Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Privát üzenetek

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Visszajelzés
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Laura

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 11, 13:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Barbados/cspe,

Egy pici baba nem is emlékezne a hotelben töltött hétvégére, egy kisgyereknek viszont már tartós emlék, élmény.

Az Aquaworldnek vannak babáknak kialakított részei, ami a babáknak nem csak sok szín és élmény, de fejleszti is őket.

Emiatt döntöttünk így az elosztásban.

Természetesen nem kell egyetérteni, én ettől még örülnék a lehetőségnek, ha nekem kínálnák fel.

Laura
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
barbados

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 10, 22:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

üdv. Észrevételem lenne a babaszépségverseny nyereményével kapcsolatban. Míg egy 3-7 éves gyerekkel el tudnék menni az Aquaworldbe, addig egy pici babával nem. Így nem sok értelmét látom a nyereményüknek. Viszont egy bababarát szállóba, bármilyen pici babával el lehetne menni.
Vagy rosszul látom? Köszönettel cspe
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
gabber

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 13, 15:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló, már nekem is jó, valami zűr lehetett.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szabolcs01

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 13, 11:23    Hozzászólás témája: Re: Privát üzenetek Hozzászólás az előzmény idézésével

gabber írta:
Helló

Csak nekem nem nyitja meg a privát üzeneteket vagy univerzális a probléma?
Mikor rámegyek egy üzenetre, egy üres oldal jön be. Próbáltam Internet explorerben is, szóval a weblappal lehet valami.

Még mindig nem működik? Nálam már "megjavult". Smile
Vissza az elejére
gabber

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 13, 01:42    Hozzászólás témája: Privát üzenetek Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló

Csak nekem nem nyitja meg a privát üzeneteket vagy univerzális a probléma?
Mikor rámegyek egy üzenetre, egy üres oldal jön be. Próbáltam Internet explorerben is, szóval a weblappal lehet valami.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Visszajelzés Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés