Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Hajformázó, ami kevésbé roncsolja a hajat.

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Utonjaro

HozzászólásElküldve: 2015, Júl. 31, 14:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

felvert tojásfehérje - még táplálja is a hajat, viszont száraz hajra nem ajánlom
Hajni60

HozzászólásElküldve: 2015, Máj. 05, 15:31    Hozzászólás témája: Hajformázó, ami kevésbé roncsolja a hajat. Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok ti milyen hajformázót használtok? Olyan hajformázót keresnék, ami nem roncsolja a hajamat, de nem tudom, hogy milyet érdemes nézni, vagy miből kell kiindulni hajformázó választásnál. Magamból kiindulva én mindennapi használatra keresnék vállig érő, kicsit vastagabb hajszálaim vannak. Én egy Babylissre vagy egy Remingtont gondoltam rendelni a media marktból, de így sem vagyok benne biztos, hogy az megfelelő lenne a hajamra.:S
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés