Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Netes nyereményjátékok. Érdemes? Melyik hihető?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
totya69

HozzászólásElküldve: 2011, Nov. 14, 09:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Izé, örök pesszimisták, soha semmiben nem hívők, és erősen skizoid emberek is írhatnak ide? Very Happy
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2011, Nov. 11, 13:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

No előhúzom már ezt a topicot, olyan rég írtunk ide. Ti szoktatok böngészni a startlapon? Épp ma lettem rá figyelmes, hogy megújulnak, meg van valami nyereményjátékuk is, amin egy csomó ajándék mellett egy Renault Megane a főnyeremény! Nézzétek meg a Startlapjáték oldalon.
kellmegegy

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 24, 12:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor próbáljunk meg egy olyat, hogyha a medve nem micimackó, lehet, hogy nem is mackó. Akkor valami más plüssállat, ami azért animációs filmekben van rendesen. Nincs valami olyan film amiben egy állat konkrétan fagyit, nyalókát, mikrofont esetleg saslikot fog a kezében? Talán eszik. Kövér is, talán zabás, ez a trükk.

A csirkére egyik cimborám az Istenek városát mondta, azzal az indokkal, hogy rajta van a plakáton egy ronda tyúk. Lehet benne valami. Mindenesetre és leadom a voksaim, mert lassan lejár a határidő.
Vissza az elejére
villkat

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 20, 12:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kellmegegy írta:
villkat... jóva jóva..

Matrix Morpheus, az oké. Mellette Wall-e, aztán ott a KingKong az nem téma. Az egyik háztetőn a Hegedűs, másokon a Man in Black. Előbbi felett ott a Batman, alatt meg a Rémület az Elm utcában. Ollókezű meg a Marlboro filmből a motor. Jurassic könnyű, meg a Zorró és a Titanic. Középen Forrest Gump és valami madárijesztő, szerintem Oz. Vissza a jövőbe kocsija meg a 12 majmot ábrázoló ház előtt van. A jégkorszak középen figyel a cápa szökőkút alatt. Ennyit tudok. Smile

Ezeket én is tudtam, meg mondjuk már szinte mindet 27 db-ot tudok, kivétel a csirke???? A Medve??? És az ablakban az a láb, ezekre a tippjei amiket elutasítottak, az a csibefutam, a micimackó és az elemi ösztön de ezekre rákérdeztem a fb csoportjukban és azt mondták hogy nem ezek azok, tehát ezekre tippem sincs :S

Segítsssség?
Vissza az elejére
kellmegegy

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 18, 12:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

villkat... jóva jóva..

Matrix Morpheus, az oké. Mellette Wall-e, aztán ott a KingKong az nem téma. Az egyik háztetőn a Hegedűs, másokon a Man in Black. Előbbi felett ott a Batman, alatt meg a Rémület az Elm utcában. Ollókezű meg a Marlboro filmből a motor. Jurassic könnyű, meg a Zorró és a Titanic. Középen Forrest Gump és valami madárijesztő, szerintem Oz. Vissza a jövőbe kocsija meg a 12 majmot ábrázoló ház előtt van. A jégkorszak középen figyel a cápa szökőkút alatt. Ennyit tudok. Smile
Vissza az elejére
rabbitricsko

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 13, 16:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megmondom, ha Te pedig elmondod, hogy a medve, aki a szökőkút szélén szorongat valamit a kezében, ő miben volt Wink Áll az alku? Cool
Vissza az elejére
kadel24

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 13, 12:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ez a játék nagyon jópofa, kicsit az agyat is megmozgatja legalább:)

Én 2 kivételével mindet tudom, szóval ha gondoljátok segíthetünk egymásnak. Ti elmondjátok ezt a kettőt én meg elárulok valamit ami nektek kell:)

Azt nem tudom hogy balra az ablakban a lány az miben szerepelhetett, az sem egyértelmű hogy hab van rajta vagy ruha:)

Szerintetek?
Vissza az elejére
villkat

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 11, 14:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kellmegegy írta:
Dejópofa Smile ügyesen rajzol a grafikus. Amúgy egy rakás ilyen grafikusrajzol video van a youtubeon. Szóval régen a betelefonálós műsorok lopták a kapcsolási díjat az emeltdíjas számmal, most meg SMSt kell mindenhova küldeni. Azért ez most kellemes meglepetés.
Én az ablakokban állókat se vágom...

jó lenne ha segítenénk egymásnak és akkor mindenkinek jó én elárulom amiket Te nem tudsz Te meg segítesz nekem azokban amiket én nem Smile
A facebook lg magyarország csoportban most azaz tegnap tettek ki egy kis segítséget, elméletileg a csirke az egy fotós és egy drogdíler kapcsolatáról szóló filmben szerepel... Na ez most így speciel Nekem még nagyobb homály, de hátha van valakinek valami tippje?
Vissza az elejére
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 10, 17:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

totya69 írta:

De ez sajnos ritka mint a fehér holló Wink

Ezért érdemelt említést Smile
Vissza az elejére
kellmegegy

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 06, 15:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dejópofa Smile ügyesen rajzol a grafikus. Amúgy egy rakás ilyen grafikusrajzol video van a youtubeon. Szóval régen a betelefonálós műsorok lopták a kapcsolási díjat az emeltdíjas számmal, most meg SMSt kell mindenhova küldeni. Azért ez most kellemes meglepetés.
Én az ablakokban állókat se vágom...
Vissza az elejére
villkat

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 06, 12:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rabbitricsko írta:
Sziasztok!

Én most néztem egy filmes nyereményjátékot, egy LG házimozi-rendszert lehet benne nyerni, csak egy képen kell megtalálni a 30 különböző filmből származó elemeket, és ha ez sikerül, plusz kisorsolják az embert, akkor nyer. Egy Facebook alkalmazással lehet játszani, ahol jól nagyítható a kép is, ez itt található: https://apps.facebook.com/filmorult/
Nem csak a nyerés miatt érdemes kipróbálni, el is lehet vele szórakozni, mire az ember kitalálja valamennyit - nekem eddig még nem sikerült, például a szökőkutat meg a csirkét sem tudom hova tenni... Úgyhogy akár tippeket is adhatnánk egymásnak, hátha valamelyikünk nyer Smile De amúgy a nyerési esély mellett szórakoztató is, ami a mostanában elterjedt, lájkolásban kimerülő játékokra nem nagyon mondható el...

Ez tetszik, mert legalább nem 100%-ig szerencsefüggő, de ez nehéz is :S:S Nagyon nagy filmkultúra kellene hozzá, mert oké tudok kb. 20-at, de a szökőkút teljes környékét homály fedi :S A többit szívesen leírom ha gondoljátok? Smile
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 05, 14:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vicusmamesz írta:
Nem is értem miről beszélsz! Very Happy Amúgy igen, azok. Valami nyereményjáték miatt regisztráltam, nemrég lemondtam, megköszönték az eddigi együttműködést, és szépen elbúcsúztak.

De ez sajnos ritka mint a fehér holló Wink
Vissza az elejére
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 05, 11:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem is értem miről beszélsz! Very Happy Amúgy igen, azok. Valami nyereményjáték miatt regisztráltam, nemrég lemondtam, megköszönték az eddigi együttműködést, és szépen elbúcsúztak.
totya69

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 04, 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vicusmamesz írta:
Az sose. Ellentétes fogalmak... Kólások normálisak. Nem mondom meg melyik Wink

Fogadjunk a Dunaharasztiak Wink
Vissza az elejére
rabbitricsko

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 04, 13:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én most néztem egy filmes nyereményjátékot, egy LG házimozi-rendszert lehet benne nyerni, csak egy képen kell megtalálni a 30 különböző filmből származó elemeket, és ha ez sikerül, plusz kisorsolják az embert, akkor nyer. Egy Facebook alkalmazással lehet játszani, ahol jól nagyítható a kép is, ez itt található: https://apps.facebook.com/filmorult/
Nem csak a nyerés miatt érdemes kipróbálni, el is lehet vele szórakozni, mire az ember kitalálja valamennyit - nekem eddig még nem sikerült, például a szökőkutat meg a csirkét sem tudom hova tenni... Úgyhogy akár tippeket is adhatnánk egymásnak, hátha valamelyikünk nyer Smile De amúgy a nyerési esély mellett szórakoztató is, ami a mostanában elterjedt, lájkolásban kimerülő játékokra nem nagyon mondható el...
Vissza az elejére
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 03, 16:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az sose. Ellentétes fogalmak... Kólások normálisak. Nem mondom meg melyik Wink
totya69

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 03, 13:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Te írtad: nóóórmális cégeknél, a Tesco mikor vót az? Wink
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 02, 15:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudom totya, mostanában nem néztem. Bezzeg normális cégeknél van olyan cím, amit kifejezetten a lemondások miatt tartanak.
totya69

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 02, 09:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Khmm, én nem a lapockám küldeném neki MMS-be, vagy igen? Wink

Bezzeg ilyet találtam Wink utalvanyrendeles@hu.tesco-europe.com, de gondolom él az info@hu.tesco-europe.com nem? Wink
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2011, Ápr. 29, 16:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

totya, te is a lapockás sms-t írnád Signettának? Very Happy Fiam küzdött velük vagy 3 évig... Szerintetek miért van (vagy volt, nem tudom) hogy a tesco honlapján nincs egy darab kapcsolati e-mail cím sem? No ezért...
totya69

HozzászólásElküldve: 2011, Ápr. 29, 13:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most akkor már tudom nekem miért is nincs meg a te számod Signetta! Wink
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2011, Ápr. 28, 12:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én nem néztem végig, mert enélkül is tudom, semmilyen nyeremény nem az aminek látszik, amiért először neked kell fizetni, vagy bármi szokatlant tenni. Nyertem? Szuper, ide vele, viszlát.
totya69

HozzászólásElküldve: 2011, Ápr. 28, 11:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Végignéztem, háát nem semmi. Mondjuk már hallottam róla, de az a bosszantó, hogy nem csináltak semmit ez ügyben, legalább is én nem hallottam róla.
A pasi hangja kiborító Smile
szabolcs01

HozzászólásElküldve: 2011, Ápr. 27, 17:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt érdemes végignéznetek: http://youtu.be/Z_mu_QsRvr4
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2011, Ápr. 27, 15:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Huhh ez azért durva, én mobilos ajánlatokat kaptam, mert egyszer valahol kitöltöttem valamit. Az ilyen adatbázisokat adják-veszik, mert már nem is emlékeztem rá, több éve volt.
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2011, Ápr. 27, 15:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Legjobb a lemondhatatlan reklám. teszkó csinálja azt, hogy ha egyszer megszerezte a mobilszámodat, akkor képes vasárnap ebéd után kettő felé felébreszteni egy sms-sel, hogy sertéstarja 720 ft.... És persze a telszámodat is maximum azért adod meg, hogy értesíteni tudjanak a nyereményről. Aztán több évi küzdelem megszabadulni tőlük.
totya69

HozzászólásElküldve: 2011, Ápr. 26, 08:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagy cégeknek egy regisztrációért is megér apróbb ajándékot adni, aztán ömlenek a kéretlen levelek Wink
vadaszjudit

HozzászólásElküldve: 2011, Ápr. 21, 17:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Signetta írta:
És nem mosod? Very Happy
Most olvasom. Az ilyen nagy cégeknek a nyereményei szerintem garantáltak, csak mivel sokkal többen játszanak kisebb az esély arra hogy te nyersz. Netes játékoknál valami kis oldalon, én se bíznék abban, hogy holnap csengetnek a nyereményemmel.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Krisztike74

HozzászólásElküldve: 2011, Ápr. 21, 17:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Gyakran megfordulok 1 budai bevásárlóközpontban, ahol most 1 olyan nyereményjáték van, amivel New York-i utazást lehet nyerni.
Szerintem elég hihető, utána néztem és elég korrekt leírást találtam róla: http://allee.hu/content/big-city-life
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
totya69

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 25, 09:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy Very Happy Very Happy
kedvesferenc

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 24, 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

villkat írta:
lenne egy kérésem, nem tudom van-e itt más is aki gyűjti a Herz szalámis kódokat amikkel most lehet nyerni, de ha esetleg valaki nem küldi be és lenne olyan kedves elküldené nekem annak nagyon tudnék örülni Smile
Az ilyen kódbeküldéseseket mindig kipróbálom, mert szerintem ezekkel van a legnagyobb esély a nyereményre. Lehet hülyeség de ezek legalább biztos nyeremények...

Lehet, hogy Bakáts Tibort kellene megkérdezned...
Vissza az elejére
villkat

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 24, 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lenne egy kérésem, nem tudom van-e itt más is aki gyűjti a Herz szalámis kódokat amikkel most lehet nyerni, de ha esetleg valaki nem küldi be és lenne olyan kedves elküldené nekem annak nagyon tudnék örülni Smile
Az ilyen kódbeküldéseseket mindig kipróbálom, mert szerintem ezekkel van a legnagyobb esély a nyereményre. Lehet hülyeség de ezek legalább biztos nyeremények...
Vissza az elejére
Hamzsab

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 09, 15:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem még mindig a Béjvácsos a kedvencem. Eléggé le is vagyok törve, hogy nem kapott olyan sok szavazatot. De azért még nincs veszve minden, mert még van egy kis idő a végéig, addig még simán behozhatja a lemaradást. Szerintem már nem sok értelme van videót készíteni 7-8ezer szavazatot behozni...az nem semmi. Akkor egy nagyon jó videót kell készíteni és összeszedni az összes ismerőst, aki csak létezik, hogy szavazzon Smile
De a remény hal meg utoljára Smile Smile
Vissza az elejére
galakala

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 09, 13:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hmm, ötletem nekem is lenne, azt hiszem. De így, hogy nyakunkon a tavasz, nem egyszerű a feladat. Igazi téli videót pedig nem lehet forgatni hó nélkül. Lehet, de nincs meg a "fílingje".
Nem is tudom, melyik tetszik a legjobban... talán a vízipisztolyos Very Happy
Vissza az elejére
gorogtam

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 09, 11:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mostanában elég sok új videó került fel az oldalra, vannak sokkal jobbak mint a kocsimosósak bár tény hogy a bikinis vonal nagyon tetszik, sok jó dolgot lehetne belőle kihozni:PSmile A síelős és a díleres nagyon bejön, csak azt nem tudom hogy tudnak összeszedni ennyi szavazatot. Biztos jó sok ismerősük van:) Mondjuk az első 4-5 mind 2000 fölött van, és már ez sem semmi. Kíváncsi vagyok ki fogja majd megnyerni...! Én is indulnék, de lehet hogy ezt már nem tudnánk behozni, bár van 1-2 jó ötletünk, de akkor még ezen a héten meg kéne csinálni. Nah majd meglátjuk.
Vissza az elejére
Cintimama

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 02, 17:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hamzsab írta:
A többi videó közül nekem a "Béjwács" tetszik még, az szerintem jól össze lett vágva! Shocked

Júúúj! Ez tényleg jópofa! Igaz nem az a jóképű Hasselhoff futkos a parton, de a zene az mindent felülmúl! Very Happy
Vissza az elejére
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 02, 16:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudom, ez nem az a klasszikus sima netes nyereményjáték, de lehet játszani, van nyeremény is, a többi meg végülis elég jó ajánlatnak tűnik. Szerintetek megéri, ha még autót is lehet vele nyerni? DíjNullázó - SEAT Leon
ibolyatakacs123

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 02, 12:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én már leginkább a tavaszra koncentrálok, és mindig elkeserít, amikor az időjárás jelentésben azt mondják, hogy mínusz fokok várhatók, vagy havazás következik. Teljesen egyetértek azzal, aki azt írta, hogy annyira várja már a jó időt, hogy nem tud azon gondolkodni, hogy hogyan élvezi a telet.
Jobb lett volna ezt a játékot a tél elején indítani, akkor még nekem is lettek volna jobbnál jobb ötleteim. Sajnos most csak arra futotta, hogy szavaztam arra a videóra, amelyik a legjobban tetszett. Szerintem a legkreatívabb, amikor úszógumin szánkóztak...
Minden esetre jó volt megnézni a videókat, lehetne egy ilyen játékot szervezni azzal, hogy ki mennyire várja már a tavaszt...abba szerintem én is beneveznék.
Arra azért még kíváncsi vagyok, hogy ki viszi haza az 1 millát ? ? ? Smile Smile Smile
Vissza az elejére
Hamzsab

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 28, 12:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gyormiki írta:
Hát 1 millió az nekem is jól jönne és szerintem a mostani videóknál nem nehéz frappánsabbat összehozni csak egy le kell ülni pár cimbivel és gondolkodni. Egyébként nekem az ősemberes az favorit, annak sikerült mosolyt csalni az arcomra.

Egyébként nagyon várom már a nyarat, úgyhogy elég kemény feladat lenne a tél örömein gondolkodnom Very Happy De biztos nem koriznék egy szál boxerbe Razz

Egyébként igen, ha gondolod mi is összeállhatunk! Laughing Én a nyeremény felével is beérném jelen pillanatban... csak hozz egy kamerát, mert az nekem nincs! Smile

A többi videó közül nekem a "Béjwács" tetszik még, az szerintem jól össze lett vágva! Shocked
Vissza az elejére
gyormiki

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 24, 15:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát 1 millió az nekem is jól jönne és szerintem a mostani videóknál nem nehéz frappánsabbat összehozni csak egy le kell ülni pár cimbivel és gondolkodni. Egyébként nekem az ősemberes az favorit, annak sikerült mosolyt csalni az arcomra.

Egyébként nagyon várom már a nyarat, úgyhogy elég kemény feladat lenne a tél örömein gondolkodnom Very Happy De biztos nem koriznék egy szál boxerbe Razz
Vissza az elejére
Hamzsab

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 24, 12:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gorogtam írta:
Bikinibe korizás??? Ez szerintem egy elég jó ötlet...talán még lenne is vele esély a nyereményre. Mondjuk bikinis síelés, vagy snowboard??? Mondjuk nem tudom, hogy a lányok mit szólnának hozzá, ha még egy pár kocsi beállna, és le kellene mosni őket, akkor lehet, hogy jégkocka lenne belőlük. Talán egy kicsit visszafogottabb videó jobb lett volna, bár nem akarok prűdnek tűnni...a lányok szépek, szóval nincs semmi kivetnivaló a videóban. Kíváncsi lennék rá, hogy hány szavazatot kapnak Smile Smile Smile

Látom ez a bikinis téma igencsak meghatározó lett a többiek számára is! Csak nem a nyár után vágyódtok? Laughing Pedig itt most arról van szó, hogy a telet kell élvezni! Cool

Egyébként szavaztam egyet, főleg, hogy semmibe sem került, csak egy kattintásba! Remélem tudtam ezzel segíteni! Wink
Vissza az elejére
plinda24

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 23, 15:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem az animácoiós videó jobban tetszik.
Habár, ez is eléggé eredeti.
A korcsolyázós pasi a Balatonon kicsit uncsi. Maga az ötlet nem rossz, de valamivel érdekesebbé tehették volna.
Az egymilliós nyereményért azért meg kell küzdeni. Very Happy
Azért az eléggé ritka, hogy egy millát lehet nyerni egy ilyen filmmel. Nem nagyon szoktak ennyi pénzt dobálni az ilyen játékokon.
És igazából egy buli az egész.
Most komolyan mondom, gondolkodóba estem, hogy én milyen videót készítenék. Síeléssel lenne kapcsolatos, az tuti. Abból meg nem nehéz valami őrültséget kihozni.
Vissza az elejére
gorogtam

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 23, 12:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bikinibe korizás??? Ez szerintem egy elég jó ötlet...talán még lenne is vele esély a nyereményre. Mondjuk bikinis síelés, vagy snowboard??? Mondjuk nem tudom, hogy a lányok mit szólnának hozzá, ha még egy pár kocsi beállna, és le kellene mosni őket, akkor lehet, hogy jégkocka lenne belőlük. Talán egy kicsit visszafogottabb videó jobb lett volna, bár nem akarok prűdnek tűnni...a lányok szépek, szóval nincs semmi kivetnivaló a videóban. Kíváncsi lennék rá, hogy hány szavazatot kapnak Smile Smile Smile
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 18, 15:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsi, de ezt lilla12 hozzászólására értettem, írtam! Wink
villkat

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 18, 14:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

totya69 írta:
Hááát lehet én is szavaznék? Wink

Ha arra gondolsz amire gondolom, hogy gondolsz akkor megértelek, valóban szépek ehhez kétség sem fér, talán kicsit túlzottan is bevállalósak, de ez meg már az Ő dolguk....
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 18, 12:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hááát lehet én is szavaznék? Wink
lilla12

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 18, 11:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na hát a lányok rendesen helyt álltak, nem csodálkoznék, ha ők nyernék meg Smile bár én is gondolkoztam, hogy simán csinálnék én is ilyen videót a csajokkal, mondjuk toplesbe nyomulnánk Razz bár lehet kizárnának a versenyből? Very Happy az tuti, hogy ránk szavaznának a legtöbben! Szerintetek milyen sikere lenne? 1 Milláért simán bevállalnám Very Happy Bár valami kreatívabb ötletet is bele kéne vinni, mondjuk bikinibe korizunk Razz
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
2 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés