Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2011. évre babát tervezők ide....
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 11, 22:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na nem írtok? ilyenkor már oldalakat kellett olvasnom.

Nyusz gratula a fogyáshoz, azt a diétát én is szivesen kiprobálnám.....

Gigili hova tüntél?
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 08, 18:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na halihó csajok!

Hát igen a sok kezelés meg orvoshoz járás elveszi az ember fizetésének a nagy részét.
Én most totál nem figyelek a gyerek témára. valószínűleg azért, mert tudomásul vettem, hogy most még fogynom is kell, meg a Bromonak is hatnia kell. Nem is mérem a hőmet már amióta megjött a mensi. Ma kezdtem el megint, de még mindíg lent van, pedig már 2 hét is eltelt. De nem is izgat a dolog. majd csak lesz rövidebb ciklusom is. Amúgy ma mértem magam és már 59 kg vagyok. Jippppppi
A diéta megtette a hatását. csak így tovább.
És nem sanyargatom ám magam. naponta 5x eszem. csak odafigyelek, hogy mit mikor és mennyit.
Én nem szednék semmilyen "csodaszert", mert bekavarhat a hormonokba.
De anno használtam a BioCLA+T és az nagyon jó volt. Fogytam vele 4 kg, de mellette én edzésre is jártam.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 08, 14:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 09:47-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 07, 21:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na hát én sem a türelemről vagyok hires, sőt hoztam a családomból a negativ gondolkodást. A munkámhoz pedig sok türelem kell és meg is van, de hamar kitudnak igy is hozni a sodromból most már.

Meg kell probálni ha törik ha szakad, másra kell koncentrélnod, elkell menni tornázni stb, kikapcsolódni.
Tudom nehéz, de ha ez az ára....
Tudod akarni sok mindent lehet, de szeretni?

Gondoltam az írásodból hogy fiatal vagy, a súly is tökéletes sztem. Nem mintha én öreg lennék, de már annak érzem magam néha, Isten bizony anyám fiatalosabb mint én, pedig naponta 12 órázik és még igy is fittebb, mig én max napi 6 órát dolgozom.

Én csak ebből az egész gyerek progetből csak a macerát nem birom a szurkálásokat uh-kat a Kaáliba bejárást, nekem ez már sok, ja és a pénz-pénz -pénz kisadásokat.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 07, 19:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 09:48-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 07, 18:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gigili titok hogy te mennyi idős vagy és hány kg? Wink

Amugy én is egy patika vagyok, bár ilyen gyógyikat nem szedek, de ott van az asztmám az allergiámmal, na ezekre bőven mindent, immunrendszerem is mindent. Sajnos most jön az allergiaszezon, ezt akartam volna elkerülni, mert az allergia gyógyik befolyásolják a fogamzást.

Nyusz a 60 kg nem sok, nekem 57-re kéne vissza fogynom, hogy vhogy kinézzek. Már tegnap ruhában voltam 64kg, Ááááááááááááááááhhh Embarassed

Én már azon gondolkodom, annyi ilyen kütyű gyógyi van amit reklámoznak 1hét 10kg lemegy, ki kéne probálni, tényle jó-e, szerintetek?
Rolling Eyes
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 07, 18:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Figyu én ma lementem a könyvelőmhöz majd a barinőmhöz, mert a londoni barinőm is itthon van igy összejöttünk, de elég uncsi volt, fájt a fejem stb, aztán már mennünk kellett a gyerekekért, de én előtte bementem a kinaiba és vettem magamnak ezt azt. Menjetek ti is költsetek magatokra, ne csak gyógyszerre, abból már nekem is elegem van. Ez egy kicsit jobb kedvre deriett.

Menjetek el stressz elleni masszásra én is tervezem, heti 1-szer, sztem jót tenne, nagyon bevagyok állva, érzem.

Lesz babánk az tuti csak ki kell várni, majd akkor jön amikor már nem is gondolunk rá.
Bár én annyira nem vagyok depis emiatt, mint kb 5-6 éve én is olyan voltam Gigli mint te, megtudtam volna ölni azt aki terhesen elment az üzlet előtt.
De most más a helyzet, gondolj arra, hogy neked is ott van a 2 fiad, ugyhogy van esélyed a következőre, nyusszal van 1-1 gyerköcünk igy nekünk is van esélyünk, kitartás és jönni fog.
Türelem rózsát terem.

Probálj nem nagyon ezzel foglalkozni, ha együtt vagytok a férjeddel ne az legyen a gondolatod, "na most biztos összejön", engedd el magad, gondolj szépre, élvezd az együttlétet, a fiaiddal foglalkozz sokat, kertészkedj ha van kerted, kicsit vedd le a szemed a terhes nőkről, állj pozitivan a kérdésekhez és meglátod hamar beköszönt a gólya. Ellenkező esetben nem feléd fog repülni, a stressz nem tesz jót semminek.
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 07, 13:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 09:49-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 07, 12:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gigili!

Az amit te mondasz az az Avandmet. Azt tényleg tilos szedni terhesség alatt.
Az adimet az olyan mint, a meforál, vagy a metformin.
Ezeket lehet szedni én kezdetben a meforált kaptam, de nekem nem használt. Ezért váltottam az adimetre, de azt mondja Tűű, hogy úgy látszik nálam ez vált be.

na ide figyelj, ne légy depis, lesz még nekünk babánk. csak nem ebben a hónapban.
fel a fejjel
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 07, 11:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 09:50-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 07, 11:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gigili!

Én egy két lábon járó patika vagyok Laughing
Pco-ra és IR-re szedem az Adimetet, pajzsra az L-Thyroxint, és most a Bromot a prolaktinra. Úgy tűnik a szülés miatt változott meg ez a hormonom, mert korábban nem volt előtejem.
Ádám csak halandzsázik egyenlőre, persze van pár szó amit már mond. Smile
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 06, 18:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 09:50-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 06, 17:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát csajok én aztán mindennel szenvedek: PCO+IR+Pajzs alulműködés+és a legújabb a prolaktin probléma.
Hát ezekkel a nyakamban és most 60 kg vagyok. nagy nehezen leadtam 3 kg. De még ez a 4 kg hátra van. Doki szerint ezzel a fogyással a hormonok is rendeződhetnek (na persze a gyógyszereket is szedni kell). Emlékszem ádám is úgy fogant, hogy 1 év alatt fogytam 12 kg és 54 kg voltam, amikor a pajzs probléma kiderült a többi mellé és azt kezelni kezdtük. na a rá következő hónapban teherbe is estem. Mindezt 7 év sikertelen év után.
Gigili!
Miért kell járnotok logopédushoz? mindkét gyereknél gond van?

goofy!

Sajna nálunk is ez a helyzet, de mostanra leültem a párommal átbeszélni ezeket a dolgokat és úgy tűnik használt a dolog. Persze ez már nem az első megbeszélés volt, de most végre megértette, milyen nehéz így egyedül egész nap a gyerekkel. és persze még mennyi mindennek kell megfelelnünk. és még legyek z ágyban is a toppon. na persze
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 06, 14:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 09:51-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 06, 13:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát nyuszi detto nekem is, szeretnék elmenni tornázni, de mikor??, férjem ha haza jön 20-ig az már nagy szám. Én meg csak dagadok.

Iagzából elegem van már ebből, ma nekem kellett vinnem manókát az oviba, pedig ő vállalta hogy reggel viszi én megyek érte, mert ő nem tud, igy egyeztünk meg, erre tessék....és mi lesz ha két gyerek lesz, én akkor nem fogm tudni vinni reggel, és még délutáni elmenés is gáz lesz.
Férfiak azt hiszik mi nem vagyunk fáradtak, én is aludtam volna még reggel.

Én 31 vagyok, de már minden bajom van mndenhogy.
Nyusz te hány kg vagy? Képeken tök jól nézel ki!!! Smile

Gigili nálatok segit a férjed a két gyerknél, esetleg ovi, suli, háztartás stb, hogy mered bevállalni a harmadikat?

Én olyanokon is gondolkodok milyen hónapban szülessen, pl februárit nem szeretnék, még 1 vizőntő nem kell a családba. Igy lehet hogy még mi is kihuzzuk, spontán meg nem jön össze, igy lőttek az 50%-nak. És inszemet sem szeretnék, szurni sem magam, csak ugy nem lehetne?
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 06, 12:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Halihó!

Ez az nyuszis hét mindenkinek tiszta depit hozott.
Hát nekem is kéne fogynom 4 kg.-t és ez hivatalos doki által előírt dolog.
Én is irigykedem az új babás csajokra. van belőlük bőven. szóval együtt érzek veled Gigili! Nagyon sajnálom a nega tesztet.
És Goffykám sajna én se vagyok már mai csirke. Én 32 vagyok. és néha a tükörbe nézek hányni tudnék magamtól (olyankor mindig messzebbről nézem magam, úgy kevésbé vagyok dagi.
És fogalmam sincs mikor leszek újra terhes, már ha egyáltalán sikerül. Még szedem a *** tablettát(kúp), ebből is már kezd elegem lenni. De még van 3 db.
A Bromot is szedem, de nem tudom fog-e segíteni. A kajára legalább odafigyelek. Hát ez is valami. ja és hétfőnként megyek a szomszédommal aerobikozni, persze csak este tudunk menni, de hát ez is valami. Addig is a férjem fogja Ádámot fektetni. A többi napon sajnos nem tudok menni, mert nincs aki vigyázzon rá.
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 06, 09:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 09:52-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 05, 20:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Remélem sok locsólótok volt.....

Gigili hát sajnálom, de ugye nem adjuk fel, végül is a topik neve 2011-es babák topikja, tudom ez nem vigasztalás, sajnálom.

Nekem meg tegnap volt pém vagy ma, iszonyúan fájt a hasam, rá is dolgoztunk, de hát ugye kéne szednem duphastont vagy utrogestánt és akkor talán összejönne ha volt akkora a petém hogy ki is szabadult és meg is termékenyült. Szép álmaim vannak ugye?

Vmit akartam kérdezni, de nem elfelejtettem, pedig egész hétvégén ezen rágodtam hogy majd megkérdezem tőlletek.
De mintha vmi olyasmit akartam, hogy szerintetek mennyi esélyünk van mindeannyiunknak hogy kb legalább kis naivan 1-2 hónap alatt babások legyünk?

Gigili neked mennyi év különbség van a két gyermeeked között?

Meg nem tudom mennyi idősek vagytok ti,,, én sem vagyok az a túl öreg még, de érzem hogy teljesen máshogy müködök mint régen, fáradtabb vagyok, idegesebb, türelmetlenebb, aggódosabb, alig eszem de azt jó rendszertelenül, most mértem magam 63,5kg vagyok, hát ez nekem már sok.
Voltunk gyerekzsúron, 3-an kéredezték meg hogy jön a következő baba?! ja persze....és már ciki azt mondani hogy ez még megmaradt Tündiből.

Tegnap apának sexiztem kicsit, felvett videóra, visszanéztük, azt hittem elájulok, olyan dagadtnak láttam magam, közben ha belenézek a tükörbe azért ennyire nem látom magam szörnyűnek. Rögtön töröltettem is vele. A fenekem lábam combom tiszta narancsbőr, a hasam lóg, a karom vastag, a fejem mintha fel lenne duzzadva, azt mondta párom hogy szte torzit a gép, mert túl közelről vett, édes....de tényleg ennyire nem vagyok gáz.

Na bocsi a regényért, kicsit én emiatt akkadtam ki most.
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 05, 10:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 09:42-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 02, 20:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dolgozom ezerrel....hát nem is bánom, hogy nem vagyok terhes, végig hánynám az egészet. Meg nagyon fáj a derekam, néha be is csipődik, lehajolni meg nem is tudok. Terhesen meg pláne....férjem meg nem is hagyná hogy dolgozzam, most meg ezt nem lehet megoldani.

Gigli hát lehet hogy tényleg korai volt a teszt, ne izgulj, tudod akkor sokkal hamarabb beköszönt a gólya.

Én nagyon depis voltam amikor nem jött Tündi sok éven keresztül, aztán kicsit feladtuk a dolgokat elmentem sportolni stb és akkor jött, amikor nem is gondoltuk volna.
Most más a helyzet annyira nem akarom a dolgot, nem izgulok emiatt, de azért szeretném, de nem sok reményt fűzök hozzá, meg nem tudok elmenni már sportolni Tündi miatt, férjem nem jön haza csak későn. igy lefogyni csak álom és álom. Peteérésem meg sztem megint nincs spontán.
Bár sztem ma ment fel a hőm mert éjszaka nagyon ki izzadtam.
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 02, 19:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 09:41-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 02, 17:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gigili!
Na pont elkerültük egymást.
nagyon szuper, hogy így felgyorsultak az események. Neked kell szénhidrátot számolnod?

Nekem nem kell várnom csak hát a gyógyszernek még hatnia kell (bromo). Állítólag ez a ciklusomat is rövidíteni fogja. Hát úgy legyen.

Goofy!

Jelentkezz
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 02, 17:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 09:40-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 01, 18:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ott voltam én is ma 14.10-re értem oda kb és egyből fogadtak is. A váróban nem is ültem le, viszont volt ott két lány. Lehet az egyik te voltál?
Na és mit mondott? Mesélj

Nekem még 4 kg kéne fogynom és Bromót kell szednem, mert van még pici tejem. Ettől lehet, hogy majd beáll a ciklusom is és nem lesz olyan hosszú. majd kiderűl.
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 01, 17:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 09:53-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 01, 08:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 09:39-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 31, 12:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gigili!

Szerintem igen. nem ismerem Rencz Ritát, akihez mész, de biztos nagyon jó orvos lehet.
Ott jó kezekben leszel az biztos.

Sajnálom a nega tesztet. Szerintem (bár gondolom ez nem vigasztal), lehet egy picit korán csináltad.
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 31, 09:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 09:38-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 31, 09:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 09:38-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 31, 08:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gigili!

ha arra gondoltál, hogy nézik-e a cukrodat, akkor határozottan igen. Nekem terhesség alatt végig figyelték a cukromat. Szóval csak rajtad áll, hogy viszamész-e . A metet lehet, hogy végig szedned kell. Mármint ált . a 12. hét után szépen el lehet hagyni, de van olyan is, aki végig szedi. viszont idővel lehet, hogy újra el kell kezdeni a szedését, hisz nem csak a terhességről van szó, hanem az általános egészségről.
Remélhetőleg a met szedésével megakadályozod a cukorbetegség kialakulását és nem lesz szükséged inzulinra. Ha betartod az orvos által előírtakat, akkor szerintem nem lesz gond.
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 30, 14:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 09:37-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 30, 08:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nálam semmi különös, nyomom magamba a kúpot amit felírt nekem a dokim, már nem érzek semmi kellemetlent odalent, ugyhogy használ.

Én a dokim miatt döntöttem ugy hogy most kihagyjuk, mert ugye csak menszi után tudtam elkezdeni szedni a gyógyikat, és a doki azt tanácsolta 6 napig no sex, na most vagyok a (hirtelen akartam írni) fogalmam nincs hányadik napon, most nem foglalkozom vele, lényeg hogy húsvétkor lesz pém kb. Nem akartam szurkálni magam addig amig nem mászunk ki ebből, de attól még spontán hátha összejön.
Bár valszeg sárgatest elégtelenségben szenvedek, nem nagyon tud megtapadni segitség nélkül, ugy hogy igy van járok dokihoz segitségért, csak a előbbi 2 hónapot kihagytuk gyógyszeresen.

Ehez az IR meg vércukor meg stb témához még sajna mindig nem tudok hozzászólni, nehari ha erre nem írok semmit.
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 30, 07:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja és nekem meg inkább magasabb volt a koleszterinem. de a durva az, hogy a normál testalkatú csajoknál is sűrűn előfordul az IR betegség. Érdekes nem?
nem könnyű két gyerek mellett bármi mással foglalkozni. Le a kalappal. Nézd nem baj, ha nem sos kapsz segítséget, de azért a közeljövő már nincs is olyan messze nem?

Goofy!

Mi a helyzet nálad?
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 30, 07:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gigili!

Hát ....meg az orvosok. Hát azért vetélnek el a kismamák, mert nem kapják a gyógyszert. Bocsi, hogy felhúztam magam, de készen vagyok az olyan dokiktól, akik nem képzik magukat rendesen a témában.
Figyelj ha tényleg áll ez az IR nálad, akkor kérj időpontot és beszélj a dokikkal. Nincs olyan adat, hogy fejlődési rendellenességet okozna a gyógyszer. Minden vizsgált terhességnél, ahol szedték a gyógyszert egészséges kisbabák születtek. Nézd meg a pcos.hu honlapon a metformin babamozit. (Én a nővéremmel a 2009-ben benne vagyunk.)
Engem nem kevesebb, mint 5 évig félrekezeltek. Voltam inszemináción, lombikon, de nem estem teherbe, illetve volt egy vetélésem az IR miatt.
Aztán elkezdtem szedni a gyógyszert és utána spontán estem teherbe és semmi komplikáció nem volt. A nővérem 3,5 évet várt mire sikerült teherbe esnie, de ő is a gyógyszernek köszönhetően.
Az nlc honlapján is vannak ilyen fórumok (pcos), na ott mindenki IR-ben szenved. évek óta működik ez az oldal és eddig mindenki teherbe esett az évek múlásával.Én is írtam oda régebben. Sok jó tanácsot kaptam a csajoktól.
Na bocsika kicsit hosszú lettem Laughing

sose gondoltam volna, hogy a gombás fertőzések ettől vannak nálam. Pedig évek óta küzdök vele. Köszike Very Happy
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 29, 15:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 09:55-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 29, 14:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gigili!

ne aggódj a cukor probléma a későbbi időszakban okozhat a terhesség alatt kárt. Értem ezt úgy, hogy magzati korban. Szóval no para.
Így, hogy figyelsz a kajára minden rendben lesz. Bár nem tudom végül kapsz majd gyógyszert? nekem a meforált kellett szednem aterhesség 12. hetéig, de én túl egy vetélésen végig szedtem. A nővérem is ugyanebben szenved, mint én és spontán esett teherbe gyógszer nlkül. csak a diétát tartotta és már 20 hetes. szóval hajrá.

Hát nem tudom ezt amensit. se. Szerinted az IR miatt van a fertőzés? vagy valamit félreértettem?
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 29, 14:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 09:57-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 29, 12:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na hali csajok!

Gigili!

Örülök, hogy nem sértettelek meg Laughing . naná, hogy mindenkinek lesz még legalább egy babája Very Happy
Nagyon szurkolok, hogy összejöjjön ez a mostani próbálkozásotok. te végül is hőt mérsz?

Goofy!

Azért te is jársz dokihoz, hátha majd segít ez is.

csajok én összeszedtem valami bacit. Ma kezdem a klionos kúpkúrát
Crying or Very sad .
Ja és még mindig megvan, igaz már csak foltosban, de hát már majd egy hete. Normális ez?
csütörtökön megyek a dokimhoz. nagyon remélem kitalál majd valamit, mert ezek a 50 napos ciklusok nagyon durvák

Egész hétvégén nem voltunk itthon. Jól eltelt csak hát rövid volt.
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 29, 09:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 09:59-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 28, 22:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igy van mindenki babás lesz újra eddig mindenkinek sikerült itt a fórumon, másodszorra vagy harmadszorra is sikerülni fog.
Valszeg öregszünk egyre több próbléma merül fel az egészségünkben, Confused sajnos ezt mindenki saját maga tudja hogyan kezelje és milyen orvoshoz fordul ezért. Igy írásban ugye nem ismerjük egymást, kinek mi a baja, ezért maximum csak tanácsokat tudunk osztogatni, de mindenki maga dönti el megfogadja vagy sem, vki nem megy orvoshoz akkor sem ha kéne pl ilyen vagyok én néha Cool , vki meg meg a megszokott orvosában bizik, vki meg elfogad ajánlásokat és felkeresi az adott orvost. Ezen nincs mit megsértődni. De ugy látom nem is történt ilyen, remélem nyugodtan folytatódhat az a topik. Smile
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 26, 14:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 10:00-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 26, 12:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gigili!

Úgy látom mégis megsértődtél.
Az általad leírtakhoz nincs mit hozzáfűznöm.
kívánom, hogy legyen minden úgy ahogyan szeretnéd.
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 26, 09:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 10:01-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 26, 07:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gigi!

Laughing A hormonok adása ronthatja az inzulint, de a cukrot nem hiszem. Sajnos nem tudom mi lehet nálad. Az otthon mért cukor értékek mindig alacsonyabbak a laborban levett vértől.
és ne felejtsd el, hogy te terhelt cukor mérésen voltál. Ha ott rossz az érték az valamit jelent. Bocsi de nem értem, miért gyermekorvostól kérsz tanácsot. A véleményemet elmondtam korábban és nem változott. Menj egy szakértő orvoshoz, aki felnőttekkel foglalkozik. Úgy érzem (és ne sértődj meg), hogy addig kutatsz amíg nem találsz egy olyan embert, aki egyet ért veled. csakhogy ettől még nem oldódik meg a problémád.
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 25, 22:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ehez sajna nem tudok hozzászólni.

Sajnálom, vannak ilyen bunkó dokik....Sad Menj el tényleg Tűű dokihoz, hamár ajánlják biztos jó.

Régebben én is igy kerültem a dokimhoz, ajánlották, azóta is nála vagyok.

Mi az az én most jövök ki a gombából, nem kezdtük el stimut. De április végén ahogy megjön hajrá, de remélem nem kell sok inszemet csinálni.
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 25, 20:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 10:02-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 25, 18:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gigi!

nagyon jó orvos , mindent meg tudsz vele beszélni. Viszont ha majd megnézi a leleteidet, akkor fog majd mondani egy diagnózist és egy kezelési módot. Nem azért, hogy veled kicsesszen, hanem, hogy kezelve legyél, mégpedig megfelelő módon.
Ha viszont te nem tartod majd be, akkor magaddal fogsz kiszúrni. nem tudom mit fog arra reagálni.
A vitt leleteket elfogadja, én is mindig viszem magammal.
nem is hallottam még olyanról, hogy 7 pontos terhelés. Mindíg csak 5 pont -ról hallottam. Neked ezt alapul véve nem jó az értéked. De nem hiszem, hogy leállítana a babagyártásról.
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 25, 17:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 10:03-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 25, 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gigi!

Hát a cukort nem is mondtad, hogy felment 9 -re is. Tényleg nem jó, de szerintem is keress egy olyan dokit, aki egy picit megértőbb. Még ha ő is ugyanazt fogja javasolni, mint ez a doki, akkor is normálisabb hangnemben.
ha kell javaslat, akkor én a www.mensmentis.hu honlapot mondanám. ott is csak és kizárólag DR. Tűű Lászlót . Nekem ő a dokim és Ádámot is neki köszönhetem (persze a férjemen kívűl Laughing ).
Tényleg elég magas lett ez az érték.Nem tudom mit fog rá mondani,de mihamarabb kérj hozzá időpontot.
A 120 perces a mérvadó amúgy, és ez a terhesség alatt csak romlani szokott és emiatt is kéne figyelned egyrészt a kajálásra, másrészt a gyógyszerre is. Szóval a 160g CH nagyon komolyan kéne venned. Egy rossz cukor,vagy inzulin érték sok kárt tud okozni később a terhesség előrehaladtával. Nekem pl egy vetélést.Azt javaslom ásd bele magad a témában (IR) és eszerint cselekedj.
Shocked
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 25, 12:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 10:05-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
3 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Advertisement
Ezt olvastad már?Elrejtés