Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Új 2006-os nyári babák
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 163, 164, 165  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 20:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

óh bocsika elnézést kérek biztosan azért írtam el mert közben Évikém járt az agyam éppen etetés előtt voltunk Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
bniki01

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 20:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy

A hozzászólás legutóbb bniki01 által 2008, Aug. 11, 11:32-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 20:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Látod Niki, sikerült....Delilahhoz lehet ilyen ügyekben fordulni, ő mindig tudja még azt is , hogy mit szeretnénk Wink

Delilah: kérjük ám a fotókat!!! Laughing Laughing még-még-még!!!

Most beszéltem anyukámmal, jönnek majd hétfőn, megnézik a házat, meg kapunk tőlük gáztűzhelyet és konyhabútort Laughing Laughing csak ki kell választanunk Laughing
Ja, és kapott Zsezsi tőlük: hintát, bébitaxit, meg homokozót a kertbe, meg vettek neki egy járókát is Shocked majd hozzák, ha jönnek....hiába voltam ngyon járókaellenes, de vettem volna most, ha nem kapunk...mert azért sok dolgom lesz, magam mellé rakom járókástól Zsezsit és tudom a dolgomat csinálni Embarassed Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
bniki01

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 20:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy

A hozzászólás legutóbb bniki01 által 2008, Aug. 11, 11:33-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 19:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Evinene: nikinek kisfia van Laughing Krisztián Laughing Igaz, beillene kislánynak is, olyan szép pofija van Wink
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 19:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Niki most látom hogy kislányod is barna bőrü tényleg jó nekem sajnos fehér leégős van de mindkét pindurkám az apját örökölte Laughing Laughing Laughing Laughing

( mindig mondják hogy milyen barna Évike) főleg amikor van egy másik baba is mellettünk akkor látszik mennyire Razz Razz Razz mindig kérdik hol szoliztatom Razz Razz Razz ( persze az kéne még )

[^]  
Vissza az elejére
bniki01

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 19:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy

A hozzászólás legutóbb bniki01 által 2008, Aug. 11, 11:34-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
delilah

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 19:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na megjöttünk... megint isteni képket csináltam.... Very Happy

Niki! Bemásolom neked ide azt, amit anno tyrexának:

kattints ide!
http://www.glitterfy.com/upload.php
Tallózással feltöltöd a képet, amit szeretnél. Aztán Start.
Akkor meglátod a feltöltött képedet és ezután tudsz rá válogatni csillagot, szöveget. Aztán megnyomod a Generate Glitter Graphic gombot, utána a Get Website Code gombot. Nyomsz a kész képen egy jobbgomb tulajdonságokat és az url címet bemásolod a profilodhoz...
Huhhh
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 19:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

niki delilah szerintem jön és beteszi a linket
Köszike amúgy ő korababa a www alatt van naplónk címe ( lehet már azt is olvastad akkor bocsika) Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Szép és egyedi a vonalzód Razz Razz Razz Razz

Akik most vacsiznak jó étvágyat kívánok hozzá Laughing Laughing Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
bniki01

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 18:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy

A hozzászólás legutóbb bniki01 által 2008, Aug. 11, 11:35-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
bniki01

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 18:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy

A hozzászólás legutóbb bniki01 által 2008, Aug. 12, 11:38-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 18:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

niki amúgy szép a vonalzód csak lemaradt az aláírás részben az elejéről [img] így nem látszik csak ha még rákattintok

[^]  
Vissza az elejére
bniki01

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 17:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy

A hozzászólás legutóbb bniki01 által 2008, Aug. 12, 11:41-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
bniki01

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 17:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy

A hozzászólás legutóbb bniki01 által 2008, Aug. 12, 11:40-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 17:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot kívánok!!!

Na végre én is ideértem

Gratulálok Tyrexa a házhoz most akkor pontosan hova költöztök melyik faluba, községbe???

Szilvi ez milyen baromság hogy pont a ti megyétekben nem fogadják el a számozott nevüt Confused Confused Confused De nagyon örülök, hogy sikerült megcsinálni és leadni Razz Razz Razz Razz

Fonizs szépek a babád méretei

Én meg türelmetlenkedek állandóan pedig ma is alkotott valami újat a lánykám a felülést próbálgatta reggel de a gerice még nem alkalmas erre reméme hogy dec környékén már fog legalább ülni de mászni biztosan mert azt már 3-4lökettel megcsinálja ja és ma magától kakilt egy akkorát végre hatott az olivaolaj ha már hízlalnom is kéne ne legyen szorulásos a dolog Laughing Laughing

Szia bniki legyél üdvözölve nagyon jó hogy egy újabb anyuka csatlakozik hozzánk

Nálunk meg probléma lesz majd a külön alvásból, mert most zsoltikáé a szoba de ugye két különböző nemü gyermekem van nagyobb korban ez sajnos hátrány és csak 2szobás a lakásunk én meg költözni nem akarok mivel minden a szánkban van és zöldövezet
És jövőre iskolás lesz Zsoltika akkor meg főleg nem tudom hogyan lesz
Confused Confused

[^]  
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 16:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, voltunk az ügyvédnél. Kiderült, hogy amire a pályázatot írtam, azt a nevet mindenhol bejegyeznék az országban, egyedül a mi megyénkben nem, mivel egyedül itt nem jegyeznek be olyan nevet, ami számot is tartalmaz.
Remélem, ebből nem lesz balhé...

Tepsi is meg lett véve. Réka már itt topog, hogy menjek már sütni a sütit végre.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 16:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Niki - üdv itt, szerintem is nagyon édes kiskrapekod van Smile
A végén még majd kiderül, hogy személyesen is ismeritek egymást Delilával Smile Smile Smile
Ahhoz, hogy így nézzen ki a vonalzód :
[^]  

Hiányzik a vonalzócím elejéről ez a profilodban : [img]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
delilah

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 15:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Niki! Tényleg jó kis pasi a fiad!
Én egy speditőr cégnél dolgozom(tam) és naponta többször is szállítottunk a herceghalmi Tescoba. Számunkra a Tescos bizti őrök voltak a legnagyobb mumusok! Very Happy Csak nem ti vagytok azok, akik nem hajlandóak kiengedni az autókat, amig azok le nem pakoltak? Laughing Laughing Laughing

Na mi megyünk sétálni és mivel nem ebédeltünk semmit Crying or Very sad viszem le a kaját is, hátha...
Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 15:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Niki: nagyon helyes kisfiad van! Hány fogacska bújt már ki?
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 15:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Niki, megnéztem Krisztiánt, igazi szép kissrác, és milyen kis kreol bőrű...sokat vagytok levegőn, vagy alapból ilyen szép a bőre??
a mosógépes nagyon jó...de a legjobban a medencés kép tetszett..látom fogatok is van már, minimum 2. Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 14:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ditke: írtam pü-t! Laughing Laughing Laughing

Pfffff, alszok egy jót, aztán meg azt se tudom mire válaszoljak hírtelen Shocked

Moro: nagyon jó a fotó!!!!!!!!! Igazi kis huncut fiad van! Laughing

Gree: gombnyomkodás nálunk is van Rolling Eyes Ha Zsezske játszik a szobában, egyszerűen nem lehet tévét nézni...folyton odasompolyog a tévéhez és kinyomja...apa néha már olyan mérges, hogy majd szétrobban az agya...Zsezsi meg baromi büszke ilyenkor, fülig ér a szája...éppen ma reggel volt az első eset, hogy vissza tudta kapcsolni Laughing

Közös szoba: Ancsi nálunk meg van veszev azért, hogy Zsezsivel egy szobába kerüljön...úgyhogy ha jobban alszik Zsezske, akkor egy szobába kerülnek az új házba...ha meg besokall Ancsi, akkor különrakom őket(ez gyorsan le fog zajlani szerintem)

Ditke: oda íratjuk át Ancsit...nincs annak értelme, hogy napi 1.5 órát utazgasson, mikor ott van a suli a szánkban....
Vissza az elejére
bniki01

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 14:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy

A hozzászólás legutóbb bniki01 által 2008, Aug. 12, 11:39-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Ditke22

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 14:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Bocsi, hogy beszemtelenkedek, de Tyrexához lenne egy-két kérdésem. Tyrexa, írtad,hogy Dabasra földhivatal, TIGÁZ. Hová költöztök, ha kérdezhetem? Mi is ezekhez tartozunk. (Felsőpakony) TIGÁz tudod, hogy messze helyeken van ügyfélfogadás? (nem okoskodni akarok, csak mi megszívtuk elég rendesen) Ancsi ott folytatja az iskolát, vagy be fog járni? (Bocsi, kíváncsi nő vagyok, hátha ideköltöztök a falunkba. Bár ilyen szerencsém tuti nincs. )

Puszi Minden babácskának! Mindenkinek szép napot!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 13:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nálunk is nagy sztár a babafogkefe, igaz fog híján még csak a rágókás van nála, ajaj, úgy érzem valami/valaki bűzlik...megyek és szagtalanítom a bűzforrás tulajdonosát..Smile
Niki, várom a képeket.. Smile

Szilvi, nálunk akkora örömmel fogadta anno Csucsu, hogy Öcsi vele lesz, de eltelik 1-2 év, és ha akkor még itt leszünk, már bizti zavarni fogja...
na megyek mert itt oltári büdi van...

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 13:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Költözés - gőzöm sincs, talán őszre. Most megvettük a lámpákat, azt felteszi a villanyszerelő. Aztán ha kész a villanyszerelés, akkor jöhet az érintésvédelmi vizsgálat, mert addig nem adnak használatba vételi engedélyt az önkormányzatnál. Mire azt kiadják, a többi munka is kész lesz. Augusztusban hazajövünk unokatesómtól, és utána remélem már költözhetünk is. Padlásteres a ház. Fent van 3 kisszoba, ezek lesznek a gyerekszobák, de Dorcit addig nem akarom, hogy egyedül lépcsőzzön, amíg ovis nem lesz. Addig Dorci szobáját berendezzük játszó- meg számítógépes szobának. Lent egy hatalmas nappali volt, azt gipszkartonnal ketté választattuk nappalinak és nekünk hálószobának. Itt lesz Dorci amíg ovis nem lesz velünk. De lehet, hogy Réka hamarabb kikönyörgi, hogy felmenjen az ő szobájába Dorci, mert már pedzegeti a dolgot (Réka). Majd kiderül...

Fogmosás - fogkrémmel még nem, de nagyon szeretjük a szilikonfejes fogkefét rágcsálni Smile Az előbb is az volt a kezében.

Nekünk is nagyon vizsgálgatós a drbácsink Smile
Vissza az elejére
bniki01

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 13:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy

A hozzászólás legutóbb bniki01 által 2008, Aug. 11, 11:33-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 13:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Moro, hát gondoltam, hogy nem, csak hátha titeket kitanított, igazából ha azt nézem, hogy mit ajánlott nekünk apósod, akkor nekünk is bejött, egyik szeptemberi a másik meg októberi fogantatású. Smile
de most majd remélem sikerrel járunk. Smile
Zsombi is így szokta....reggel a fehérneműs fiókomat ürítette ki, meg úgy általában amit elér a szárítón, azt szedi is le, és 1-2 alkalommal fel is mos vele a szárító alatt...pakolhatok utánna Smile

Delilah, enkünk is női dokink van, de nálunk fordított a helyzet, sokszor kevesebb vizsgálatot tartottam volna indokoltnak, de rájöttem, hogy inkább ilyen legyen, mint ellentéte. És nekünk sem körzetink már, mert azóta költöztünk, de meg nem válnék tőle, csak akkor, ha mi is költözünk....

Szilvi, én is lapos tepsiben csináltam meg, vagyis abban, amit a sütőhöz adtak, mondjuk azért így is van 3,5 centis pereme.
Megfőztem, megsütöttem mindent, már csak hűlnie kéne a kajának..
Zsombi megetetve, 250gramm rizses-répás-krumplis-disznóhusit evett, meg még rányomott 50 grammot ebből a danoninó féle akármiből. El is ámultam, gyorsan le is öblítettük 1 dec ivízzel is ,remélem nem jön vissza semmi sem. Most éppen a tv alatti szekrényajtót csapkodja...Smile
közben meg minimaxozás van..Smile
mi reggelire még ciczünk, de lassan át kéne szokatni...meg éjjelre is ma kipróbáljuk a tápizást, a múltkor a vizezés nem jött be, csak úgy köpte kifelé a vizet. Smile

paradicsomot már én is adok Öcsinek jó 2-3 hónapja, eddig konzerveset, de lassan már jöhet a bolti, bár várok amíg anyumék bioja megérik...a primőr teli van egy csomó vegyszerrel..

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 13:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szilvi: Akkor jó tepsi vásárlást.
Ha elköltöztök akkor Dorcinak lesz külön szobája? És mikor költöztök ????

Fogmosás: Ti már fogkrémmel mossátok a babák fogait???
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 12:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Moro - látom van segítséged a teregetésben Smile Smile Smile

Mire kimagoztam a cserit rájöttem, hogy az új gáztűzhelyhez csak lapos tepsit adtak, a régi jó kis Karancs tepsik meg nem férnek bele. Úgyhogy mehetek tepsit venni, hogy süthessem a sütit. Nem baj, délután úgyis megyünk az ügyvédhez, úgyhogy útbaesik valami boltféle is.

Ebéd megvolt, ripp-ropp és sült krumpli, meg saláta. Nyuszim csak úgy tömte magába a sültkrumplit, de se rippropp, se cseresznye nem kellett neki.

Alvás - ebben a melegben mi is kelünk éjszaka szinte óránként, de mi együtt alszunk, úgyhogy csak szippant néhányat, aztán alszik tovább.
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 12:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hanki épp a szemeteskukájából próbálja kiszedni a koszos pelusait. brrrrrrrrrrr

Delilah: Persze tudom...de én már ennek az egynek is örülök. Ha 2 hetente csinál egy ilyet akkor azzal már megleszek elégedve. Kicsivel is beérem.
Mikortól szabad parit enniük? Én még nem mertem neki adni.

Zsuzska: Meglepő de nem ébredtem meg. Szerintem már annyira hulla voltam, hogy emiatt nem.

Nálunk még nem lesz kistesó....beköszöntött az ünnep. Kivételesen örülök is, mert akkor azt jelenti csak nincs annyira nagy gáz velem.-pajzsmirigy.

Nálunk csak grízestészta volt. Megcsináltam és mire elkészült már nem is igazán kívántam.
Hanki bébikaját evett.

Moro: Dávid úgy látszik nem bírja a rendet. Wink

Na megyek pelust cserélni.
delilah

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 12:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
moro

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 12:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Éppen csak ideültem, hogy válaszoljak gyorsan, Dávid meg robbantott, aztán iszkolt el ezerrel.... Laughing

http://s140.photobucket.com/al.....d024-1.jpg
moro

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 12:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzska, ujuj ezt ne várd, hogy megkérdezzem apóstól Laughing Laughing Laughing , de szerintem az ő módszerénél a hónap fontos, hogy stimmeljen.
Mi visszanéztük Dávid fogantatását, abszolút stimmelt nekünk a szeptember!

Tudom, hogy lehet más körzetből, de a védőnő csak Zuglót ismeri.
Ugyanoda fogunk tartozni ha elköltözünk, mert nem megyünk messzire, csak a szomszéd utcába. Smile
Jó lenne valami jó doki, mert ebben a nőciben már nem nagyon bízom. Azt rühellem a dokikban, hogy náluk az alapfelállás (persze a hátunk mögött), hogy minden anyuka hülye és túlaggódó. Csak ne mutassa ki.
A kórházban volt egy szimpi doktornő, fiatal, őt is lehet választani. Pasi dokit meg semmi pénzért....
delilah

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 12:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

húúú, végre elaludt... nagy meccs volt.

Valaki megfőzhetne helyettem! Evil or Very Mad

Moro! tyrexa a számból vette ki a szót. Nem kötelező a körzeti. Bár én is csak dumálok, a mi orvosunk is kaki, mégsem váltok.

Gree! Tudod, hogy én állandóan a gyerek s...be vagyok a fényképezővel... bár mostanában kezdek leszokni róla. Szeretnék egy nagyobb felbontású gépet, mertez már egy őskövület.
Gratula az átaludt éjszakához! Azért még ne örülj, tudod, egy fecske, nem fecske...

Mi megint elkezdtünk jól reggelizni. Very Happy Reggel bevert egy szendvicset, hozá egy jókora paradicsomot és rá másfél joghurtot. Remélem a joghurt meg a pari nem fognak összeveszni a pocóban.
Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 11:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Moro: nem muszály a körzeti dokik közül választanod! Bárkit megkérhetsz erre...eddig nekünk is a város túlsó feléről jött a dokinénik...én is váltani fogok a helyi dokira majd...nagy szívfájdalmam ez, mert egy tüneményes dokinénink volt Crying or Very sad
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 11:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Moro, akkor most nagy a dilemma, igaz? És ahova költöztök? Vagy ugyanoda tartoznátok akkor is? Vagyis érted, mit akarok kihozni ugye? Smile

Télleg Gree felvetette az előbb, hogy fiú-lány témánál sűrűbben-ritkábban akciózást...ez fennáll így is, vagy totál mindegy mikor és hányszor, csak a hónap stimmeljen??? Smile végülis van még bő 2 hetünk addig...Smile de inkább várunk 3 hetet is...Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
moro

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na most ment el a védőnő, orvost akartam volna váltani, csakhogy ez nem ilyen egyszerű.... nincs kire - azaz nincs jobb - váltani, aki meg lenne az meg lassan nyugdíjba megy... Evil or Very Mad
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 11:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tyrexa, jó pihizést kívánok!!!
majd amikor a kertben elfárad a kis kommandós csajod, meglátod mekkorákat fog aludni, kis mormota lesz belőle.
Öcsi is a 7végén a friss levegőn akkorákat aludt, csak lestem, persze este meg nem, mert 1 hónaposan aludt itt utóljára, akkor meg mindegy volt, hol alszik... az ebéd félig kész már csak meg kéne főnie, bár a tésztát nem kevertem ki, félek felébred a turmixra, olyan nagy hangja van...

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 11:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nálunk készen van az ebéd: májgombócleves, krumplifőzelék, fasírt Laughing
Zsezske evett és most alszik Laughing
Én is megyek picit ledőlök, 3 rémes éjjelen vagyunk túl...irigyellek Gree!!!!! Laughing
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 11:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree, nem bánom...bár a sütibe valót már kimagvaltam, indig megfogadom, hogy veszek egy meggymagozót, de mindig kimegy a fejemből, majd ha kertesbe megyünk feltétlen veszek, bár van 1 olyan érzésem, hogy a gyümifák terméseinek 50%-a cefrébe fog menni. Smile
na nem azért mert annyira pálinkások vagyunk ám. Smile én spec. utálom....brrr...
éjszaka: én meg végre a régi Zsombit akarom visszakapni, a 4 hónaposat....rám férne már egy 5-6 órás egybealvás.. Smile mindegy majd egyszer sikerül az is. Smile
és nem ébredtél meg közben??? Smile

Delilah, akartam is mondani, hogy az 1. képnél megtévesztett a haversrác babakocsija, azt hittem, hogy Miklóska annyira bennevan a cumirakosgatásban, hogy kilóg a nyelve...de mikor jobban megnéztem, láttam, h az csak babakocsiminta...

fogak, ne is beszéljünk fogakról....

megyek feldobom a levest, meg összetákolom a sütit...vagyis gőzfürdőt csinálok a konyhában..

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 10:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagy kesergésemben azt nem is újságoltam...ilyen éjszakát akarok mindíg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gree

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 10:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Folyamatosan gyomoridegem van. Itt rágódunk piszlicsáré dolgokon, miközben ennél sokkal fontosabbak történnek a világban.

Delilah: Imádom a fotóidat. HOgy a farncba tudod így elkapni a pillanatot. Nekem ez soha nem sikerül. Sad Tegnap is próbáltam Hankiról olyan fotókat csinálni amin látszik az összes foga...szerinted sikerült??? Hát eddig még nem.

Zsezsi, Miklóska: Gratula a fogacskákhoz!!!

Bniki: Mesélj magatokról?? Hol laktok? Mit dolgoztál? Miket művel a picid???

Zsuzska: Menjek segíteni???
Mi nagyon ritkán járunk Pennybe...messze van.
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 10:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de jó, mellettünk van a penny na mindegy, most már nem bánkódok rajta, de megyek télleg, emrt csak 10 deka van eddig pucolva...Sad

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 10:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Pennyben ami olyan mint a danoninó:129ft Laughing

értem már Laughing lehet-lehet Laughing
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 10:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na jó akkor megyek és magozom a cseresznyét, jó kis bíbelődős, de meg kéne csinálni addig amíg Öcsi szundít egy jó nagyot.

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 10:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én is én is....sőt, én már rá is jöttem...Smile
bniki szia írjál magatokról merre laktok, és persze kérünk képeket is. Smile

Szilvi, szivesen... Smile

csajok a Lidl-ben az bigyó, ami olyan mint a danoninó, most 199 ft-ért van. Smile vettünk is gyorsan 1 csomagot.

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 09:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

írd meg, tudod az oldalam rosszul viseli a titkokat!!!! Laughing ESETLEG PRIVIBEN Laughing
Vissza az elejére
delilah

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 09:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Új taktikát látok kibontakozóban! Csajok, csak óvatosan!
Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 09:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Delilah: szeretnénk a hónap utolsó hetében költözni...szeretnénk....de aztán mjd meglátjuk...

Szilvi: lesz net ott is, csak 4-6 hét a bekötési idő Mad de már rendelem ma online Laughing
Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 09:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, megjöttünk a bevásárlásból...
Rossmanban van egy új fajta pelus: babydream(ennek eddig csak testápolóját ismertem), 2049ft/50db...vettem egy csomaggal, próba cseresznye Embarassed Laughing
Meg vettem rizses babakaját, kíváncsi leszek megeszi-e? Embarassed

Bniki01: szeretettel látunk!!! Írj magadról egy picit, ha van időd az apróságodtól! Laughing

Fonizs:nem semmi súly Shocked én a ducikákat szeretem!!! Laughing Zsezskémnek is a hurkáit csókolgatom mindig Embarassed

Delilah: és ő nem akarta a cumit bekapni?Látom azért kihúzta a gyufát egy idő után Twisted Evil
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 163, 164, 165  Következő
164 / 165 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés