Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Laktózintoleranciás baba

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
tinteo

HozzászólásElküldve: 2015, Okt. 24, 20:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pár hetes korában kezdődött a kislányomnál a hasfájás, doktornőnk a lactase comfortot ajánlotta. Pár napon belül javult a helyzet.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dodo2k

HozzászólásElküldve: 2015, Szept. 18, 22:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az én babámnak a lactase comfort csepp segített.
Vissza az elejére
larus1

HozzászólásElküldve: 2015, Aug. 30, 21:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lactase comfort csepp kiváló termék. összetevője laktáz enzim, ami lebontja a tejcukort, így nem okoz puffadást ill hasfájást a gyerkőcnek. Nekünk bevált:)
Vissza az elejére
kovianna

HozzászólásElküldve: 2015, Aug. 27, 21:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lactase comfort csepp a legjobb laktóz érzékenységre
Vissza az elejére
kokitti

HozzászólásElküldve: 2015, Aug. 21, 21:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fél éve született a kislányom, átmeneti laktóz érzékenysége volt, a gyerekorvos a lactase comfort cseppet írta fel receptre. Használt nekünk
Vissza az elejére
lazanya

HozzászólásElküldve: 2015, Júl. 13, 21:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lactase comfort cseppet adtam a kislányomnak mikor relatív laktáz hiánya volt. Receptre olcsón megvehető a patikában és azonnali hatása van
Vissza az elejére
szandris34

HozzászólásElküldve: 2015, Jún. 11, 22:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laktóz érzékenységre a lactase comfort az egyetlen olyan típusú gyógyszer ami használ a szervezetnek. Egyszerű alkalmazása mellett, met hogy ételbe keverem (nem kell várni bevétel után fél órát), olcsó receptre felírható és hatóanyag tartalma a többi hsonló gyógyszerhez képest elég magas-> ettől fg használni
Én laktóz érzékeny vagyok, valószinüleg a gyerekem ezt örökölte, szóval tudom miről beszélek..
Vissza az elejére
meskyye

HozzászólásElküldve: 2015, Máj. 13, 22:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én erről beszéltem a gyerekorvossal azt mondta, hogy kólikás hasfájásnál mindkettő termék adható babának. A különbség a kettő között hogy a colief-ot adják megelőzésként is, a lactase comfortot meg inkább tüneti kezelés. Azért kérdeztem rá, mert laktózérzékeny vagyok és 1 hónapja született a babám, kíváncsi voltam meg lehet-e ezt előzni valahogy.
Vissza az elejére
bodzanya

HozzászólásElküldve: 2015, Máj. 09, 20:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A colief csepp szerintem segíthet ezen a problémán. Újszülött kortól adható, szervezetben termelődő laktáz enzimez tartalmazza.
Vissza az elejére
zeginde

HozzászólásElküldve: 2015, Máj. 02, 22:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi jártunk hasonló cipőben, de mi a lactase comfortot használtuk. Ez receptre feliratható, tejcukor emésztésének elősegítésére. összetevője a laktáz enzim.1 hónapos kortól már alkalmazható, csepp formában lehet adni a babának. Én a helyedben ezt adnám a babónak:)
Vissza az elejére
KarinaHegedus

HozzászólásElküldve: 2015, Ápr. 07, 10:50    Hozzászólás témája: Re: Laktózintoleranciás baba Hozzászólás az előzmény idézésével

kiscsillag375 írta:
Az orvos szerint a picikém nem bírja megemészteni a laktózt. Tudtok valami olyan készítményt, ami használ? Anyatejesek vagyunk, a felnőtteknek való rágótabletta természetesen szóba sem jöhet. Más is járt már hasonló cipőben? Sad

Szia! Mi is így jártunk, tejcukorérzékeny lett a kisbabám. Nekünk a doki Colief cseppet ajánlott, amiben bennevan a laktáz enzim, ami kell a tejcukorbontáshoz. A gyógyszertárban lehet venni. Én mindig úgy adagolom, ahogy dobozon van rajta. Arra vigyázz, hogy ne melegítsd 50 fok fölé, mert akkor nem használ. Nálunk remekül bevált, nem gondoltam volna hogy meg tudunk szabadulni attól a sok kínlódástól és szenvedéstől, ami eddig volt, de szerencsére sikerült Smile
Vissza az elejére
kiscsillag375

HozzászólásElküldve: 2015, Ápr. 04, 15:25    Hozzászólás témája: Laktózintoleranciás baba Hozzászólás az előzmény idézésével

Az orvos szerint a picikém nem bírja megemészteni a laktózt. Tudtok valami olyan készítményt, ami használ? Anyatejesek vagyunk, a felnőtteknek való rágótabletta természetesen szóba sem jöhet. Más is járt már hasonló cipőben? Sad
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés