Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Ki tud egy spéci fogyókúrát?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Vali74

HozzászólásElküldve: 2007, Nov. 17, 23:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Van itt egy oldal, itt pont arról folyik a szavazás, hogy melyik a legjobb fogyókúra: http://www.macosz.hu/atkins-90-napos.html Vannak ötletek is, főleg cukorbetegeknek: http://www.macosz.hu/milyen-mo.....sahoz.html
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sade

HozzászólásElküldve: 2007, Szept. 27, 16:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv.
Én elég sok fogyókúrát kipróbáltam.

Valaki kérdezte a káposztaleves kúrát: imádom, csinálnám, heti egy-két kiló, viszont a bélszél... .. az nagyon gáz.. szó szerint..
én régimódi vagyok olyan tekintetben,hogy lány/nő nem káromkodik, nem részeg..és nem pukizik Smile) Smile))
szóval nekem ez akkora minusz, hogy emiatt kb evente egyszer csinalom csak pár napig, inkabb tisztitókura, mint fogyókura szeruen

a 90 napos nekem is bejött. néhany ellenérv az ellenérvre Smile) :
- több zöldséget, és gyümölcsöt ettem, mint azelőtt bármikor, és ez nemcsakhogy egészséges volt, de
-segített átszoktatni az egészségesebb életmódra (napi többszöri étkezésre pl)
- nem ettem a dieta alatt egészségtelen kajákat (pizza, lasagne, stb)
- a viznap igenis egeszseges, havonta egyszer, kell a szervezetnek a "takaritas".
(ez utobbival 40 kilot fogytam ugy, hogy az elso ket honap alatt leadtam 20 kilot, es a rakovetkezo evben szepen lassacskan ugy, hogy nem dietaztam, meg huszat)

most majd a turbo dietat (turmixos mókat) probalom ki, mert egyik ismerosom mondta, hogy neki bevalt, meg en amugy is imadom a turmixot (kedvencem az almáscékla turmix Smile), majd irom, hogy sikerult.
Vissza az elejére
ttimike

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 05, 20:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó fogókúra?
A Testkontroll!
Egyszer már bejött, most megint csináljuk. Kicsit költséges, de megéri és nem éhezel!

Harvey és Marilyn DIAMOND: Testkontroll, életerő életfogytig

Nektek milyen módszer vállt be eddig?

Timi
Vissza az elejére
pironka

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 29, 19:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem a futás fogyaszt a legjobban! Nehéz elkezdeni, de érdemes. 30 perc után már garantáltan égeti a plussz kilókat!

Kezdő futóknak itt egy nagyon jó edzésterv:
http://www.hairwellness.hu/az-.....Itemid=245 Exclamation
Vissza az elejére
MoonLady

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 20, 14:30    Hozzászólás témája: Fogyókúrás program Hozzászólás az előzmény idézésével

Erősen itt, a nyár, és szeretnék pár kilót leadni, meg itt-ott feszesebb lenni. Úgy tudom, vannak szállodákban ilyen egészség-programok, vagy mik, ahol van wellness, meg egészséges ételek, sportcentrum, kozmetika, meg ilyesmik... Volt már valaki ilyen programon? Mik a tapasztalatok? Hova érdemes menni, milyen a személyzet, a kaja, és ami a lényeg, tényleg fogyasztott-e?? Hol tudok ilyennek utána nézni? Ja, és az is kircsi lenne, ha fiatalos lenne a hotel, és a vendégek is, és nem csak idős nénikék, meg bácsikák áztatnák ott magukat… Smile
Vissza az elejére
kekesfekete

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 08, 06:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nekem van egy szupi, fogyókúrám! 5 hónap alatt 19 kilót adtam le gond nélkül! Gyerekkorom óta küzdöttem a kilókkal, soha nem sportoltam (sajnos). Most - 40 évesen - sikerült megtalálnom az igazi bevált módszert!
Szívesen segítek bárkinek, akit érdekel!
Keressetek meg e-mailben!
erdos.anita@tvnetwork.hu
Vissza az elejére
Coconut

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 11, 21:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok

végigolvastam az üzeneteiteket, de a "Ki tud egy spéci fogyókúrát?" felkérésre nem igazán olvastam számomra kipróbálhatót.

nem vagyok fogyókúra párti, az érettségiig aktívan sportoltam és nem is volt rajtam egy gramm felesleg sem. szerettem futni, mozogni.

de a suli után jöttek a dolgos hétköznapok az irodában, a gyors ebédek, a sok ülés, munka estig, esténként, éjjel tanulás, kései vacsik, biztos párkapcsolat, elkényelmesedés... szerintem nektek is ismerős dolgok. rám is jött jópár kiló.

most 32 évesen egyáltalán nem tetszik az, amit a tükörben látok, főleg így szülés után, de jelenleg nemigen tudok ellene tenni. igaz, kisfiam minden energiámat leköti, de ez nem az a fajta mozgás, amitől az ember fogyna. konditerembe pedig egyszerűen nincs időm v. nincs energiám eljutni (pedig ingyenes céges bérletem van az A1-be), képtelen vagyok, mert Petim többször fenn van éjszakánként ...

a fogyókúrás ötletekkel a bajom:

az almaecetet nem bírom meginni
a 90 napos monoton, próbáltam
szénhidrátokról teljesen sajnos nem tudok lemondani
nincs sok időm kisgyerek mellett tornázni, futni menni
szeretek főzni, vacsorázni a családommal

gondom még az, hogy bár szeretek (szerettem) futni, először egy tízest le kellene adnom, hogy a szívem és az izületeim ne készüljenek ki a futásban, szóval előbb fogynom kell, h mozogjak.

a fentiek alapján mit tanácsoltok nekem, mit tennétek a helyemben?

köszi
Anna

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
hanee

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 09, 22:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pusi:
A 90 napos diéta teljesen egészségtelen.
A szervezetnek egyenletes szénhidrát-bevitelre van szüksége, amit optimális esetben napi 5 étkezéssel lehet biztosítani.
A fehérjenapon gyakorlatilag nem is jut szénhidrát a szervezetbe (amitől normális ember nem csoda, ha rosszul van), ekkor a szervezet FEHÉRJÉT!! bont (azaz izmot), ugyanis azzal tud valamennyi szénhidrátot felszabadítani. Ugyanakkor a fehérjét EGYÁLTALÁN nem tudja feldolgozni a szervezeted, mivel annak feldolgozásához szénhidrát szükséges.
A szénhidrát nap és a gyümölcs nap között nem is tudom igazán mi a különbség, ugyanis a gyümölcsben lévő cukor is szénhidrát.
A víznap az egésznek a teteje, ugyanis aznap koplalsz.. a szervezeted kellőképpen lelassult anyagcserével működik, így gyakorlatilag azalatt, hogy eszel, koplalsz..
Ezen felül nyilván szénhidrátnapon megy ami a csövön kifér, de ugyanakkor sem a cukor sem a fehérliszt nem egészséges, főleg nem egész nap.

Az emberi testnek nem úgy kell mindenhez hozzájutni, hogy 4 napra elosztod, hanem minden nap egyenletesen. A lehető legrosszabb amit tehetsz magaddal az a 90 napos diéta és a koplalásos diéták.

Lefogysz, de milyen áron?? Nyilván nem most érzed, de később majd igen, főleg ha sokat ismétled..

Ráadásul nem is igazán hatásos, mert az ok, hogy a fogyás része működik (annál aki nem lesz rosszul tőle és nem adja fel pár nap után), de utána az egészet visszahizod.. te is visszahíztad nem?
Egy diéta akkor hatásos, ha nem hízol utána vissza, mert be tudod tartni később is! Ezt pedig egészséges életmódnak hívják.

Nekem 18 kg-ot sikerült lefogynom úgy, hogy pusztán csak egészségesen étkezek, és eszek mindent, nem koplalok és a szervezetem megfelelő mennyiséget kap mindenből. Minden nap!

Aki egész életében diétázni akar az diétázzon csak, aki pedig szeretne egészségesen étkezni - és mellesleg lefogyni - keressen meg PÜ-ben, és elmondom neki mit tegyen nagyon szívesen!

Pusi kérlek ezt ne vedd bántásnak! De aki kitalálta a 90 napos diétát, azzal csináltatnám élete végéig.. ami nem volna valami hosszú! Twisted Evil
Őszintén mondd meg: nem szenvedtél te ettől? Nem volt baromi rossz egész nap gyümölcsöt enni? Vagy egész nap fehérjedús ételeket? Nem volt tőle időnként herótod? Én nem hiszem, hogy ezt lehet élvezni, hosszútávon biztos nem! És a probléma pont ebben van, hogy visszahízod! Miért? Mert az életmódodon nem változtatsz semmit és amint vége a diétának ugyanazokat a vackokat eszed meg, mint azelőtt.. aztán kezdődik az egész mókuskerék előről.

Hidd el tudom, miről beszélek, én majdnem egész életemben diétáztam, de életemben először most jól érzem magamat bőrömben és nem utolsó sorban egészséges is vagyok.

hanee
Vissza az elejére
Pusi

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 01, 19:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Bár gondolom jópáran jónéhány fogyókúrán vagytok már túl, azért én is ajánlanék nektek egy nálunk már bevált kúrát. A 90 napos diétát.
Lényege hogy egy nap csak egyféle dolgot vihetsz be: van a gyümölcsnap, a szénhidrát nap, a fehérje nap, keményítő nap és a víz nap( ezt mi ki is hagytuk:)).
Nem mondom hogy könnyű betartani de hatásos. Férjemmel együtt csináltuk végig és róla majdnem 20, rólam meg 15 ment le. Az első hét után már nem is nehéz. Hatásos és egyben tartós is. Időközben állapotos lettem, a bébi születésével azonban sok pluszt felszedtem, mondjuk elég kívánós is voltam, szóval most azon vagyok, hogy újra elkezdem, akarat kérdése az egész.
Ha belefogok szólok hogy most milyen a hatása.
A lényeg amiért ezt leírtam: a sok kúra közt az egyetlen ami a szervezetet nem terheli meg nagyon, mert mindent viszel be. Nekem ideggyógyászom mondta hogy ezt válasszam. Akinél valamilyen betegség áll fenn egy fogyókúra negatív hatással lehet arra. Ez egy kíméletes de hathatós módszer. Szerintem ne csináljátok azt hogy csak ezt vagy azt esztek. A szervezetnek sokmindenre van szüksége és ha elbillen a mérleg nyelve valamerre akkor az problémákat okozhat.
Ha valakinek kell a recept akkor írjon és elküldöm.
Vissza az elejére
hanee

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 10, 21:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Aki fogyni akar, annak én a Norbi Update-et ajánlom.

Az Atkins diéta azért nem megfelelő, mert kizárólag fehérjére építi az étrendet, rettentően kevés szénhidráttal, és az egyáltalán nem egészséges.

A szervezetnek igenis szüksége van szénhidrátokra és cukorra, csak nem mindegy milyen mennyiségben, milyen minőségben, és főleg hogy MIKOR.

Én június 20-án szültem, mivel szoptatni nem tudtam júli 20-a körül elkezdtem az Update-et és azóta 13 kg-ot fogytam, már a terhességem előtti súlyomnál is lejebb ment a súlyom és még most sem állt meg a fogyás..

Mindezt szenvedések, önsanyargatások nélkül, valamint úgy, hogy semmi mást nem tettem, csak MÁST és MÁSHOGY eszek, mint eddig.

Akit érdekel a dolog, szívesen leírok róla bármit.. egyvalamit viszont muszáj leszögeznem ezzel kapcsolatban: Ez nem fogyókúra, hanem életmódváltás, aminek mellékhatása, hogy eltűnnek a fölösleges kilók. Aki ebbe belekezd, az az SOHA nem fogja abbahagyni, mert rájön, hogy milyen jó egészségesen táplálkozni. Mégegyszer mondom, nem kell semmiről lemondani! Nem kell hozzá különösebb akaraterő vagy kitartás sem, csak elhatározás.

(mielőtt valaki azt hinné, nem kapok jutalékot azért, hogy nyomom ezt a marketing szöveget, csak amióta nem eszem cukrot látom fényt Very Happy)

hanee
Vissza az elejére
times

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 10, 12:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laura!
Az első 1 hónap végül is amíg szigorúan kell venni, hogy csak húst és húst szinte, meg tejtermékeket ( túró, tejszín, sajt, tojás ) tej nem!!!
Utána nyugodtan ehetsz gyümölcsöket is, persze csak mértékkel mert tele vannak gyümölcscukorral. Ezért nem nagyon fogynak azok akik csak gyümölcsöt esznek, vagy ha fogynak is akkor az izomból.
Vissza az elejére
Laura

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 09, 22:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Times, a zöldségek, gyümölcsök nem hiányoztak?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
times

HozzászólásElküldve: 2005, Feb. 10, 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amióta az eszemet tudom fogyózok.
Az eredmény: szédelgés, idegesség, pár kiló mínusz ami pár héten belül
többszörösen jött vissza.
Nem akartam elhinni annak a fogyókúrának az eredményét amit tavaly próbáltam ki.
Az Atkins diétáról van szó. Tömören csak annyit róla, hogy sajtok, túró, tejtermékek, mindenféle hús, kolbászok, szalámi, hal, olajos magvak, annyi fogyasztható amennyi csak belénk fér. És ez tényleg így van! Annyit ettem, amennyit nem szégyelltem ( a kenyér azért hiányzott ). És fogytam! 10 kilót pár hónap alatt. Látványos volt. És a legjobb az egészben, hogy már egy éve tartom a súlyom, úgy, hogy azóta mindent eszek ugyanúgy mint annak előtte! Még most is hihetetlen. Próbáld ki! Az első pár hét furcsa lesz a sok hús miatt, főleg aki nincs érte annyira oda, mint pl. én is.
Vissza az elejére
ipomea

HozzászólásElküldve: 2005, Jan. 31, 23:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

FeketeszívSmile
én "nőileg" se értem, miért is akarunk mindenáron fogyni... talán mert hajadonként mégiscsak keskenyebbek voltunk itt-ott, és az évek számára a fölös kilók sokkal jobban emlékeztetnek, mint a naptár? vagy csak mert olyan nehezen lehet kinyögni, ha ruhafélét keresünk, hogy nem 38-as, hanem 40-es, ne ad'j isten 42-es a méret? Vagy csak simán azért, mert amig ezzel bíbelődünk, egy csomó más, sokkal fejfájdítóbb hülyeséggel már nincs is idő törődni? vagy csupán szeretnénk, reméljük, hogy elfogyó kilóinkkal fordított arányban tér vissza valaha valahova elténfergett önbizalmunk?
Ki tudja a választ? És hogy jó-e, ha lefogyunk? Nekem mostan sikerült, néhány hónap alatt tizensok kilót leadni, és nem igazán vagyok tőle jobban. Ruhában már ki merek menni az utcára, na de anélkül? brrrrr... ne tudd meg!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
feketeszív

HozzászólásElküldve: 2005, Jan. 29, 12:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én (férfileg) nemigen értem: miért akarnak a hölgyek lefogyni? Több hozászólásban is olvasható, hogy nem elsősorban az egészségesség okán. S akkor meg miért?
Akad e kérdésre válasz?
Vissza az elejére
Laura

HozzászólásElküldve: 2005, Jan. 09, 21:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elteltek az ünnepek és összementek a ruháim... Két és fél napig bírtam a koplalást, aztán kezdtem felfedezni magamban az elfojtott agressziót.... úgyhogy inkább eszem, azóta megint szép a világ, vidám a család : ))
Andur, Te indítottad a topicot. Sikerült valamit elérni?Smile Esetleg másnak van sikerélménye...?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Bea

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 03, 13:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én Laura által beszúrt link 2. diétájáról tudok beszámolni, az első hét végére 1kg-t híztam. Evil or Very Mad ..abbahagytam. Férjem az első hét végére 7kg-t, Wink a második végére összesen 11kg-t fogyott... Laughing
Németh Ági

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 03, 10:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak most olvastam ezt topikot, de szerintem egy jó fogyókurás recept mindig jól jön.Én most az alma ecetes kúrát próbálom. Ez egy teljesen egyszerü, bioérlelésen alapszik. Csak a gyomrodnak kell bírni. Reggel és este egy kiskanál alamecetet 2 dl vizben öszzekevereni és meg inni.Ez tulajdon képpen egy ősrégi recept. Kitartás kell hozzá és persze azért nem árt diétázi és egy kicsit mozogni. A hatás nem marad el és tartósabb mint bármelyik másik fogyókúrás recept. Ez nem árt az egészségnek, sőt mégy gyógyhatása is van. /ezt nem részletezem mert hosszú/Ha van kedved magad is készíthesz alma ecetet.
Recept:
Hozzávalók: egy 5 literes üveg * 2-2,5 kg reszelt alma, * forralt víz * / a víz literenként/- hez 10 dkg méz vagy cukor * rozskenyér

Elkészítés: Az almát lereszeljük, az üvegbe töltjük. Forraljunk vizet, melyet rá öntünk úgy hogy ellepje az almát, de kimérjük a , hogy mennyi vizet tudtunk ráönteni, ezután literenként 10 dkg cukrot vagy mézet adunk hozzá. Az üveget a rozskenyérrel zárjuk. Naponta meg kell keverni. 15 nap múlva le kell szűrni, géz lapon keresztül. Körülbelül 40 nap múlva teljesen letisztul és fogyasztható.
Ha nem akarsz peecselni vele akkor gyógynövényboltban kapható bióérlrlésü, csak azt szabad venni.
Próbáld ki! sok sikert.

Ági
Vissza az elejére
Laura

HozzászólásElküldve: 2004, Júl. 28, 17:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Közben megtudtam, aki "rosszul lett" tőle csak a két napi monotonitást unta meg, de az ízét ő se dícsérte. Viszont a puffasztásra (megelőzésre) szerintem jó a köménymag, írja is a recept.
Vissza az elejére
kispepe

HozzászólásElküldve: 2004, Júl. 28, 16:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Mindmegette fogyókúra-fórumán nem túl jókat írnak róla: puffaszt, nagyon rossz az íze, émelygés-hányinger a mellékhatás.

[^]  
Vissza az elejére
Laura

HozzászólásElküldve: 2004, Júl. 28, 15:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kispepe: Szerintem - mivel úgy tűnik korlátlanul fogyasztható - embere válogatja. Biztos van, akinél hamarabb elfogy, főleg, ha ízlik is, én még nem próbáltam. De most mesélte valaki, hogy 2 nap után abbahagyta, mert rosszul lett tőle, csak még azt nem tudom, hogy a diétától, vagy az ízétől-e : ))
Vissza az elejére
kispepe

HozzászólásElküldve: 2004, Júl. 28, 15:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laura!
Nekem szimpi ez a fogyókúra, hallottam is róla, de még nem szántam rá magam. Ez a levesmennyiség egész hétre szól, vagy egy nap alatt kell megenni?

[^]  
Vissza az elejére
Laura

HozzászólásElküldve: 2004, Júl. 28, 14:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.kavalko.hu/new/fogyokuras.php
Ez "a" káposztaleves és a hozzátartozó diéta receptje/leírása. Azt írják, hogy a 7. nap végére, ha nem csaltunk a diétával, 5-9 kg-ot lehet fogyni.
Ez tényleg így van? Ti próbáltátok már?
Ha becsszóra megígéritek, hogy beválik, holnaptól kipróbálom!! Smile
Vissza az elejére
Kabosa

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 05, 11:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm! Embarassed
Vissza az elejére
ipomea

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 04, 20:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

biz'isten, nem csak hogy visszapattintsam a dicséreted, ami egyébként igen jól estett, de valahogy csak most bukkantam a Csontok a föld alatt - ra...teljesen a hatása alá kerültem! Lenyűgőző, ahogy fogalmazol!
Vissza az elejére
Kabosa

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 04, 15:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ipomea!
Gratulálok az írásodhoz, nagyon megható és igen mély érzelmekre vall.
Vissza az elejére
Kabosa

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 03, 19:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon kedvesek vagytok!
Hogy is tudnálak itt hagyni benneteket? Very Happy
Különben én mindig itt lézengek köztetek, csak mivel minden szempontból kevés vagyok ezért aztán jobbára hallgatok. Rolling Eyes
Vissza az elejére
ipomea

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 03, 19:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rémon...én má alig merek megszólalni... Mad pedig egyik leghűségesebb olvasód vagyok! Embarassed

Ne hagyj itt minket!!! Smile
Vissza az elejére
Török Mónika

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 03, 16:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

RÉMON! ne hagyj itt ennyi nőt! ez egy aranybánya!
Vissza az elejére
Kabosa

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 03, 15:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lányok! Evil or Very Mad
Ti cikiztek engem Embarassed
És mivel sokan vagytok vissza vonulok Crying or Very sad
Vissza az elejére
Török Mónika

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 03, 15:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

és még egy, ezt a nyelvész-kollegának, o.moninak: persze, terjedőben a rossz helyesírás. ez egy általános társadalmi tünet, amit a roppantokosok a nagy infantilizálódásnak hívnak. játszunk még nagykorunkban is, olyan ez, mint amikor cirill betűkkel írtunk angol szöveget titkosírásként Shocked . rájadásul (hehehe) ez zömmel poénkodás, ez az ótvar hejjesírás - csak jelzése annak, hogy tudom én, de nem vagyok halylandó komolyan venni sem magamat, sem a hűjje szabájokat. más kérdés, hogy a kölykeinknek elébb kéne megtanulni azt, amit később majd kifiguráznak, utána majd nyugodt szívvel lehetnek grammatikai anarchisták, mint édes szülejik Twisted Evil .
és ramón-rémon IGENIS tuggya (hehehe), hogy a muszály az muszáj. csak viccelt
(ramón, ha meg mersz hazudtolni, véged!) Twisted Evil
Vissza az elejére
Török Mónika

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 03, 15:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja, bárnekem ramónként inkább bejönne Smile az a fránya spanyol-kultuszom, az az oka Smile
Vissza az elejére
ipomea

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 03, 11:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem is muszály az a muszáj... : Rolling Eyes
de a fogyókúrával én is úgy állok, mint Gabi...nem akarnám még ezzel is idegelni magam..inkáb az a + 10 kg...de nagyon tudok örülni, ha spontán lemegy pár kiló Twisted Evil
Vissza az elejére
Kabosa

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 03, 11:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm Mónika (Monika) ezt most már muszáj lesz megjegyeznem. Confused
Vissza az elejére
RostaGabi

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 03, 10:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Question Gyerekek, muszáj fogyókúrázni Question

Ami engem illet, én sokkal elviselhetőbbnek tartom a +16 kg. okozta kellemetlenségeket, mint a fogyival járó problémákat, kínzatást, életörömelvételt, szenvedésaköbönt.

Nincs az a kevesebbet mutató mérleg, aminek a látványa felér egy tábla csokiéval! Wink
Vissza az elejére
Török Mónika

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 03, 08:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

muszály, valszeg, lécci - ezek az elektronikus újmagyar parole alapelemei. valamilyen rejtélyes okból a bázismagyar van terjedőben - én egyébként roppant érdekesnek tartom, valahogy új fejlődik, mint az ámerikaiban az angol night-ból lett nite, de ezt te, o.moni, úgyis jobban tudod Smile rite?
Vissza az elejére
Kabosa

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 02, 19:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az alma ecet kitűnő, már két éve iszom, esténként egy kávéskanálnyi egy pohár vízben. Sokmindenre jó, de fogyni, csak attól nem lehet. (szerintem)
különben a kávét én sem iszom keserűn, egy doboz édesítőszer, hosszú ideig elég. (süssli) Azokat a szendvicseket pedig nem muszály megenni Shocked
Vissza az elejére
Török Mónika

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 02, 18:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

naponta negyvenöt percet tornázom, húsz percet futok. kenyeret évek óta alig eszem, zöldség, gyümölcs, tej, amit akartok. dohányzom, mint állat, hogy el ne hízzak Smile))
úgyhogy éppen húsz kiló a fölöslegem. jöjjön hát az ecet...
Vissza az elejére
Laura

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 02, 17:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A búzafű léről hallottam ódákat, és nem csak fogyókúrás, de állítólag nagyon egészséges is. Ha sikerül megtalálnom, majd teszek fel anyagot róla.
Vissza az elejére
ipomea

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 02, 14:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

andur... nincs jó tippem.. Crying or Very sad de az almaecet felgyorsítja az anyagcserét, az is segíthet!
Kabosa.... minden elismerésem! Razz Kérdés számomra csak az, hogy ha az ember lánya/fia amúgy is olyan kisétkű, hogy a gyerekei folyton tömni akarják, hogy a fenébe ússza meg, ha szendvicset tesznek elé, hogy " de most aztán egyél!!!", és keserűn nem tudom meginni a kávét... Crying or Very sad pedig fölös kilóm nekem is több van, mint szeretném Mad
Vissza az elejére
Kabosa

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 02, 09:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsáss meg amiért "fiúkén" szólok hozzá, de a tél engem is megtréfált, néhány kilóval. Mivel régebben mindent kipróbáltam, merem ajánlani a módszert ami roppant egyszerű és abszolut nem tudományos.
Egyszerűen elfelejtettem a kenyeret, helyette abonett kenyeret eszem, ha nagyon muszály. Minden édesség és cukor elfelejtve, még a kv-ba se.
Alkoholt eddig sem ittam. Ha éhes voltam eleinte akkor a korong alakú puffasztott rizst ettem ami nem is rossz és olcsó. ( külön kiadást csak ez és az abonett kenyér jelent ) Csak szénsav mentes ásványvízet iszom, semmi cóla. Különben mindent ehetek, kivéve a tésztákat. Egy hónap alatt leadtam tíz kilót, pedig állandóan a gép előtt ülök.
Üdv: Kabosa
Vissza az elejére
andur

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 01, 22:37    Hozzászólás témája: Ki tud egy spéci fogyókúrát? Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello Mindenkinek!

Lányok kéne egy kis segítség!Február óta nem dohányzom és sikerült összeszednem pár fölös kilót. Sad Ettől szeretnék megszabadulnai, aki tud legyenszíves küldjön nekem jól bevált diétát. A mozgással nem lesz gond vannak torna kazettáim, meg amúgy is lotók-futok egész nap. Remélem nem sajnálva fölös kióimat, küldtök nekem jó kis zsírolvasztó ötleteket .
Idea Előre is köszike Andur. Very Happy
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6
6 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Advertisement
Ezt olvastad már?Elrejtés