Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Donor
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
framo

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 13, 22:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szendi írta:
Sziasztok!

Lehet nem ide tartozik,de hátha tud nekem valaki segíteni?
Ismeri valaki a petesejt donorságot?
köszke
Szendi
Szia!

A legjobb módja a donorkeresesésnek ez, amit most tettél...
Azt hiszem, itt a legtöbben megtalálták a maguk "párját"....
Sok sikert, neked is!
framo
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
t-Ancsa

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 13, 19:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Bevallom, hogy én csak most csatlakoztam a fórumhoz, és egyből egy számomra nagyon friss, fájdalmas téma volt porondon ( a donorpetesejt ).
Az én sztorim röviden: az elmúlt 4 év során 5 cisztaműtét, + decemberben egy "daganat"... Ezek után az egyik meddőségi klinikán lombikos előkészületek után ( 3 sikertelen stimu ) lóadag puregon+merionál után megcsillant a remény... DE a leszívást követően közölték, hogy nem sikerült petesejtet produkálnom. Az orvosom ( aki egy tündér ) javasolta a donor petesejt lehetőségét, mert más esélyem nincs az anyaságra....
Segítsetek most merre induljak, mit csináljak így női rokon híjján?!
Előre is köszönöm.. Ancsa Confused
Vissza az elejére
Takács Katalin

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 07, 13:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én még mindig petesejt-donort keresek, immáron 3 hónapja, de kérem, hogy csak az jelentkezzen, aki tényleg komolyan gondolja, mert eddig 3 lány jelentkezett, de mire a vizsgálatokra került volna sor, eltűntek, vagy hónapok óta nem érnek réá.
Előre is köszi, még nem adtam fel!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
framo

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 07, 09:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Előtte azért van vérvizsgálat: egy 3. napi, és egy 21. napi....
Meg nőgyógyászati vizsgálat is, pl. ha nem friss a rákszűrés, akkor érdemes azt is megcsináltatni mielőbb, hiszen 4 hét, amíg az eredményt megkapod.
Én javaslom a körzeti orvos vizsgálatát is, nehogy a végén derüljön ki, h van v.mi, ami miatt nem javasolt az egész kezelés.
Ezek ugyan nem fájdalmas dolgok, de időt kell rá szakítani. Én elég időben elkezdtem, így nem sűrűsödtek be a hétköznapjaim.
Vissza az elejére
tope

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 06, 22:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tyrexa!
Ha bármilyen kérdésed van, szívesen válaszolok! Nekünk is csak donorral lehet babánk, így a folyamatot ismerem, ha gonolod, akkor a donorom elérhetőségét is megadom, tőle is tudsz kérdezni. Fontos, hogy kérdezz meg mindent , hogy mindennel tisztában legyél mielőtt döntenél!

Egy kis segítség:

Donor lehet: 35 év alatti, minimum egy gyermeket szült nő. Ennyi a kitétel, a többi majd az előzetes orvosi vizsgálatok alapján dől el: rákszűrés, hormonszint vérből.
Petesejt adományozás lépésről lépésre

Donor
1. Gyógyszeres kezelés a petesejt érés serkentése céljából

- GnRH agonisták a hormonális aktivitások leszorítása céljából (injekció/orrspray) általában két hétig, a gonadotropin adás megkezdése előtt, majd további 10-14 napig a válasz mértékétől függően)
- Gonadotropinok a tüszőérés serkentése és az ovuláció kiváltása céljából

2. A kezelés monitorizálása: a tüszők növekedésének mérése, a gyógyszeradagok individualizálása, súlyos mellékhatások elkerülése céljából

- Transzvaginális ultrahanggal (2-3-szor egy kezelési ciklus során)
- Hormonszint mérés vérből

3. Petesejt leszívás, helyi érzéstelenítéssel vagy altatásban

- Transzvaginális ultrahang segítségével
- A hüvelyen keresztül történik a leszívás (32-36 órával az utolsó hormon injekció beadása után)

4. In vitro fertilizáció a recipiens férfi partnerének spermájával

Recipiens
1. Előzetes vizsgálatok szerint nincs ovulációja

2. Hormonpótló kezelés több nappal a transzfer előtt a méh előkészítése céljából

3. Embrió transzfer (általában két nappal a megtermékenyítés után)

- Maximum 3 embrió behelyezése a hüvelyen keresztül
- Az embriók beültetése a méhbe
- A fel nem használ embriók lefagyasztása

4. Terhességi teszt / monitorizálás
Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 06, 07:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Majd sírvafakadtam a történeteiteken... Crying or Very sad
Borzasztó, hogy aki nagyon szeretne, annak nem lehet babája... Crying or Very sad

Szeretnélek megkérni benneteket, akik járatosak vagytok ebben a dologban, írjátok már meg nagyvonalakban, hogy az adományozó részéről milyen követelményeknek kell megfelelni...tehát mi szükséges az adományozáshoz...ugyanis erősen gondolkodom rajta...
Nekem most lesz 9 hónapos a kis tündérmanóm, életem értelme...úgyhogy megértem mindenki gyerek utáni vágyát... Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
hazasparbp

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 06, 06:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Házaspár segítséget nyújtana akik gyermeket szeretnének ! Privát üzenetben msn címet adunk!
Vissza az elejére
helina

HozzászólásElküldve: 2007, Márc. 26, 19:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Most találtam erre az oldalra, és én is segítséget szeretnék kérni, ami , természetesen petesejtkérés lenne.
Sajnos, természetesen mi is túl vagyunk sikertelen lombikokon.
Már-már kétségbeesetten feladtam minden reményt, amikor véletlenül egy kedves genetikus hölgy kérdezte, hogy ezzel (petesejt vagy embrió donáció) próbálkoztunk-e már. Nem is tudtunk róla, mert korábban az orvosom azt mondta, ezt nem engedi a törvény. (2002-ig jártunk lombikra).
Embrió lenne is, de a párom ragaszkodik ahhoz, hogy genetikailag legalább neki legyen köze hozzá, Neki ugyan nagyon kevés a spermaszáma, de tudtak tőle lefagyasztani.
Mivel a 40 évet betöltöttem, nagyon sürgős lenne.
Nagyon hálásak lennénk!
Vissza az elejére
macikati

HozzászólásElküldve: 2007, Márc. 01, 10:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Paris!
megkaptam koszonom Smile valaszolok.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
paris

HozzászólásElküldve: 2007, Márc. 01, 10:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Macikati!
Írtam neked emailben választ, remélem megkapod!
Ha bármi kérdésed van még szívesen válaszolok!
Judit(paris)
Ha nem kapnád meg az email-t jelezz itt kérlek vissza és akkor elküldöm pü-ben!
Judit
Vissza az elejére
macikati

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 27, 16:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
szeretnek toletek kerdezni, mivel ti kerestek donort, hogyan mukodik az egesz? Kerdesem arra iranyulna, hogy mivel jar az egesz? A lombik reszet ismerem, mivel magam is lombikoztam. A tobbi erdekelne. ( erosen gondolkozom azon hogy segitenek vkinek)
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
csumi

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 26, 14:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Sajnos én is ebben a helyzetben vagyok,mi is petesejt donort keresünk.Már csak egy eséjünk maradt,ugyanis volt 4 sikertelen beültetésünk.Nagyon szeretnénk még egy donorral megpróbálni.Ha valaki tud segíteni kérem írjon!Minden megoldás érdekel!

Mindenkinek sok erőt kívánok ,és kitartás mindnyáunknak!

Üdv.Csumi
Vissza az elejére
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 21, 14:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lányok olvaslak titeket és borzasztó, hogy nem tudtok sehova sem fordulni.
Az a baj itt, hogy szerintem anyagi juttatás nélkül nem nagyon segítenek csak kevesen. Tudom ezt a törvény nem engedi, dehát mindig is voltak kiskapuk.
Mi is most babáért küzdünk és az első gyermekünk is orvosi segítséggel sikerült. Nem is tudom mit csinálnék ha nem sikerült volna orvosi segítséggel sem.

Szerintem írjatok itt magatokról egy kicsit. Biztos vagyok benne, hogy nagyon sokan olvassák ezt a topikot, de úgy, hogy petesejtre van szükségem, nem sok ember fog jelentkezni.
Talán ha a történetetekkel szinesítve írnátok ide, akkor ha valaki errejár és elolvassa jobban jelentkezik egy ilyen "felhívásra".

Nagyon szurkolok nektek!

[^]  
Vissza az elejére
Gombi

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 20, 12:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én is többéves tortúrán vagyok túl, több, mint tízszer stimuláltak, stb. Az orvos javaslatára szeretnénk még megpróbálni donor petesejttel. Családon belül nem megoldható, ezért fordultam Hozzátok!!
Ha valaki tudna segíteni, írjon privibe!!
Köszi!
Gombi
Vissza az elejére
paris

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 31, 13:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Manoo!!!

örülök, hogy "látlak"!!
Mi újság veled????
Megtörtént már a beültetés??
sajnos nekem eddig nem sikerült donot találni!!!Pedig nagyon keresem!
Mesélj majd, hogy mi történt veletek!!!!
Paris(judit)

Katalin!
Én is csak azt tudom ajánlani,amit Manoo!És bízni kell, hogy megtaláljátok egymást!
Én is bízom, hogy egyszer csak nekem is jelentkezik valaki, aki segítene!
Szió!
Vissza az elejére
Manóó

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 30, 16:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia.
Mindenhol. Minden babás fórumon indíts segítségkérő topicot, Nőklapja, Családinet, Index, babanet, ..stb.
Reméljük elöbb utobb valaki jelentkezik.
Már többen a netről találtunk donort.
sok sikert
Vissza az elejére
Takács Katalin

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 30, 15:54    Hozzászólás témája: Donor Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Már annyi fórumon kértem segítséget, de nem kaptam.
Ki tudja, hogy hol lehet petesejt-donort keresni?

Segítségeteket köszi: Csubi
Vissza az elejére
paris

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 10, 15:33    Hozzászólás témája: válasz Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Framo!

mi szívesen vennénk és megköszönnénk a segítségedet!
Írtam neked pü-t a részletekről!
Írj majd
Puszi:Paris
Vissza az elejére
framo

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 09, 23:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nagyon sajnálok mindegyikőtöket,alig bírtam sírás nélkül....
Én szívesen segítenék bárkinek,mert tudom mennyire fontos, hogy gyermekünk legyen nekünk,nőknek. Sajnos nem tudom pontosan ezeknek a jogi útját,de azt egyáltalán nem tudom,hol van lehetőség adományozásra. 31 vagyok,három gyermek édesanyja...De mi kell még?
Üdv.mindenkinek!
Vissza az elejére
vic71

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 04, 14:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok !

Sajnos én is ezzel a problémával küzdök már évek óta. Már több éve próbálkozom (eddig saját petesejttel), több intézetben is jártam, de eddig teljes a sikertelenség. Mostanra már beláttam amit már az elején közöltek az orvosok, hogy saját petesejttel nem fog összejönni. Sajnos az ismeretségi körömben nincs olyan a segíteni tudna. Kérlek benneteket ha valaki tud segíteni, vagy tud bármilyen lehetőséget a továbblépésre jelenkezzen !!! Előre is köszönöm a segítséget !!!
Vissza az elejére
s.petra

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 26, 15:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Örülök hogy rátaláltam erre az oldalra, sajnos én is ebben a cipőben járok.
29 éves létemre, korai klimaxot állapítottak meg. Petesejtet már nem termel a szervezetem. Sajnos nekem sincs a petesejt adományozásra alkalmas ismerősöm. Kérlek segítsetek, ha tudtok olyan nagylelkű nőt aki erre vállalkozna, illetve ha tudtok olyan lehetőséget amerre elindulhatok.
Vissza az elejére
Petra1

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 09, 21:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kérek mindenkit aki a lombikos petíciónkkal kapcsolatban:
http://www.petitiononline.com/.....ition.html gyűjtött papíron is aláírásokat, hogy a már meglévőket küldje el postán az alábbi linken található címre, minél hamarabb:
http://www.lombikbaba.hu/index.php?option=com_co ntent&task=view&id=1614&Itemid=137
Köszönöm!
vadkörte

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 18, 15:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Az én történetem igen hosszú lenne, de nagy vonalakban leírom. A végeredmény petesejt donorra lenne szükségünk.

Az egész 1988-ban kezdődött amikor vastagbél daganatom lett. Abból meggyógyítottak, de az akkori orvostudomány nem figyelt a részletekre és a sugár kezelés tönkretette a petefészkeimet. A méhemmel ki tudok hordani gyereket. A győri Kaáliba járunk és már volt két beültetésem, de mostanra a maradék két embrió meghalt és elnapolták. a régi donorom nem vállalja többet családi okok miatt. Eddig fagyasztott embriókat ültettek belém, az orvosom most "frisset" szeretne.
Kérlek benneteket, aki tud segíteni, vagy aki ismer olyan nőt aki donor lenne kérem írjon.
Segítségeteket köszönöm.
Vadkörte
Vissza az elejére
paris

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 13, 14:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Beállok én is a sorba,nekünk is donor-petesejtre lenne szükségünk,mert az én sejtjeim -hiába szépek a tüszők-nem érnek meg,így nem lehet megtermékenyíteni!
Ha bárki tud segíteni(olyan is ,akinek már sikerült vagy csak ismer olyan nagyszerű nőt,aki donor lenne)kérem írjon!!!!
a párom és én is embrióadományozók segítségét is elfogadnánk!
Előre is köszönöm a segítséget
Vissza az elejére
Margarita

HozzászólásElküldve: 2006, Júl. 06, 14:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Mi is donor petesejttel szeretnénk próbálkozni, de amennyire tudom, hivatalosan nagyon sokat kell rá várni. A kevésbé hivatalos út érdekelne bennünket (ha van ilyen). Nagyon megköszönnénk, ha valaki, akinek már van ebben tapasztalata tájékoztatna erről bennünket (nyilván privát üzenetben).
Előre is köszönjük a segítséget.
Vissza az elejére
Help

HozzászólásElküldve: 2006, Márc. 21, 10:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok !

Látom nem sokan látogatják ezt a fórumot, mégis megpróbálom.

Több éves küzdelem után pár hete az orvosom kimondta a végső "ítéletet": csak petesejt donorral lehet gyermekem. Az első elkeseredettségből kilábalva most megpróbálom megtalálni azt a segítőkész nőt, aki hajlandó lenne segíteni.

Tudom hogy ez nem egyszerű döntés az adományozónak sem hiszen sok mindenen kell keresztülmenni, de azért bízom benne hogy sikerülhet...

Ha valaki segíteni tudna, a részleteket inkább priviben...

Köszönöm !
Vissza az elejére
mafri

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 06, 12:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Cicka,
pü ment!
Vissza az elejére
Cicka

HozzászólásElküldve: 2006, Jan. 09, 21:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Lányok!

Segítségeteket szeretném kérni.Szerintem akadnak bőven sortársak,akik szintén hasonló cipőben járnak.Talán más nem meri nyilvánossan ezt felvállalni.Én erőt vettem és mindenkövet megpróbálok megmozgatni,hogy sikerüljön,de ehhez a Ti segítségetekre lenne szükségem.
Az első házasságomból van 2 nagy gyermekem.A jelenlegi páromnak még nincs gyermeke és nagyon szeretném őt ezzel megajándékozni.
Mivel egyik petevezetékem sem átjárható,ezért csak a lombik jöhetett szóba.Lassan 2 éve,hogy 3 sikertelen lombikon vagyunk túl + egy fagyibaba beületetésen,ami szintén nem sikerült.A doki azt mondta,hogy sajátból nem érdemes tovább próbálkozni,mivel a petesejt már nem fiatal és bizonyos idő után az embrió nem tud tovább fejlődni.Nem maradt más hátra csak a donor,mivel 40 éves már elműltam.Sajnos a családunkban és a baráti körünkben sincs senki,aki tudna segíteni.Számunkra a donor petesejt maradt az utolsó és egyetlen remény,hogy kisbabánk legyen.
Bízakodva várjuk a párommal,annak a segítőkész nőnek a jelentkezését,aki átérzi szomorú helyzetünket és vállalja,hogy segít nekünk álmaink megvalósításában.
Annak a nőnek a jelentkezését várjuk,aki legalább már egyszer szült és még nem töltötte be a 35.életéveé,mert ez a kritérium.
Segítségeteket előre is köszönöm!
Vissza az elejére
macola

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 03, 00:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

A sztorinkat nagyon hosszú lenne leirni, csak röviden foglalom össze.

Már több éve próbálkozunk a feleségemmel hogy összehozzunk egy csemetét, de sikertelenül.

1 éve kiderült, hogy petefészek kimerülés miatt csak donor petesejt segitségével lehet gyermekünk. A petefészke egy nagy dózisú *** stimulálásra sem reagált, és további újabb stimulálást az orvosok sem javasoltak. Voltunk a Kaáliban és a BMC-ben is, de a mindenhol azt mondták, hogy akkor menjünk vissza ha találtunk donor petesejtet, illetve olyan személyt, aki megfelel a donor petesejtadás követelményének.

A feleségem családjában és baráti körében sajnos nincs olyan személy, aki segiteni tudna nekünk. Már jó ideje olvasgatom a fórumokat és az internetet, próbáljuk fellelni azokat az infókat, hogy hol lehet „megtalálni” a megfelelő személyt vagy személyeket, eddig sikertelenül.

Ezért szeretnénk kérni a Ti segitségeteket, mivel a ti tapasztalatokkal és információtokkal talán mi is megtalálhatjuk a donort. Aki bármilyen információval tudna segiteni, nagyon hálásak lennénk.

Természetesen ha az info nem annyira publikus, legyen kedves magánban.

Számunkra ez az utolsó és egyetlen lehetőség, ezért bizakodva várjuk annak a segítőkész nőnek a válaszát, aki vállalkozna a feladatra, természetesen a megfelelő anyagi javadalmazás mellett.

Köszönjük a figyelmeteket, és előre is köszönjük a segitségeteket
Vissza az elejére
hanee

HozzászólásElküldve: 2005, Okt. 07, 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsi hogy belepofázok, de a petesejt adományozás díjazását Magyarországon a törvény bünteti úgytudom.. kizárólag a költségeket lehet kifizetni a donor részére (és ezeket kötelező is).

hanee
Vissza az elejére
GARFIELD

HozzászólásElküldve: 2005, Okt. 06, 22:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Donor petére van szükségem, irjatok! Koszi! Garfield
Vissza az elejére
Susie

HozzászólásElküldve: 2005, Szept. 01, 21:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

harivera írta:
én most szeretnék donor lenni
Vera
Ennekem meg petesejtre lenne szuksegem, 46 vagyok, kicsusztam a korbol, hosszu a sztorim, USAban elek, dijazas elleneben otthon szeretnem megoldani a problemat. Ha erdekel tobb minden rolam akkor irj!
Susie
Vissza az elejére
gabóka

HozzászólásElküldve: 2005, Júl. 29, 09:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Ezt az Oviklub.hu oldalán olvastam, ott még utána olvashatsz egy-két dolognak, mert elég összetett dolog.

Petesejt adományozás lépésről lépésre

Donor

1. Gyógyszeres kezelés a petesejt érés serkentése céljából

- GnRH agonisták a hormonális aktivitások leszorítása céljából (injekció/orrspray) általában két hétig, a gonadotropin adás megkezdése előtt, majd további 10-14 napig a válasz mértékétől függően)
- Gonadotropinok a tüszőérés serkentése és az ovuláció kiváltása céljából

2. A kezelés monitorizálása: a tüszők növekedésének mérése, a gyógyszeradagok individualizálása, súlyos mellékhatások elkerülése céljából

- Transzvaginális ultrahanggal (2-3-szor egy kezelési ciklus során)
- Hormonszint mérés vérből

3. Petesejt leszívás, általában helyi érzéstelenítéssel

- Transzvaginális ultrahang segítségével
- A hüvelyen keresztül történik a leszívás (32-36 órával az utolsó hormon injekció beadása után)

4. In vitro fertilizáció a recipiens férfi partnerének spermájával

Recipiens

1. Előzetes vizsgálatok szerint nincs ovulációja

2. Hormonpótló kezelés több nappal a transzfer előtt a méh előkészítése céljából

3. Embrió transzfer (általában két nappal a megtermékenyítés után)

- Maximum 3 embrió behelyezése a hüvelyen keresztül
- Az embriók beültetése a méhbe
- A fel nem használ embriók lefagyasztása

4. Terhességi teszt / monitorizálás

SOK SIKERT! Laughing Wink
Vissza az elejére
zildi

HozzászólásElküldve: 2005, Júl. 28, 12:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy mennyi időnek kell ahhoz eltelnie, hogy petesejtdonor segítségével gyermekem születhessen?! Azért kérdezem, mert nincs normális peteérésem a jobbik esetben. A rosszabbik esetben meg nincs is egyáltalán peteérésem. Sajnos már a Clostilbeggtre is rosszul reagál a szervezetem, vérzek tőle, ill. barnás, véres folyásom van. Már úgy 3 hónapig Clostilbeggyteztünk, egy hónapban Puregon injekciót kaptam öt napon keresztül, ami után két hónapig véreztem, és a végén egészségügyi kaparást csináltak, hogy elmúljon a vérzésem. Most ugyanúgy kezdődik a vérezgetésem, mint a Puregon után. Nem igazán látom értelmét, hogy gyógyszerrel úgymond peteérést csináljanak nekem, szerintem nincs semmi értelme. Az unokatestvéremmel beszéltünk akár a béranyaságról is, és a petesejtdonorról. Ő lenne aki adna nekem petesejtet. Ha tudtok választ adni, akkor nagyon megköszönném.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
harivera

HozzászólásElküldve: 2005, Júl. 19, 16:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én most szeretnék donor lenni
Vera
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
gabóka

HozzászólásElküldve: 2005, Júl. 09, 15:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szendi írta:
Sziasztok!

köszke
Szendi

Szia! Laughing
Petesejt donor a meddőségi központokban kellő kivizsgálás után (ha más lehetőség már nincs!!) lehet érdeklődni a petesejt donorról. A menete valahogy úgy lehet, hogy egy egészséges nő, akit alaposan kivizsgálnak, petesejtjét termékenyítik meg a párod spermájával és azt "ültetik" a méhecskédbe. (Ettől még a TI közös gyermeketek lesz, mert ti akarjátok, ti szeretitek és ti nevelitek és titeket fog anyunak, apunak hívni, mert a ti gyereketek. )
Mi is ebben a cipőben járunk, de lehet,hogy nekünk donorspermát kell igénybevennük. A jövőhéten kiderül.
Szia!
Vissza az elejére
Szendi

HozzászólásElküldve: 2005, Júl. 05, 19:56    Hozzászólás témája: Donor Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

köszke
Szendi
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4
4 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés