Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2010 Nyári Babavárók
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 23, 13:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Adriana,
Jó kis program dús nap akkor a mai!
Bant,
Nekem a 12.héten vette le a citológiát a Proff,mert 1 évnél régebbi volt!
Gree,
Hanki gyógyuljon meg gyorsan!!!Nem lesz ám az eredmény 2 hét Nekem is azt mondták aztán egy hét alatt meglett.
Én meg már úgy izgulok a holnapi UH miatt! Embarassed Embarassed Embarassed Tiszta zizi Vagyok már.. Smile

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 23, 12:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree, jobbulást a lányodnak!

Adriana, igazán eredményes nap. Mikori a citológiád? Kell most a terhesség alatt újabb, vagy elég ez a régi is?
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 23, 11:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree, hát nem lehetett kellemes ez a vérvétel. Meg lesz az eredmény még az ultrahang előtt?

Jobban van ma Hanki?

Mivel ma áramkimaradás van Szentendrén és ezt előre jelezték, így úgy döntöttem, hogy ma elmegyek fcr vv-re. Gyorsan meg is volt és még az elveszett cytológiai leletemet is megkeresték az ÁEK-ben.
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 22, 18:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nemjuli Üdv közöttünk. Sajnos én nem látom a vonalzód.
Hát tényleg én leszek papírforma szerint aki legkésőbbi időpontban fog szülni.

Ma megvolt az AFP-s vérvételem. Nem szokott fájni amikor vért vesznek, de most legszivesebben mondtam volna a csajnak, hogy adja ide a kezét iés most én szúrom meg....mert így én is tudok vért venni. Várható eredmény 2 hét. Sad

Hankim itthon van a héten, mert tegnap elkezdett folyni az orra, és ilyenkor inkább nem viszem oviba.
Az ilyen éjszakáról nem nyilatkozom, mert hamarosan úgy is részesei lesztek. Wink
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 22, 14:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi, akkor szerdán késő délután nagyon fogunk várni a jó hírekkel Smile

Bant, Pestről járok minden nap Szentendrére szolgálatival. És én nem is használhatok magzatvédő övet, mivel csak szoknyát és ruhát hordok, ezért próbálok óvatosan közlekedni.
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 22, 14:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Juli,
Én is kórházi rendelésre járok,Magánba. Wink Mivel Inzulin rezisztenciába szenvedek Engem akkor terhelnek be amikor Én akarom,Szerintem Én a 24.héten fogom akarni,vettem vércukor mérőt és azzal tudom kontrolállni a cukromat,de azért a 24. héten kérek egy terhelést,kíváncsi Vagyok milyen car a cukrom! Wink Laughing

[^]  
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 22, 14:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,
Szerdán megyek,először reggel 8 körül a Proff Titkárnője megméri a vérnyomásom+vizelet,aztán 9-10 körül UH,utána terhesgondozás a Proffeszor Úrnál.Szerintem csak késő délután keveredünk haza!
Üdv Juli!Szerintem azért is más lehet mert Én Lombikos Vagyok,meg az se mindegy ki hova melyik kórház,melyik városba jár!Tök jó olvasni a vonidat hogy már csak négy hónap van vissza!Én agusztus 18.-ára Vagyok kiírva!

[^]  
Vissza az elejére
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 22, 14:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv Nemjuli!

Adriana,
3 hetente javasolta Padanyi az FcR kontrollt valahogy a huszon hetek elejeig, eddig ezt eleg szepen tartottam. Mindig jo volt megkapni az eredmenyt, hogy megint nott par szazalekot Smile
Bp-en laksz es Szentendrere jarsz ki dolgozni? Autozol? Minden nap mesz, vagy szoktal rendszeresen otthonrol is dolgozni?
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 22, 14:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi, hány órára mész holnap UH-ra?
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 22, 14:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Nemjuli, üdv köztünk Smile
Nekem, Boginak, meg Bant-nak Inzulin Rezisztenciája van, még terhesség előtt kiderült, ezért nekünk többször kell nézetni a cukrot terhesség alatt.
Ezen kívül én meg Bant és Brigs habituális vetélők voltunk a múltban, ezért nálunk még van egy-két extra vizsgálat és gyógyszer.
Genetikai UH-ra mentek a jövő héten?
Nemjuli

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 22, 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szeretnék hozzátok csatlakozni! Augusztus 19-re várom második gyermekemet Laughing , most tartok a 18. hét közepénél.
Az utolsó pár gondolatotokat már elolvastam. Mi a hét végén vagy jövő hét elején megyünk uh-ra, én kórházira járok, a magándoki nem csinál, csak szívhangot hallgat (a fiamat, Barnust is nála szültem, csak emiatt nem akarok másik dokit keresni).
Nálunk nem jön ki a védőnő, egyelőre én járok hozzá havonta, majd ha meglesz a baba, akkor jön majd csak el.
Nálunk a 26. héten csinálják a terheléses cukrot, azt is csak 2 értékkel.
Nem gondoltam volna, hogy az országon belül is ennyire eltérően csinálják a terhesgondozást....
A mozgásról: én már nem hiszek a Nagykönyvnek. Barnust a 18. héten éreztem először, pár nappal később már apa is érezte. Most pedig nem voltam egészen 12 hetes, amikor érezni kezdtem a mozgását.... Rolling Eyes A doki szerint is korai, de nem lehetetelen. Most pedig, igaz inkább csak nyugalmi állapotban, de hatalmasokat tud ütni/rúgni...

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 22, 13:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bant, Szentendrén dolgozom. Az UH-juk ugyanolyan, mint az Istenhegyin kivetítővel. Látom, elég gyakran jársz fcr blokkoló vérvételre. Én összesen kétszer voltam. Most én is tervezem, csak még nem tudom, hogy mikor menjek.
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 22, 13:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,

Szentendre útba esik neked? Arrafelé laktok? Mi Pomázon, a 4D Uh előtt kanyarodunk le jövet-menet. De még nem voltam ott.

Hajdú Krisztinát kérdeztem, hogy mikor érdemes még visszamenni hozzá, azt mondta, hogy általában még a 28. hét környékén szoktak hozzá menni a delikvensek, mi is így tervezzük. A köztes UH-kat pedig eddig Vajda csinálta.
Fülöpöt ma kell hívnom, hogy mikor menjek a szokásos havi vizitre. Szerdán FcR kontrollra megyek, ez látszik most a hétre az orvosozásból.
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 22, 11:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,
A cukrod nagyon jó!!!!Gratula!

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 22, 10:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bant, Fülöp dokihoz április 1-én megyek. Én úgy gondoltam, hogy mivel Fülöphöz havonta egyszer járok, ezért minden alkalom előtt elmegyek uh-ra. Most a genetikai uh-t viszem. A következő alkalom pedig valamikor májús első hetében lesz, ezért már kértem időpontot Szentendrén április 23-ra egy 4D UH központban. Voltam ott egyszer és a doki nagyon szimpatikus volt. Május végén pedig lehet, hogy megint Hajdú dr-nőhöz fogunk elmenni. Te hogy tervezted?
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 22, 10:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,

A cukrod tényleg teljesen jónak tűnik. A másikhoz nem tudok hozzászólni.
Fülöphöz menetrendszerűen mikor mennél?

És Hajdú Krisztinához terveztek még visszamenni valamikor?
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 22, 10:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Bogi, még egy hét és 20 hetesek leszünk Smile

A terheléses cukor jó sikerült, szerintem.
0' - 4.2
60' - 6.6
120' - 5.6

Viszont hemoglobin szintem tovább csökkent, már csak 111 Sad
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 22, 10:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat, remélem, tényleg nem lesz baj ebből a dagadásból.
Látom, innentől állandó napirendi pont lesz, hogy ki mikor érezte utoljára a mozgást, jobban fogjuk lesni a frontokat, mint Aigner Szilárd Smile

Nekem ma hajnaltol nagyon aktiv, a hetveget elegge vegiglustalkodta.
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 22, 08:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Adriana,
150 nap alatt Vagyunk! Partytime

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 21, 20:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bant, nálam orrfolyás van minden reggel, de olyan mértékben, hogy az eslő alkalomkor nem érkeztem ki a mosdóba papirzsepijért. És minden reggel zsibbadnak az ujjaim, erről én azt olvastam, hogy a szövetekben felgyült folyadék okozza. Mondtam is a férjemnek, hogy nagyon gyanús ez az egész, mivel vizesedésre utal, de mivel nem puffadt a lábom, ezért egyelőre nem foglalkoztam vele. Remélem, hogy már elmúlt nálad is.

Bogi, Gree, ezen a héten én is többször nem éreztem Vitold mozgását, de az utóbbi három nap alatt szépen mozgott, már a férjem is érezte.
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 21, 17:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi: Azóta már szerencsére éreztem, hogy laknak nálam. Wink És lehet, hogy csukklott, mert sok kicsi egymást követő pukkanás volt.
Igen, azt mondta a védőnéni, hogy legalább egy hét mire eredménye lesz. Úgy számoltam, hogy húsvétot követő szerdán( mert nálunk csak ezen a napon csinálják)fogok tudni menni.
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 21, 14:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Bant,
Nekem sincs ilyen tapasztalatom,hála istennek,de biztos nem komoly lehet hogy csak a hirtelen jó időtől van!
Gree,
Mazsi is nyugiba van ma meg tegnap,Szerintem most a jói dőbe alszanak nagyokat a Pocaklakóink.Enyém Mazsi a rossz időt-szelet-havat nem Szereti na akkor volt ám mocorgás.Drukk az AFP-hez!Neked is 1-1,5 hét az eredmény mint Nekem volt?
Adriana?

[^]  
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 21, 12:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bant: Nyugi, biztos nincs semmi gond.
Nekem egyenlőre nincs ilyenen tünetem, sőt Hankival sem nagyon vizesedtem.

Nálam is van egy kis ijedtség, mert tegnap óta nem nagyon érzem, hogy mocorogna a pocaklakó. Már direkt ettem csokit is, mert utána általában aktívabb...de egyenlőre semmi.

Holnap Afp vérvétel.
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 21, 11:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Annyira szép idő volt tegnap, hogy délelőtt és délután is sétáltunk egyet, utána meg kifeküdtem a kerti nyugányba, pokrócba burkolva, mint egy szanatórium Smile

Reggel azért volt egy kis izgalom, mert péntek esétre a kéz- és lábfejem és az arcom egy kicsit felpüffedt, de gondoltam, talán sokat voltam talpon az elmúlt időkhöz képest, reggelre jó lesz. Hát szombat reggel is uolyan volt, így hívtam Fülöpöt, de azt mondta, hogyha tovább nem dagad, akkor egyelőre hagyjuk, hét elején úgyis mennék hozzá valamikor menetrendszerűen, akkor megbeszéljük.

Ettől azért meggyugodtunk, mert én már vizionáltam, hogy megint megyek a terhespathológiára, mert ott voltak ilyen püffedt lányok terhességi toxémiával. De remélhetőleg csak a hirtelen meleg okozza.

Nektek volt/van valami hasonló tapasztalat? Mert azt tudom, hogy a terhesség vége felé szokás vizesedni, de ettől még azért messze lennék.
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 19, 15:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,Bant,
Köszönöm aranyosak Vagytok!

[^]  
Vissza az elejére
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 19, 14:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi,
Név már van, de családnak meglepetésnek szánjuk (mindenről gyakorlatilag real-time tájékoztatjuk őket a poz. teszt óta, hagy legyen valami titkunk). Mivel előfordul, hogy a húgom is bele-beleolvas a fórumba, nem tenném közhírré. Baromira izgatja őket, kapjuk a tippözönöket, mindenféle ravasz keresztkérdéseket tesznek fel, hátha elszóljuk magunkat. Szóval ez egy nagy családi népi játékká kezd alakulni, mindenki jól szórakozik Smile Amilyen agyafúrtak, szerintem előbb-utóbb elszóljuk magunkat, és akkor persze már nincs akadálya, és jövök rögtön megírni.
Hajdú Krisztina nekünk is nagyon szimpatikus volt, a kórházban orvosoktól és betegektől is csak jókat hallottam róla szakmailag és emberileg is, szinte már gyanús. Úgyhogy én is csak ajánlani tudom.
Mi is a 12. hetin és most voltunk nála az Istenhegyin, de a MÁV 2. emeletén is rendel, talán keddenként (de a nap nem biztos). Ott nem lehet időpontot kérni, csak napra lehet bejelentkezni, nagyon sokan vannak és gyengébb az UH. Még tart az egészségpénztári keretünk, úgyhogy inkább a fizetősbe mentünk. A két het szabit tényleg mondták a recepción, hívd fel őket és megmondják, hogy a terhességed kora alapján belefér-e, hogy megvárd, amíg visszajön. És tényleg érdemes hamar bejelentkezni hozzá, sokan keresik.

Adriana,
Hétfőn várjuk a jó cukor számokat!
Egy nagycsaládos ismerősöm 6 db unokaöccséből 2-nél láttak uilyen tágulatot, születésre senkinek nem látszott már semmi, úgyhogy tényleg elég megnyugtatóak a hírek.
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 19, 13:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bant, a cukorra hétfőn küldik az eredményt e-mailben.
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 19, 12:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bant, igazad van, hogy hiszel Hajdú dr-nőnek és Fülöpnek, én is így tettem a méhlepény problémámmal és mint mondták is, most már minden renden van.
A kisfiad nagyon mozgékony, emlékszem, hogy már az első UH-k során is az volt Smile Nagyon örülök, hogy érzed a mozgását.
Különben ezen a héten már nekem is egyszer-kétszer gyanús volt a hasam kivűlről, de én is elhesegettem azt az ötletet, hogy a picim az, mivel az mondják, hogy csak 20. héttől lehet így érezni. Akkor még sem teljesen így van ez.

Bogi, minden rendben lesz jövő héten. Nagyon-nagyon drukkolok Nektek. Hajdú dr-nőnél mi az Istenhegyi Géndiagnosztikában voltunk kétszer, Budán a Kaali intézet mellett van. Ha jól emlékszem Bant azt mondta, hogy most két hétig nem lesz, de a 20. hétre szerintem még érkezel beiratkozni, csak rögtön hívjad Őket, mert nagyon népszerű doki. Telefonszám: +36 1 224 54 42, genetikai uh - 15000Ft
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 19, 11:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bant,
Gratula a szuper eredményekhez,remélem Én is hasonló jókat fogok jövő héten Mazsiról hallani mint Te és Adriana.Na ná hogy fel Vagy dobódva!!!Név nincs még?
Adriana,
Hatalmas drukk hogy jó legyen a Vércukor terhelésed!!!(Nekem nem tudom mikor kell,de Én se nézetek inzulint az tuti)
Kérdés:Hajdú Doktornőhöz magánba szoktatok menni?Én is megnézetném Vele Mazsit,olyan jókat halottam már róla!Hogy lehet elérni,és mennyibe kerül?Jó privibe is.
Szép napot Mindenkinek!
Többiek???

[^]  
Vissza az elejére
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 19, 11:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,
igazad van az inzulinnal kapcsolatban. Mikorra lesz eredmény?

Az előbbiből kimaradt, hogy az UH után hívtam Fülöpöt, aki nagyon helyes volt, és a vesetágulatos mondatomba jól belevágott, hogy ilyen korban ez tök okés, nem is érdemes tovább fejtegetni, úgyhogy jó, hogy egybevág a két szakvélemény.

És még két kisszínes: már 3 (azaz három) kismama cuccom van: egy bandázs, egy övlehúzó (a múltkori baleset miatt), és tegnap óta egy szép fekete kismamanadrág.

Valamint az UH után beültünk egy könnyű vacsira a férjemmel, olyan jó volt kimozdulni a szép időben Smile
Vissza az elejére
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 19, 10:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Jövök a tegnap beígért részletekkel. Csak tegnap annyi esemény volt, hogy már nem fért bele a riportálás.
Ahhoz képest, hogy itthon vagyok, innen dolgozom, és csak orvoshoz megyek ki (Fülöp szigorú utasítása), tegnap 'iszonyat pörgés' volt, amit persze vicces annak titulálni a korábbi életmódom fényében, de mindegy.
Szóval délelőtt jött megint a védőnő, még mindig helyes, szimpatikus. Jó sokat adminisztráltunk, amíg beírogatta az összes leletemet a kiskönyve, aztán kérdezgettem a babamozgásról, mert már a hétvége óta elég erős dolgokat éreztem, kívülről a hasfalon is simán érződött, de mivel mindenhonnan az jön, hogy ilyenkor még kintről nem lehet érezni, azt hittem, hogy a méhem görcsöl, ezért meg voltam ijedve. De a védőnő szerint ez tuti a baba, ahogy leírtam az érzést, ő meg elmondta, hogy milyen lenne a méh görcsölése. Szóval megnyugtató hírekkel indult a nap.

Aztán be a munkahelyemre, ahol szintén adminisztráció (táppénz papírok, cafeteria, miegymás), egy gyors laptopcsere, majd némi társas érintkezés a kollégákkal.
Innen randi férjjel, Istenhegyi UH. Az adatok:
17+6 napos mérés alapján, ciklus szerint 17+5, vagyis tuti szép táblázatméretei vannak. 220 g, csontok, szív, koponya, gerinc, gyomor okés.
Placenta hátsó fali, szülésbarát helyen. Magzatvíz mennyisége átlagos. Egy kis eltérést látott: a vesék kicsit nagyobbak, de Hajdú Krisztina szerint minden 9-10. fiúnál ez a helyzet ilyen korban, nagy valószínűséggel még a terhesség alatt ez rendeződik magától. Attól van, mert a medencei simaizmok nem elég erősek, és amikor nagy nyomással pisil a kiskrapek, akkor a visszafelé is ható nyomás csinálta a tágulatokat. De szimmetrikusak, hólyagtelítődés szépen látszik. Azt mondta, hogyha ez valami más veserendellensség lenne, akkor a medence elrendezése is különbözne, a telítődés nem látszana, a magzatvíz nem ennyi lenne. Azért minden UH-n kövessük külön, de töbször hangsúlyozta, hogy nagy valószínűséggel ez magától rendeződik, nem kell aggódni. Az ő szájából ez hitelesnek hangzott.

A baba hihetetlen nagy pogót nyomott végig, teljes pördülések, karkörzés, jó nagy rúgások, külön fejbillegetés, páros lábban saját térdét az orrához nyomta (gyakorlatilag nyújtott lábbal, az egyik fénykép erről az attrakciórók készült), szóval volt produkció. Hajdú Kriszta meg is jegyezte, hogy ha ilyen tornászásokra képes már most, akkor azok a simaizmok szintén gyorsan megerősödnek.
És most bebizonyosodott, hogy tényleg a baba mozgását érzem, már a váróban mondtam, hogy megint az a fura érzésem van a méhemből, és hát tényleg nagy aktivitás volt odabent. Szóval jó, hogy ezt így tisztáztuk.

Jó bőlé lett a leírás, csak eléggé fel vagyok dobva még most is:)

Várom tőletek is a híreket!
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 19, 10:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bant, gratulálok!!!! Várom a részleteket.

Én most vagyok túl két az 1 órás terheléses vércukor levételén, 40 perc múlva még egy szúrás és reménykedem, hogy az eredmény jó lesz és egyhamar nem kellesz újra meginni ezt az édes brrrrrrrrr...
Végül csak a cukorra adtam le, mivel nem látom értelmét az inzulin levételének az általatok elmondottak alapján.

Gree, olyan jó, hogy a pici aktívkodik, igaz?

Bogi, Gree, Bant köszönöm a gratulációkat.
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 18, 21:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Minden OK az UH-n, holnap jövök részletekkel.
Adriana, örülök!
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 18, 14:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana: Gratulálok, bár én is biztos voltam benne, hogy minden rendben van a pocaklakóddal.

Nevek. Ízlések és pofonok..szóval akkor sem durciznék ha valakinek nem tetszene. hihi

MI jól vagyunk, aktívkodunk rendesen...lehet nem tetszik magzatomnak, hogy ma gyümi inkább zöldség nap van.
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 18, 13:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,
De jó tudtam Én!!!Vitold tökéletes Kisfiú!!! Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 18, 13:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Minden rendben ment, Hajdú dr-nő mint múltkor is nagyon kedves volt.
Már 250gr a kisfiúnk, megint demostrálta férfi büszkeségét. Az arcát nagyon nehezen, de végül sikerült lefényképezni. Bár én nyugtattam a doktornőt, hogy nekünk az a fontos, hogy mindent rendben talált. Átnézte az összes belsőszervét, megméregette és hála a Jó Istennek minden rendben van Smile
Plusz a méhlepény is már jó helyen van.
Nagyon szépen köszönöm a drukkokat. Nagyon sokat segített.

Bant, szorítok a mai UH-hoz.
Bogi, neked meg a jövő hetihez.

Gree, nekem is nagyon tetszenek a nevek, csak tegnap olyan izgalomban voltam, hogy írni se tudtam.
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 18, 11:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bant,
Te is ma mész UH-ra?De jóó!!!Izgi nap ez!Jó Védőnőzést!!!

[^]  
Vissza az elejére
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 18, 10:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Adriana,

Gondolom, ezt már nem olvasod, mert már készülődsz az UH-ra 10-re, drukkolok, várjuk a beszámolót!
Nekünk 4-re van időpontunk. Hajdú Krisztát nem nagyon lefárasztani ám!

Én most a védőnőt várom, kicsit rendet is raktam, de azért nem vittem túlzásba.
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 18, 09:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Adriana,
Drukk a mai UH-hoz,már úgy várom hogy élmény beszámolj!!!!
Gree,
22.-e már itt van a kertek alatt.Nagyon szép neveket választottál!

[^]  
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 17, 14:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

AFP: Miatt ne izguljatok, minden rendben lesz. Ti már legalább hamarosan megtudjátok. Nekem meg még csak 22.én veszik le a vért. óóóóóóóó

Ráadásul a doki akihez eddig jártam, már visszament a régi melóhelyére. Így most kereshetek más dokit.

Fogászat: Nekem is esedékes lenne már egy fogkőleszedés, de mindíg halogatom.

Nevek: No nem titkolózom tovább-bár csak a lány nevünk van meg biztosra. Szóval ha leányzó lesz akkor ZSelykének fogják hívni. Ha fiú akkor számításba jön a Bedecs, Kenéz, nálam. Apa még egyikre sem szavazott.

Striák: Szerencsésnek mondhatom magam, mert Hankival is csak kevés lett az is inkább csak a combomon. No meg a cickókon.

Pocak, mozgás: Nekem most erőteljesen feszül az alhasam, és szerintem erőteljes növekedésnek is indult Pocika. Ma egész nap nyugiban van, úgy érzem.
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 16, 18:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,Bant,
Nekem ebbe is szerencsém volt a beülti előtt elkezdett fájni a fogam hát elmentem megcsináltatni és ha már ott voltam átnézettem(nem volt több rossz),meg leszedettem a fogkövet Én is.
Bant,
A lényeg hogy túl Vagy rajta!Hát tényleg személyre szabott kezelést kaptál. Wink Laughing

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 16, 18:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon jó fej Smile lehetett a doki. Nekem is leszedték a fogkövet múltok, mivel Fülöp engemet is riogatott Wink és nekem is fájt. Jó hogy túl vagyunk rajta.
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 16, 18:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A fogorvos megvolt, mara is egy furas-tomes volt (es nemi fogkoleszedes, hogy az abban levo bacik ne okozzanak inyverzest-gyulladast, amivel amugy Fulop is riogatott, hogy konnyen lepenygyulladassa alakul), de ez az erzestelenito ellenere marhara fajt, jo sokszor leallt az orvos kozben, hogy kipihegjem magam. Kozben azt mondogatta, hogy edzunk a szulesre, es a sajatjait meselte. Igazan szemelyre szabott kezelest kaptam Smile
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 16, 15:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bant,
Én is kenem már régóta,de ez alkati kérdés is Szerintem de majd meglátjuk,legalább azt nem mondhatjuk hogy nem tettünk meg mindent hogy ne legyenek csíkjaink!(Én Vichy-set vettem) Wink Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 16, 15:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lányok Én ugyanígy Vagyok mint Ti nyugi!Szép kis Paramami csapat van itt! Wink Laughing

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 16, 15:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bant, nekem is hirtelen nőtt a hasam a 16. héten, utána pedig semmi. És egyelőre a mozgások is nem úgy vannak, mint a Nagykönyvben az meg van írva, azaz hogy este nyugalmi álapotban érzem. Nálam a baba akkor aktív, amikor én is. Például, tegnap egész nap fekve tévéztem, nem mocorgott, amikor elmentük sétálni, ő is aktív lett.
Nincs miért paráznod, hiszen múlt héten láttad az uh-n Smile a kisfiút. Én már három hete nem láttam...

Hát a csíkokat én sem fogom elkerülni bármennyire fitt kismami is leszek, szuper érzékeny bőrőm van, mint anyukámnak, akinek nagyon csíkos a hasa a szülés után.

Remélem, minden rendben ment a fogorvosnál.
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 16, 13:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,

Én is parázom, csak nem akartam itt 'hangulat kelteni'...
Most épp az adja rá az okot, hogy én még nem érzem a mozgást. Másrészt a múlt héten hirtelen nőtt a hasam, nagyon feszült, néhány napja viszont semmi feszülés, mintha ott sem lenne. Ha feszül, az a baj, ha nem, akkor az. Nehéz Smile

Amúgy én elkezdtem kenni a hasam, hogy minél kevésbé legyek csíkos. Annak ellenére, hogy nem vagyok nagy darab, sosem voltam, kamasz koromban a csípőmön két oldalt van 1-2 halvány rövid csík, pedig akkor sem volt súlyingadozásom. Úgyhogy nem hiszem, hogy megúszom csíkok nélkül, de ez legyen a legnagyobb baj. Van fénykép a hasamról még baba előtt, majd azt nézegetjük, ha csúnya lesz a végeredmény Smile

Hozzám csütörtökön jön a védőnő.
Fogorvostól most jöttem meg. Két hete fájt, először vártunk, hátha abbahagyja, de nem, így akkor fúrt-tömött és mára is marat még egy újabb kör, de ha minden jól megy, majd szülés előtt 1 hónappal kell csak újra menni.
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 16, 12:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi, hát ti Bant-al pehelysúlyuak vagytok Smile
Vitold nézőbe csak holnapután megyünk sajna, de annyira várom már!!! Valahogy nagyon parázok ezelőtt az uh előtt, mivel minden porcikáját fogják mérni és ellenőrizni.
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 16, 12:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én tegnap méreckedtem 48kg60 deka,és 47-ről kezdtem a terhességet.

[^]  
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 16, 12:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,
De jó hogy Ti már holnap mentek Vitold nézőbe!Mi jövő héten megyünk szerdán.Azt mondja a Férjem hogy Nekem is rendesen nő a pocim Én annyira nem látom,de húzódik úgyhogy biztos nő.Hétvégén a hülye szél miatt érdekes volt a hasam de mára elmúlott,egyébként jól Vagyok!
Bant,
Na ná hogy már látszik hogy más a helyzet!Nálatok mi lesz Kicsifiú neve?
Többiek????

[^]  
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Következő
19 / 23 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés