Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Létezik e kishazánkba még társadalombiztosítás?

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Van e Magyarországon még társadalombiztosítás???
Van, hisz fizetem én is minden hónapban!
37%
 37%  [ 3 ]
Miért volt?
0%
 0%  [ 0 ]
Nem tudom, nem érdekel...
0%
 0%  [ 0 ]
Nincs, még az alaptörvényből is kivették!
62%
 62%  [ 5 ]
Összes szavazat : 8

Szerző Üzenet
totya69

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 15, 14:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem szoktam politizálni, de ez nem semmi, én sem tudtam erről Sad
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Eljokosan

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 14, 09:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

2012-től nem is fizetünk se nyugdíjjárulékot, se egészségbiztosítási járulékot - ezekért cserébe járNA a nyugdíj vagy az egészségügyi ellátás. Ehelyett egészségügyi hozzájárulást kell fizetni, ami lényegében adó - így nem jár érte semmilyen ellenszolgáltatás -, csak szofisztikáltabb az elnevezése.
Vissza az elejére
Diane

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 07, 21:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Talán ha nem aludnának, meg újságot olvasnának, és a cipész maradna a kaptafánál, akkor értenék...
Vissza az elejére
vikimami

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 07, 21:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Diane: Az szomorú, hogy azt se tudják az ország házában, hogy miről is szavaznak. Akkor a kis emberek honnét is sejtenék, miről is döntenek felettük! Én ma nagyon ledöbbentem ezen Sad
Vissza az elejére
Diane

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 07, 21:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát igen, Mo-on jár :
a képviselőknek -luxusautó
-költségtérítés, az mellett, hogy a méregdrága benzint is mi vesszük neki!
-albérlet amit nem használ, max. kiad
-jár a pihenés a Parlamentbe, néha felriadva, kis szavazással, mindegy mire..
-jár továbbá írástudatlan, bólogató Jánosoknak élete végéig tartó luxus akár 2 nap "munka" után...

NEKÜNK MI JÁR??? Bárhogy, akár kéz- láb nélkül, fél tüdővel, vesével dolgozni 180-200 éves korunkig 60-70 ezerért dalolva, kórházi ellátás nélkül, nyugdíj nélkül... és jár az is, hogy gratuláljunk azoknak, akik ezt megszavazták!!!!!!
Vissza az elejére
vikimami

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 07, 20:40    Hozzászólás témája: Létezik e kishazánkba még társadalombiztosítás? Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem politizálni akarok, ezt előre leszögezem, csak ma végignéztem egy videót és megdöbbentett amit ott hallottam Sad

http://atv.hu/videotar/2012043.....ter_2_resz

Az utolsó 10 perc ami igazán megdöbbentő!

Ha van véleményetek ne tartsátok magatokba!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés