Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
autoimmun problémák miatti meddőség/vetélés
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 19, 20, 21

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
mimino

HozzászólásElküldve: 2012, Nov. 27, 11:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi,
hogy nem beszéltünk még erről?
Igen, én tavaly december végén - idén januárban csináltam meg az 5 injekciós kúrát a szegedi Brigi barátnőm tanácsára.
Dr. Lázár Erikánál voltam vizsgálaton - ő írta fel, akkor még forgalomban volt. Aztán a háziorvos adta be, ha jól emlékszem, 10 naponként.
Úgy gondolom, hogy nekem nem voltak krónikus gyulladásaim, az viszont tény, hogy a hüvelyi enyhe folyásom megszűnt tőle.
Dr. Lázár Erika azt mondta, hogy fél évig biztosan rendben tart.
Neki vannak statisztikai adatai is arról, hogy tényleg többen estek teherbe - de én úgy gondolom, hogy azok az esetek egyszerűbbek voltak és tényleg a fertőzésekkel és gyulladásokkal kapcsolatosak, nem annyira komolyak (már ha írhatom így), mint a mi auto- ill. alloimmunos bajaink...

Ja és mikor kérdeztem anno Fülöp dokit, hogy beadhatom-e magamnak a Gynevac-ot, azt mondta, hogy kérdezzem meg a doktornőt a hatástanulmányokról. A doktornő ezt az infót küldte Fülöpnek, minekutána én meg is csináltam a kúrát:

A Gynevac a nyálkahártyákon kiválasztódó szekretoros IgA mennyiségét többszörösére emeli, ezzel aspecifikus immunitás jön létre, s ez szünteti meg a nyálkahártyákon a gyulladást.
Ez persze nekem kicsit kínaiul hangzott - de ti szakavatottak jobban értitek!

Azóta kivonták a Gynevac-ot a forgalomból, s szerintem már a doktornőnél sem maradt - de ha gondolod, megadom az elérhetőségét, kérdezz rá!
Én csak javasolni tudom - ártani pedig biztosan nem árt.
Dr. Lázár Erikáról nagyon jó véleményem van. A hölgy bár idősebb, szakmailag tapasztalt, nagy tudású, nemrég jártam nála - de ezt szerintem már írtam, vagy meséltem...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
f_timi71

HozzászólásElküldve: 2012, Nov. 26, 21:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kicsit kapcsolódó a téma, amiben szeretném, ha megírnátok a tapasztalataitokat és hogy mit tudtok erről:

A Gynevac hatása érdekelne, kinek hogy vált be, aki használta, valóban sikerült-e a krónikus fertőzésektől és mikrogyulladásoktól megszabadulni általa? Tudom, hogy most épp megint betiltották Mo.-on a használatát (nem egészen értelmezhető okok miatt, talán túl hatásos volt és ez zavart vkit?), de aki ismeri, használta vagy ismerőse használta, le tudná írni, mik a tapasztalatai? Valóban több a spontán teherbe esés és a vetélés elkerülése a használata következtében?
Nagyon szépen köszi előre is!
Vissza az elejére
f_timi71

HozzászólásElküldve: 2012, Nov. 26, 21:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Virginia,
kíváncsi vagyok, mi lesz a vizsgálat eredménye, majd írd meg, köszi!

A baktériumos fertőzés okozhat gyulladást, a gyulladás pedig csökkentheti a spermiumok számát és minőségét. Ha lesz baktérium, úgyis kap majd a párod antibiókat. Ha neki van fertőzése, könnyen lehet, hogy Neked is van rejtetten, mindenképp téged is meg kell nézetni akkor, mert a kúrát együtt kell végigcsinálnotok majd.
De remélem, nem lesz semmi. A spermák állapota nagyon gyakran ingadozó, nálunk is volt már közel 20 millió (egyszer, az első Fer14 kúra hatására), de általában csak 10-11 milliót tudunk elérni. Most bízunk benne, hogy a pycnogenol és többi táplálék kiegészítő, amit szed a férjem, megteszi a hatását. De kivárjuk a 3 hónapot, mire valóban hatni fognak a cuccok.

Melyik andrológusnál voltatok kivizsgáláson?
Vissza az elejére
Virginia75

HozzászólásElküldve: 2012, Nov. 22, 17:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Párom ma volt spermavizsgálaton és tenyésztésen, utóbbinak egy hét múlva lesz csak eredménye. Viszont azonnal kiderült, hogy a spermaszám 6 millió (miközben év elején voltunk egy másik andrológusnál, aki sajnos nem csinált tenyésztést, nála 20 millió volt és vitaminokkal felnyomtuk 40 millióra). Ráadásul ott hagytunk 31 ezer forintot. Sad
Lehet, hogy baktériumot találnak majd és ez okozza ezt az esést a spermaszámban?
Vissza az elejére
judyt29

HozzászólásElküldve: 2012, Nov. 22, 12:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

f_timi71:

Köszi a gyors választ, megyek átmazsolázom ezt az oldalt! Very Happy
Vissza az elejére
f_timi71

HozzászólásElküldve: 2012, Nov. 21, 23:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Judyt,
tulajdonképpen csak ezeket, tehát bio szelént szedtem, D vitamint (5000 NE-et), meg a Letroxot. A paleó meg főként a gluténmentességgel járult hozzá a sikerhez, meg a kevés gyorsan felszívódó szénhidráttal. Omega 3-at is szedek, a TEVÁ-sból napi 2*3 kapszulát. Az is erős gyulladáscsökkentő. Azt még nem mértem, hogy mi újság azóta, mióta beadattam az Intralipidet, mert az is nagyon erősen leviszi ezt az értéket. Lassan aktuális pár kontroll, csak még nem vagyok túl a 3 hónapon a lombik után. Azért pár dolog már így is nézethető lesz.

A Hashimoto nagyon sunyi dolog, alattomosan "támad". Ha már megvannak a kezdő tünetek, sajnos hamarosan ki is törhet a dolog. Jó lenne, ha időben meg tudnád fogni a fentiekkel, nálam, mire diagnosztizálták, már nagyon benne voltam. Nálunk nagyapám volt ilyen, anyu örökölte, én meg tőle, de csak a hajlam örökölhető. Sajnos a környezeti, táplálkozásbeli tényezők mindig ki is váltják a bajt. Ettől civilizációs betegségek ezek... Sad
Nekünk még volt/van rejtett lisztérzékenység is. Ez csak több dologból deríthető ki, hogy van, vagy nincs. Nálam tutira van, mert mióta elhagytam többek között a glutént, minden sokkal jobb! A Hashimoto ugyanis gyakran társul rejtett lisztérzékenységgel vagy egyenesen cöliákiával. A Hashimotot okozhatja még ösztrogén dominancia is, ami szintén alattomosan áll fenn, mikor papíron még úgy tűnik, a hormonszintek a referencia értéken belül vannak, az ösztrogén és progeszteron egymáshoz viszonyított aránya mégsem jó. Azt még nem tudom, ezt hogy tudnánk pontosan mérni, de azon vagyok, hogy kiderítsem.
Az ösztrogén dominanciáról tettem be ide pár napja leírást, az elég jó. Meg van még egy jó honlap, amin sokat írnak erről és más kapcsolódó dologról, pl. az endometriózisról is:
http://glutenmentesen-egeszsegesen.com/
Ez egy szuper weboldal, tele jó leírásokkal, finom kajákkal, stb... Érdemes végignézni szerintem. Smile
Vissza az elejére
judyt29

HozzászólásElküldve: 2012, Nov. 21, 20:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

f_timi71:

Igen, már az elején (és már telefonon is) mondtam neki, hogy én is egy vagyok a Fülöp doktor "páciensei" közül, mondtam neki, hogy az I. Adatlaphoz kell a szakvélemény.
Most ezt a papírt írta, mármint csak az van rajta, hogy az UH normális, kivéve, hogy kissé "inhomogén" a szerkezete, meg azt írta még rá, hogy miket kell szedjek 6 hétig.

Ja, és viszont sajnos annak ellenére, hogy csak az anti-TG emelkedett szintű, mégis ráírta a papírra, hogy Hashimoto thyreoiditis.
Pedig még ő mondta, hogy nem áll fenn minden olyan tényező nálam, ami a Hashimoto-t igazolná.

Na ezért tartok attól, hogy Fülöp esetleg nem írja alá. Remélem nem fog így kiszúrni velem, és még idén tudom intézni a továbbiakat és nem kell januárig várnom....

Paleo-n Very Happy és a gyógyszeren kívül mit tettél még azért, hogy csökkenjen az anti-TG értéked? Adj tippeket, én nyitott vagyok.
Vissza az elejére
f_timi71

HozzászólásElküldve: 2012, Nov. 20, 23:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kicsilány, írtam neked privit!
Vissza az elejére
f_timi71

HozzászólásElküldve: 2012, Nov. 20, 23:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Judyt, szerintem elfogadja, nekem se írt ennél többet anno az Alföldi, te meg majd elmész arra a kontrollra 6 hét múlva, mire odajutsz, hogy esetleg IVIg, már az is meglesz, hogy miként alakult a dolog. Én Letrox-ot szedek, talán annak nagyon is van köze ahhoz, hogy legalább az anti-TG-m lement a határérték alá, de én is a szelénben bíztam nagyon, meg a D vitaminban (+paleó, de ezt tudod Smile), így együtt sikerült eredményeket elérnem.
Mondtad az Alföldinek, hogy Fülöpnek lesz a szakvélemény? Mert én direkt mondtam, nehogy gond legyen belőle, de nem is volt.
UH-od is volt? Azon minden OK-s?
Vissza az elejére
judyt29

HozzászólásElküldve: 2012, Nov. 20, 23:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

f_timi71 és Lányok!

Ma voltam Alföldi doktornál, adott papírt arról, hogy mivel csak az anti-Tg eredményem emelkedett, a többi pajzsmirigyes érték mind jó, ezért 6 hétig kell szednem L-Thyroxin 50 mg, Bio-szeléniumot 100 2x1, és 3x1 D vitamint.
Ráírta a papírra, hogy 6 hét múlva (január eleje) kontroll nála, friss TSH, anti-tpo és anti-tg eredményekkel.

Szerintetek ezt így elfogadja Fülöp, mint "szakvéleményt"???

Már csak ez hiányzott neki az I. Adatlaphoz, de félek, hogy esetleg feleslegesen megyek oda jövő héten kedd reggel....

Valakinek, közületek elfogadta ezt így? Vagy csak a normál értékeket?

Köszi, írjatok hamar, mert szétizgulom a fejem, telefonon meg elég körülményes Fülöppel kommunikálni.... Shocked
Vissza az elejére
kicsilany33

HozzászólásElküldve: 2012, Nov. 20, 19:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Timi! Nincs valmi ötleted erre?
Fülöp azt, mondta nekem hogy ha nem akarom (vagy tudom) kifizetni a 0. Iviget akkor szerezzem be és adassam be az Intralipidet, de ötletem sincs hogyan kéne elkezdenem. Tőletek már tudom, hogy májenzim vizsgálat és allergiavizsgálat kell, ezt meg is tudom oldani, de utána hogyan tovább és mivel nekem volt egy agytrómbózisom félek hogy ettől kaphatok-e zsírembóliát, mi hajlamosít rá?? Az előző trombózisnál nem volt egyértelmű magyarázat a miértre (nincs Leiden mutációm, Mthfr heterozigóta - max. kicsit nagyobb hajlam). És ha baj van beadatáskor - külföldi szer és orvos - ki segít? Nekem ezek a kétségeim vannak, de persze én a trombózis miattnem vagyok egészségesnek mondható
Ötlet?
Amúgy januárban mehet a következő lombik (FET, így legalább stimu nincs) és addig ezt meg kell oldanom
Vissza az elejére
f_timi71

HozzászólásElküldve: 2012, Nov. 20, 13:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, az nagyon jó ötlet volt! A folsav felszívódási zavar és ezáltali hiány valóban okozhat hibás kromoszómájú, így pl. fejhibás spermiumokat.
Van ez a cikk pl., ahol kitérnek erre is:
http://www.bizzaszulesben.hu/i.....2-a-folsav
Azt is írják itt, hogy az antibiók és az aszpirin gátolja a folsav felszívódást. Ezért nem igazán világos számomra az, hogy akinek ilyen problémája van, miért is kellene Aspirin Protectet szednie? Azzal nem még tovább ront a dolgon? Kb. két hete volt ez téma a másik topikban. De most nem ez a lényeg, hanem az, hogy igen, nagyon is fontos a megfelelő folsav (és vele legalább a B12) bevitel. Ha gáz van a folsav felszívódással, talán a párodnak is lehetne szednie azt a Solgar Folate As Metafolin 800 microgr nevű szert, amit sajna nálunk nem lehet kapni, vagy legalább 600 microgr "hagyományos" folsavat. De valamit mindenképp szednie kell, az tuti! Smile

A bacik meg gyulladásokat okoznak a szervezetben, pl. a prosztatában, az bizony nagyon visszavágja a spermiumok életképességét. Egy barátnőméknél is ez volt, gyulladás, fertőzés a férjnél, kikezelték és rögtön teherbe esett az asszonyka. Smile
Te is simán megkaphatod sajnos azokat a bacikat, ezért is van az, hogy együtt szokták kezelni a párokat. Hogy miért nem látták ezt a BMC-ben? Nézték egyáltalán ezt ilyen alaposan? Mi is magánban csináltattuk az ilyesmiket. A férjemnél is volt baktérium, kikezeltük (ami nehéz, ő mindenféle antibiót rosszul bír, meg penicilin allergiás), azóta nincs az az időnkénti idegesítő viszketés és kiütések egyikünknél sem ... Embarassed
Ha fertőzött spermium akar áthatolni a méhnyakon, a női immunrendszer azonnal "kicsapja", hogy magát védje. Ha mégis átjut, különféle gyulladások keletkezhetnek a női nemi traktus felsőbb szakaszaiban is.

Van még egy dolog, amit nem írtam és ami nagyon káros a férfiak termékenységére (is). Ez pedig a xenoösztogének hatása. Erről is nagyon sok mindent lehet a neten találni, így be sem szúrok leírást, van sok. Ilyenek vannak pl. a rovarirtókban, egyes háztartási kemikáliákban, stb. Ezeket is érdemes elkerülni nekünk, nőknek és az életünk párjainak is. Nem könnyű...

Sok sikert a kezeléshez és a további kivizsgálásokhoz, szurkolok, hogy sikerüljön a papajelöltből "tenyészbikát" csinálni! Laughing
Vissza az elejére
akire

HozzászólásElküldve: 2012, Nov. 20, 09:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi, köszönöm a tanácsokat. Sajnos mindenen túl vagyunk, amiket írtál, még az y mikrodeleciót is megnézettük tavaly. Múlt héten voltunk Fülöp dr.-nál, ő javaslatára tegnap megnézettük az mthfr 677T -t, mert a homozigotasag okozhat szerinte a páromnál rossz minőséget (100 százalék fejhibás), ami talán folsavval kezelhető lesz. Ez most az egyik reményünk, a másik meg a kitenyésztett bacik, ha azokat sikerül kiírtani. Bár nagyon kiváncsi lennék, hogy miota van, és a bmc-be miert nem vették észre, és vajon bennem is van-e, mert akkor simán lehet, hogy oktoberben ezert veszitettem el a babát 9 hetesen. Enterococcus-t és klebsiella-t szerinted néznek a bmc-ben nőknél / férfiaknál vagy egy mezei sztk-s rendelésen?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
f_timi71

HozzászólásElküldve: 2012, Nov. 19, 22:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem, csak az EMA IgA kell, az IgG nem annyira specifikus. Itt egy kis segítség a lisztérzékenységi vizsgálatokhoz:
http://www.labtestsonline.hu/t.....html?tab=2
A Laboratórium Kft.-hez szoktam én járni, ott már nem azt írják, hogy negatív, hanem konkrét számadatot.
PM-nél jók, amiket felírtál. A D vitamin szint lehet még érdekes. Az is nagyon nagy hatással van a termékenységre.
Az OATS-nál a legfontosabbak egyike, hogy van-e véletlenül a párodnál varicocele? Mert ha igen, azt bizony műteni érdemes, nagy eredményeket lehet vele elérni. Nálunk pl. ez is volt, a férjemnél már kifejezetten fájdalmas volt, egyéb dolgokban is problémát okozott, most már minden OK! Smile
Voltak már genetikai vizsgálatok neki? Pl. kariotípus meghatározás, esetleg y kromoszóma mikrodeléció? Ez utóbbi nagyon drága, akkor érdemes megcsináltatni, ha semmi más módon nem sikerül érdemben javítani a spermaképen. Aki ilyen téren eltérést hordoz, az sajnos jó eséllyel tovább is adja az utódnak, aki szintén fertilitási problémákkal fog akkor küzdeni. Ezt az andrológus el tudja mondani, érdemes kikérni a véleményét.
Szoktak még hormonszint méréseket is végeztetni férfiaknál, elsősorban tesztoszteron és FSH jöhet szóba. Ezek szintje is befolyásolja a spermaképet. Ha itt probléma van, az orvos tud gyógyszert adni.
Nagyon fontos pl. a megfelelő vitamin- és ásványi anyag ellátottság, pl. szelén, cink, folsav, B6, B12, C vitamin, E vitamin, D vitamin, L-karnitin, omega 3.
Ezek mindegyike valamilyen módon hozzájárul a jobb spermaképhez.
Antioxidánsok közül nagyon ajánlott a pycnogenol, amiről a másik topikban pár hete sokat írtam. Ezt nőknek is javasolják, de kiemelten férfiaknak.
Végül, de nem utolsósorban az életmódbeli tényezők:
pl. nem szabad laptopot az ölben tartani, kerülni kell a forró ülőfürdőket, ne hordjon túl szoros alsógatyát, a cigit szerintem mondanom sem kell, hogy mennyire káros, a túl sok koffeinről azt tartják, hogy nagyon elvonja a szervezet ásványi anyag és vitamin készleteit, alkohol dettó. Fürdésnél érdemes a végén egy kicsit hűvösebb vízzel "odalent" meglocsolni, mert a spermiumok termelődéséhez a testmelegnél hűvösebb közeg kell.

Nagyjából ennyi összefoglalva, ami hirtelen eszembe jut, de kérdezz nyugodtan, remélem, tudok segíteni. Smile
Vissza az elejére
akire

HozzászólásElküldve: 2012, Nov. 19, 21:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi, köszönöm szépen a gyors választ.
Cöliakia tekintetében az EMA IgG-t nem kell megnézetni, csak az IgA-t?
A másik kettő pedig a tTG-IgA és a tTG-IgG ugye, jól gondolom? Ez utóbbi kettőre nem tudsz olyan labort, ahol a konkrét értéket írják rá a leletre, nem pedig, hogy negatív, mert nagyon nem mindegy, hogy 9,5-ként negatív -e (0-10 a határ).
Pajzsmirigy tekintetében a TSH-t, ft3, ft4, anti-tpo, anti-tg gondoltam megnézni. Van még esetleg valami amit javasolsz?
Szívesen veszem, ha az OATS-ről bármi cuccot küldesz, nagyon kutakodunk mi is, muszály, hogy valami oka legyen, ebbe nem akarunk belenyugodni.
Vissza az elejére
f_timi71

HozzászólásElküldve: 2012, Nov. 19, 19:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Érdemes mindent előtte megnézetni, mert a sok antibió megborít mindent a szervezetben és fals eredményeket kaphatsz. A kúra után is van mit még megnézetni (új spermatenyésztés pl.), de a PM és IR közvetlenül nem áll összefüggésben a bacikkal szerintem. Mi anno még nézettünk cöliákia specifikus antitesteket is (3 féle vizsgálat vérből, EMA IgA és transzglutamináz elleni antitestek). De ez utóbbiak nálunk nem voltak problémásak. Ahogy a PM sem, de az IR már okozhat gondot. A férjem ugyanis cukorbeteg (I-es típ.). Ez már nálunk eleve probléma. Sad De ha PM probléma van, az is lehet gond, persze.
OATS miatt, ha gondolod, később még tudok neked cuccokat küldeni, hátha segít a kutakodásban.
Most azonban sok sikert a vérvételekhez és az antibió kúrához pedig kitartást! Smile
Vissza az elejére
akire

HozzászólásElküldve: 2012, Nov. 19, 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi,

Egy sos kérdésben kérném a segítséged. Páromnál a spermában és a vizeletben is két féle bacit találtak. 3hét antibiotikum kúra fog következni. Viszont OATS miatt kutakodunk, és IR-t és pajzsmirigyet szeretnénk megnézetni, hátha az okozza az 5 millio alatti nagyon rossz minőségű eredményt. Kérdésem, hogy szerinted mikor lenne érdemes ir, pajzsmirigy vervizsgálatokat megcsináltatn? Még holnap reggel, mikor nem kezdtük el az antibio-t viszont van egy csomo bacink vagy majd csak a gyogyszeres kura után? Mikor kapnánk pontosabb képet? Félek, hogy a sok antibiotikum mindent kinyir odabenn, és még inkább fals lesz az eredmény.
ha tudsz segiteni, légyszives írj.köszönöm!
Vissza az elejére
f_timi71

HozzászólásElküldve: 2012, Nov. 18, 17:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm szépen, megnézem ott akkor! Smile
Vissza az elejére
gekko

HozzászólásElküldve: 2012, Nov. 18, 17:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi, erről a krémről hallottam már én is. Még nincs tapasztalatom vele, de szoktam olvasgatni a ciklus.hu-s fórumokat is, ott van egy lányzó aki használta, esetleg érdeklődj ott (próbálok teherbe esni/ babások, babára várók... fórum).
Vissza az elejére
f_timi71

HozzászólásElküldve: 2012, Nov. 14, 23:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már a habitus vetélők oldalán is többször írtam, ha valami nagyon érdekeset vagy hasznosat találtam. Nagyon érdekel, tudunk-e tenni vmit az autoimmun folyamatok ellen, vagy egyáltalán mi váltja ki?
Ekkor találtam rá Dr. Lee munkásságára, aki kiemelten sokat foglalkozott az ösztrogén többlettel:
Ezeket vele kapcsolatban találtam:
http://www.lelekvirag.hu/terap.....ancia.html
Az a lényege, hogy a szervezetben nem a labor referenciák szerinti ösztrogén és progeszteron határértékek számítanak, hanem annak egymáshoz való aránya. Ha ez felborul, különféle problémák jönnek elő, így pl. az autoimmun betegségek is kitörhetnek. Esetemben pl. a Hashimoto. Az autoimmun betegségek pedig gyulladást okoznak. A gyulladásra fokozott ölősejt aktivitás lenne a reakció? Mivel ez tartósan fennáll, ez okozza a limfociták Th1-es dominanciáját, ami a terhesség létrejöttekor nem képes időben átváltani a Th2 irányába? Ezeket még kutatom tovább, míg meg nem értem rendesen.

Dr. Lee fedezte fel a természetes progeszteron hatóanyagú progeszteron krémet. Ezzel elvileg rendezhető lenne ez az állapot.

Azt szeretném kérdezni, hogy van-e valaki, aki használt már ilyen krémet, ha igen, melyiket és mi a tapasztalata ezzel?
Vissza az elejére
f_timi71

HozzászólásElküldve: 2012, Nov. 14, 12:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Judyt,
itt mindenkit szívesen látunk, bármikor írhat bárki, a lényeg: egymásnak segíteni és hasznos tanácsokat adni! Smile

Üdv.: Timi
Vissza az elejére
judyt29

HozzászólásElküldve: 2012, Nov. 14, 11:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

f_timi71:

Ha megengeded, fél lábbal én itt is jelen lennék, nálam ugyanis még nem dőlt el pontosan, hogy auto- vagy alloimmun gond van. Viszont már eddig is sok hasznos infót hallottam tőled-tőletek, szóval rendszeres látogatótok leszek én is. Aztán meglátjuk mi derül majd ki a vizsgálataim során.
Vissza az elejére
f_timi71

HozzászólásElküldve: 2012, Nov. 14, 09:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi, el is búcsúztam a másik topiktól, úgysem vagyok habitus vetélő, ez lesz a mi témánk, végre tiszta lappal indíthatunk! Smile
Remélem, itt minden visszatér a régi kerékvágásba és itt tényleg jó kis társalgás fog folyni a témában! Smile
Vissza az elejére
lotti71

HozzászólásElküldve: 2012, Nov. 14, 00:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Timi, ez nagyon szupi remelem jo sokan leszunk es egymas hasznara valunk Surprised
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
f_timi71

HozzászólásElküldve: 2012, Nov. 13, 21:43    Hozzászólás témája: autoimmun problémák miatti meddőség/vetélés Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Megnyitottam ezt az új témát, mely eddig a "többszöri vetélés után babákért küzdünk" topikban a habituális vetélők témakörével együtt volt.
Mivel az a fórum eredetileg az alloimmunos okokból vetélők fóruma volt, de újabban nagyon sokan kerültek oda olyanok, akik autoimmun okok miatt több sikertelen lombikon voltak túl. Az autoimmunosok ügye sajnos nem esik azonos elbírálás alá, mint az alloimmun okok miatt vetélők ügye, úgy érzem, szükséges lenne egy új topik, ahová a hasonló problémákkal küzdők nyújthatnának itt egymásnak segítséget, akár kivizsgálás, akár táplálkozás átalakítás, akár kezelés kivitelezéséről lenne szó.
Szeretettel várom tehát a hozzám hasonló sorstársak jelentkezését ezen a topikon, ahol végre külön kezelhetnénk az eddig nagyon magára hagyott autoimmun okok miatt meddőket/vetélőket, sikertelen IVF-eseket.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
21 / 21 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés