Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2011. évre babát tervezők ide....
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 24, 11:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Mai hőm leesett 36,5-re és meg is jött a mensi. Bár még nem túl erősen. Kiváncsi leszek, hogy milyen típusú lesz a mensim, mert lehet, hogy ha túl gyenge, akkor ez is baj lehet a fogantatásnál.
Mindenesetre akkor 12 napos luteális fázisom volt.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 23, 22:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudtok írni....

hát most arra jutottunk férjemmel, hogy kihagyjuk ezt a hónapot is, gyógyuljunk meg, mindenhogyan és áprilisban kezdjük és akkor már remélem folyamatosan. Tavasszal ugy is jobban éhezek a sexre, az állatok is akkor párzanak, hihi....Smile

Inzulinos dolgokhoz nem tudok hozzászólni sajna.

Gigi sztem benyelted a spermákat, főlleg ha volt orgazmusod is, akkor még tutibb. Mondjuk a minden napos annyira nem jó, nem termelődik újra annyi sperma, 2 naponta az a biztos.
De drukkolok hogy megtapadjon!!!!

Nyusz:

A pajmirigy alulmükődés okozhat ingerlékenységet?
Mi a különbség az alul és a túltermelődésnél?
És ezt hogy állapitják meg, hormonvizsgálatból derül ki?

Hát azért nem értettem ezeket a DPO-s napokat én mindig ugy számoltam az az első nap amikor megjött 1. nap, peteérésem kb a 14-16. napon van és igy tovább mondom, pl 22. napon vagyok 1 hét és megjön. De most már tudom majd ha ti igy irjátok.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 23, 11:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 10:06-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 23, 11:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gigi!!!

Laughing Jippi nagyon szorítok! azért előtte való nap is együtt voltatok? Minél többször annál jobb. Mit értesz azon, hogy kevés?
Voltatok vizsgálaton és ott mondták? Mert ha csak érzésre gondolod, akkor az megtévesztő lehet. nagyon jó, hogy végül megrepedt, azt hittem még nőni is fog, de hála tévedtem.
És hőd fent van, vagy nem méred?ja és bocsi azt hittem, hogy a 4,6 az inzulinod 0 percesen. De most visszaolvasva ezt jól benéztem
Shocked . na szóval a 15 picit magas 0 percesnek. inkább enyhe inzulinrezisztenciának mondanám, de a doki biztos okosabbat fog mondani. bemásolom neked ezt a kis szöveget: Éhgyomi: A normális szint önmagában nem informatív. A 10-13 közötti érték enyhe inzulin-rezisztencia jele, 13 fölött súlyosabb inzulin rezisztenciára utal.
na most azt nem tudom, hogy mi van olyankor, hogy a120 perces meg a duplája pont. Mert a 37 szerintem így se jó. Olvass utána www.pcos.hu honlapon. én inzulinrezisztenciás vagyok amúgy és pcos meg pajzsmirigy alulmüködésem is van.
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 23, 10:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 10:15-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 23, 09:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Goofy!

nyugodtan próbálkozzatok csak. A gyógyszer nem fog bekavarni az tuti.
A luteális szakasz a peteérést és tüszőrepedést követő időszakot jelenti és ezeket a napokat DPO- nak hívjuk. Tehát ha megtörtént a tüszőrepedés, akkor a hő felmegy és onnantól már DPO 1 nap, DPO 2. nap stb...

Gigi!

Sajna az Inzulinrezisztencia így is áll. Az a szabály, hogy ha a 120 perces inzulin érték az 5x-e a 0 percesnek az IR. neked meg jóval több is sajna, még ha csak 37 is lett. Szerintem a 30 mm tüsző már túl nagy, inkább már cisztának mondanám.

csak egy megjegyzés, ha mindig arra a linkre mész rá, hogy új hozzászólás, akkor tudsz is hangulatjeleket csatolni

Még a hőm fent van ma is. DPO 12. nap.Lehet, hogy nem a 7. napon volt a beágyazódás, hanem később, mert nekem a DPo8. napján lement 36,6-ra a hőm és másnap meg 36,9-re visszament. Elképzelhető ,hogy emiatt később is termelődött a hcg. De ez scak egy találgatás. Nem tesztelek többet a 14. napig az tuti. Addig még meg is jöhet.
Laughing
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 22, 21:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 10:16-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 22, 21:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt vagyok, jó sokat írtatok!

gigi huh ez nagyon jó, én örülök ha 20mm esre meg nő a tüszőm.
Sztem ne sexeljetek mindennap az nekünk sem jött be.
De ez a hónap sem jött össze spontán, bár....ugy jött meg mint még soha, iszonyú barna és nagyon darabos, ez lehetett vetélés talán?!

Köv hónap sem fog összejönni még mindig nem kezdjük a szurikat pedig most baloldalon lenne, de sajnos mégis van egy kis gombám, végül elmentem dokihoz, felirt gyógyikat, 6 napig no sex, igy ezáltal hogy most megjött az 6 nap és utána 6 nap az már a 12. nap ugyhogy igy nem igazán jó. Ti hogy vélekednétek?
Meg nem tudom, hogy nem befolyásolja a 2 gyógyi egymást.
Végül is a nődokim azt mondta belekezdhetünk, de mondott vmi 6 napos dolgot hogy legyen ennyi a z inszem előtt, na nehogy azt hidjétek nem figyeltem a szavára, csak Tündimmel együtt voltam és rá figyeltem hogy ne tegyen semmiben sem kárt, közben a doki beszélt hozzám.

NEm lesz karira kistesó Sad

Lehet hogy én vagyok butus de mi az a DPO? én nem nagyon értem amiket írtok igy, ilyen dpo nap meg olyan.
Luteális szakasz az sem tudom mi, látszik ennyire nem foglalkozom a kérdéssel.

Nyusz az LH tesztet én is gondoltam veszek
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 22, 19:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 10:18-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 22, 05:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gigi!

Hát passzolom a progi dolgot. Tűű dokihoz úgyis megyek, remélem majd válaszol erre is.
A hőm még fent van. Ma vagyok a 11. DPO-n. Csináltam HCG tesztet csont negatív. Crying or Very sad

Te hogy állsz?
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 20, 13:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 10:19-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 20, 13:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gigi!

Lh teszt? bár ha már ekkora a tüsző jobb ha minden nap együtt vagytok. Laughing

Te a múltkor 11 napos volt a luteális szakasz. Én se értem, de ha még annál is hamarabb meg tud jönni, hát én felakasztom magam.
De előtte azért elmegyek a Tűű dokihoz (ő az orvosom , belgyógyász, endokrinológus) és elmondom neki a problémát. csak oda ápr. 1-re kaptam időpontot.

te azért az jó , hogy neked kb 16 napos ez a szakasz.

De mitől lehet nálam ez a rövidség?
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 20, 13:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 10:20-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 20, 12:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gigi!

Hú ez nagyon szuper! Húzzatok bele !!!! Nagyon örülök neki

nekem ma tuti meg fog jönni. Egyfolytában érzem. Ma vagyok DPo 9. napon. nem akarrrrrrrrrrrrrrrooooooooooooooom Laughing
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 20, 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 10:21-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 19, 14:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gigi!

Jól tudod egyébként. Hamarabb kimutatja és sokkal egyértelműbb egy vérvétel. csak a HCG a beágyazódást követően kezd termelődni a pé után 7-8 nappal. Szóval nem volt értelme aznap nézetni (7. nap).
Amúgy nekem Ádám 11. napon lett pozitív a teszttel

nagyon szurkolok neked holnapra. Laughing
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 19, 12:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 10:22-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 19, 12:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

van tesztem 10-es, de majd csak később tesztelek, mert most még nem mutatná ki. Hcg-t majd csak akkor lenne értelme nézni ha pé után 14 nappal lennék. Ha lenne terhesség, akkor az még csak most kezdene el termelődni.
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 19, 10:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 10:24-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 19, 09:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csajok 32 lett a progi szintem. Szerintetek ez jelenthet terhességet? pé után 7 nappal vették le a vért
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 18, 16:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 10:25-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 18, 11:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én hiszek a spontán tüszőrepedésbe, mert ádám is úgy jött össze spontán igaz hosszú évek múlva Laughing

Mi is alig vagyunk együtt. amikor kell akkor igen. Most pl. pé napján és másnap is, aztán egy nap szünet és megint, de azóta se voltunk együtt Crying or Very sad
nekem sokszor kedvem sincs, sokszor hulla fáradt vagyok hozzá, hát nem könnyű
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 18, 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 10:27-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 18, 11:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gigili ez érdekes mert kislányom is a bal oldalon jött össze, és a tavalyi spontán terhességem is, de az elment sajna a fránya progi hiány miatt. Most is a baloldalamon volt 1, de abból sajna nem jött össze, de miért azt senki nem tudja, pedig minden ugy ment ahogy kell.
Nem tudom hogy stimulálásnál lehet hogy amelyik oldalunk erősebb azt stimulálja. Mert ugye mindenhónapban vált a petefészek, de ez sem mérvadó.

Nyusz de jó neked, mármint a vérvételesdi. Szurkolok, hogy baba legyen, és mennyit voltatok együtt?

Átjárhatósági: hát anno nekem uh-s volt, de azzal is majd besz@rtam, ugy fájt.

Sztem jobb eséllyes indul mindenki ha legalább 2 tüszöje érik....Tündim a baloldalt 2 tüszőevel indult, egyik csak megérik és megtermékenyül és igy is lett.

Nekem a bajom az hogy nem mindig van peteérésem, ezért kell stimulálni és pém után meg nem termelődik ösztrogén majd progeszteron, erre meg szednem kell az Utrogestánt vagy a Duphastont.
A tavalyi vetélésem is emiatt volt, nem szedtem progi pótlót, ha szedtem volna már rég babázok. Ki gondolta volna hogy stimulálás nélkül spontán összejön, NEKEM???? Akkor voltam dokinál és a 13.napon az uh-n látott 1 20mm-es petét, és kb a 16. napon voltunk együtt ismét 5 napos megtartozkodással és abból lett. De hát sajna elment.

Ti hogy vagytok együtt egy ciklusban? Hányszor naponta, hetente?
Velünk sztem az abaj, hogy megjön, majd elmulik 5-6 nap mulva, utána még 1-2 napig tök száraz vagyok, aztán már szinte elérem a temékeny napokat kb 9.-naptól ugy 16.-ig napig 2 naponta vagy 3 naponta együtt vagyunk és utána megint semmi, de tényleg semmi. Ami azt jelenti 1 hónapban kb 3-szor vagyunk együtt. Ez édes kevés, lehet hogy ezért nem jön össze, kitudja, azért kérdezem mi a normális?
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 18, 10:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 10:30-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 18, 06:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gigili!

Üdv közöttünk!
nagyon szurkolok, hogy legyen egy-két érett tüszőcskéd. Jó ha ennyi van, még ha inszemről is van szó. Amúgy már ultrahangos átjárhatósági is létezik. Én még anno a fájdalmasabb megoldást kaptam Crying or Very sad
Te merre laksz?

Goofy!

Szerencsére pont jókor voltunk együtt. Már csak azt kéne megtudnom, hogy sikerült-e?
Ma jön nemsokára vért venni a szomszédom. Nézetek hormonokat. Olyan jó , hogy nem kell laborba mennem.
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 17, 21:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 10:32-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 17, 18:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv itt Gigili!

Gondolom most lányra gyúrtok....két fiú mellé elkél egy kislány.
Én is clostyt szedtem az elején, most nem írták fel, pedig kislányom clostyval és Menopurral jött össze, de dokim szerint a Menopur volt a nyerő és most azért nem irt fel. Ki tudja....
Hát én is reménykedem, hogy majd a mostani sikerülni fog, mi anno 3-at csináltunk a 3. jött össze. Most is a 3. lesz. Bár stimulálásba csak a második.

Smilik csak az új hozzászólásban vannak.

Negativságban nem vagy egyedül..... Smile

Hüvelydolgok: újra Beatdin kúra és lehet hogy inkább fel vagyok fázva mint gomba vagy hasonló, majd szedek Tözegáfonyát rá.

Nyúlúr drukkolok, egyáltalán volt akció?
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 17, 16:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 10:29-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 17, 16:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 10:28-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 16, 07:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Goofy!

Hát passzolom a dolgot. nekem ilyen nem volt. Kéne egy kenetvételt csinálni nálad és akkor kiderülne van -e fertőzés. Bár a fogamzás szempontjából nem hiszem, hogy számtan a, mert anno amikor kiderült, hogy terhes vagyok, akkor csináltak kenetvételt és pont volt is valami fertőzésem.

Hőm még mindig fent van. remélem így is marad.
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 15, 19:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na az jó akkor mindent bele!

Én már túl vagyok a pén, csak egyszer voltunk együtt, mert sajnos elkaptunk pár dolgot ebben a hónapban.

Volt hányás-hasmenés, nátha torokfájás, meg vmi alulfertőzés is amit fogalmunk nincs honnan jött.

Hülye kérdés, de olyan érzésem van mintha fázna bemenne a hideg a hüvelyembe és ez olyan kellemetlen érzés. Betadine hüvelykúpot használtam rá, már az első naptól jobb lett, férjem meg Canesten krémet, amitől szintén jó lett neki is, de 1 hét eltelt és újból előjöttek a tünetek, pedig nem is voltunk együtt.
Nálam semmi folyás és kellemtlen szag esetelg viszketés nincs, nem tudom mi ez.
De fenn áll már egy ideje, vajon ez befolyásolhatja a fogamzást?
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 15, 08:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Goofy!

Ma vagyok a DPO 4. napján. Hőm fent van és reménykedek.
Nálad mi a helyzet?
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 12, 11:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Értettem a munkahelyi dolgokat, igazad van, most férjem is ezt mondja, mert ugye el vagyok bizonytalanodva még mindig. Mondtam neki, mi legyen? legyen vagy ne, nekem pillanatnyilag 1 is elég, de tudom Tündi nagyon szeretne tesót és azért én is vágyok rá, de fontos a munkám is. És sajnos az enyém nem olyan hogy majd más elvégzi helyettem, itt hozzám ragaszkodnak, ha én nem leszek elmennek máshoz és nem biztos hogy visszajönnek.

Aztán azt válaszolta, hogy legyen, hagyd a munkát, de könnyen beszél. Aztán kérdeztem, hogy magamnak szüljek még 1-et? és azt mondta, nem kettőnknek, ez jól eset, hogy tényleg ő is akarja.

Gratula az LH teszthez, olyan fura ez nekem hogy 41. napon pozitiv.
Akkor probálkozzatok, tudod amikor már felmegy késő lesz....

Nekem szerintem 9-11.-e között volt, tegnap már 36,9 volt a hőm.

Hát nálam a kaja, alig eszem, de mostanában már reggelizek legalább, néha van ebéd is, aztán vacsi sajnos néha túl későn. Ezen még alakitani kell, csak sajnos lusta vagyok főzni és normálisan egészséges étrendet kialakitani.
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 11, 10:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

képzeld pozitív lett a tegnapi LH tesztem. nagyon kiváncsi leszek felmegy-e majd ahőm?
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 10, 17:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Goofy!

Nem könnyű a mai világban mindennek megfelelni. Ha az ember talál egy jó munkát, akkor elbizonytalanodhat.
De mondok erre neked egy jó példát. És ebből szerintem érteni fogod a lényeget.

kaptam egy tuti melót egy újságnál. Már ott dolgoztam kb 2 éve amikor is elhatároztuk, hogy folytatjuk a babacsinálást (a munka miatt felfüggesztettük pár hónapra, amíg beilleszkedek). időközben megszűnt a munkám (amit sose gondoltam volna) és áldom az eszem, hogy a jó munka reményében sose adtam fel az elveimet és tovább próbálkoztunk. Az új helyemen is. Ott is jól éreztem magam, aztán terhes lettem. Még szerencse, hogy akkor sem adtam fel az új meló miatt, mert az a helyem is megszűnt.

Én továbbra is negatív lh tesztekkel és alacsony hővel várom a csodát. 41. napon vagyok. Áprilisban megyek Tűű dokihoz. Ezt valahogy orvosolni kell.

Kiváncsi vagyok mikor lesz pé-d.

Most megint figyelek a kaára és szigorúan napi 5x eszem és nem többször. Laughing
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 10, 00:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Végül kiváncsiságból én is elkezdtem mérni a hőmet. De csak mostanság igy pé közeledtével, hogy vajon mikor megy fel....mert a hasam derekam érzem, mintha érne, vagy már megért volna ugy fáj néha, de hőm még mindig lent van.

De azt is olvastam már, hogy ha már felment akkor már mindegy mert megtörtént a peteérés akkora már lecsusztál a fogamzásról. Mielőtt felmegy azelőtt kell együtt lenni. Áhh hülyén van ez kitalálva, meg az az 1 nap..... Sad

Megint elbizonytalanodtam egy kicsit gyerek ügyben, nagyon ingerült vagyok mostanság, fel vagyok spanolva, munkám beindult és most egy kicsit a karrier számít, bár ha össze is jön dolgozni fogok ameddig csak tudok, meg ugye 9 hónap sok idő, de vhogy most megint ugy érzem várni kéne......de mire várjak, csak öregebb leszek.
Csak a mai világban a megélhetés, ha megint elmegyek a munkahelyemről, akkor majd ha vissza megyek kb 2 év mulva, lehet hogy nem is fogok kelleni senkinek, akkor mi lesz.?!

Bár most nem ugy tervezem mint anno Tündinél, szeretnék dolgozni is terhesen és ugy tervezem hogy kb 3-4 hónapos korában már visszajárnék 1-2 napra dolgozni. Na persze.....

Ép egy vendégemmel viccelődtünk minap, mondtam hogy tervezzük a köv gyerköcöt, erre ő már megint elmész? mondtam neki csak szülök egyet és jövök. Röhögött rajtam.
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 06, 07:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Goofy!

jaj de hülye vagyok, pedig írtad is, hogy spontánkodtok némi gyógyszeres segítséggel. Laughing

Már nyugodtan tudom mérni a hőmet, mert Ádám nem szokott éjjel felkelni. Általában hajnalban 5.00-6.00 között ébred és előtte mindig mérem a hőt, csak utána megyek be hozzá. Jó néha van, amikor sír és nem tudok mérni, de ez nagyon ritka.

tegnapi tesztem is negatív. Ma vagyok a ciklus37. napján. A múlt hónapban a 47. napon volt pé.
ja és megyek majd Tűű dokihoz, hogy ne legyenek már ilyen hosszú cuklusaim. csak még nem kaptam időpontot, mert nem tudtam őket elérni. Írtam e-mailt is, de nem válaszoltak.
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 05, 19:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv itt is Nyúlúr!

Az első próbálkozásunk nem is inszem volt, csak otthoni, de stimulálással. Hát nem jött össze pedig biztunk benne.

Ugyanazokat kapom majd, *** szurikat. De most inszemet javasolt a dokim, nem szereti az otthoni próbálkozásokat, hihihi.
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 04, 07:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Goofy!

csatlakozom én is.
Nekem is van egy kisfiam, aki 1 éves. Most tervezzük a 2. babát.
Az első sok év után jött csak össze.
és úgy tűnik most se lesz ez másként. Azért még reménykedem....

GOfy! Ezek szerint nem sikerűlt az inszem. Most milyen gyógyszereket kapsz majd?
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 24, 12:18    Hozzászólás témája: 2011. évre babát tervezők ide.... Hozzászólás az előzmény idézésével

Már van egy kislányom, de szeretnénk régóta neki kistestvért, ő is igy van vele.
Nagyon régóta próbálkozunk már, de sikertelenül.

Kislányunk is segitséggel jött össze, igy sajnos újabb segítségre van szükségünk. Kaáli intézetbe járunk, egy nagyon rendes doki kezel engem, megvagyok vele elégedve.

Az utolsó próbálkozásunk nem sikerült. A mostanit kihagyjuk. A következő inszemináció lesz márciusban, ha az sikerül pont 2010 karácsonyára fog megszületni, de nem tudom, hogy bizhatok-e ebben.

Várom sors társaimat akik próbálkoznak beszélgetésre, próbléma megosztásra, lelki segítségre, és csak ugy is.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4
4 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés