Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Új 2006-os nyári babák
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 163, 164, 165

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 09:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Api reggel 7-kor ért haza a munkából, most alszik. Mi meg igyekszünk csendben lenni.

Zsuzska - köszi a receptet, ma ez lesz az ebéd Smile

Gratula az új fogacskákhoz Zsezsinek, és Miklóskának.

Daninak meg a járáshoz hatalmas gratula Smile Nagyon lazán adja elő, mintha már régóta ezt csinálta volna, elhiszem, hogy a főnökék nem hitték el, hogy pont akkor indult el először Smile

Dorci reggelije - 3 kanál joghurt (többet nem volt hajlandó) , egy kis zöldpaprika rágcsálva (nagyon szereti) de nem volt jó neki hozzá az én májkrémes kenyerem neki, inkább szervált valahonnan egy féligrágott babapiskótát. Meg persze szopi, amikor rájött, hogy megszomjazott. De a kis hamis mostmár lustika is lett. Eddig egy szopi egy ciciből volt. Most meg egy idő után - amikor már dolgozni is kéne a tejcsiért - átmegy a másik cicire. És még az is nagyon érdekes, hogy tudja, hogy kettő van. Amint mind a 2-t megtalálja, nem keres tovább.

A gombokat mi is nagyon szeretjük Smile Főleg az open/close -t a DVD lejátszón.

Tyrexa - akkor mozgalmas napjaitok lesznek. Azért remélem, hogy ott is lesz netetek Smile

Delilah - úgy tűnik a barát a végére kezdett begurulni Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bniki01

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 09:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy

A hozzászólás legutóbb bniki01 által 2008, Aug. 11, 11:27-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
delilah

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 08:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kis fütyis itt van a lábam között, nyakig meg bent a fiókban....

Most töltöttem le a tegnap du-i képeket és olyan jót röhögtem! Very Happy Kisfiam azzal szórakozott a játszótéren, hogy a cumiját huzogatta ki-be a barátja szájából:
http://i135.photobucket.com/al.....611001.jpg
és figyu a kiscsávó fejét! Very Happy
http://i135.photobucket.com/al.....611003.jpg

Gree! Sajnálom! Crying or Very sad
Igen, nálunk is van gombnyomogatás!

Tyrexa! Mikor tudtok már ott aludni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Gree

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 08:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A ti babáitok is megnyomkodnak minden gombot??? HAnki épp a nyomtatót kapcsolta be ittvan a lábamnál. A nyomtató meg elindult. Ja mert a tetéjét is feltudja nyitni és látja, hogy megy a kis sinen az a micsoda. Hűűűű remélem azért értitek.
Gree

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 08:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szióka!

Na végre nyugi van Huhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Delilah: Ha esetleg kimoderálnak akkor előtte majd nevet váltunk.

Tyrexa: Igen. Amit belinkeltél ők a mi barátaink. Nagyon-nagyon rossz volt hallani a tv-ben. Komolyan még étvágyam sincs.

Zsuzska: Ahhoz, hogy lányotok legyen rtitkában kell összebújni??? Akkor nekünk meg a kisfiúhoz sűrűbben kell majd gondolom. Hihihi

Delilah: Milyen az új telcsid?? Nekem is nokiám van és kinyithatós....de a nyitása tök egyszerrű gombnyomással működik. Imádom

Timso: Ne sírj!!!!!!! Milyen kis délceg Dani ahogy lépked.

Fonizs: Jó súlyban van Szasza.

Nehari kicsit rossz passzban vagyok...igyekszem minél előbb túl lenni rajta.MOst mondták megint....
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 08:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most hívott a csajszi, aki megvette a lakást...hogy a jövő héten szeretne költözni Shocked Shocked Shocked
Na, lekaptam a 20 körméről gyorsan...jókedvembe talált Evil or Very Mad ha mi tudtunk várni 2 hónapot, akkor ő meg tud várni 2-3 hetet, amíg a házat rendberakjuk nagyjából....nem tom mi lenne, ha mi is hitwelt vennénk fel és még kb 60 napig tartana Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 08:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi is reggeliztünk: banános tejpépet, meg 1 üveg teát Laughing
Zsezsi most a kutyát kergeti Laughing Laughing

Lassan indulunk a boltba, zöldségeshez, rossmanba Laughing
Jaaaaaa, a rossmanban most 449ft a hippes tejpép: banán-őszibarack, sárga-őszibarack, gyümölcsös Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
timso.1980

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 07:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi is épp reggelizünk, paprikáskrumplit virslivel tejfölösen.

Asszem ma előveszem a szájpenészes kencét, mert úgy tűnik megint kijött.......
Hogy mi a fenétől már megint!!
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 07:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hú, csillagokat látok....Zsombi éppen reggelizik, és közben játékból jól összeszorítja az álkapcsát...és még foga sincsen, ilyenkor azonnal el akarnám választani..Gyors elvettem tőle és ekkor mit csinál. Cérna hangon visítva tépi a pólómat lefelé...van esze. Smile
télleg peckesen megy közben, nekem nagyon tetszett...

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 07:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsezsi itt ül az ölemben és veszettül erőlködik, tutira 2 percen belül szaglani fog a pelusa Wink persze 5 perce cseréltünk pelust Twisted Evil
Vissza az elejére
delilah

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 07:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jóóóó reggelt!

Én már tényleg nem fogok "ezzel" többet foglalkozni. Aki visszaolvas, az látja, hogy mi történt. Azt a 2-3 hozzászólást is sajnálom, amit erre pazaroltam. Ne beszéljünk többet róla, mert csak újra vérszemet kapnak. Ha nem reagáltok, idővel megunják a dobálózást.

Timso! Én meg végre örülök! Very Happy Hű de peckesen jáR!

Tyrexa! Látom te is befutottál! Very Happy
Üdvözlégy nagy háztulajdonos! Very Happy
Vissza az elejére
moro

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 07:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó reggelt!

Szerintem felvehetem mostantól kezdve nyugodtan a kengyelfutó nevet....

Szerintem ez a topik azért kell, hogy megnyugodjanak a kedélyek, aztán meglátjuk, hogy mi lesz a jövőben.

Daninak hatalmas gratula!!!
Timso, ne idegeskedj, egy kismaminak ennél sokkal fontosabb dolgai vannak mostanság, minthogy holmi csili vili avatarok miatt kitört balhé miatt emészd magad!

Tyrexa, irigyellek!!! Bár háztulajok mi is vagyunk, csak még a ház nem áll készen rajta.... Smile

Na mennem kell, még jövök!
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 07:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De édesen megy!!! Picit még imbolyog, de majd belejön...kemény munka ez nekik! Laughing
Vissza az elejére
timso.1980

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 07:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 07:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timso: ne sírj Kismama!!!! Laughing Tessék magadra nagyon vigyázni!!! Laughing
Gratulálok Daninak az első lépésekhez!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Ügyes nagyfiú már!!! Laughing

Nekünk meg tegnap reggelre kibújt a negyedik fogacskánk!!! Exclamation Igaz, még csak a sarka törte át az ínyét, de kinn van...ma éjszaka is ordított rendesen a kis büdösbogaram, bizti a foga kínozza még....magunk közé vettem és egyszer arra riadtam, hogy próbál átmászni a lábamon, le az ágyról Shocked ő felébredt és mivel mi aludtunk, felfedezőútra indult az ágyon Shocked gyorsan visszapakoltam az ágyába Laughing
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 07:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timso, megértelek, nekem is elég rossz, de sajnos a másik topicban még mindig ez lesz a téma, sőt...hiába állítjuk, hogy túlléptünk rajta, ezen azért nehéz...

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
timso.1980

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 07:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na most van csak igazán sírhatnékom, sőt már egy két csöpp ki is csurgott.
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 07:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tyrexa, na ugye??? nemrég meg hogy izgultál, hogy mi lesz?? Most meg azért izgulsz, mert nemsokára végre minden jól fog menni..
azért kicsit írígy vagyok ám Rátok, de jó lenne nekünk is kertesbe menni...

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 07:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igaz ez a meggyes alapja, de nincs itthon finom morzsánk..Smile
szoval: 20 deka liszt,20 dk vaj, 4 tojás,15 dk cukor, 80 dk kimagvalt gyümi
vajat habosra, bele a cukor fele, tojássárgája.
fehérjét a másik fél cukorral keményre,fényesre verni, és hozzáadni a vajashoz. Beleszitálni a lisztet, lazán összeforgatni. papíros tepsibe belezutty, rászórni a gyümit (meggyet kissé cukrozni) és a sütőben mérsékelt tűznél pirosra sütni..utánna néhány percig tepsiben szikkasztani..ennyi

az igazi cseresznyés:
6 tojás, 6 deka vaj, 20 deka cukor, 12deka finom morzsa, 1/2 kiló kimagvalt cseresznye, 1/2 citorm héja.
sárgákat a vaj felével és a cukor felével habosra keverni,a fehérjét jó keményre verjük,cukor másik felével simára keverjük. A morzsát és a habot felváltva adjuk a sárgás cucchoz. Végül a megmaradt habbal könnyedén elkeverjük. kizsírozott tepsibe öntjük és a levétől lecsurgatott cseresznyét tetejére rakjuk, kissé belenyomkodjuk, egyenletes tűznél 20-25 percig sütjük.

de ha nagyon lusta vagyok, akkor sima piskóta alapba szoktam beledobálni a gyümiket. a 7végén így lett barackos piskóta. Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 07:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Más téma:

HIPP-HIPP-HURRÁ!!!!!!!!!

ÚGY NÉZZETEK RÁM, MINT EGY NAGYON-NAGYON BOLDOG HÁZTULAJDONOSRA!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

Tegnap délután voltunk az ügyvédnél, aláírtuk a szerződést, a birtokbavételt(kb 40x kellett aláírni, minden oldalt Shocked ), interneten átutaltuk a pénzt is Laughing Laughing Laughing Laughing
Úgyhogy kezdhetem az ügyintézést...holnap Zsezskével kimegyünk Dabasra a földhivatalba, meg a tigázhoz is beugrunk....
Interneten átjelentem a villanyt, a vizet meg majd ha ott leszünk... Laughing
Marad majd még a suliba be és átíratás, de az is majd nyáron Laughing

Na, meg a felújítás....húúúúúúú, olyan izgatott-ideges vagyok Embarassed
Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 06:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A vitához még egy röpke mondat erejéig hozzászólnék és én is lezárom végérvényesen a témát:
szóval: nem lett volna szabad ennek idáig elfajulnia....itt most feltörtek Goofykáékban az indulatok, ami sztem sem a csili-vili miatt volt, ez csak egy keresett ok....És csúnya dolognak tartom ezt az egészet....én mondjuk alapvetően kerülöm az összetűzést mindenkivel, ha valamit nem lehet rendes hangnemben megbeszélni, akkor továbblépek...jó,jó...Sanyival szoktam néha kiabálni(de az más Twisted Evil )
és ez a "ha harc hát legyen harc" szisztéma nekem nem tetszik...

lezártam...... Laughing kész-passz Laughing
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 06:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lehet csili-vili is, sőt ugrálós is, bár én is szemüveges vagyok, nekem nem rontja a szemem...a monitor annál inkább, bár ez már modernnek mondható síkképes..Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 06:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én látom a vonalzódat!!! :: mindkettőt!!

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 06:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na, csak sikerül, asszem Laughing
Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 06:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzska: próbálok, de basszus nem tok!!!!!!! Itt szenvedek kb negyed órája és az istennek sem sikerül vonalzót beraknom....
Delilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah!!!!!!!! Gyere mááááááááááááár
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 06:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szaszi csajszik!!
Igazából azért eléggé szomrú vagyok emiatt, bár van olyan érzésem, hogy azért mindenki alálátott, mi is volt az a valódi ok..
Evinene veled értek egyet a komolyan vételről, de igazából azért én sem hagynám magam, ha elkezdenek kóstolgatni.
na mindegy remélem most már tényleg a lényeg marad meg...
igazából...á nem is írom le....kész passz. Smile de mégis, azért a titkolózásnál is belekerültek Ők is a képbe, ha jól emlékszem. Smile

öcsi rengeteget bömbizett este, nekünk is mondta a vnéni, hoy lassan jöhet az elválasztás, de annyira sajálom....

teló, nekem fogqalmam sincsen milyen nokiám van..1 éve vettem, akkor 3 kikötésem volt, ne legyen összecsukható és legyen rajta kamera. Smile és legyen nokia

Tyrexa, kérlek szépen szinesítsél...jó? Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 06:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jóóóóóóóóóóó reggelt!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Na, végre!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing
Ha nem lett volna új topicunk, akkor most nyitottam volna! Laughing

Gree:ha erre járnál....
http://www.origo.hu/nagyvilag/.....oltek.html

Gyorsan visszaolvasok Laughing
Vissza az elejére
delilah

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 23:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fonizs! Örülök, hogy mégis jöttél!
12 és fél kiló?? Shocked azigen! de látom, magas is hozzá...

Evinene! Inkább priviben válaszoltam, mert nem akarom, hogy ez újabb vitaalap legyen.

Elválasztás: én úgy érzem, hogy már el tudnám választani, csak az esti altatós cici helyett nem tudnék mit kitalálni. Meg nem is akarok, én szeretek szopiztatni.

Nekünk meg kibújt a heteske! Very Happy
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 23:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fonizs - mi is így vagyunk a kajával dettó. Ma is ebédre 1/4 bébiételt evett meg csak. Mást se nagyon egész nap, pedig kínálgattam ezzel is, azzal is, névnapi buli volt a munkahelyement, ott is kóstolta a husit is, a sütit is, de köpte is kifelé mindet egyből. Csak a cici kell... Vígasztaljon, hogy a 2 nagyobb gyerkőcöm már nem szopik Wink (Szép is lenne...) Gyuszust tök könnyel elválasztottam 13 hónaposan, Rékával meg 20 hónaposan nagyon megszenvedtünk... Azóta normálisan esznek (hellyel-közzel)
És ellenünk dolgozik most ez a nagy meleg is, ha szomjasok, jóhogy a cici jut először az eszükbe... De azért Dorci vizet is szokott inni Smile

Jöhetne már Api, mert nem merek elmenni fürdeni így, Dorci sűrűn felnyüszög. Api meg kályhát épít Gerendáson.

Zsuzska - itt figyel a konyhában egy nagy láda cseresznye - a holnapi elfoglaltságom. Igazán megoszthatnád velem a cseresznyéslepény receptjét, mert akkor holnap nálunk is az lesz az ebéd.

Jó éjt mindenkinek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 23:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fonizs köszönjük amúgy tényleg próbálkozzál több kajával amióta Évike sem üresben nyomatja tápit nem kel fel és tovább bírja nappal is( bánatomra pedig ehetne többször is)

[^]  
Vissza az elejére
Fonizs

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 22:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok:)
Szép estét mindenkinek:)
Én maradok csilli vili:) nekem jó érzés ránézni a lányom nevére ami csak úgy sziporkázik:)

Holnap remélem több időm lessz, ma voltunk usziban meg dokinéninél mérésen Szasza állva 79cm és 12,5 kg Smile)
Megkérdeztem a dokitól mi a javaslata az éjszakai felsírásokra, erre azt mondta, hogy adjak neki több rendes ételt és a cicit csak este és éjszaka adjam neki Shocked hát főtt ételt próbálom én adni de ha nem kell neki Sad azt próbálnám meg, hogy egész nap ne adjak cicit !!! egész nap sírna szegénykém és biztos nem kéne más sem helyette. Meg ha egész nap nem szoptatnék tuti elapadna a tejem mert eléggé érzékenyen reagál az igény szerinti termelődésre...na ezt aztán jól megaszontam..szóval ha kevesebbet szopizik kevesebb tejcsi termelődik ... mindenesetre arról szó sincs hogy súlyproblémánk lenne, csak az éjszkai nyugtalanság van a dokinéni szerint azért mert az anyatejet hamar megemészti és üres lessz a pocija.
Most Viburcol kúpot adok neki megint 4-5 napig és meglátjuk mennyire hozza rendbe Smile
Most már nagyon álmos vagyok megyek aludni, de előbb egy gratula Évikének a mászás próbálkozáshoz:)!

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 22:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Delilah amúgy visszakerestem és nem találtam az okot amiért nem tudtál vagy akartál eljönni csak egy nem szót Confused Confused Confused Confused ( a talira nem jöveteled okát keresgéltem vissza)

[^]  
Vissza az elejére
delilah

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 22:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nokia 5140i, de nem összecsukós... olyan vóót, de azt nem szerettem.
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 22:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na még jó hogy nekem párom szerzi a telókat Laughing Laughing Laughing
Én a bioptronlámpát vettem ilyen izgalommal 12havi törlesztés után lehetett az enyémSmileSmile

ja és nekem nem olyan fontos hogy új legyen/ 2éves ) amúgyis elég hogy bármikor jöhet a papír hogy mennie kell akkor meg megint alig lesz pénzünk( én nem hagyok semmit veszni amit eddig fizettem ezután is fogom mivel nem cigizem nem iszom el nekem is kell valami szórakozás Laughing Laughing Laughing Laughing

biztosan jó lehet a telód majd az élet teszteli( én addig hiába volt mindenféle álló amíg kisfiam meg nem kaparíntotta és akkor lett tesztelve Laughing Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 22:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, csak vigyázz azzal a telcsivel Smile Az enyém ha gyorsan csukom össze, akkor kikapcsol pár hét óta. Gyanítom, hogy kinek a keze lehet a dologban - Nyuszim biztos pont a kikapcsolós sarkára ejtette le. Sad Az Apié még bírja a strapát, nagyra is van az övével emiatt Smile
Milyen fajta ? Apinak is olyanra fáj a foga, csak Nokiában a Vodafone nem árulja, csak -jha jól tudom - a T-Mobil (ez a neve még?)
Vissza az elejére
delilah

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 22:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Közben én is ideértem... Duna Plázában voltunk telefont venni, meg 4 db előfizetést. 2 órán át csinálták a szerződéseket.... Szegény kölök már kész volt nagyon. Viszont az új telcsim ütés, nyál, por és cseppálló! Very Happy Akár oda is adhatom a gyereknek szopogatni. Very Happy
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 21:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is jövök ide is

Amúgy nem is értem egy fórumot miért kell komolyan venni.
Ja már találkoztunk láttuk az embert az írások mögött de mégis csak a családjaink fontosak( ezt akkor értettem meg amikor a TV 2chatjén mentek a vérre menő viták belém is kötöttek amúgy sokan de nem azok miatt hagytam ott abba hanem mert idetaláltam ja meg a net miatt)
Emlékszem amikor egyszer én is sértősődöst játszottam többed magammal Szilvi te még emlékszel valami titok miatt
és akkor megfogadtam hogy nem lesz komolyan vevése ennek ( nem úgy gondolom hogy viccelek hanem nem akadok ki ha nem reagálnak az írásaimra meg minden ez nem chat hogy gyorsan kelljen mindenre reagálni

delilah amúgy jó hogy alapítottad ezt nehogy úgy járjunk mint a 2005ös nyáriak hogy bezárták a topicot

[^]  
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 21:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy tűnik lemaradtam, akkor mostmár nem írok pü-t, hanem ide írom inkább :
Egész délután ezen gondolkodtam, hogy mi lenne a jó megoldás, de látom nem csitulnak a kedélyek, úgyhogy szerintem jól tetted, hogy nyitottál egy új topicot. Remélem mostmár béke és nyugalom lesz.
Nekem személy szerint semmi bajom veled, sőt, az újítások kifejezetten tetszenek - ezt szoktam is írni, úgyhogy én is jövök majd ide is.
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 20:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

részemről minden okés itt is...
csak 1 valami, avatar és vonalzó azért legyen már...Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
delilah

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 20:54    Hozzászólás témája: Új 2006-os nyári babák Hozzászólás az előzmény idézésével

Igaz, hogy még csak hét anyuci jelzett vissza, hogy szeretné ezt az új topikot, úgy gondolom, nincs értelme tovább várni. Aki szeretne még jókat dumcsizni anélkül, hogy valaki megszabná hozzá a "kereteket" azt várjuk ide sok szeretettel.
Ez az utolsó kísérletem arra, hogy valamit át lehessen menteni a régi topikból, ha nem sikerül, én megpróbáltam....

A hozzászólás legutóbb delilah által 2007, Jún. 11, 21:57-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 163, 164, 165
165 / 165 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés