Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Panaszláda
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
RostaGabi

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 04, 14:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bea!

Én a Lőportár utcát mindig postán intézem. Kicsit hosszadalmasabb, de nyugisabb.

Gabi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Bea

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 04, 10:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na jó, akkor el is kezdem, bár már jó pár hete történt....

Na szóval! Lőportár utca. Gondolom sok szülőnek ismerős. Ott lehet 3 napi hideg élelemmel a különböző gyerekek utáni juttatásokat megigényelni, illetve ezekről igazolást beszerezni, például tandíjmentességhez.
Nekem ez utóbbira lett volna szükségem, jó magyar felsőoktatásnak hála, volt 2 napom beszerezni..., különben 80.000 a tandíj.

Eljött a péntek reggel. 2 "nagyot" be az oviba, fél 9-re hazaértem, telefon a hivatalba, délig mehetek. Szuper!

Pár hónapost megetetni, tisztába tenni, túlélő csomagot (pelenka, kaja, váltóruha, játék...)összekészíteni, és indulás. Babakocsi, hátizsák, troli, metro, másik metro, villamos, séta...10.50-re ott is vagyok.

Mennék én hívószámot szerezni, mire a 2m, 30 kg. bizti őr közli, hogy azt már nem ad, késő van, jöjjek vissza 2 hét múlva, addig ugyanis pénzeket utalnak, nincs igazolás osztás hétfőtől.

Mondom neki, hogy nekem nagyon fontos, és mivel, már rutinosan, direkt érdeklődtem reggel, én innen a papírkám nélkül el nem megyek.

Erre egy gúnyos mosoly közepette közli, hogy legközelebb keljek fel korábban!

Egész határozottan éreztem,, ahogy vér tódul az agyamba, de babára való tekintettel igyekeztem nem leordítani a fejét, hogy az időbeosztásomat hagyja rám, ő csak végezze a dolgát és adjon egy rohadt hívószámot, szóval inkább vettem egy nagy levegőt, és kértem, hogy azonnal hívja ide a hivatalvezetőt.

Szó szót követett, végül a hivatalvezető nem került elő, de én kezemben a zsákmánnyal (igazolás) kb.15 perc múlva távoztam.

Most mondjátok meg! Hogy fordulhat elő ilyen! Még most is sajnálom azokat az embereket, akik beletörődtek a bizti őr válaszába, és hétfőn újra kezdték a tortúrát, csak mert képtelen a hivatal bárhol informálni arról, hogy ha az ügyfélfogadás vége előtt legalább 2 és fél órával nem érsz oda, bizony el se indulj, mert lazán haza zavarnak. Biztos sok ilyen balga ember van, aki azt hiszi, hogy ha az van kiírva, hogy ügyintézés délig, ráadásul még be is telefonál, akkor azért 10.50-kor nem olyan gáz odaérni.

Egy valamit azonban megtanultam. Ha valahol gondom támad és elakadok, azonnal a hivatal/cég/iskola/bank vezetőhöz kell fordulni, mert egyéb helyeken úgy elhajtanak, hogy a lábam se éri a földet!
Bea

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 04, 10:19    Hozzászólás témája: Panaszláda Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Mindenki!

Ezennel szeretném megnyitni ezt a verbális dühöngőt, melynek célja, hogy bosszantó, dühítő gondjainkat, élményeinket kiadjuk magunkból, és ezt követően újra mosolygósan, jókedvűen térjünk vissza családunkhoz, vagy a többi fórumra, esetleg munkánkhoz, és ne másokon vezessük le indulatainkat.

Ha esetleg egy-két jó ötlet is érkezne egy egy problémára..., talán tudnánk egymásnak segíteni, vagy csak tudni, hogy néha másra is rájár a rúd!
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés