Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2010 Nyári Babavárók
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 16, 11:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Lányok
Voltunk a védőnőnél, mindent beírt, megmosolyogta a pipákat, amit Fülöp neki szánt. Ő is 1 kg pluszt mért, tehát még mindig 4kg-val minuszban vagyok a terhesség kezdetétől. Mivel nem számítottam rá, nem tudtam produkálni vizeletet, mehetek megint hozzá egy hét múlva. Ja és a szívhang hallgatásról lebeszéltem, mivel holnapután úgy is megyünk uh-ra. Ez nem igazán tetszett ez neki.
Bant, köszönöm a válaszodat. Most már reggelente is igazán szépen látszik a pocakom, este pedig különösen csúcsosodik. Este megpróbálok kitenni egy fényképet.

Lányok hogy vagytok?
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 15, 22:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,

Most vettem észre, hogy még nem is válaszoltam: a múlt héten szerintem hirtelen elég nagyot nőtt, feszült is rendesen, nehezen ültem miatta, de mostanra mintha úgy elhelyezkedett volna, most szinte egyáltalán nem érzékeny. A 'nagyot nőtt' az azért azt jelenti, hogy eddig külső szemlélőnek inkább olyan volt, mintha csak jól bevacsiztam volna, mostmár szűk ruhában azért látszik, hogy más itt a forma- persze csak szemfüleseknek.

És nektek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
babapercek

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 13, 18:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Kismamák!

Biztosan mindannyian ismeritek a tv2 babaműsorát, a Babavilágot. Ebben a műsorban hétről-hétre olyan témákat igyekszünk fedolgozni, melyek minden babázó és babát váró szülőt érdekelhetnek. Amennyiben kedvetek lenne megosztani más anyukákkal, kismamákkal a tapsztalataitokat, félelmeiteket, örömötöket, kérlek jelentkezzetek a szereples@babavilag.com-on. Kérlek, írjátok meg, hányadik hétben vagytok, ha van már gyermeketek, mikor született, hol laktok, és osszátok meg velünk telefonszámotokat, hogy meg tudjunk keresni Titeket. Csodás babázós napot, és sok boldogságot kívánunk Nektek!
Üdvözlettel: Babavilág
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 12, 16:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az EKG meg volt, csak a labort vittem most, hogy beírja. A védőnőhöz most megyek másodszor, Fülöp pipát tett minden ponthoz, amit ki kell tölteni, és a védőnő nem töltött ki, és szigorúan hozzátette, hogy legközelebb nehogy megint ne legyen kitöltve Smile .
Remélem nem itéltek el, de én ha lehet, akkor magánrendelésre járok és laborba is magánlaborba a megyeri úton, 5000 forintért megcsinálják a terheléses cukrot és inzulint.

Bant, még nem kérdeztem, hogy van-e pocakod?
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 12, 16:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Adriana,

én vagyok, de (szerencsére) nincs semmi rendkívüli hírem, az eddigiekről beszámoltam.
Ügyes vagy, ezek szerint megvolt az EKG, ránézésre kitöltötték a belgyógy részeket, stb. Védőnőöz most mész először? A terheléses cukrot hol csináltatod? Tudod, a legtöbb helyen kétszeresen is jogosan soron kívül bemehetsz: terheléses cukor+ kismama.
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 12, 15:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voltam a háziorvosnál, kitöltötte a kiskönyvet. Kedden megyek a védőnőhöz. Csütörtökön uh-ra, pénteken pedig terheléses cukorvizsgálatra. Jó sok program jövő hétre.

Merre vagytok lányok?
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 11, 18:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem néhány napja egy babfőzelék tett be: nem gondoltam, hogy a fújós ételek ekkora 'nyom itt, szúr ott'-ot tudnak ilyenkor okozni. Meglepett, mert korábban emésztési gondokat hírből sem ismertem.
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 11, 17:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bant, lehet, hogy igazad van. Én a reggeli paradicsomlében reménykedtem titkon, hátha az a ludas, de lehet, hogy a front.
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 11, 16:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi, Adriana,

Biztos ez a hidegfront, hóesés okozza, ne aggódjatok. Amikor bent feküdtem a terhespathológián, front idején mindenki ilyenekre panaszkodott.
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 11, 16:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi, remélem nekem is elmúlik, valahogy csak eljön az a csütörtök már Smile
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 11, 16:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,
Én tegnap ugyanígy voltam!!!Még úgy víjjogott is a méhem nem tudom érted e?De ma jobb!

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 11, 15:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree, meg tudom én magamat is ilyeszteni Smile Például, ma egész nap nyugtalan a hasam és így terhesen nehezen tudom eldönteni, hogy ez a méhem, vagy a gyomrom. Már annyira sikerült magamat megijeszteni, hogy ha a szomszédban a 4d-s uh-n lett volna szabad időpont, akkor elmentem volna egy kukucsra. Most így, hogy nincs azon gondolkozom, hogy nem kellene vennem-e egy szívhang figyelőt. Próbálom lebeszélni magamat, de elég nehéz ...
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 11, 15:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree,
Jó utat!!!Nekem meg megnyugtató hogy Vagy Nekünk,de komolyan!!!!Engem aztán nem tudsz megijeszteni. Wink Laughing

[^]  
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 11, 15:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még valami...
Kicsit furi is ám ide irogatni közétek, így második csemetét várva. Már csak azért, hogy nehogy megijesszelek benneteket valamivel.

Kellemes hosszú hétvégét mindenkinek!
Mi ma elutazunk a szüleimhez, és csak kedden jövünk.

Pusza
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 11, 15:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsi, hogy néha okoskodom, és kérlek benneteket, hogy ne vegyétek zokon!
Súly növekedés az én mumusom. grrrrrrrrrrrrrrr
Lehet, hogy írtam már de Hankival 15 kg-t szedtem fel és az utolsó két hétre befektettek diétázni. Komolyan mondom rajtam kivűl senki nem tartotta be a kórházi diétát.....én viszont annyira stresszeltem , hogy egyáltalán nem ment le egy deka sem. Sőt a stressztől olyan székrekedésem lett, hogy a szüléskor a beöntés(bocsika) már megváltás volt. szóval most próbálok figyelni!
Mondtama védőnéninek, hogy az elmúlt hónapban elég kívánós voltam. Ő meg figyelmeztetett, hogy olyan 23-26. hét között is elő szokott fordulni és zsuppsz már fenn is van észrevétlenül 2-3 kiló.

Cukros lányok: A 2006os csapatban volt 1-2 kismama akik cukrosak voltak és ők valami 160g-os szénhidrát diétát tartottak.
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 11, 15:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree,
Jó hogy Neked már ott van Hanki és átéltél már egy terhességet,így tudunk Tőled sok okosat kérdezni!Jó hogy vagy Nekünk!Akkor várom a 24.hetet! Wink Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 11, 15:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree,
Dehogy vettem piszkálásnak!!!Köszönöm hogy figyelsz Rám/Ránk! Puszi

[^]  
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 11, 15:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsi nem Bogi hanem Adriana!
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 11, 15:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi: mI itt "tanyán" a védőnőnél nem szoktunk.
Minden rendben van szerencsére. Mondjuk a vérnyomásom nekem kicsit magas 118/69. Biztos a súlyom miatt izgultam és ettől. Bár szerinte ez normális. Hankival meg mindig nagyon alacsony volt.

Pocaklakó mocorgása: apák majd csak inkább csak a 24. hét után fogják inkább érezni.
Nekem sokszor olyan, mintha kis gömbök pukkannának a pocimban. Evés után emésztéskor mindig érzem, sőt ma ebédeléskor is, mert kicsit görnyedtebben ültem. Éjszaka egyenlőre nyugi van. Wink
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 11, 14:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree, nagyon ügyes vagy. Mi volt a védőnőnél? Hallgattatok szívhangot?
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 11, 14:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi: Igen majd március 22.én megyek.
Nem piszkálni akartalak a magokkal, csak pl. én ilyen dolgokkal képes vagyok túlzásba esni. ÉS ebből kiindulva írtam.
Akinek nem inge....... Wink
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 11, 14:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree,
Olajos magvak:csak néha pár szemet,nem egy zacskóval. Wink Laughing Gratula a fél kiló hízáshoz!Lassan Te is mész AFP-re nem?

[^]  
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 11, 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Gratulálok mindenkinek a jó Afp-s értékekhez.

Ma voltam védőnőnél és csak fél kilót híztam. Smile Smile Iagz tegnap gyümölcsnapot tartottam és csak ásványvizet ittam egész nap. No ne tudjátok meg, hogy mennyiszer voltam pisilni. De mivel végül is bevált, így miden héten tartok.

Mogyoró, dió olajos magok: Azért vigyázzatok vele, mert ha minden nap megesztek belőle egy 10dkg-ot akkor a hetente fél kiló hízást jelent. Pláne ha sósat esztek.
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 11, 14:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én még ha nassolni van kedvem diót,mogyorót,mandulát szoktam rágcsálni.(Ezt az ötletet is Tittitől loptam)

[^]  
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 11, 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,Bant,
Nagyon szívesen!Tényleg nem nagy dolog csak kicsit kell figyelni az étkezésre.
Adriana,
Persze egy banán nem árt,bár abba elég sok szénhidrát van.Inkább egyél narancsot,almát.De ha megkívánod edd meg azt a banánt,és kész,azért a Terhesség ne csak a lemondásokról szóljon nem?!

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 11, 13:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi, én egyáltalán nem eszek édességet, csak nagyon ritkán egy banánt, de azt is csak a 12. héttől.

Most már a mediterrán diétát is be fogom tartani. Nagyon köszönöm!!!
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 11, 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bant,
Örülök hogy Fülöp megnyugtatott,Én is így gondoltam hogy most a cukor a fontosabb,Én Szerintem inzulint nem is fogok nézetni!Mitől lenne jó ha nem szedem rá a gyogyit,így meg kár idegesíteni Magamat,csak a terheléses cukor legyen jó Nekem is!Ja a gyümölccsel azért óvatosan,abba is sok cukor van ám!

[^]  
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 11, 12:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,
Semmi extra,a lényege hogy napi 6x étkezés,sok zöldség hússal.Leírom Én hogy csinálom.
Reggeli:1 szelet teljes kiőrlésű rozs kenyér,felvágott ,bármennyi zöldség(paprika, paradicsom),kockasajt,trapista pár szelet stb....(a lényeg hogy a kenyér csak egy szelet legyen a felvágott és a zöldség legyen a több)Én ezt 8 körül eszem,persze a 7 jobb lenne,de ahhoz ugye időbe kéne kelni...
Tízórai10-kor:Egy tejeskávé(persze csak édesítővel),vagy egy pohár tej,vagy 3-4 korpovit keksz,vagy 1 kefír,vagy 1 danon activia zab-búza korpával,vagy 20dkg gyümölcs.(alma előnybe)
Ebéd12-kor:Bármi csak ha tészta vagy rízs van azt módjával 4 evőkanál!Én általába eszem 1 tányér levest,másodikat húst zöldséggel,vagy főzeléket,de kenyeret soha nem eszem semmihez!
Uzsonna:Ua.mint a tízórai(16 órakor)Ha addig is éhes Vagy mert az nem jó korpovit kekszel lehet csillapítani az éhséget!
Vacsora 18 órakor:Ugyanaz mint reggelire,vagy mondjuk 1 pár virsli,sonka,szalonna(azt lehet!),de Én vacsira néha emelem a kenyér adagot,és másfél szeletet eszem.
Pótvacsi:Na Nekem ez nem megy 22órakor korpovit keksz egy pohár tejjel,vagy egy kefir zabkorpával.
Hát ennyi az egész ,és ami Nálam még bevállt hogy összekockázom a tányéron a kaját(felvágottat,zöldséget),így nem tudod behabzsolni és többnek is tűnik,Nekem idáig ez bevállt,sose Vagyok éhes,és jó a cukrom kopp-kopp.
Nassolás:Ha mindenképpen kívánod a csokit akkor étet egyél 1-2 kockát étkezés után.Ajánlom a lindt narancsos mandulását,ISTENI!!!(Nekem is Titti ajánlotta nagyon bejött)

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 11, 12:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bant, Fülöp hozta a formáját Smile)
Jó, hogy nem kell foglalkozni az inzulinnal és hogy a cukor pedig szuper- Nagyon örülök
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 11, 12:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi, nem tudom, mi a mediterrán diéta, én kevés CH-t igyekszem enni, vagyis nincs hozzáadott cukor, viszont általában rozsos vagy teljes kiőrlésű péksüti, elég sok gyümölcs. Napi két kocka feketecsokival... Úgy megszoktam már a Meforal szedése alatt, hogy nem frusztrál igazán.
Vissza az elejére
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 11, 12:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Végre sikerült Fülöpöt elérnem. Szimultán beszélt valakivel élőben és velem telefonon, így még nehezebb volt érteni, mint általában.
Csak a cukrot olvastam be neki, arra azt mondta, hogy okés, és hogy majd menjek az UH után hozzá.

Mivel Vajda is OK-t mondott, nem pörgetem magam az inzulinon, két hét múlva élőben úgyis megmutatom Fülöpnek a leletet, addig pedig továbbra sem eszem sok szénhidrátot.
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 11, 12:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi, a mediterrán diétát megírnád vagy meküldenéd nekünk?
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 11, 12:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bant,
Kíváncsi Vagyok Én is mit mond majd Fülöp,Szerintem ez tök normális ám hogy car az inzulinod(Szerintem az Enyém is car lenne ha beterhelnének)hisz nem szedünk rá semmit.Viszont a cukrod jó!Szerintem ez most lényegesebb,de tényleg ez csak az Én véleményem kíváncsi Vagyok mit mond Fülöp!Te tartod a mediterrán diétát?

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 11, 11:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bant, hívd fel a Fülöpöt. Ez a 120 perces inzulin nem igazán jó! Kérlek, írd meg, hogy mit mondott.
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 11, 10:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Megvan a pontos cukorterhelés eredményem is:
0- 3,8
60- 5,6
120 - 6,9

inzulin:
0- 7,9
60 - 50,6
120- 125,5

A korábbiak mindig csökkentek a vége felé, így kicsit fura nekem. Hívom Fülöpöt.
Vissza az elejére
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 10, 17:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én pedig 30.
Adriana, köszönöm, várni fogom a leírást.
Bogi, gratul a negatívhoz!

Köszönöm a mozgásos leírásokat, hát, igyekszem nagyon figyelni Smile
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 10, 17:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi, csak most eszméltem rá, hogy megvan az afp-d és negatív. Gratulálok!!!
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 10, 17:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én 32 leszek, amikor Vitold megszületik.
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 10, 17:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi, sajnos túl peszimista az ismerősőm és csak pozitív példa tudna neki erőt adni, de azért köszönöm.
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 10, 17:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tényleg Ti hány évesek Vagytok?Én 33.

[^]  
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 10, 17:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem,sajnos.Az Én régi küzdős Társaim már csak szinte a zártba írnak.Csak páran vannak 40 felett zöme 30 valahány éves.Szerintem az Ismidnek a küzdős lenne a legjobb megoldás,ott lelkileg kapna támogatást,olyanoktól akik hasonló vagy ugyanabba a cipőben járnak mint Ő!

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 10, 17:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsánat, hogy ennyire kitartóan kérdezlek. A babás topikokból nem tudnál olyan valakit ajánlani, aki 40 éves és sikerült Neki a lombik?
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 10, 17:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,
Vannak ott régi küzdők is,de ugye akinek már sikerült vagy a Babás topikokba ír vagy mint Én is a zártba.

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 10, 16:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja értem, de úgy látom, hogy ott most inkább kezdők vannak, nem régi küzdők. Vagy tévedek?
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 10, 16:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,
Hát ez! Wink
http://www.csaladinet.hu/forum/viewtopic.php?t=27

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 10, 15:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi, melyik az a küzdős fórum?
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 10, 15:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi, én meg korán reggel érzem és nappal Smile, este meg semmit
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 10, 15:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,
Talán a küzdős Fórumot kéne Neki ajánlani,Szerintem ott sok sok jó tanácsot és támogatást kapna!Drukkolok Neki nagyon !

[^]  
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 10, 15:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nekem is megvan az integrált teszt-AFP eredménye,és NEGATÍV!!!Örülök!
Adriana,Bant
Én is ugyanezeket a mozgásokat érzem Mazsival,de a Férjem kivűlről nem érzi még!Nekem a bal oldalon tanyázik Mazsi.bant ne gondolj nagy mozgásokra csak olyan kis kigyó tekergőzés,pattogás,kapirgálás,és nem minden nap,Nálam inkább este lefekvés után,ha hanyatt fekszem és lazítok.

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 10, 15:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És ti lányok mit éreztek?

Bogi, segítségedet szeretném kérni, mivel van egy ismerősőm, aki 41 éves és 4 lombikon van túl, és eléggé csalódott. Ismersz vele egyidőseket, talán a lombikos fórumról, akiknek ebben a korban sokadik alkalomra sikerült?
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Következő
20 / 23 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés