Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2010 Nyári Babavárók
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 01, 17:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyébként ma Mazsi grimbuszol a pocimba,Szerintem nődögélhet mert jól húzódnak a hosszanti méhszalagok,érzem. Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 01, 17:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,
Ezt már észrevettem amikor olvastam a vetélőst is!(hogy egyformán gondolkodunk) Wink Laughing Azért se akarok várni mert Én már 33 éves Vagyok,tudom nem Vagyok olyan "öreg"még de már fiatalabb se leszek,és valakinek csak fel kell nevelni a Gyereket.(Férjem 37)Meg Én sose akartam nagy korkülömbséget,és ha már két (Én három)Gyereket akarunk akkor mire várjunk ,nem? Wink Laughing

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 01, 17:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát a legfontosabb, hogy most Mazsi ott van a pocidban Smile

Nagyon egyformán gondolkozunk, én is rögtön tervezem a kistesót Smile
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 01, 17:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,
Én is mindig próbáltam új dolgokat hogy ne legyen mindig ugyanaz,de mindhiába,úgy látszik ennek így kellett történnie.Velünk minden lombikon szedették az aspirint,Femibiont,prednisolont,c vitamint,méhpempőt,folsavat,és a meforállt.Ez a protokoll része volt!

[^]  
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 01, 17:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,
Ez tényleg rejtély,Nekem minden létező vizsgálatom volt.Lapar,hisztero,genetika,immunológia,és minden teljesen rendben volt,és a Férjem is átlagon felüli spermaszámot produkált mindig,Nekem 3 stimum volt 13-15-10db petesejtel amiből rengeteg gyönyörű Blasztó lett mindig,szóval fogalmam sincs hogy miért nem sikerült eddig akár spontán is.Egyedül az IR derült ki de az is szépen beállt.De a lényeg hogy most sikerült és itt van Mazsi a pocimba,és ha megszületik Tőlem akár mindjárt utána kis időre jöhet a Tesó is.(Egyébként azért kezdtem olvasni a vetélős Csajokat mert már az volt tervbe ha nem sikerül irány a Fülöp,de nem kellett hál istennek!)

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 01, 17:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi, mikor én lombikoztam, akkor én jobban szerettem a fagyi babás ET-et, bár nekem mind sikerült, de csak a 8-ig hétig tartott, utána szívhang leállás. De ugyanez volt a spontán terhességgel is.

A mostani terheségemnél én azért sok új dolgot csináltam, egy csomó vitamin, akkor gyógyszerek, mint a Merckformin, meg Aspirin Protekt és persze az immun kezelés.
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 01, 17:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,
Nem igazán tudom,elmentem a Homeopátiás Doktornőhöz (Dr Zarándi Ildikó),meg talán nem görcsöltem annyira rá,sőt eggyátalán nem,az Et után elmentem disznóvágásra,és egyátalán nem feküdtem.És képzeld a tetejébe Mazsi Fagyibaba!A szeptemberi ET friss Embrikéből volt ,és az nem sikerült.Mazsinak még van 4 Tesója a fagyiba!

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 01, 17:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi, megkérdezhetem, hogy most mit csináltatok másképp, hogy sikerült az ET? Vagy ez egy rejtély?
LaPrincesse

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 01, 15:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, azt én is megfigyeltem, hogy ha nem kényelmesen ülök, vagy sokáig csinálok valami mondjuk úgy megerőltetőt, akkor azt nem értékeli és jelzi, hogy elege van.. Gondolom ez később egyre erősebb lesz. Akkor lehet hogy mi is kivételek vagyunk? Smile viszonylag hamar mocorgott és azt mondták kislány lesz... megdőlni látszik az elmélet? Smile

[^]  
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 01, 14:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mocorgásra: Kivételek közé tartozom, mert bár HAnki első csemete én azért éreztem mocorogni 14 és fél hetesen. MOndta is anyósom....biztos, hogy fiú lesz azok mocorognak korábban. NO és mi voltunk a kivétel.Wink
A kistesó sem marad le...mert a múlthét közepe felé őt is éreztem. Mondjuk a nagy pakolászásban neki is elege lett és alig várta, hogy végre leüljek.
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 01, 13:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Princ!
Igen az első!Mazsola 7. lombikos ET termése.Én is érzek már furcsaságokat,de még konkrétan nem,de már úgy várom hogy folyamatosan érezzem! Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
LaPrincesse

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 01, 12:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree ügyi vagy!
Bogi,
Neked első kisbabád lesz?
Azt mondták, meg olvastam mindenhol, hogy akinek első, az csak később érzi, de én már a 17. héten éreztem "furcsaságokat" Smile gondolom, hogy már ő volt az. De most egy- másfél hete már határozottan őt érzem... Még nem szoktam meg, mindig úgy megörülök, amikor érzem. Néha elhatározom hogy most akkor figyelek, de olyankor sosem mozdul, mindig csak mikor nem számítok rá Smile Már alig várom, hogy láthassam uh-n, már csak 1 hét...

[^]  
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 01, 12:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree,
Ügyes vagy!Szép a vonid!
Prinsess,
Én se voltam eddig beteg,de most Engem is elkapott ez a megfázásos nyavaja,de Remélem már kifelé lábalok belőle.De jó lehet hogy már érzed a Picikédet mocorogni!

[^]  
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 01, 11:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megoldottam! HIppijéééééééééééééé
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 01, 11:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nevek: Meg mondom őszintén amíg nem jutottunk teljesen dűlőre. Sőt amíg ki nem derül igazán, hogy ki várható hozzánk addig nem is nagyon keresgélünk.
Hankinál az egész család előtt titok volt a neve egészen addig, míg meg nem született. Most ezt csak Angyal miatt nem tudjuk megtenni...pedig most is így csinálnám. Wink

MIért nem tudok még egy vonalzót betenni a másik alá. De az e pláne, hogy a Hankiét sem engedi törölni. Hmmmmmmmmmmm
LaPrincesse

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 01, 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Akkor az első fórumozós betegségem meg volt:-)
Amúgy én jól vagyok, most kezdtem a 20. hetet. Egy szavam sem lehet a csöppségre, igen jól viselkedik és nem viselt meg a dolog... Eddig legalábbis:-) Már érzem, amikor mocorog, nagyon jó érzésSmile Beteg sem voltam azóta, amióta kiderült, hogy babát várok, remélem most már jón a tavasz és nem is leszek.
Ami a kismama ruhákat illeti nekem sem tetszenek..Smile Vettem néhány eggyel nagyobb méretű felsőt mint eddig és egyenlőre azok is tökéletesek, a kismama nadrágtól mondjuk nem menekültem meg...

Remélem mindenki jól van!

Szép napot! Ja és persze hetet:-)

[^]  
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 01, 11:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Adriana,
Biztos csini az a ruha!Igen már nagyon várom a holnapot.Talán kicsit jobban Vagyok,a náthám ,tüsszögésem,orrfújásom elmúlott viszont köhögök,sajnos.Hozattam Férjemmel Stodalt kipróbálom.
Gree,
Ügyes Vagy!De a lehetséges neveket még mindig nem mondtad.
Többiek?Hogy Vagytok?Kicsit mesélhetnétek Magatokról és a Pocaklakókról!
Mindenkinek szép napot!

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 01, 10:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree, nagyon ügyes vagy, nem lehet könnyű egy kis örökmozgó mellett pocakosnak lenni.

Bogi, hogy vagy? Már nagyon várhatod a holnapi napot!

Princess, Reaa, hogy vagytok?

Tegnap vettünk egy ruhát, de nem kismama boltban, mert ott nekem semmi nem tetszett, még jó hogy most vannak melltől bő ruhák is, amik divatosak is és kémenyelmesek.
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 28, 15:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

szétpörögtem magam a hétvégén. Mivel apa ma is és tegnap is melózik, így Hankival kettesben csinálunk mindent. Hol segítség, hol nem.Smile

Ahogy látom én leszek itt a fórumon aki a legkésőbb fog szülni. Aug. 29-re vagyok kiírva...aztán majd meglátjuk.
Én olyan híreket hallottam a dokimról, hogy megy vissza a régi kórházába.Sad Ha ez így van akkor én annál fogok szülni aki épp ügyeletben lesz. Na merészség, semmi porcikám nem kívánja, hogy állandóan utazgassam a dokihoz. No de még azért reménykedem, hogy csak szept. után megy át.
nika72

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 26, 21:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Bogi itt kívánok Neked jobbulást! Remélem ettől függetlenül jól érzed magad!

Minden pocakosnak sok-sok jót kívánok! Smile
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 26, 21:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,
Én még nagyon náthás Vagyok fújom az orrom,és tüsszögök! Sad Örülök hogy elvállalt Füli!Biztos hogy attól fájdogál mert Vitold nödögél,az Enyém is szokott,Én is annak tudom be hogy Mazsi is építkezik odabent!Mindenkinek kellemes hétvégét! Very Happy (Én hétvégén kúrálom a náthámat!) Smile

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 26, 17:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi, hogy vagy?
Princess, üdvözöllek

Nálunk annyi, hogy voltunk tegnap a vetélős dokinál és elvállalta a szülést. Így legalább ez már rendben van. Nátha már nincs, de van egy enyhe torokfájás. És a hasam is fájdogál, lehet azért mert nől látványosan.
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 26, 15:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Princess,
Üdv közöttünk!Rányomtál Nálam az idézet gombra így Engem-régi hozzászólásomat idézted! Wink Very Happy (Új Fórumos betegség először általába mindenki ezt csinálja) Wink Laughing

[^]  
Vissza az elejére
LaPrincesse

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 26, 13:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudjátok véletlenül, hogy mért kerül mindig az üzeneteim elé valaki másnak az üzenete?
Gree a te hozzászólásodra akartam válaszolni. Lehet elrontottam valamit?Smile

[^]  
Vissza az elejére
LaPrincesse

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 26, 13:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bogi30 írta:
Igy méregetem Magamnak,és tudom a korlátaimat mi fér bele az étkezésekbe mi nem.Kiválasztok egy napot a héten és nézek egy reggeli éhgyomrit majd reggeli után 1 órával,majd ebéd után 1 órával majd vacsi után 1 órával.A Többi napon meg rajtaütés szerűen szoktam mérni vagy ebéd után vagy vacsi után.Hála istennek azóta teljesen jó a legroszabb eredményem egy vacsora utáni 6,2 volt eddig,de ugye az se rossz még! Wink
Mi július 25-re. A legjobb, hogy éppen aznap leszünk 1 éves házasok:-) Ti mikorra? Mikor lehet/érdemes 4D-s ultrahangra menni?

[^]  
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 26, 11:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi még nem tudjuk a nemét. Egyenlőre úgy gondolom, hogy nem is fogom ezzel nyaggatni a dokit. Ha lát valamit úgy is mondja magától. Ha meg nem akkor legkésőbb a 4D-en remélhetőleg kiderül.

Én még csak 13 hetes és pár napos vagyok.

LaPrincesse: Ti mikorra várjátok?
LaPrincesse

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 26, 11:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

adriana írta:
Vettél egy cukormérőt?
Szia!

Elvileg tudjuk...Smile Bár a doki azt mondta, hogy csak az a biztos ha már megszületett.. Március 9-én megyek uh-ra és akkor azért már megint egy fokkal biztosabb lehet, 21 hetes lesz akkor.
De mindig vannak csodákSmile Egyik ismerősöm két hete szült,végig azt mondták kisfiú lesz és hát kislány lett. Szóval ez ilyen:-) Ti tudtok már valamit?

[^]  
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 26, 10:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

LaPrincesse: Ügyi vagy!
Ti már biztosan tudjátok, hogy leányzótok lesz?
Egyébként én is Gréta vagyok. Smile Wink
LaPrincesse

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 25, 16:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Talán most sikerül.

[^]  
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 25, 15:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Reaaa! És szia Laprincesse.

Vonalzó készítésben sajni nem tudok segíteni, mert nekem sem akarja engedni a másodikat.

Nátha: kopp-kopp-kopp én eddig még megúsztam. Viszont ez a melegfront rendesen megkínoz. Már 2 este is fájt a fejem. Tegnap meg már annyira, hogy hányingerem is volt tőle.
Pedig már alig vártam, hogy jöjjön ez a jó idő.....de a fejfájás és a frontok elkerülhetnének.
LaPrincesse

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 25, 14:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok:-) Új vagyok még.. Tudna segíteni valaki esetleg, hogy ezt a vonalzót hogyan kell idevarázsolni? Addig eljutottam, hogy megcsináltam, kiválasztottam a részeit, előnézet, stb. De nem tudom hogy kell beilleszteni...

Üdv, LaPrincesse
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 25, 12:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy látom, hogy most senkit nem hagy ki ez a nátha
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 25, 11:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kicsit megfáztam Sad Nincs lázam semmim nem fáj,nem köhögök ,de folyik az orrom. Sad Szedem a cvitamint,meg iszom a citromos teát. Smile

[^]  
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 25, 11:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Reaa,Üdv közöttünk!

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 25, 10:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Reaa, meséljél magadról, hány hetes terhes vagy?
Reaa

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 25, 10:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

2010. augusztusra várom a kisbabámat....[^]  
Vissza az elejére
Reaa

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 25, 10:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Hogy vagytok? !SmileÚj vagyok még.......
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 25, 09:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nevek: A lánynév talán már meg van. Fú névet pedig egyenlőre egy sincs ami igazán tetszene. Mondjuk szerintem majd fiú névre keresésére akkor állunk rá igazán, ha látszik a fütyi az Uh-n.
Én a 18-19 hetes Uh-ig nem megyek csak nőgyógyis vizsgálatra.
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 24, 15:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree,
És nevek?Én is itthon még beleférek a szabadidő nadrágaimba,csak Nálam az a helyzet hogy Én tök lapos voltam és az 1 kg csak a pocakomon van így nem jönnek rám,de ez a Kismama nadrág Nekem is jó lesz egy darabig,nyáron meg könnyű nyári ruhák,halásznadrágok.
Adriana,
Bennem is ez tartja most a lelket hogy jövő héten 16 hetes UH,utána 18 hetes UH,úgyhogy most kukkolhatom Mazsit,de már majd meg veszek hogy láthassam! Embarassed Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 24, 14:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi: Nekem eddig csak hüvelyi Uh-im voltak.
Végül is teljesen mindegy, hogy fiú lesz vagy kislány. Egyenlőre fiús anyukának nem tudom elképzelni magam. No, de lehet, hogy csak augusztusig. hihi

Én még egyenlőre sima ruhákat hordok. Bár a legkényelmesebb gatyóm csípőnadrág. Mondjuk nekem csak a pincéből kellene előszednem a kisnadrágomat, ami remélhetőleg még jó rám -egy darabig.
MOndjuk tegnap mértem magam, és hát , 2 hét alatt híztam 1 kilót. Kicsit vissza kell fognom magam ismét, és többet kell sétálnom.
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 24, 14:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A következő a genetikai uh lesz a betöltött 18-ik héten.
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 24, 14:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,
Tényleg jó lenne már érezni a Babáinkat.Én is már úgy várom a keddet,már olyan régen láttam Mazsit.Remélem hamar itt lesz a kedd!Adriana Te mikor mész a következő UH-ra?
Gree,
Hát azért nemsokára Mi is megtudjuk(Te és Én) hogy Lány vagy Fiú,legkésöbb augusztusba! Wink Laughing Tényleg most Ti Kisfiút szeretnétek?Hanki aranyos lehet!

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 24, 13:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree, mi is csak azért láttuk szerintem, mert hüvelyi uh-t végzett a dokim és ezzel mindig a pópóját és lábait láttuk eddig is jobban.

Most már én is készülök egy kötényruhát venni. Estére a pocim még nagyobb, mint reggel és így már szoknyáim kényelmetlenek.

Jó lenne már minden nap intenzíven érezni Vitoldot, megnyugtató lenne.
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 24, 10:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana: Gratulálok a kisfiúhoz!

Én még nagyon messze vagyok, oda, hogy kiderüljön ki lakik a pocimban. Pláne, ha Hankihoz hasonlóan majd takargatja a lényeget.

A barátnőmék is hétfőn voltak(25 hetes) 4D UH-n. És semmit nem tudtak meg a babáról, mert sem a pofiját nem akarta megmutatni, sem a nemét. Hiába mozgatták az Uh fejet mindenhogy a végén már a barátnőmet.....még így sem akaródzott megmutatni magát.

Vonalzót próbálom minden nap megcsinálni, de a Hankis vonalzó alá valahogy nem akarja berakni.
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 23, 12:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi, már csak egy hét! Smile
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 22, 20:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,
Egész nap erre vártam hogy gyere!!!!Kisfiú!!!!Hurrá!!!Hatalmas gratula!!!Annyira örülök,Én is már annyira de annyira várom a jövő hét keddet! Embarassed Laughing Gondolom még a náthád is jobb lett a szuper hírtől! Wink Laughing

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 22, 20:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megjöttünk a dokitól, minden rendben ment. Méretek jók. És nagyon meg akarta mutatni, hogy ki is Ő valójában Smile) kaptunk róla egy közeli képet is ... kisfiunk lesz. Gyermekünk megoldotta a vitás kérdést Smile, most már tudjuk, hogy Vitoldot várjuk.
Majd még irok később. Bogi most már rajtad a sor, nemsokára március 3-a.
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 22, 10:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,
Nekem nagyon bevált a tantum verde szopogatója,és a Sunrieder sun brise!Én se éreztem semmit a héten ne aggódj, olyan volt a hét mintha terhes se lennék!Ez normális Szerintem ám!Jobbulást kívánok!Ma mentek UH-ra,hát irigy -irigy! Wink Laughing Laughing Laughing Várjuk a beszámolót! Very Happy Puszi

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 21, 14:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lányok, sajnos péntek ota náthás vagyok, már mindent kipróbáltam, ami nem orvosság: sóoldatos orcsepegtetés, meleg folyadék stb., de továbbra se tudok megszabadulni a náthától. Holnap felhivom a dokimat. Plussz még a Picurt se érzem, tudom, hogy még kórai elvárni az intenziv mozgás érzését, de a múlt héten olyan szépen éreztem. Bár hozzáteszem, hogy most fekszem, akkor pedig ültem, mivel még dolgozom. Hát holnap tuti, hogy nem megyek dolgozni, azért este készülünk uh-ra, majd beszámolok. Remélem, hogy Titteket elkerült ez a náthás járvány.
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 21, 10:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,
Ezek nagyon szép nevek!Nekem a Jolánta is nagyon tetszik!Na majd megküzdötök a Férjeddel! Wink Laughing
Gree,
Nálatok nevek?

[^]  
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Következő
22 / 23 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés