Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Netes nyereményjátékok. Érdemes? Melyik hihető?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 07, 11:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

novkrisz írta:
Signetta írta:
Sose kattintok ilyen oldalra, sőt, még sehol nem adtam meg a tel.számom ny.játékon (mivel még sehol nem regeltem : )), és már volt párszor, hogy reklám miatt hívtak...

Úgy kell csinálni, hogy létre kell hozni hozni egy másik email címet, amire csak az ilyenek jönnek, és máris nincs probléma azzal, hogy tele van reklámmal a személyes email fiókod. És ezt a fiókot csak akkor nézed meg amikor tudod, hogy nyeremény nap van. A másik, hogy ennél a nyereménystartnál csak a nevedet, születési idődet, és a nemedet kell megadni, és persze az email címed. Ennyi. Semmilyen fontosabb információt nem adsz ki, szóval szerintem, ez az oldal simán bevállalható.

Megnéztem ezt a nyereménystart oldalt. Itt szoktál indulni, tényleg működik, nyertél már?
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 07, 11:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lilla12 írta:
kokuszpok2 írta:

Ezzel egyetértek, én sem szeretem kiadni az adataimat.

Szerintem max attól kell tartani, hogy reklámok jönnek az e-mailedre, vagy felhívnak, hogy nyertél egy utat, amit neked kell fizetni Smile

Az már megint más ha neten olyanra kattintasz, hogy te vagy a 9999999. látogató és megadod a számod, na akkor lenyúlnak, mert bizonyos összegért regisztrálsz egy szolgáltatásra. Persze később ez is lemondható, csak nem egyszerű. Egy komolyabb oldalon ettől nem kell félni.

Még a mail címem csak-csak, de a telszámom már nemigazán szeretném.
Cintimama

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 06, 16:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Signetta írta:
Majd lehet, egyszer rászánom magam. Very Happy
Hamzsab, én biztos, nem viszem el előled, mert nem fogok játszani. Very Happy De szorítok akkor, hogy Te nyerj! : )
Azért, ha valaki nagyobb nyereményt nyer, ossza meg velünk. : ))

Hát neked a nyereménystrat nyereményei közül mi számít nagyobbnak... mert én már egy bögrének is tudok örülni úgy tudok örülni... Laughing Kinek mi a nagy nyeremény! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hamzsab

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 06, 14:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bizony - Bizony úgy kell csinálni ahogy a kolléga mondja , két vagy több email címmel Wink.
Az a SONY 82cm-es LCD televízió az meg nagyon beférne most otthonra, főleg hogy éppen nincs Tv a lakásba Laughing ... azt hagyjátok meg nekem Wink
Vissza az elejére
novkrisz

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 06, 12:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Signetta írta:
Sose kattintok ilyen oldalra, sőt, még sehol nem adtam meg a tel.számom ny.játékon (mivel még sehol nem regeltem : )), és már volt párszor, hogy reklám miatt hívtak...

Úgy kell csinálni, hogy létre kell hozni hozni egy másik email címet, amire csak az ilyenek jönnek, és máris nincs probléma azzal, hogy tele van reklámmal a személyes email fiókod. És ezt a fiókot csak akkor nézed meg amikor tudod, hogy nyeremény nap van. A másik, hogy ennél a nyereménystartnál csak a nevedet, születési idődet, és a nemedet kell megadni, és persze az email címed. Ennyi. Semmilyen fontosabb információt nem adsz ki, szóval szerintem, ez az oldal simán bevállalható.
Vissza az elejére
lilla12

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 06, 12:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Signetta írta:
Nem tudom, de mikor kb. hetente 1x benézek és van 50 olvasatlan levelem, abból 43 reklámcélú, bepöccenek. Főleg, hogy bogarászhatom ki közüle a személyes leveleimet.

Nekem van egy freemail-es címem arra alapból jönnek a reklámok. Van, hogy le akarok iratkozni egy reklámról és akkor látom, hogy a freemail íratott fel. Meg kell gondolni, de szerintem az esetek többségében alaptalan a félelem. Meg ha regisztrálsz valahova ne kérj hírlevelet. Eggyel kevesebb Smile

Az ilyen nyereményeken meg ha elindulsz és nyersz, örömmel törlöd a reklámokat utána.
Vissza az elejére
Hamzsab

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 06, 11:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

HellóBelló!

Ezekkel a tombola és lottó típusú net-es játékokkal nekem sincs problémám, szoktam szeretni őket. Bár a nyerési esélyekről sokat nem tudok mondani, mert sajnos az nem olyan gyakran jön be ahogy szeretném Cool. Ez a nyereménystart meg nem is kér sok adatot amiket ne adnék meg (pl. telefonszám), úgyhogy eddig szimpi.
Vissza az elejére
Cintimama

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 06, 11:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Engem abszolút nem zavar ha reklámok jönnek a fiókomba, ami érdekel azt megnézem ami nem, azt meg olvasatlanul törlöm. Körülbelül 2 másodperces procedúrákról beszélünk.Smile
Ha valami kamu, arról már messziről lerí, hogy az... De a többi hiteles oldalra szívesen regisztrálok és szoktam is. Mozijegyeket 2 hónapban egyszer tuti nyerek Razz Elszánt vagyok
Vissza az elejére
lilla12

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 06, 10:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kokuszpok2 írta:

Szerintem max attól kell tartani, hogy reklámok jönnek az e-mailedre, vagy felhívnak, hogy nyertél egy utat, amit neked kell fizetni Smile

Az már megint más ha neten olyanra kattintasz, hogy te vagy a 9999999. látogató és megadod a számod, na akkor lenyúlnak, mert bizonyos összegért regisztrálsz egy szolgáltatásra. Persze később ez is lemondható, csak nem egyszerű. Egy komolyabb oldalon ettől nem kell félni.
Vissza az elejére
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 06, 08:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Signetta írta:
Én leginkább attól tartok ezeknél a ny.játékoknál, hogy elég sok személyes információt bekérnek, és ugye sokat lehet a tv-ben azt hallani, hogy hívogatják az embert és nem a hívó, hanem a hívott fél fizet... De lehet, ez csak az én parám. : )

gorogtam

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 04, 14:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vicusmamesz írta:
Én is úgy tudom, hogy a komolyabb nagy cégek játékain az alkalmazottak és azok rokonai eleve ki vannak zárva a játékból, ráadásul legtöbbször közjegyző jelenlétében csinálják a sorsolást, ami ha ki nem is zárja, de nagyon megnehezíti a manipulációt.

Igen ezt így szokták csinálni,mármint ezt így kell csinálni , szóval a manipuláció nagyjából kizárva...! Smile 11.-én kiderül ki nyer.
Vissza az elejére
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 04, 14:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is úgy tudom, hogy a komolyabb nagy cégek játékain az alkalmazottak és azok rokonai eleve ki vannak zárva a játékból, ráadásul legtöbbször közjegyző jelenlétében csinálják a sorsolást, ami ha ki nem is zárja, de nagyon megnehezíti a manipulációt.
veghsari

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 04, 12:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát azért tény hogy szabályozzák meg minden szoval érdemes megprobálni és regisztárlni erre a dologra.Végül is van egy ismerősőm aki már nyert egy ilyen játékon igaz nem nagy ajándék volt az évő de azért megérte játszani (egy ipodot nyert).Végül is ingyen jött ez neki s nem fizetett érte egy fityinget sem:D
Vissza az elejére
novkrisz

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 04, 12:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az ilyeneket azért már komolyan szabályozzák. Meg ahogy láttam egy nagy lapkiadó cég a tulajdonosa, akinek nem hiszem, hogy gond lenne pár ilyen nagy értékű ajándék beszerzése. Egy próbát megér, nem kerül semmibe.
Vissza az elejére
villkat

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 04, 12:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gorogtam írta:
Igen valószínűleg így van,de tényleg lényegtelen:) Amúgy ha valakiről tudtok hogy nyert akkor írjátok már meg,valahogy elbeszélgetnék vele:PVery Happy

Mondjuk ja, én is szívesen elbeszélgetnék, fele, mert addig akár kamu is lehet tehát előre leszervezett emberke nyerte esetleg csak házon belül..
Vissza az elejére
gorogtam

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 04, 11:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen valószínűleg így van,de tényleg lényegtelen:) Amúgy ha valakiről tudtok hogy nyert akkor írjátok már meg,valahogy elbeszélgetnék vele:PVery Happy
Vissza az elejére
novkrisz

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 04, 11:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azzal ne foglalkozz, hogy honnan van pénzük rá. Valószínűleg a reklámokból tartják fenn, de az engem nem igazán érdekel. Elviselek egy-két reklámot azért, hogy nyerjek egy LCD tv-t Smile
Vissza az elejére
gorogtam

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 04, 11:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen tudom hogy nem kerül semmibe,ezért sem mindig értem hogy éri meg nekik,igazából ez lényegtelen is ha nyerek...Smile
Vissza az elejére
villkat

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 04, 10:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gorogtam írta:
Én annyira nem hiszek az ilyen nyereményjátékokban mert még sose sikerült nyernem,de azért ennek ellenére mindig megpróbálom:) A Wii jó dolog,nekünk van itthon és társaságban meg úgy együtt a családdal nagyon jó hangulatot tud "varázsolni"!

Nyernem nekem sem sikerült, egy facebookos nyereményjátékot kivéve, de azért jó páron be vagyok regisztrálva mert veszteni semmit sem veszthetek! jah és köszi a linket Wink
Vissza az elejére
gorogtam

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 04, 10:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én annyira nem hiszek az ilyen nyereményjátékokban mert még sose sikerült nyernem,de azért ennek ellenére mindig megpróbálom:) A Wii jó dolog,nekünk van itthon és társaságban meg úgy együtt a családdal nagyon jó hangulatot tud "varázsolni"!
Vissza az elejére
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 23, 12:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jól hangzik Bedina! Szólj majd, ha nyertél! Nekem az unoka még nagyon kicsi hozzá, a fiam már nagy, mást meg nem érdekelhet a családban. De majd terjesztem én is! Vagy inkább ne? Ne csökkentsem az esélyeid? Very Happy
bedina37

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 22, 13:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Mi most próbálkozunk a keresztfiammal itt:
http://coke.hu/nyeremeny.html
Lehet nyerni egy psp-t, meg mellé egy fifa2010-es játékot. Minden nap sorsolnak. A gyerekek nagyon rá vannak kattanva ezekre, megpróbáljuk, hátha. próba, szerencse Smile
Vissza az elejére
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 22, 11:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi sjutka!
Igen kokusz, én is valami ilyesmiben gondolkodom. Csak még ki kell találnom, mit akarok nyerni! Smile
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 22, 07:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is azt mondanám, hogy a nagy cégek játékai megbízhatóbbak lehetnek, hisz a vásárlók bizalmának elvesztésével a cég sokat veszíthet. És hát ők sem a maguk ellenségei.
sjutka

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 21, 14:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, ez a témafelvetés nagyon indokolt. Manapság már szinte mindennel lehet nyerni, viszont való igaz, hogy (személyes) adatokat is kérnek.
Azt nem tudom, hogy hivatalosan milyen adatot adhatunk meg ezeknek a cégeknek, de talán a későbbi zaklatásokat és visszaéléseket elkerülendő jobb minél kevesebbet. A naivitásom miatt én is kerültem már olyan helyzetbe, hogy megbántam a korábbi lépésemet, amikor pl. a telefonszámomat, e-mail címemet megadtam, mert kéretlen és zavaró hívások és levelek árasztottak el. De ez még régebben történt. Smile
Talán ma már abban bízhatunk, hogy az adatvédelmi törvények nem csak léteznek, hanem be is tartják őket, illetve mi vásárlók igenis élhetünk jogorvoslattal ezen a téren, ha visszaélést észlelünk.
Egyébként az sem mindegy, hogy a nyereményjátékot melyik cég nevéhez kötik, hiszen vannak híresen rosszak... De a nagy múltú cégek ritkán csapják be a vásárlókat, ők azt a luxust nem engedhetik meg maguknak. Pont emiatt lehet nagy múltjuk. Smile
Vicusmamesz, a kérdésed jó, én a véleményemet leírtam, de nem sokat tudok segíteni.
Talán valaki élő példával többet tudna mondani, én nem vagyok az a szerencsejátékos tipus. De ha belevágsz, sok szerencsét! Smile
Vissza az elejére
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 21, 14:21    Hozzászólás témája: Netes nyereményjátékok. Érdemes? Melyik hihető? Hozzászólás az előzmény idézésével

Mostanában nagyon sok felhívást kapok internetes nyereményjátékokon való részvételre. Van amenyik érdekelne is talán, hiszen ingyenes és olyan nyeremények vannak, amik jól jönnének, de nem merek nagyon belevágni, nem tudom ki hogyan élne vissza az adataimmal. Szerintetek érdemes ezekkel foglalkozni? Melyikben lehet megbízni?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5
5 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés