Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Babákért küzdünk - Lombikbébi
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 2730, 2731, 2732

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 11, 11:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyszerűen nem értem ki be jelentkezem és semmi!Elfogadta a regisztrációm, de amikor a felhasználónévhez beírom a beth74 foglaltnak írja ki.Valami mást is be kell írni az új válasz küldéséhez?
Vissza az elejére
Göndi

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 11, 11:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ÉLJEN TIMSZA!!!! Kitalálta!!!! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mosolygós

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 11, 11:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Göndi, most jöttem rá ki is vagy:)))
Hát emlékszem rád, hogy hogy nézel ki a képekről...Smile Tényleg jó a Göndi név Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Göndi

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 11, 11:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ribizli, sajnálom... Sad Azért még a vérvételben egy incuri-pincurit reménykedem, jó?

Vendég-Beth, úgy sem enged be? Ezt nem értem... engem utána úgy beengedett...

Jajj, olyan izgi, találja ki valaki, ki vagyok!! Smile
Vissza az elejére
Timsza

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 11, 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Krampuszi (Ribizli)!
Nagyon bízom, hogy a vérvétel jó eredményt mutat. Küldöm a HCG növelőket. *+*+*+*+*+*+*+

Kedves Göndi alias Zsóki!
De jó, hogy Te is itt vagy! Smile

Mosolygós!
No para!!! Minden rendben lesz!

Olyan rossz, hogy meg kell szoknunk az új neveket. Nem sikerült feljelentkezni a régivel? Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Göndi

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 11, 11:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lányok, a régi topicra kiírtam ismét a címet, meg írtam, ha valakinek problémája van a nehézkes regiztrálással, akkor segítünk.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 11, 11:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, próbálgatom ezt a fórumot, csak hogy tudjalak Titeket követni.
Reméljük ez gyorsabb lesz, mint az index.
Vissza az elejére
KataMama

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 11, 11:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igazad van. Oké, megírom az index elbocsátó szép üzenetét (már úgyis belejöttem a fogalmazásba Smile ).
Vissza az elejére
ribizli

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 11, 11:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pedig éjjel ám álmomban 2 db 2 csíkos tesztet csináltam.
Hát z álmok csak a vágyaink Sad
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 11, 11:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Utolsó reményem! Rolling Eyes Göndi!regisztráltam ott is, de nem történik semmi
Vissza az elejére
mosolygós

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 11, 11:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lenne egy észrevételem... Smile
Szerintem a másik topicba kellene írni egy bucsúzó hozzászólást, és hogy hová költöztünk, hogy aki nem hallott az új "lakásunkról" az tudja, pontosan hová kell jönni... Wink

Jajj, mindjárt telcsizek Question
Vissza az elejére
KataMama

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 11, 11:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Göndi, és mi volt az általunk ismert neved?

Laura, segíts lécci Bethnek, látom, itt vagy! (Lányok, Laura a fórumunkat üzemeltető honlap kitalálója, motorja, és ő a moderátor és adminisztrátor is egyben.)
Vissza az elejére
ribizli

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 11, 11:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Krampuszi vagyok, csak átkeresztelkedte, hátha az új név nagyobb szerencsét hoz.
Sajnos egycsíkosat teszteltem, elkezdtem barnázni, de persze mindezt tegnap-tegnap előtt megelőzte, hogy összement a cicim és kijött a nyákos cucc, ahogy azt mensi lőtt szokta.
Minden esetre ma elmentem vérvételre. Mazochista vagyok. Utolsó remnysugár..........

Trkinyus micsoda remek hírek Tőled! Csak így továb Smile
Vissza az elejére
Göndi

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 11, 11:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na ki vagyok? (aki a novemberi talin volt, annak könnyebb Smile

Úgy fogad el, ha a fórumra kattintva alul is belépsz!
Vissza az elejére
Göndi

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 11, 11:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, én is itt vagyok, új nevem van! Smile Remélem, sikerül beletanulni az új rendszerbe!
Vissza az elejére
Timsza

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 11, 11:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Mosolygós!
Ne legyél szomorú, meglátod minden rendben lesz. Nagyon drukkolok!!! xxxxxxxxxx
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
KataMama

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 11, 11:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mosolygós írta:
Jajj, telcsiztem a Kaáliba... Most számolják őket...
Úgy izgulok.. Crying or Very sad Arrow
Tényleg, végülis kinek a férje a Szabolcs, mert szerintem vele beszéltem? Very Happy
Banyácskáé Smile
Szabolcs, jól számolj!!!
Mosolygós, drukkolok!

Jaj, lányok, olyan mintha egy új játékot próbálnánk ki Smile Smile
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 11, 11:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anonymous írta:
Remélem sikerül beírnom az előbb nem ment! Laughing
Nem értem névvel nem fogadja el azt mondja beth74 nevű felhasználó már létezik, de az én vagyok!
Vissza az elejére
macikati

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 11, 11:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na talán 3-jára sikerül....
a vendég én voltam...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 11, 11:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Remélem sikerül beírnom az előbb nem ment! Laughing
Vissza az elejére
mosolygós

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 11, 11:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jajj, telcsiztem a Kaáliba... Most számolják őket...
Úgy izgulok.. Crying or Very sad Arrow
Tényleg, végülis kinek a férje a Szabolcs, mert szerintem vele beszéltem? Very Happy
kusimi

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 11, 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, én is megpróbálom
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 11, 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
kivancsi leszek hogyan működik!
tkrinya!
én is tippelnék de inkább babára:2
Vissza az elejére
Timsza

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 11, 11:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kukucska!
Én is itt vagyok! Remélem sikerül is betanulnom. Üdv mindenkinek az új otthonunkban! Laughing
Vissza az elejére
spagóca

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 11, 11:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is itt vagyok Laughing
Vissza az elejére
mosolygós

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 11, 11:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Katamama:))

Én már át is jöttem, remélem a többiek is követnek majd hamarosan:)
És nagyon tetszik a nyító szöveg, köszönjükSmile
Vissza az elejére
KataMama

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 11, 11:04    Hozzászólás témája: Babákért küzdünk - Lombikbébi Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Lányok-Asszonyok!

Szeretettel üdvözöllek Benneteket az új fórumunkon. Very Happy
Tiszta szívemből kívánom, hogy ez az új hely meghozza Nektek is a várva-várt drága kincseket, a saját kisbabáitokat.

Kedves Fórum!
Kérjük, fogadj be bennünket, tedd lehetővé, hogy zökkenőmentesen tárgyalhassuk ki mindennapi apró-cseprő témánkat, oszthassuk meg egymással kisebb és nagyobb örömünket, és beszélhessük meg gondjainkat, félelmeinket.

Kedves újak, erre járók, böngészgetők!

Ennek a fórumnak a lakói hosszabb ideje küzdenek a gyermekáldásért. Korábban egy másik internetes fórumon már közösséggé kovácsolódtak, de az ottani technikai problémák miatt új helyet kerestek maguknak.

Szinte mindegyikük valamelyik meddőségi intézetbe jár kezelésekre (inszemináció, lombikbébi-program), vagy a hosszú várakozás után orvosi segítséggel megfogant babá(ka)t vár, vagy mindezen már túl van, a drága csemete(k) már otthon élvezik az élet szépségét, de az Anyukák nem tudnak elszakadni ettől az összetartó, egymást bátorító, erőt adó közösségtől.

Kérünk, hogyha olyan ismerősöd van, aki szintén hosszabb ideje hiába várja a gyermekáldást, irányítsd hozzánk, hadd segítsünk Neki is az összegyűlt közös tapasztalatainkkal, hogy mielőbb Ő is boldogan ölelhesse magához méhének gyümölcsét.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 2730, 2731, 2732
2732 / 2732 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés