Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
GÖRDÜLŐ TALP

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
lilcsa

HozzászólásElküldve: 2012, Márc. 27, 14:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vikimami

van egy-két cipőm,meg sok más dolgom is...mégsem ajánlgatom ilyen tukmálva!
egy vásárlás az ízlés és pénztárca kérdése!
Ajánlhatod te nekem a legújabb prszívót,weboldalastól,márkanevestől,ha mégsem kell!
Itt csak az ajánl pontos adatokkal,akik REKLÁMOZNAK!
érthető,hisz ingyér van...
annyit is ér..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vikimami

HozzászólásElküldve: 2012, Márc. 21, 18:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lilcsa: ne írj ilyeneket, mert megvédi az álláspontját Wink
Vissza az elejére
lilcsa

HozzászólásElküldve: 2012, Márc. 20, 23:16    Hozzászólás témája: kínaji gagyi Hozzászólás az előzmény idézésével

na ebből is láccik,hogy ez is reklám !!

Reklámozni lehet ,csak mindezt úgy feltüntetni,mintha egy elégedett tulajdonos tenné....nemcsak átlátszó,de nevetséges is!
Sok terméket használok én is,mégsem ajnároznám ennyire senkinek sem !
Csak az zeng dicshimnuszt egy termékről,akinek érdeke fűződik hozzá: jelen esetben te is ezt a kínaji nevü,gagyi gördülőcipőt reklámozod...
kicsit elkéstél vele: ez a piac kifulladt,lejárt lemez! Wink
Vissza az elejére
Utonjaro

HozzászólásElküldve: 2012, Márc. 20, 12:41    Hozzászólás témája: gördülő talp Hozzászólás az előzmény idézésével

zoldfulu írta:
help!!! valaki adjon OBJEKTÍV tanácsokat, hogy milyen cipőt vegyek, ha szeretnék egy gördülőtalpast?
derékfájdalmaim vannak, erre melyik típus a jó?
összevissza lehet olvasni mindent, tényleg elfogulatlan vélemények érdekelnének...

Szia én egy weboldalt szeretnék a figyelmedbe ajánlani, nekem semmi közük nincs hozzájuk úgymond tehát nem érdekből teszem.

http://chung-shi.hu/

Sokféle gördülő cipőjük van, kiválaszthatod a neked megfelelőt.

A többieknek üzenem, hogy miért ne lehetne reklám valakinek a tanácsa ha jó szolgálatot tesz másnak???
lilcsa

HozzászólásElküldve: 2010, Nov. 29, 01:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha már látod,hogy összevissza írnak mindent,akkor meg miért MIÉRT kérdezed?
és miből állapítanád meg,hogy nem elfogulatlan?
..és ha nem elfogult,kvázi nem hisz a cipőjében,akkor meg miért kérdezed?

szerintem kapcsold ki a számítógéped, és ne a reklámozókat ösztökéld,hanem inkább magadat!
próbáld fel mindet a pici lábadra,járkálj benne 10-15 percet és döntsél helyesen!
Smile
Vissza az elejére
zoldfulu

HozzászólásElküldve: 2010, Nov. 28, 15:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

help!!! valaki adjon OBJEKTÍV tanácsokat, hogy milyen cipőt vegyek, ha szeretnék egy gördülőtalpast?
derékfájdalmaim vannak, erre melyik típus a jó?
összevissza lehet olvasni mindent, tényleg elfogulatlan vélemények érdekelnének...
Vissza az elejére
lilcsa

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 31, 18:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem gondoljátok,hogy nagyon átlátszó INGYEN REKLÁM ez a csupa jó csupa szép ajnározás...?
Nálam ezzel pont az ellenkezőjét éritek el vele !
Vissza az elejére
vicktor

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 31, 14:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

i_boya írta:
én is a Rollstepet ajánlom! tényleg nagyon jó.

ezt kifejtenéd jobban is, légyszíves???
az hogy beírod hogy jó, nem biztos hogy így is van!
Vissza az elejére
i_boya

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 14, 13:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én is a Rollstepet ajánlom! tényleg nagyon jó.
Vissza az elejére
mkaresz

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 07, 15:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

v.liza írta:
sziasztok!

a Dr. Batz féle Rollstepről van valakinek tapasztalata?

Én a Batz gyógypapucsokkal és a talpbetétekkel meg voltam elégedve, de a gördülőtalpas cipőjüket még nem próbáltam, és van pár márka, nehéz a döntés.

a softy/enquist-et hagyom, nem hallottam róluk jókat sehol...

Köszi a segítséget!

Szia Liza!

Ahogy említetted a Rollstep jó választás lehet számodra, a tapasztalata miatt is, ami mindenképpen mellette szól. Valamint ha ez neked fontos, akkor "handycap" a márka számára, hogy magyar és itthon is gyártják!(a 2 nem ugyanaz)

Érdemes azonban a boltban kipróbálnod, sétálj benne egy kicsit! minden láb, talp más, és másképpen illeszkednek rájuk a cipők! így lehet hogy valakinek kényelmes, valakinek pedig kevésbé.

Amit nem ajánlok, a noname, valamint a kínai utánozványok, többet árt, mint használ! MBT, Ryn: két népszerű márka, egyik amerikai, másik kóreai. az áruk elég borsos, és az előbbinél lehet találni a neten híreket minőségi problémákról, valamint az ügyfélkezelés sem az igazi.

van még egy magyar márka, amit említettél Softy vagy Enquist (ugyanaz). én sem hallottam jókat róla, de minden láb más, így valakinek lehet kényelmes.

Én Rollstep tulaj vagyok, mert ezt tartom ideális megoldásnak, és a lábam sem bánja a választást!Smile Remélem sikerül számodra jó döntést hoznod!
Vissza az elejére
v.liza

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 01, 14:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!

a Dr. Batz féle Rollstepről van valakinek tapasztalata?

Én a Batz gyógypapucsokkal és a talpbetétekkel meg voltam elégedve, de a gördülőtalpas cipőjüket még nem próbáltam, és van pár márka, nehéz a döntés.

a softy/enquist-et hagyom, nem hallottam róluk jókat sehol...

Köszi a segítséget!
Vissza az elejére
lilcsa

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 10, 08:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gördülőtalpas cipők kapcsán csakis szakboltban vásárolható minőséget javaslok : MBT, RYN, Scholl, JOYA
Mivel több modellből választod ki a lábadnak megfelelőt, semmiképp nem szabad interneten ismeretlenül vásárolni.... és a garancia is fontos !!
Vissza az elejére
lilcsa

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 10, 07:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Érdekes olvasmány a valós tényekről és a silány minőségről, reklamációs problémákról a softy-enquist gyógycipőkről.

softy károsultak
http://www.panaszfal.hu/index......98.15.html

A hozzászólás legutóbb lilcsa által 2010, Jún. 10, 08:03-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
softytulajdonos

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 12, 17:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
konca

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 10, 12:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Teljesen hivatalosan az álláspont a következő: Nincs gyártva a Softy cipő. Ebből adódóan nem lehet kicserélni. A forgalmazó köteles visszaadni a termék árát. Neki visszafizeti a gyártó a terméke árát!
Vissza az elejére
softytulajdonos

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 08, 12:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Soha többet nem veszek softy cipőt, mert a 3 hetet használt cipőcskénket nem cserélték ki garanciában. Úgy tudom, hogy többen jártak így.
Szégyellhetik magukat a selejtet gyártók!
Vissza az elejére
konca

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 30, 00:52    Hozzászólás témája: GÖRDÜLŐ TALP Hozzászólás az előzmény idézésével

Smile

A hozzászólás legutóbb konca által 2009, Júl. 09, 21:20-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Advertisement
Ezt olvastad már?Elrejtés