Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Minek NEM örültél még ma? (Dühöngő)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 28, 29, 30

Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 06, 15:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

korai_kelés_volt_itt_is_ßár_a_fekvés_se_volt_időße
Confused
Signetta_tele_van_a_géped?
hát_én_rögtön_elalszom.....
http://kep.tar.hu/madoemszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 06, 10:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Signetta: kúrára inkább a jéger, de az másik topik má nem ?
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 05, 15:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bedina37 ez hamarosan kiderül ha folytatódik a futás akkor vírus, ha nem akkor csak vmi gyomorbaj, a normaflore csak a bélbojhokat regenerálja nem?
bedina37

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 05, 12:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudom, hogy mi van velem a héten, de tegnap aludni nem tudtam a rémálmoktól, ma meg hajnali 5 kor ment a hasam. Utálom az ilyen reggeleket!Persze utána már nem tudtam visszaaludni. Most nem tudom, hogy a tegnapi kajától, vagy összeszedtem valami vírust. Mindenesetre ittam egy Normaflore-t, az jót szokott tenni, csak most nem merek enni, pedig éhes vagyok.
Vissza az elejére
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 05, 09:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem meg begyulladt mindkét fülem. Crying or Very sad
bedina37

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 04, 11:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Iszonyatos rémálmom volt, alig aludtam. Szinte fájdalmaim voltak, szóval most fáradt vagyok. na ennek nagyon nem örültem.
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 04, 09:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nah szép, már a robotok is unják a hangodat Very Happy
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 03, 15:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A régi telefonos világba ez is máként volt, ha találtál telefont, ismerősnél, melóhelyen (esetleg fülke) tárcsáztál, csengett, felvették, akit kerestél ugyse volt bent, fent, lent, szabadságon betegségben házon, magán kívül volt.! De felvették és ez jó érzés volt ... Wink
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 02, 12:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

madoemszi írta:
Signetta írta:

Csak nem elkaptál valami nyavalyát? Rolling Eyes

Bé volt először a nyavalyás ...tegnap este mikor hazajöttem a szülőiről már wc járat volt neki aztán éjjel meg belázasodott.
egyelőre nekem csak a reggelibajom volt és ennyi.

kókuszpók ez személyes vagy netes affér?

Személyes. Sad Netessel nem is foglalkoznék. Laughing
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 02, 12:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hali!
köszi úgy néz ki elmúlt...
Lilla viszont ma lepottyant a fotel könyöklőjéről és nekiesett az íróasztal réz fiókfogantyújának és lett egy naaagy puklija csórinak ennek nagyon nem örültem Confused

ja ezeket a telós eseteket én is rühellem (készíts magadnak oda kaját piát és várhatsz) a számláról már nem is beszélve
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 30, 18:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Signetta írta:

Csak nem elkaptál valami nyavalyát? Rolling Eyes

Bé volt először a nyavalyás ...tegnap este mikor hazajöttem a szülőiről már wc járat volt neki aztán éjjel meg belázasodott.
egyelőre nekem csak a reggelibajom volt és ennyi.

kókuszpók ez személyes vagy netes affér?
Vissza az elejére
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 30, 14:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Utálom a kulturálatlan, antiszociális, senkiházi piszkokat, akik azt hiszik annyira jó arcok!!! Evil or Very Mad Hát nem azok! Csak játsszák az eszüket, de nem tudom mire...! Na én egy hete ezen dühöngök! Twisted Evil Áááááááááhhh
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 30, 13:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a hasmenésnek Confused
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 28, 29, 30
30 / 30 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés