Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Furcsa lett a párom...Vagy én változtam?!

Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Cikkek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Tapasztaltad már?
igen
0%
 0%  [ 0 ]
nem
0%
 0%  [ 0 ]
Összes szavazat : 0

Szerző Üzenet
szhp

HozzászólásElküldve: 2016, Máj. 11, 14:52    Hozzászólás témája: Furcsa lett a párom...Vagy én változtam?! Hozzászólás az előzmény idézésével

Mikor azt látom Ügyfeleim némelyikén, hogy aggasztja, hogy eltűnt valami az életéből igen lesújtó.

A másik vizslatása és pásztázása, hogy keressük mi történt, mi változott meg. Mind változunk! Nem csak a párunk. A mindennapokban felőrlődünk. Figyelnünk kell arra, hogy fényt csempésszünk be. Kisebb gesztusokkal programokkal, vissza lehet hozni... Ennek a munkának folyamatosnak kell lennie. Ez egy üzem . Az életünk és lelkünk üzeme.

De mi van akkor, ha ez már kevés?
Akkor azt szoktam mondani, máshol keressük meg a felvetett kételyünket.
Az első mindig magunk! Velünk minden rendben? Nekünk minden jó? Megfelel ez nekünk? Nem veszi el figyelmünket valami, valaki más?

Nem lakni jöttünk kérem szépen ide erre a Föld nevűre, hanem Élni! Tessék ezt tenni ! Élni, küzdeni, szeretni.

Sikeretlen magánélet kihat mindenre, még az egészségünkre is. A legkárosabb lassú méreg, amit amúgy mi magunk adunk be magunknak minden nap.

Változtatni, átgondolni, újítani!

Ezeket nehezen lehet egyedül megoldani, sokszor nem is lehet,a ki benne ül a gépezetben nem látja vagy nem tudja a módját, miként változtasson. De már megszületett az elképzelés ott van, valahogyan , de máshogy.
De hogyan?

Kérdésetek lenne, segítségre lenne szükségetek várom leveleiteket!

Üdvözlettel:

Szántó Hanga P.
Coach
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Cikkek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés