Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
családi ház rezsije
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 27, 16:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem a gázszámla lett furcsán sok... Mondjuk hideg volt, nem mondom.
bedina37

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 27, 13:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nálam most az áramfogyasztással van probléma, nem tudom miért, de irreálisan sok volt az előző hónapokhoz képest. Ki is hívtam a szakemebereket, hogy nézzék meg, mérjék be. szerintem valami szívja.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
totya69

HozzászólásElküldve: 2010, Dec. 14, 16:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A 4 m3 nem reális sehogy sem, max ha senki nincs otthon és csak a Wc van használva Smile
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2010, Dec. 14, 16:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hú, az nagyon furcsának hangzik. Egyrészt lehet érdemes lenne megnézegetni a vízórát, másrészt meg a régi helyen biztos jól mért? Nekem a 3 köbméter elég kevésnek hangzik 4 fő számára.
totya69

HozzászólásElküldve: 2010, Dec. 14, 09:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi nagyon sokat mosunk főzünk két felnőtt két gyerek tusol minden nap, havonta kb 15 m3 fogy átlagba. Attól függ mit csináltok hárman, ha nem főztök nem mostok akkor sok.
kellmegegy

HozzászólásElküldve: 2010, Dec. 08, 14:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Engem személyszerint egy nagyon érdekes téma foglalkoztat.
2 évvel ezelőtt negyedmagammal egy miskolci panellakásban éltem albérletben. Vízfogyasztásunk nem haladta meg a NÉGY m3-t. 1 évvel ezelőtt Budapestre költöztem, most harmadmagammal lakunk albérletben, igyekszünk redukálni a vízfogyasztást a minimálisra, és ÍGY havi 20m3 körül fogyasztunk! Ha erre valaki épkézláb választ tud adni nekem, hogy mégis miért van, akkor leheverek a lábai elé. (Hasonló jellegű tapasztalatok is érdekelnek.)
Vissza az elejére
okosboltok

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 09, 16:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Gondolkodtatok már azon, hogy miért van az, hogy mindenre más és más, egészségre és környezetre ártalmas, valamint drága vegyszert használunk az alapján, hogy mit mond a nagy színes doboz, vagy az áruház polcain melyik flakon néz ki a legjobban? A legjobb az egészben, hogy ezeknek az árába beépítve kifizetjük annak a költségét, hogy meggyózzenek minket, hogy ezeket vegyük. Ördögi kör, tömjük a külföldi multik zsebét, és valljuk be póriasan - közben szép lassan éhen halunk. De vajon van más választásunk? Van bizony, csak ezt nem reklámozzák a tévében, mert a pénzgyűjtőknek ez nem érdeke.

Nekem van hatékony módszerem a családi költségvetés csökkentésére, teljesen hétköznapi dolgokkal: olcsóbban mosok és takaríŧok, kevesebb energiát használok, a következő lépcső hogy a saját tiszta vizemet fogom inni, aminek az árát szépen lassan kitermelik a megtakarításaim. (Láttátok már, hogy mit iszunk meg a csapvízzel és az ásványvízzel?!)

Akit érdekel a dolog, keressen meg priviben, ha tényleg jól jönne némi havi rendszeres költségmegtakarítás, akkor egy kérdést igazán megér a dolog.
Vissza az elejére
kis.tigris

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 22, 12:59    Hozzászólás témája: Házi költségvetés-nyilvántartó program Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Kérlek, töltsétek ki az alábbi, házi költségvetés-nyilvántartó rendszerről készített, 27 kérdésből álló kérdőívet, mely hasznos információszolgáltatás lenne számomra.
Továbbá örömmel venném, ha ismerőseiteknek és családtagjaitoknak is továbbítanátok a linket.

http://spreadsheets.google.com.....OXhaQWc6MA

Köszönöm mindenkinek!
Vissza az elejére
csipkebokor

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 16, 17:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi Signetta!
Így már sokkal részletesebb.
Üdv
Csb
Vissza az elejére
csipkebokor

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 16, 12:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló Signetta!
Szuper, ahogy felvilágosítottál!
Mégis: mennyi az a magas? Pont ez érdekelne!!!!!!
Csb
Vissza az elejére
csipkebokor

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 15, 10:11    Hozzászólás témája: családi ház rezsije Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló Mindenki!
Szeretnénk családi házat venni. Kérek mindenkit, akinek megbízható információi vannak a rezsiről, az írja meg.
Kb 80nm -es földszintes vagy hasonló+tetőtérbeépítéses házat szeretnénk, tehát ilyennek a rezsije érdekelne leginkább, elsősorban egy gázkazán éves fogyasztása, mert a víz és a villany a bentlakóktól jobban függ.
Most minden oldalról védett, napos lakásban lakunk, alacsony a fűtésköltségünk. Már majdnem vettünk egy házat, de kiderült, hogy a gázkazánjuk fogyasztása kb 25-szöröse a mi gázfogyasztásunknak. Ez gondolkodtatott el.
NAGYON kérek mindenkit, hogy minél több információt adjatok.
Kössz!
Csipkebokor
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés