Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Mit egyek???
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 52, 53, 54

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 22, 10:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

totya69 írta:
Hát a leg egészségesebb a szalonnás müzli, füstölt tarjával nem? Very Happy
Én tegnap nutellás kenyérhéjat rágcsáltam, csokis, kakaós, mézes-mandulás gabonapehely keverékkel.
Ez speciális keverék én találtam ki, meg csak ennyit volt szivem összekeverni, de volt még mogyorós is itthon!

Van egy ízlésed az biztos, meg gyomrod. Very Happy

Valaki más? Lécci!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 22, 08:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát a leg egészségesebb a szalonnás müzli, füstölt tarjával nem? Very Happy
Én tegnap nutellás kenyérhéjat rágcsáltam, csokis, kakaós, mézes-mandulás gabonapehely keverékkel.
Ez speciális keverék én találtam ki, meg csak ennyit volt szivem összekeverni, de volt még mogyorós is itthon!
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 21, 19:55    Hozzászólás témája: Mit egyek??? Hozzászólás az előzmény idézésével

Ti mit szoktatok kajálni reggelente, vagy uzsira és vacsorára? Én ha hideget eszek nincs sok ötletem rá... Pl.: reggelire már lassan kezdem unni a joghurtot, kefirt meg probiotikus italokat. Unom már a müzliket meg pelyheket, felvágottaskenyeret, így hát mit egyek???

Adjatok ötleteket nekem, adjunk ötleteket egymásnak, hogy miket együnk, ami finom is, meg akár könnyen elkészíthető és nem hátrány, ha egészséges is! Smile
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 52, 53, 54
54 / 54 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés