát. Semmi.
04.hó 28 hírl.-ről beszélek címet idemásolom:Olvasd el mit ír a hajápolás szakértője, mi a gyönyörű haj titkos receptje - sőt, akár nyerd meg a professzionális Gerovital Plant Tratament sampont, hajpakolást és szérumot!
Egy én vagyok vak, vagy nem tudom , mi van?? hol keressem?
Keresőbe is beírtam , stb.
Előre is köszi, aki segít.
Vissza az elejére
ibicic

HozzászólásElküldve: 2014, Máj. 04, 14:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet, hogy én vagyok nagyon ügyetlen, de egyszerűen nem találok meg egy cikket hiába írom be pontosan a keresőbe, mi lehet az oka, hogy nem találom?Előre is köszi a segítséget! cikk, amire hiába kattanok: Hírlevélben ajánlja fel "magát. Semmi.
04.hó 28 hírl.-ről beszélek címet idemásolom:Olvasd el mit ír a hajápolás szakértője, mi a gyönyörű haj titkos receptje - sőt, akár nyerd meg a professzionális Gerovital Plant Tratament sampont, hajpakolást és szérumot!
Egy én vagyok vak, vagy nem tudom , mi van?? hol keressem?
Keresőbe is beírtam , stb.
Előre is köszi, aki segít.
Vissza az elejére
MBJ

HozzászólásElküldve: 2013, Jún. 27, 07:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Én 2 napja tettem fel egy kérdést szakértőnek és nagyon gyorsan válaszolt. Köszönöm szépen a lehetőséget! Smile

Üdv. Jutka
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2013, Márc. 06, 10:39    Hozzászólás témája: Re: kérdezz-felelek Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Vveron77!

A kérdésed, amit 03. 04-én küldtél be Gergely Verának beérkezett hozzá.
Kis türelmedet kérjük, mert bárkinél - így a szakértőknél is - közbejöhetnek váratlan családi események, betegségek, számítógépes és internetproblémák, stb.

Köszönjük!

Üdvözlettel:
Családinet Moderátor

vveron77 írta:
Nekem is ez a problémám, én is kérdeztem a szakértőtől (Gergely Vera), de eddig nem válaszolt. Nem lehetne megsürgetni valahogy? A kérdezz-felelek rovatban látom, hogy kb. havonta vannak válaszok, az elég ritka.

Köszönettel,

Vera
Vissza az elejére
vveron77

HozzászólásElküldve: 2013, Márc. 05, 14:10    Hozzászólás témája: kérdezz-felelek Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is ez a problémám, én is kérdeztem a szakértőtől (Gergely Vera), de eddig nem válaszolt. Nem lehetne megsürgetni valahogy? A kérdezz-felelek rovatban látom, hogy kb. havonta vannak válaszok, az elég ritka.

Köszönettel,

Vera
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2013, Feb. 24, 20:51    Hozzászólás témája: Re: szakértőtől válasz.... Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Pepike21!

Kérlek, írd meg, melyik orvos szakértőnknek küldtél be kérdést, hogy meg tudjuk nézni, beérkezett-e hozzá.

Köszönjük!

Üdvözlettel:
Családinet Moderátor

pepike21 írta:
Szeretném megkérdezni, hogy már lassan 1 hete szakértői válasz rovatban szerettem volna kérdezni az orvosoktól, ki is írja, hogy "kérdését postáztuk", de sehol sem látnám, hogy megjelenne, ezáltal a választ sem lelem sehol sem! Sad Akkor miért lehet kérdezni, ha nem jelenik meg? Nem írja ki, hogy napi limit megtelt, mert akkor értelem szerűen nem írná azt, hogy postázva van a kérdés. Szeretnék választ kapni, a miértre! Smile
Vissza az elejére
pepike21

HozzászólásElküldve: 2013, Feb. 22, 20:53    Hozzászólás témája: szakértőtől válasz.... Hozzászólás az előzmény idézésével

Szeretném megkérdezni, hogy már lassan 1 hete szakértői válasz rovatban szerettem volna kérdezni az orvosoktól, ki is írja, hogy "kérdését postáztuk", de sehol sem látnám, hogy megjelenne, ezáltal a választ sem lelem sehol sem! Sad Akkor miért lehet kérdezni, ha nem jelenik meg? Nem írja ki, hogy napi limit megtelt, mert akkor értelem szerűen nem írná azt, hogy postázva van a kérdés. Szeretnék választ kapni, a miértre! Smile
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2012, Dec. 15, 12:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Zsuj!

A kérdésed beérkezett szakértőnkhöz. Bárkinél - így a szakértőknél is - közbejöhetnek váratlan családi események, betegségek, számítógépes és internetproblémák, stb.
Utánaérdeklődünk Fábiánné Susán Szilviánál, hogy megkapta-e a kérdésed.

Megértésed köszönjük!
Üdvözlettel: Családinet Moderátor

zsuj írta:
Szép estét!
Pár hete kérdést intéztem Fábiánné Susán Szilviához. Tavasz óta nem volt kérdése (válasza), a legközelebbi, novemberi pedig sajnos nem az enyém volt. Beérkezett hozzá a kérdésem?
A fiókomban nem találok erre utaló jelet. Novemberben volt, hogy mástól kérdeztem, de semmilyen értesítés, visszajelzést nem érkezett, később nézve a válaszokat, megtaláltam az enyémet is.
Egyáltalán nem jön visszajelzés, ha a szakértő válaszol?
Lehet, hogy máshoz lett irányítva? Ezt honnan tudhatom meg?
Köszönöm.
Vissza az elejére
zsuj

HozzászólásElküldve: 2012, Dec. 02, 20:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szép estét!
Pár hete kérdést intéztem Fábiánné Susán Szilviához. Tavasz óta nem volt kérdése (válasza), a legközelebbi, novemberi pedig sajnos nem az enyém volt. Beérkezett hozzá a kérdésem?
A fiókomban nem találok erre utaló jelet. Novemberben volt, hogy mástól kérdeztem, de semmilyen értesítés, visszajelzést nem érkezett, később nézve a válaszokat, megtaláltam az enyémet is.
Egyáltalán nem jön visszajelzés, ha a szakértő válaszol?
Lehet, hogy máshoz lett irányítva? Ezt honnan tudhatom meg?
Köszönöm.
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2012, Feb. 24, 08:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Izolda_19 írta:
Szia..a mult heten talan penteken kerdest inteztem Dr. Révész Klaudia doktornohoz, de nem valaszolt...vajon nem tudtam el kuldeni? Egyszer este fele kuldtem de azt irta h meg volt a napi limit, majd masnap reggel is kuldtem..de meg azota sincs semmi, vajon kapok ra valaszt? Köszönettel

Kedves Izolda_19!

A kérdésed beérkezett szakértőnkhöz. Bárkinél - így a szakértőknél is - közbejöhetnek váratlan családi események, betegségek, számítógépes és internetproblémák, stb. Hamarosan megválaszolásra kerül a kérdésed.

Megértésedet köszönjük!

Üdvözlettekl:
Családinet Moderátor
Vissza az elejére
Izolda_19

HozzászólásElküldve: 2012, Feb. 23, 13:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia..a mult heten talan penteken kerdest inteztem Dr. Révész Klaudia doktornohoz, de nem valaszolt...vajon nem tudtam el kuldeni? Egyszer este fele kuldtem de azt irta h meg volt a napi limit, majd masnap reggel is kuldtem..de meg azota sincs semmi, vajon kapok ra valaszt? Köszönettel
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2011, Okt. 28, 10:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Atimama!
A kérdésed beérkezett szakértőnkhöz. Bárkinél - így a szakértőknél is - közbejöhetnek váratlan családi események, betegségek, számítógépes és internetproblémák, stb. Hamarosan megválaszolásra kerül a kérdésed.

Megértésedet köszönjük!

Üdvözlettekl:
Családinet Moderátor

Atimama írta:
Szia,

Kérdést intéztem kb. 10 napja (17-én, vagy 18-án) dr. Révész Klaudia szakértőhöz, de azóta úgy látom, hogy mintha senkinek nem reagált volna semmire. Esetleg szabadságon van? Vagy nem ment át a kérdésem, esetleg rossz helyen nézem?
Vissza az elejére
Atimama

HozzászólásElküldve: 2011, Okt. 27, 20:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia,

Kérdést intéztem kb. 10 napja (17-én, vagy 18-án) dr. Révész Klaudia szakértőhöz, de azóta úgy látom, hogy mintha senkinek nem reagált volna semmire. Esetleg szabadságon van? Vagy nem ment át a kérdésem, esetleg rossz helyen nézem?
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 18, 11:24    Hozzászólás témája: Re: Szakértők Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Macsekka!

Mely szakértőinknek küldted azokat a kérdéseidet, amire még nem kaptál választ? Utánanézünk!

Szakértőink hetente több száz kérdést válaszolnak meg, így egy kis időbe telik, míg mindenki megkapja a beküldött kérdése a választ.

Megértésedet köszönjük!

Üdvözlettel:
Családinet Moderátor

macsekka77 írta:
Szia!

Bocs hogy írok, de több kérdést is intéztem, több szakértőhöz. Nem hogy az enyémre nem válaszolnak, a kérdések sem mozdulnak. Egyhez közben kiíródott, hogy szabadságon... A többi? Értem hogy nincs idő minden kérdést megválaszolni, de nagyon alaposan megfontolják... Very Happy

Köszi!
Vissza az elejére
macsekka77

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 16, 07:17    Hozzászólás témája: Szakértők Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Bocs hogy írok, de több kérdést is intéztem, több szakértőhöz. Nem hogy az enyémre nem válaszolnak, a kérdések sem mozdulnak. Egyhez közben kiíródott, hogy szabadságon... A többi? Értem hogy nincs idő minden kérdést megválaszolni, de nagyon alaposan megfontolják... Very Happy

Köszi!
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 26, 11:42    Hozzászólás témája: Re: cigánykártya.hu Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Tünde!

A szakértő mostanában váltott internetszolgáltatót, emiatt volt a kimaradás. De most már újra dolgozik.

Köszönjük megértésedet!

CsaládiNet Moderátor

tuncike76 írta:
Azt szeretném megkérdezni,hogy miért nem válaszol a cigánykártya.hu jósnői című rovat szakértője?2010.02.06-án volt az utólsó bejegyzés a kérdezz-felelekben.Azóta már én is kérdeztem de nem kapok semmilyen választ.Netán szabadságon van?Nincs kiírva a neve alá semmi!Üdv:Tünde
Vissza az elejére
tuncike76

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 24, 16:59    Hozzászólás témája: cigánykártya.hu Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt szeretném megkérdezni,hogy miért nem válaszol a cigánykártya.hu jósnői című rovat szakértője?2010.02.06-án volt az utólsó bejegyzés a kérdezz-felelekben.Azóta már én is kérdeztem de nem kapok semmilyen választ.Netán szabadságon van?Nincs kiírva a neve alá semmi!Üdv:Tünde
Vissza az elejére
szabolcs01

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 31, 13:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tunde79 írta:
Üdvözlet!
A problémám a követkztő! A szépségverseny szavazása ma zárul de több ismerősöm jelezte hogy már szombaton sem tudott szavazni a gyermekeimre! Vajon mért?

Kedves Tündi!

A kiírásban is szerepel, hogy szavazatot, csak attól fogadunk el, aki az adatlapján megadta a telefonszámát, ennek ellenére tömegesen érkeztek a telefonszám nélküli, - valószínűsíthetően - fiktív szavazatok.
Vissza az elejére
tunde79

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 31, 08:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdvözlet!
A problémám a követkztő! A szépségverseny szavazása ma zárul de több ismerősöm jelezte hogy már szombaton sem tudott szavazni a gyermekeimre! Vajon mért?
Vissza az elejére
falcsy

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 14, 09:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Ági!

Nagyon köszönöm a válszod, a szakértő, akitől kérdeztem, Fejér Noémi volt. Köszönöm a segítségedet.
Üdvözlettel: Letícia
Vissza az elejére
falcsy

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 06, 09:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már 2 napja próbálkozok a szakértői rovatban kérdezni. Begépelem a kérdésemet, elküldöm és semmit nem ír ki....., hogy elküldve vagy rögzítve!
Biztosan bennem van a hiba. Tudna nekem ebben segíteni?
Köszönettel : Letícia
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 18, 22:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Újra kell kérdezned holnap, nem tárolja a rendszer a napi limit feletti kérdést.
Vissza az elejére
csutora13

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 18, 19:34    Hozzászólás témája: Szakértői rovat Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Köszi!!!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Visszajelzés Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Advertisement
Ezt olvastad már?Elrejtés