Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
A zacskósleves tényleg fogyaszt?

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kovatsklara

HozzászólásElküldve: 2013, Okt. 12, 16:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én a Banó zöld teát használom. Csak ajánlani tudom, itt tudod megvenni és találsz róla bővebb infót is:
http://www.herbaria.hu/termeke.....ampaign=mw
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
polgardiana

HozzászólásElküldve: 2013, Okt. 12, 16:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A zöld tea fokozza az anyagcserét így segít a zsírégetésben.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jusztindora

HozzászólásElküldve: 2013, Okt. 12, 13:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kovatsklara írta:
Én is zöld teát preferálom. A legjobb természetes mód a szép alakért. fél évig ittam zöld teát és 15 kilót fogytam és egy deka sem jött vissza. Very Happy

Te pontosan melyik zöld teát használtad ? Amitől ennyit fogytál, úgy hogy nem jött vissza !!! engem is érdekelne hátha nekem is bejönne. Very Happy
Vissza az elejére
kovatsklara

HozzászólásElküldve: 2013, Okt. 12, 12:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is zöld teát preferálom. A legjobb természetes mód a szép alakért. fél évig ittam zöld teát és 15 kilót fogytam és egy deka sem jött vissza. Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
polgardiana

HozzászólásElküldve: 2013, Okt. 12, 11:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez a zacskós leves fogyaszt ez egy nagy marhaság. Mégis hogyan fogyasztana, amikor tele van káros tartósítószerekkel ??!?!?! Szerintem a zöld teánál jobb nincs, az tényleg fogyaszt és egészséges is.
Vissza az elejére
Balgo71

HozzászólásElküldve: 2013, Aug. 30, 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mivel abban nem sok táplálék van mondjuk 2 vajas zsemléhez nézve egy kis kolbásszal, ezért amennyiben ezzel helyettesíted az étkezéseid nagy részét, biztos vagyok benne, hogy igen!
Vissza az elejére
tartarus

HozzászólásElküldve: 2013, Júl. 13, 15:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én mikor németbe dolgoztam, akkor elég sok zacskós levest ettem, de lefogytam. Bár nem attól... csak nem tudok más levest főzni Very Happy
Utonjaro

HozzászólásElküldve: 2012, Ápr. 08, 10:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

muskatli60 írta:
Nem hinném, hogy fogyasztó hatása lenne, ráadásul a rengeteg só, amit tartalmaz, iszonyatosan egészségtelen... a sok adalékról, meg "műanyagról" nem is beszélve...

teljesen egyetértek veled
sőt mi több a zacskós leves káros az egészségre!!!
Tápértéke nulla, viszont tele van nyomva mesterséges anyagokkal amik függővé tesznek. A szervezeted nmcsak éhezik mert nem jút hozzá a szükséges tápértékhez, hanem meg is betegszik.

Ha fogyni szeretnél egyél sok nyers gyümölcsöt és zöldséget - igen nyerset. Ezenkívül iktasd ki az édességeket, ha nagyon édes szájú vagy helyettesítsd aszalt gyümölcsökkel. Egyél természetes ételt amit te főzől meg az alapanyagokból ,tehát száműzz minden iparilag feldolgozott, előregyártott terméket amennyire lehet. Ez főleg a kész ételekre és konzerv ételekre vonatkozik.

Ez mellett a rendszeres mozgás elengedhetetlen. Minimum heti két óra jól megizzasztó futás, torna, biciklizés, űszás - kinek mi az amivel szívesen elkezdi.
muskatli60

HozzászólásElküldve: 2011, Dec. 21, 19:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem hinném, hogy fogyasztó hatása lenne, ráadásul a rengeteg só, amit tartalmaz, iszonyatosan egészségtelen... a sok adalékról, meg "műanyagról" nem is beszélve...
Vissza az elejére
villkat

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 20, 12:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem hiszem hogy káros lenen csak annyiból hogy nem jut elég energia az ember szervezetébe fáradékonyabb lesz stb. de ha mozog mellé akkor nem hiszem hogy probléma...
Persze ha csak azt eszik akkor lehet hogy idővel lefogy tőle, de hogy baja lenne azt kétlem...
Vissza az elejére
tinka0323

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 17, 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem ez badarság, ráadásul nagyon káros is! Lehet, hogy én vallok csak hagyományos elveket, hogy főzzünk otthon, együnk finomat és egészségeset? Miért nem főznek, esznek már együtt a családok? Mi régen is mindig együtt készítettük a vacsorát, akkor is ha bableves volt és akkor is, ha szalámis szendvics! Azóta ráadásul sikerült beruháznunk egy hatalmas konyhás lakásra, gyönyörű konyhabútorral, és így még inkább van rá okunk, hogy együtt sürögjünk-forogjunk a konyhánkban!
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 04, 08:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na ma zacsis májgombócleves lészen, ez szerintem fogyaszt, mert keveset eszem belőle Wink
totya69

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 02, 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akkor 1 évben talán 1x szólnék!
(ezt nem engedhetem meg, sokan örülnének neki!!!) Very Happy
totya69

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 02, 08:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hááát ok, tényleg nem zacsis, betűk voltak benne, mielőtt kimondtam volna a szavakat jól megrágtam Wink
totya69

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 30, 08:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én meg menzás paradicsomot, nagyon imádom;)
totya69

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 26, 09:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ennyi erővel a tv-től is lehet fogyni, nézd ott az ételeket és ne edd meg! Wink Smile
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 23, 07:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát egy időben én is ettem ilyen zacskós leveseket, de hogy ettől fogyni lehetne?
Hát, ha valaki huzamosan ezt és csak ezt eszi napjában 3x, akkor elképzelhető, meg befigyelhet mellette még valamilyen betegség is, ami amiatt alakulhat ki, hogy ezeknek a mű dolgoknak semmi tápértéke, de még csak hasznos anyag sincs benne. Így kialakul valami hiánybetegség és tuti fogyás a végeredmény! Lehet, hogy ez a működési elve a zacskós levesnek tulajdonított fogyásnak. Laughing
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 22, 16:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valahol azt olvastam, hogy a legjobb fogyókúra a húsleves (hús és zöldség nélkül villával naponta 3x) Laughing Tehát ha nem eszel...
gorogtam

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 22, 13:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem ha csak zacskós levest eszel az fogyaszt. Mármint a különböző vegyipari hulladékok nem igazán tudnak felhizlalni és még tápértékük se nagyon van. Tulajdonképpen ízesített vizet innál ekkor. Nagyjából ennyi. És emellett ha csak azt eszed akkor abban se vagyok biztos hogy nem okozna valami bajt, amennyi dolgot beleraknak, szerintem hosszú távon egy ilyen diéta több kárt tud okozni mint amennyit használ.

Amúgy én is találkoztam egy cikkel amiben összehasonlítottak két fajta zacskós levest és hát egyáltalán nem voltak túl bizalomgerjesztőek a képek (Lehet ugyan az amit te is láttál)
Itt a link hozzá:
http://hiperarak.blog.hu/2010/.....v_round_ii
Vissza az elejére
zsaneem

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 22, 12:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én ebben semennyire nem tudok hinni. Szerintem ennél nagyobb átverést ki se lehetett volna találni. A minap olvastam 1 összehasonlítást abba mutattak képeket a kész levesekről és vagy úszott a zsírtól az adott leves ami elkészült vagy a valami visz a víz kategóriába estek a levesek és semmi színük semmi ízük nem volt a leírt dolgok alapján.
Vissza az elejére
villkat

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 22, 10:43    Hozzászólás témája: A zacskósleves tényleg fogyaszt? Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy olyat hallottam a minap, hogy nagyon jó fogyó kúra a zacskóleves, ha csak vagy sok zacskós levest eszünk az segít fogyni... Nem tudom ez mennyire igaz és ha igaz is nem árt? Hisz tele van mindenféle ízfokozóval aromával, tartósítószerrel, stb...
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés