Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
HASTÁNC
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 241, 242, 243  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Alimah

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 13:07    Hozzászólás témája: hastanc Hozzászólás az előzmény idézésével

Na lányok, a régi fórumon a hozzászólásom 1 órán belül törlődött, pedig nem is a "jancsibohóc"-nak írtam, hanem sinsemilla-nak...
Na de ezzel le is zárom a témát részemről.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
LVoice

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 12:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szciklon írta:
LVoice írta:
Orsikám, aszittem itt is van ilyen "válasz xy üzenetére", de ezek szerint nincs. Azért köszi:)

Én is kerestem sokáig néhány nappal ezelőtt, de nem találtam... így jutottam erre a következtetésre (nem kioktatni akartalak...)

megtaláltam a gombot, az idézet gombot... ehe de ügyes vagyok Smile)
Vissza az elejére
jasmin

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 12:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hamra írta:
Lányok,
utálom, hogy mindenki punnyad és senki nem akar menni bulizni. Meg mindenki azt ígéri, hogy majd 2 hét múlva. Ez a mai fitalaság...

Hamra bár nem ismerlek, én elmennék a bulira! Két hete vittem a tesómat, de ő nem táncol csak "műkedvelő" és ezért, Örültem volna ha, Orsi is jön, mert nem lettem volna egyedüli urbánturbán a törzsi stílusból Very Happy !
Bár, igazából nem úgy vettem észre, minha sokat számított volna ott, hogy honnan vagy Laughing !
Én Zaraa-t és Mira-t ismertem ott meg, és nagyon aranyosak voltak!!

Nekem sikerül idéznem!Az idézet fület nyomom meg és ennyi!
Az avataromat szerkesztenem kell, mert még nem tudok olyan kicsiben hátra hajolni, hogy ide is beférjen Very Happy !
Amúgy nagyon tetszik, mert sokkal személyesebb így a kapcsolat Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
jasmin

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 11:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szciklon írta:
Lányok, a régi fórumon Cameron is begorombult Very Happy

Én is kiakadtam még tegnap este, de résen lehetett és hamar kivette Confused
Cameront már nem tudtam megnézni, Rolling Eyes mert már nincs benn... Idézetét vettem alapul. "Itt nincsenek feljebbjárók, de ez egy bukott rendszer, te melyik vagy útónálló, vagy útban-álló?
Egy személyiségfejlesztő réning, sokat segíthet a kérdésen?

..csak megjegyzem, hogy egy vírusos avatarképet küldött valaki a yahoo-mra! Még szerencse ,hogy résen van a rendszerünk.. Evil or Very Mad
Szóval, vigyázzatok!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
LVoice

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 11:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de ezt bemásolod ctr+c ctrl+v-vel vgy cask simán idézel?
Vissza az elejére
szciklon

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 11:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

LVoice írta:
Orsikám, aszittem itt is van ilyen "válasz xy üzenetére", de ezek szerint nincs. Azért köszi:)

Én is kerestem sokáig néhány nappal ezelőtt, de nem találtam... így jutottam erre a következtetésre (nem kioktatni akartalak...)

"Az, aki ismeri a tánc erejét, tudja, milyen az a szeretet, amely öl." (Dzsalal al-din Rúmi) ---

www.viragjudit.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Yahoo Messenger MSN Messenger
LVoice

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 11:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
szciklon

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 10:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ún. avatart én úgy tettem fel, hogy lebutítottam az egyik képemet úgy, hogy 80*80 pixeles legyen és ne legyen több 6 kbyte-nál. Az első képnél nem sikerült értelmes képet nyernem, a másodiknál igen...
Válaszolni úgy tudsz, hogy idézed az előző embert. Vagy, ami szerintem az egyszerűbb megoldás, az ez:
LVoice: szerintem így a legegyszerűbb jelezned, hogy valakinek válaszoltál...

"Az, aki ismeri a tánc erejét, tudja, milyen az a szeretet, amely öl." (Dzsalal al-din Rúmi) ---

www.viragjudit.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Yahoo Messenger MSN Messenger
LVoice

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 10:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kérdés: hogy lehet ide képet bevágni, meg hogy lehet válaszolni valaki üzenetére, mármint nem privátban,hanem itt látszódjon,h arra reagáltam?
És valaki mesélje már el,h mi történt az előző fórumon,mert én nem tudok semmit, csak jövök utánatok Surprised))))
Köszi: Évi
Vissza az elejére
LVoice

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 10:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nah, én ismerek két lányt,aki volt a Norah féle bulin. Azt mondták, jó volt a hangulat, szinte családias,mert elég kicsi a hely.
Vissza az elejére
Hamra

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 10:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lányok,
utálom, hogy mindenki punnyad és senki nem akar menni bulizni. Meg mindenki azt ígéri, hogy majd 2 hét múlva. Ez a mai fitalaság...
szciklon

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 10:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lányok, a régi fórumon Cameron is begorombult Very Happy

www.viragjudit.hu
Vissza az elejére
Alimah

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 09:58    Hozzászólás témája: hastanc Hozzászólás az előzmény idézésével

Adry, itt minden héten van valami verseny, ritkábban fesztivál. Sajnos az itteni versenyek nagy része hasonlóan működik, mint amit Te is sejtettél. A különbség, hogy itt ki is derül a végén valahogy mindig a turpisság. Mint a tavalyi Raks Sharki-n... (ami a legnagyobb verseny itthon) Tudnék róla mesélni, azóta sokmindent megtudtam... Akik régóta hastáncolnak nálunk, azok nem is járnak versenyre, hacsak nem biztos a helyük, vagy tudják a versenyről, hogy tiszta lesz. (pl. győri verseny:))
A fesztiválok jók nagyon. Ott bárki felléphet. És fel is lépnek sokan, akiknek nincs máshol lehetőségük megmutatni magukat! Van, aki több, vagy aki kevesebb önkritikával, de ez nem baj, mert nem erről szól!
Nálatok hogy működnek a fesztiválok?
Vissza az elejére
szciklon

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 09:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jobbulást!

www.viragjudit.hu
Vissza az elejére
Dilara

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 08:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én eredetileg akartam menni bulizni pénteken, de most elég beteg vagyok, ezért most kihagyom. Sad Majd meséljetek, és legközelebb én is megyek (csak gyertek majd Ti is!)

Nekem nincs olyan kicsi képem, amit fel tudnék rakni. Majd megpróbálok kivágni vmi csoportképből.

SzC: Milyen Eszter?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
szciklon

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 00:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát igen, a versenyek itt sem mindig tiszták... mivel a hastáncot nem lehet úgy pontozni, mint a jéghokit vagy akár a boxot. Rolling Eyes

www.viragjudit.hu
Vissza az elejére
Mirtusz

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 00:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen Orsi Eszter vagyok!
Jól esik, hogy így megörültél nekem!

Én egyetértek Veled az utóbbi témában!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
szciklon

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 00:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ez most megér egy misét, Adry... Nekem a kinti törzsi táncosokban nem tetszik egy-két dolog, például az, hogy sokan inkább indiai, mint arab ruhákban táncolnak, és az, hogy nagyon sokan feketébe öltöznek, ami sokaknak nem áll jól, valljuk be őszintén... a harmadik nyomorom az, hogy néhányan olyan baltásgyilkos fejjel táncolnak, hogy elmegy a kedvem az élettől is.
Mi megpróbáljuk levetni ezeket a "gyermekbetegségeket", nagyon színes ruhákat hordunk, most már mi is áttértünk a bő szoknyára, turbánra... igyekszünk megkedveltetni a műfajt itthon is... ami nekem a tribalben nagyon tetszik, hogy én közösségi embernek tartom magam, és valahogy (üssetek meg, de így érzem) azt látom, hogy a show/raks sharki stílus inkább az egyént helyezi előtérbe, a törzsi táncosoknál pedig nagyon fontos a csoport, a közösség... nem azt akarom ezzel mondani, hogy egy nem törzsi órán nem alakulhat ki jó csapat, sőt, csupán azt, hogy szerintem a törzsi órán mi a csoportot próbáljuk meg építeni, míg a show/raks sharki stílusú órán az egyénen van a hangsúly... persze nyitott vagyok más véleményére is...

www.viragjudit.hu
Vissza az elejére
szciklon

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 30, 23:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mirtusz írta:
Szia Orsi!

Köszi a Fórumot! Nekem ez most nagy ajándék Smile

Laughing

Mirtusz

Eszter, te vagy az??? Ezt nem hiszem el, hurrááá!

www.viragjudit.hu
Vissza az elejére
szciklon

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 30, 23:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, képzeljétek, írtam a régi fórumra, nem bírtam ki. A rendszergizda nyilván ki fogja moderálni, ezért idemásolom, és naponta be fogom másolni a régi fórumba, mert én ennyire ráérek...

Kedves Pixreactor,
hozzászólásodat olvasva csupán egy dolog jutott eszembe: két dolog miatt vagyok most boldog, 1. hogy nem én vagyok az anyád 2. nem én vagyok a nőd...
Látom, hogy itt én az útban álló kategória vagyok, (valószínűleg nem véletlen az idézet, amelyet választottál), így nem is jövök többet. Kitörölheted nyugodtan ezt az üzenetet is, mint a többit, amelyben kritizáltak, de attól még ugyanolyan béna informatikus maradsz és ami még nagyobb baj, ezáltal csupán azt bizonyítod, hogy emberileg is mekkora nagy nulla vagy.
Remélem a főnökeid értékelik, hogy elüldöztél több száz regisztrált felhasználót, havi több ezer látogatót a weblapról. Ügyes voltál, gratulálunk!

www.viragjudit.hu
Vissza az elejére
szciklon

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 30, 23:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt hiszem, most van az, hogy felrobbanok, mert annyira gyűlölöm az ilyen alakokat. Most tartok ott, hogy számolok háromig, és csak örülni tudok, hogy ennek a pasasnak 1. nem én vagyok az anyja 2. nem én vagyok a nője. Mondjuk szerintem ez nem véletlen.
Adry, törzsi stílusban itt csak egy "iskola" nyomul, Joós Judit és tanítványai köztük én is, itthon még nem igazán népszerű ez a műfaj, valószínűleg azért (is), mert földrajzilag ide közelebb van Egyiptom, Libanon és Törökország, mint az USA, ahol ez a műfaj népszerű...

www.viragjudit.hu
Vissza az elejére
Mirtusz

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 30, 23:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Orsi!

Köszi a Fórumot! Nekem ez most nagy ajándék Smile

Laughing

Mirtusz
Vissza az elejére
Zaraa

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 30, 22:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Atyám mik ezek a sizeok?!?! Mit nyomtam meg már megint?
Vissza az elejére
Zaraa

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 30, 22:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[size=24]Én megyek a Nóra bulira pénteken és még néhány Tia tanítvány! Biztosan jó lesz a hangulat ezt garantáljuk![size=18][/size][/size]
Vissza az elejére
jasmin

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 30, 21:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szciklon írta:
Légy nyugodt, ki fogja moderálni... ez ilyen, nekünk a búcsúüzenetünket moderálta ki...

Lányok, láttátok mit írt ez "a nem is tudom minősíteni" hapsi a volt fórumra! Shocked
Ciklon te olvastad?
Ha, nem tudnám tutira hogy ki fogja törölni, nagyon oda mondanék neki!
Nagyon gondolkodom rajta! Mad
Vissza az elejére
szciklon

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 30, 19:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Légy nyugodt, ki fogja moderálni... ez ilyen, nekünk a búcsúüzenetünket moderálta ki...

www.viragjudit.hu
Vissza az elejére
primadonna

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 30, 19:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, igen! Köszönjük, Orsi! Very Happy Very Happy Very Happy

(Egyébként készül az alapos hozzászólásom a divat.hu-ra, csak még nem volt idöm felrakni. Kíváncsi vagyok, kimoderálja-e a gyerek. Question Evil or Very Mad )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hamra

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 30, 18:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali Lányok,

megjöttem én is.

Ki akar menni a Noorah bulijára pénteken? Jelentkezzetek plíz!
Vissza az elejére
szciklon

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 30, 14:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Íme a két Jillina klip. Én lehidaltam, különösen a másodiktól.

http://bellydance.uw.hu/Jillina.html

www.viragjudit.hu
Vissza az elejére
szciklon

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 30, 13:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És öt perc alatt felraktam az avatart Cool így nem én vagyok hülye
Vissza az elejére
Paso-paso

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 30, 13:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, szóval itt "bújkáltok"...

Very Happy
Vissza az elejére
szciklon

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 30, 12:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tahmina, kellene kontaktálnunk videó illetve fényképek ügyben, tudnál mondani nekem valami biztatót?

www.viragjudit.hu
Vissza az elejére
Katahastanc

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 30, 12:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hellóhalló Elektor Kalandorok!

A Kata név már foglalt... Evil or Very Mad ... (Orsikám, csinálj vmit!!!! Vagy be kell érnem a Katahastanccal? Crying or Very sad na mindegy....)
Mariann, Iza, hol vagytok????

ja, nézze meg indenki Jillina bp-i fellépéséről a videot, egyszerűen szuper!!! Fent van a hastanc.lap.hu-n. Ja, és végre egy operatőr, aki nem a mellét vagy a csillogó flittereit veszi egy táncosnak, hanem a mozgását...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Tahmina

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 30, 12:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

már kezdtem megzavarodni a különböző hastáncfórumokkal kapcsolatban, hogy hol is vagyunk:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
sasfiok

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 30, 12:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet használni az avatarokat most már. A profilban fel lehet tölteni a képet, amely ne legyen 80x80 méretnél nagyobb, és 6 kilobájtnál nagyobb. Igyekezzetek egyéni avatarokat használni, talán legjobb egy jol sikerült saját kép, galériát azért nem tettem bele, ne legyen már 5-10 ugyanazon avatárú emberke, mert az meg nagyon zavaró lehet szerintem.
Vissza az elejére
jasmin

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 30, 12:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hadia, Lesya Starr egyik mestere május 20-22 között Budapesten tart workshopokat. Konkrétumokat még nem tudok.
May/Mai 4-19, 2005 törökországi útja után érkezik ide.
http://www. hadia. com

Ezt, most találtam azon a fórumon, amit én indítottam egykor!
Gondoltam, hátha érdekel valakit! Very Happy
Vissza az elejére
szciklon

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 30, 10:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én sajnos nem tudok menni, mert elutazom Sad
Anita, köszi, hogy idetereled a népet... a mailjeidre pedig nemsokára válaszolok, ígérem!

www.viragjudit.hu
Vissza az elejére
Dilara

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 30, 10:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!

Áttereltem ide a lányokat a másik fórumról, amit indítottam.
Jön vki pénteken bulizni a Noorah-félére? Én mennék, ha jönne vki ismerős....
(SzC: válaszolj az emaileimre!)
Vissza az elejére
Alimah

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 30, 10:09    Hozzászólás témája: hastánc Hozzászólás az előzmény idézésével

De jó Szciklon hogy valaki foglalkozott ezzel! A másikon a paraszt törölte az összes hozzászólásomat... Nem bírja a kritikát a sutyerák! Very Happy

Szóval itt vagyok én is, sziasztok! Smile
Vissza az elejére
LVoice

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 30, 09:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Orsi, láttam megint a Joós Juditékat (múltkor a versenyen nem láttalak benneteket,mert épp utánatok voltunk Anitával), és nagyon tetszett. Kuriózom,ténlyeg Smile
Vissza az elejére
jasmin

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 30, 09:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szciklon írta:
Krisztám, végképp imidzset váltasz?? Törzsi hastáncos leszel, akin több ruha van fellépéskor mint előtte és utána? Wink

Most mondd meg Very Happy Very Happy !
Mit lehet tenni, nagy a csábítás Laughing !

A Buli barlangon gondolkodok, de miután MINDENKI elutazik ugye puccos helyekre lehet, hogy átteszem jövő hétre... Rolling Eyes
Mahasti viszont nagyon érdekelne!!
Vissza az elejére
szciklon

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 30, 08:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv mindenkinek!

www.viragjudit.hu
Vissza az elejére
gemini

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 30, 08:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali Mindenki! Smile
Köszi Ciklon az új helyet. Tényleg jó. Már kalandoztam errefelé, és már akkor is tetszett.
Remélem sikerül belakni! Smile
Vissza az elejére
LVoice

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 30, 08:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hahó, megjöttem Very Happy
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 241, 242, 243  Következő
242 / 243 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Advertisement
Ezt olvastad már?Elrejtés