Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
ekcémára segítség

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
andi.feher

HozzászólásElküldve: 2015, Nov. 09, 14:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ekcémára a tejtermékek teljes elhagyása vált nekünk be és mellé szedett Protexin juniort is. Érdekes mód az emésztése ahogy rendbe jött úgy elmúlt az ekcéma.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
andi.feher

HozzászólásElküldve: 2015, Okt. 26, 16:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lányomnak a tejtől van ekcémája, ha nem eszik-iszok semmiféle tejterméket tejszármazékot akkor semmi baja. Szed jó minőségű multivitamint, egy japán kálcium-magnézium kagylóhéj port és jó minőségű Protexin probiotikumot.
Vissza az elejére
andi.feher

HozzászólásElküldve: 2015, Aug. 24, 14:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én azt olvastam, hogy azoknál a terhes kismamáknál, akik a terhességük alatt probiotikus kiegészítőt fogyasztottak és szülést követően az újszülöttnél is folytatták a táplálékkiegészítő probiotikus kezelést, a gyermekekben az ekcéma kialakulásának aránya a felére csökkent. Ezt azért jó tudni biztos mindenki megtenne enniyt ha előre tudná hogy ekcémás lesz Smile
Vissza az elejére
Nono08

HozzászólásElküldve: 2014, Jún. 17, 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Én kiskorom óta ekcémás vagyok, de nemrég ajánlotta valaki a selyembalzsamot. Elkezdtem ezt használni, és eddig ez a leghatásosabb szer, amit próbáltam. Itt meg tudjátok nézni, hogy mi is ez pontosan
Vissza az elejére
niki1982

HozzászólásElküldve: 2014, Máj. 08, 13:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Littlewood!

Bár én a mosódiót nem ismerem, azonban lenne más ötletem.
Bár nem tudom most mennyi idős a fiad, de mivel az ekcéma hasonló bőrbetegség mint a pikkelysömör, ezért szerint ha elolvasod amit anyukámmal kapcsolatban írtam egy levéllel lejjebb, szerintem hathatós megoldás tudnék javasolni. Ha írsz az snsmuff@gmail.com-ra elküldöm neked a javaslatot. üdv:

NIki
Vissza az elejére
Littlewood

HozzászólásElküldve: 2014, Máj. 08, 09:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Fiamnál 3 éves kora után jött ki az ekcéma, és tippünk sincs, mitől. A sima atópiás bőrre való krém, az aloe vera, a kecsketejes/kakaóvajas szappan semmit sem csinál vele. Azt szeretném kérdezni, hogy a mosódióra áttérés hozott-e valakinél eredményt?
niki1982

HozzászólásElküldve: 2014, Ápr. 10, 16:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Édesanyám több évtizede szenved pikkelysömörben. Sok mindent kipróbált, rengeteg orvoshoz járt. Kapott drágábbnál drágább kenőcsöket, olajokat, samponokat stb, de semmi. Rengeteget költött már orvosokra, készítményekre. Végre most találtunk egy olyan természetes alapanyagú vitamint, amely annyira megerősíti az immunrendszerét, hogy egyszerűen magától halványodnak és múlnak a sömörök. Nincs mellékhatása és nem kell kenegetnie takargatnia magát.
Én is szedem már egy ideje. Nekem a herpeszem azóta sem jött ki, allergiám szinte eltűnt, és olyan nőgyógyászati panaszomra amit az orvosok nem tudtak "megoldani" is segített. Nem csodaszer, de fantasztikus hatása van.
Ha valaki érdekel írjon nyugodtan.
email címem: snsmuff@gmail.com
Vissza az elejére
rebi012

HozzászólásElküldve: 2014, Feb. 12, 16:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Ha inkább természetes gyógymóddal próbálkoznátok, akkor ekcémára mindenképpen a kecsketejes szappan való!! Nem tudom, a gyógyszerek és krémek mennyire hatásosak, de azt tudom hogy ez a szappan nagyon, mindezt úgy, hogy a gyógyulást nem kísérik mellékhatások Smile Akár már a kecsketej fogyasztása is segíthet, itt olvashattok bővebben a kecsketej-csodaerejéről Smile
Vissza az elejére
tartarus

HozzászólásElküldve: 2013, Júl. 13, 16:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én a sanatopicot ajánlanám, mert nekem néhány nap alatt meggyógyította az ekcémás bőrömet a kezemen
Peva

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 23, 14:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Van egy új termék, a Psorioderm, ami nagyon jó az ekcémás, száraz, pikkelysömörös bőrre.
Vissza az elejére
mokileki

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 14, 22:15    Hozzászólás témája: szakdolgozat Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Fórum látogatók!
Egy szakdolgozat elkészítéséhez kérném a segítségüket! Ötödéves pszichológia szakos hallgató vagyok, és az ekcémásokkal végzek kutatást, azonban nagyon nehezen találok alanyokat. Felnőtt atópiás ekcémásokkal szeretnék egy kérdőívet kitölteni, ami 10-20 percet venne igénybe, és e-mailben küldeném el a vállalkozó kedvűeknek. Kérem, írjanak a következő e-mail címre: mokileki@freemail.hu
Segítségüket előre is köszönöm!
Üdv:
Petra
Vissza az elejére
mviki74

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 14, 10:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nem minden ekcémásnak jó ugyanaz a krém, ugyanaz a méregtelenítő csodaszer...egyébként az tópiás dermatitis és az ekcéma hátterében 90%-ban valamilyen táplálékallergia áll...jobb ha ezt mindenki megérti. Érdemes egy olyan szakembert, orvost keresni, aki ezt feltérképezi és olyan terápiát, életmód-váltást ajánl, ami az adott betegnek az igényeire van szabva. Én már túlvagyok rajta, azért ilyen nagy a számSmile)))) nálam szójaallergia volt...és a 2 lányomnál is...de ehhez kellett egy olyan orvos, aki csak minket nézett és nem a csodaszerek garmadát. Ha kell cím, telefonszám, írj privibe, megadom, szívesen.

Ui: Allergiásoknak egyébként legalább 3-4 olyan kozmetikai termékcsalád van, ami jó lehet...ma már ez nem olyan nagy csoda mint 3-4 éve...és tisztítósrekeből, mosóporokból is van 3-4 féle ami kifejezetten allergiásoknak készült ellenőrzött minőség...szóval minden van, csak tudni kell jól használni. Mert az ember ugye nem szereti a pénzét csak úgy dobálgatni.
Vissza az elejére
kivulallo

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 02, 14:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zsozso_22 írta:
Kozmetikus vagyok, így elég sokat tudok a bőrről. Így tudom azt is, hogy a krémekben lévő kőolaj származékok és a mindenben megtalálható Sodium Lauryl Sulfate miatt a bőrűnk teljesen megvastagodik és kiszárad. Persze erről nem szólnak a reklámok amikor meg akarnak vetetni velünk valamit! És ezért van az, hogy négy hónapos kisbaba ekcémássá válik! A kozmetikai ipar becsap minket és mostmár elég sok helyről ez folyik. Egész egyszerűen ahhoz hogy meggyógyuljak az elöbbi tényeket elfogadtam és kerestem egy olyan terméket ami tiszta és méreganyag mentes és csodák csodájára megszünt a problémám mint ahogy annak a kisbabának is akinek az anyukája észhez tért és nem mérgezte tovább őt!

Ez izgalmasan hangzik. Melyik ez a termék?
Vissza az elejére
zsozso_22

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 26, 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kozmetikus vagyok, így elég sokat tudok a bőrről. Így tudom azt is, hogy a krémekben lévő kőolaj származékok és a mindenben megtalálható Sodium Lauryl Sulfate miatt a bőrűnk teljesen megvastagodik és kiszárad. Persze erről nem szólnak a reklámok amikor meg akarnak vetetni velünk valamit! És ezért van az, hogy négy hónapos kisbaba ekcémássá válik! A kozmetikai ipar becsap minket és mostmár elég sok helyről ez folyik. Egész egyszerűen ahhoz hogy meggyógyuljak az elöbbi tényeket elfogadtam és kerestem egy olyan terméket ami tiszta és méreganyag mentes és csodák csodájára megszünt a problémám mint ahogy annak a kisbabának is akinek az anyukája észhez tért és nem mérgezte tovább őt!
Vissza az elejére
kivulallo

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 25, 15:56    Hozzászólás témája: Re: ekcémára segítség Hozzászólás az előzmény idézésével

zsozso_22 írta:
Mióta az eszemet tudom ekcémás voltam. Ami egyre jobban elterjedt az egész testemen. Minden létező módszert kipróbáltam már és semmi nem segített csak időlegesen....mindig előjöttek. Már pont feladtam és a hatalmas depresszióval küzdve próbáltam elfogadni, hogy így kell leélnem az életem, amikor rámtalált a megoldás! Mára teljesen tünetmentes vagyok és nem igaz az, hogy az ekcéma gyógyíthatatlan. Ennek hatására a fejembe vettem, hogy mindenkinek segíteni akarok akinek ez a borzasztó állapot beárnyékolja a napjait! Hihetetlen boldogság volt mellékhatások nélkül meggyógyulni. Aki akar változtatni ezen a dolgon és el tudja hinni, hogy van végleges megoldás az nyugodtan keressen meg! az e-mail címem:zsozso_22@freemail.hu,boldog leszek ha segíthetek

Bővebben mondanál valamit? Ez így kissé reklámszagú.
Vissza az elejére
zsozso_22

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 23, 19:06    Hozzászólás témája: ekcémára segítség Hozzászólás az előzmény idézésével

Mióta az eszemet tudom ekcémás voltam. Ami egyre jobban elterjedt az egész testemen. Minden létező módszert kipróbáltam már és semmi nem segített csak időlegesen....mindig előjöttek. Már pont feladtam és a hatalmas depresszióval küzdve próbáltam elfogadni, hogy így kell leélnem az életem, amikor rámtalált a megoldás! Mára teljesen tünetmentes vagyok és nem igaz az, hogy az ekcéma gyógyíthatatlan. Ennek hatására a fejembe vettem, hogy mindenkinek segíteni akarok akinek ez a borzasztó állapot beárnyékolja a napjait! Hihetetlen boldogság volt mellékhatások nélkül meggyógyulni. Aki akar változtatni ezen a dolgon és el tudja hinni, hogy van végleges megoldás az nyugodtan keressen meg! az e-mail címem:zsozso_22@freemail.hu,boldog leszek ha segíthetek
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés