Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2008-as tavaszi babák
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 59, 60, 61

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Rita25

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 26, 17:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

........

A hozzászólás legutóbb Rita25 által 2009, Feb. 24, 19:00-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 24, 08:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timso, köszi, akkor ma megyek a Rossmannba.Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
timso.1980

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 24, 07:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Gratula Minden Pocakosodó Kismaminak!

Zsuzska: van még a 365+ vitamin, csak 1699 Ft és nekem napi 1 szem is elég a javaolt 2 helyett, és 60 szemes. Rossmannban lehet kapni.
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 24, 06:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na szóval..
a Gravida 90 szemes:4489...30 szemes:1787
az Elevit 100 szemes: 5325....30 szemes:1995
a Centrum maternáról nem találtam semmit sem..pedig a patikában hirdetik..

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 24, 06:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A gravidában több féle vitamin és ásványi anyag van benne. Plusz, ami nem hátrány, valamelyest olcsóbb is, mint az Elevit. Bár most jelent meg nemrégen a Centrum Materna, erről vajmi keveset tudok...
majd utánnanézek mindjárt. Wink

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
*Melinda*

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 23, 22:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anno én is gravidat szerdtem, de még én sen akarom elkezdeni, míg lehet dúskálni a finimabbnál finomabb zöldségekben, gyümölcsökben.
De meglátom, mit mond hétfőn a dokinéni. Max. heti 2x egyenlőre
.

Rita!
Üdv!
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 23, 15:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már el lehet kezdeni a szedését, van, aki a tervezett terhesség előtt 1 hónappal elkezdi. Én egyenlőre maradok a növények által felvett vitamin mennyiségnél, de szeptembertől jön a Gravida szedés.

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 23, 15:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én Gravida párti vagyok.. Smile
Nálunk sincsen segítség, mivel az én és a párom szülei is 120 kmnyire laknak tőlünk. Egy kedves barátnőmmel szoktunk egymás gyerekeire vigyázni, ha minden kötél szakad.
Körömvágás...jó lenne, de nekem csak az esti elalvás után jut rá időm. Smile
Melinda ahogy írod, így értem. ennyire segít is a nagyobbik, kábé 5-6 percig lefoglalja. Ha meg nem, akkor jön ki a kicsi utánnam, és kap 1 fakanalat meg 1 műanyag tálat, és ő is "főz". imádja egyébként. Smile meg boszorkányosan tud kukázni. Wink

Rita, nálunk úgy van, hogy az élő terhességet bizonyító papírossal el kell battyogni a körzeti védőnőhöz, és ő adja ki a kiskönyvet. Ezután meg nekünk kell időpontot kérni a központi védőnőktől, ami egyben van a terhesgondozással.

Nikolette én is alukáltam egy nagyot. És gondoltam, hogy csak ilyesmi tántorított el a vonitól..De hozzon szerencsét a régi. Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Rita25

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 23, 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elfelejtettem megkérdezni, hogy az Elevit avagy a Gravida a jobb e szerintetek? És biztos, hogy már most szednem kéne?
Vissza az elejére
Rita25

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 23, 14:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Csatlakozom én is hozzátok. Még csak az első hónapoban járok, de a nőgyógyászom egy rutinvizsgálaton kiszúrta a rejtőzködő csöppséget. Azonnal le is mentem vérvételre, hogy biztos e ami biztos és IGEN!
Csak elfelejtettem megkérdezni, hogy mikor menjek legközelebb....
Remélem a nagyobbacska örül majd neki.
Vissza az elejére
*Melinda*

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 23, 14:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kicsit félreérthető voltam, bocsika.

A pótmamaságot csakis olyan szinten értettem, mint ahogy Zsuzska csinálja.
Anno ha valami lemaradt a vásárlólistáról és Boglárka épp aludt, nem mertem magárahagyni egy percre sem, megvártam míg felkelt és csak azután ketteskén leballagtunk. Persze akkor már a dolgomat sem tudtam ugy csinálni, mint mikor aludt.
Szóval valami ilyesmi szinten értettem.

A szomszéd kislány 7 éves és a kistesója Boglárkával egy idős. Az anyukája meséli sokszor, h rá rá bizza, míg megpucolja a zöldségeket, vagy mosogat. Épp csak olyan szinten maí neki is van kedve.
És nem ugy gondoltam, h majd mindent a nagyobbik csinál, csak hát szzerintem már az is segírség, míg levágod nyugodtan a körmődet és nem kell közben vagy 20x nekilátnod.

A férjem szülei mér nem élnek és rokonsága is csak egy 56 éves bécsika aki kb 60km lakik tőllünk. Az én szüleimtől meg 135km választ el. Szóval segitségem eddig is =O.
Kivéve apát.
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 23, 09:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A színháztól nem félek, mert kábé havonta 1* hozza úgy az élet, hogy pont akkor kell leszaladni valamiért a boltba, amikor alszik öcsi. ÁLatlában előtte bevásárolunk, mégis van olyan, hogy valami fontos hozzávaló marad ki a listáról. Wink
A voniban meg segíthetek, ha gondolod. Smile

http://lafemmebonita.com/c/av543674.jpg ez lila ahol a napokat méri
http://lafemmebonita.com/c/av544768.jpg itt fekete mezőben vannak a napok

http://lafemembonita.com/c/av544769.jpg itt kék a háttér
http://lafemmebonita.com/c/av544770.jpg. itt meg zöld.

És tudod, a profilban az img-k közé tenni. Bár ezt egy tapasztalt fórumozónak nem kell mondani. Laughing

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 23, 08:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Jó reggelt!
Nekem nem kavarodik fel a gyomrom a kocsiban sehol. Laughing
Vonaton, buszon viszont igen, ha menetiránnyal háttal kell ülnöm. Embarassed

A gyerekre rábízást én sem kultiválom, de azért be van fogva segíteni.. A gyerek körüli tennivalókba csak annyira, amennyire neki kedve van. Nem akarom, hogy a teljesen normális testvéféltékenységen kívűl nagyobb utálst legyen közöttük. A kicsi viszont imádja a nagyot, Istenként tekint rá. Mindig a lába után lehol, és óriásikat játszanak meg vadulnak... Laughing
Persze csak akkor, ha Csucsunak van hozzá kedve. Nagyon ritkán van rábízva a kicsi... Olyankor ha éppen alszik Zsombi, és valamiért le kell szaladjak a boltba, akkor kábé 5-10 percig egyedül vannak. És ilyenkor, ha nem kelti fel Zsombit, akkor csoki jár érte..Eddig 1* sem ébredt fel. Wink

Annyira fel van kavarodva a gyomrom, itt járnak a vágóállat szállító kocsik nem messze tőlünk (de nem is annyira közel), és most éppen az orromban van a marha és sertés szag. Teljesen ki vagyok tőle borulva.. Laughing Rolling Eyes

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 23, 01:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Niko atya gatya most láttam meg olvasgatás közben egy hatalmas gratuláció neked de jó éljen emlékszem nyár elején úgy köszöntél el hogy akkor majd ősszel és tényleg itt is van babucid a pocidban Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Minden kismaminak gratulálok és legyetek még jöjjenek a kismamik Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
*Melinda*

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 22, 21:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi!
Időzités: Boglárkával 2 évig kezeltek mig megfogant. Kistesóka annyiban időzités, h egyszer azt mondtam, h ha ebben a hónapban esnék teherbe(amit kizártnak tartottam, lásd Boglárka esete) nem kellene menjek dolgozni, mikor letell a 2 év. És egyetlen egyszer voltunk együtt Apával ebben a hónapban. Szóval ha te ezt időzitésnek nevezed, ám legyen.

De aktuális kérdés hozzád: Te nem félsz hogy hogyan fogod bírni 2 kicsivel?

Zsuzska!
Erre te is válaszolhatsz, habár neked ott van a nagyobbik fiad is, akire már rá rá bizhatod a kissebik fiadat. Had érezze, h milyen nagyfiu már és fontos szerepe van.
Gratulálok az uh-hoz! Az a fontos, h jó helyen van és szivecske dobog.

Hányinger: terhességi hányinger émelygés nekem még nem volt.
Ma kétszer felkavaródott a gyomrom, mivel nem birom a kocsi hátsó ülését. Miota megszületett a hátsó ülésre kényszerültem, mert ugy szereti ha ott vagyok vele. De ilyen gyomorkavargás már terhesség előtt is volt, szinte minden alkalommal.

Nikolett!
Neked meg kész pótmama lesz a 10 éves lánykád. Őt hogy hívják?

Puszika Nektek

Jó éjt!
Vissza az elejére
thymi

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 22, 14:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Melinda
Gratulálok! Nálatok is jó az időzités Smile Most 3 nap hiján 2 év van a tesó és GYopi kirása között Very Happy Mi is jól időzitettünk.

Mindenkinek problémamentes babavárást kvánok!
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 22, 13:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csucsunál effektíve a 7, hónapig minden reggel hánytam...
Zsombival az első harmadban hányingerem volt, nem, inkább émelygés féle...De akkor meg elkaptuk családilag ezt a hányós vírust, és én 2 nap alatt bepótoltam a hányás nélküli napokat..

Most eddig nem hánytam ..még egyenlőre...Smile bár nem bánnám, ha ez így is maradna.
Viszont új ez a baromi nagy hányinger érzet. Akár ettem, akár nem szinte egész nap hányingerem van. És innék egyfolytában. Kaját nem is kívánok annyira, inkább csak inni és inni.

Képet Csucsuval egyáltalán nem kaptam, hanem 2000-ben 1500 forintért kaptunk egy 5 perces video felvételt, amint nem láttunk szinte semmit sem;)
Zsombival a terhesgondozáson kaptunk képet..Bár előtte voltam privátilag a dokinál uh-n. Utánna meg cd-re és dvd-re véve a babáról képeket...ez látható a kép táras albumomban...persze nem ingyen Wink

Hogy kapok-e majd képet következőleg? fogalmam sincsen, én megvagyok a sajtpapír nélkül, hiszen az eredeti mindig velem van, vagyis még egy jó pár hónapig biztosan. Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 22, 11:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A vonimat gyors újítom.Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 22, 11:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nikolette, képet nem adnak, mert nem magánba mentem...az államin meg nem osztogatják csak úgy a képeket.
De láttam végre Kisbabszemet.Smile
4,8 mm-es, dobog a szive, méhen belül van.
Csak megint kísért a múlt, mivel az uh szerint "csak" 5hetes 2 napos a vonim szerint meg nem...Szóval megint csúszott a beágyazódás..Ezért is halogattam az uh-t ennyire...nehogy megint pofára esés legyen belőle, mint Zsombinál az első..

madarat lehetne fogatni velem, annyira boldog vagyok. Csak ez a rohadék hányinger ne lenne.. Így most iszom a hígított light colát, mert az bizti nem jön vissza.

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 22, 06:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma délelőtt uh!!! Remélem nem lesznek ezren...
utánna jövök és nem kímélek senkit sem. Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
*Melinda*

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 21, 23:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Az én "lassuságom" egy 16 hónaposnak tudható be Laughing , aki majd összeesik a fáradságtól mégis sokszor még 11-kor is rója a köröket. Shocked Pedig reggel általában 7 körül ébred Crying or Very sad és nem alszik csak egyszer egy nap ugy 1 1/2-2 órát. Ilyenkor én is vele tartok Wink

És sajna csak ilyenkor jutok szinte gép közelbe. Bocsika.

Zsuzska!
Igen ezt olvastam, h ált. a 4 hónap végére ugymond "megsavanyszik a tej" és van olyan gyerek aki magától abbahagyja ilyenkor. De ez sem jellemző. Van akinek még az is ízlik.
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 21, 18:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Niko!
látom még kicsit lassú a topik,de majd begyorsúltok! Laughing a doki ügyben nem tudok segíteni,de a kiskönyvet a védönö adja,aki területileg illetékes.neked kell felkeresned,de kell hozzá az a papír,amit az orvos ad,hogy "élö magzat"tehát a szívhangot hallania kell.legalábbis nálam így volt.addig nem kaptam kiskönyvet,amíg ezt az UH.papírt meg nem kaptam.

[^]  
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 21, 07:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Melinda, Zsombi még mindig szopizik és nem áll szándékomban hirtelen leszoktatni, hiszen már nem a mennyiség kell neki, hanem nyugtatja. Megkérdeztem egy szakembert, szerinte a 20. hétig lehet szopizni, utánna mág nem ajánlott, mert a tápanygot a tesótól szívja el.
Bár be kell vallanom, nekem is egyre többet jár az eszemben a leszoktatás, mert már annyira kevés kell neki, hogy 1-2 nap alatt sikerülne, de annyira sajnálom ŐT!
Viszont én is eléggé a tartalékaim végén járok, érzem, hogy teljkesen kiürült a szervezetem, eddig zöldség és gyümi bevitellel oldottam meg a vitamin témát, de szeptembertől kelleni fog a terhes vitamin is. na megyek, mert ma sok dolgunk lesz, be kell fizetni az isiben az ebédet,és ezelőtt még a bankba is el kell viharzani..
Sziasztok!

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
*Melinda*

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 20, 23:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Örülök, hogy gyülekezük. Mindenkinek én is problémamentes szép 9 hónapot kivánok.

Uh. Én ma telcsiztem fel a nődokimat és nem kaptam időpontot csak jövő hétfőre, hogy biztosan látszék is valami.
De mivel ma kellett menjek a csládorvoshoz, igy kaptam már kiskönyvet Very Happy

Ürüm az örömben, hogy amellett döntöttünk h Boglárkát ideje leszoktatni a ciciről. Bár olvastam, hogy lehet terhesség alatt is nyugodtan szoptatni, mégis ugy gondoltuk, h nekem is kell egy kicsit regenerálódni, és mivel Ő is nap mint nap okosabb szeretnénk ha ő is szép élményként örizné meg az emlékezetében ezt a 16 hónapot.

Hogyfordulnafelavilágugyahogyvan!!!

Hiányzik nagyon és most is a könnyeimmel küszködök, de igy lesz a legjobb.

Nagyon önző vagyok. Bocsi lányok a kiakadásért, de jól esik kicsit kisirni magamat.

Jó éjt nektek!
Vissza az elejére
Bíborka

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 20, 17:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nikolette: én sem tudtam, hogy ilyen hamar látszik Uh-on, de mivel nekem ez a baba a 3. inszemmel sikerült, hamar néztem tesztet és a pozitív teszt után felhívtam a dokimat, aki azt mondta, menjek Uh-ra. Igazán be sem töltöttem az 5 hetet és tényleg csak a petezsák látszott, még egy hónap, amíg esetleg a szívhangot is hallom.
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 20, 13:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

üdvözlet a 2008 tavaszi babásoknak!probléma mentes nagyon boldog babavárást kívánok mindenkinek!
Niko!
csatlakozom Zsuzskanénihez,ha emlékszel még az én estemre,engem is méhen kívülivel riogattak,mert nem volt egyértelmü.na azt az egy hetet nem kívánom senkinek.szóval szerintem a lelkecskédet úgyis megnyugtatja a vv. egy kis idöre és mire pont kezdenél idegeskedni,hogy jól van-e a pöttöm,addigra mehetsz UH-ra!
ez csupán saját tapasztalat,de tényleg benne van a pakliban,hogy nem azt látjátok még,amire vágysz és akkor csak a stressz jön.

[^]  
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 20, 13:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát nem tudom. NÁlunk anno ez a hamarabbi uh elég nagy szívatás lett...
Mivel Zsombinál késett a pé-m, így ugye később is volt beágyazódás. a rendes cilkusomhoz képest éppen betöltöttem az 5. hetet, amikor is elmentem dokihoz kukucsra. A petezsákot nem találtuk meg, vagyis csak egy szabálytalan körvonalas "valamit" láttunk. Így ő kizárta, hogy valóban beágyazódásról lenne szó. Én letörtem, mint a bili füle. De mivel még rá 1 hétre sem volt változás, így megbeszéltük, hogy akkor még egy vérvizsgálat, és utánna meg jön majd aminek jönni kell. Sad
A vérvizsgálatnál egymás után 2 nap különbséggel vették le a vért, és közben meg6*ozódott a HCG. Így kiderült, hogy mégiscsak van itt valaki. Wink
Ezután gyors uh, ahol is dobogott a szivecske. A ciklus szerint már majdnem a 7. hétbe kellett volna lépnem, az uh szerint viszont csak éppen, hoyg betöltöttem az 5. hetet.
Hogy mit akartam kihozni???Smile
Szerintem inkább várj 1 hetet az uh-val, a vérvizsg. nem gond, de 1 hét alatt óriásit nő a picurka is, és jobban lehet elérzékenyülni a dobogás hallatán. Smile
Bár mondom ezt úgy, hogy nekem nem kellett ilyen sok időt és ennyi beavatkozást végig csinálnom a babszemért...
Szóval végülis a Te döntésed...Érted ugye mit akartam kihomályosítani?? Wink

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 20, 13:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nikolette, hát hogyne emlékeznék Rád!!!
És remélem, hogy jó kabalái leszünk egymásnak. Wink
És az uh-ra meg annyit, hogy a betöltött 5. héten már van szívhang, a mai modern gépekkel már látni lehet.
Bár én még nem voltam kisbabszemmel uh-n. Majd szerdán.

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Bíborka

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 20, 10:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Az én babám is áprilisi lesz, ha jól számolom! Most kb 5 hetes. A clostis babavárók topicon szoktam írni eddig. Én voltam UH -on egy pici petezsák látszott, 1 hónap múlva kell mennem megint.
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 20, 08:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia! miért ne lenne??? Smile
Nálunk ha minden igaz április közepe körül jön a gólya. Bár még uh-n nem láttuk, de remélhetőleg a héten sort tudok rá keríteni (és végre visszajön a szabiról a doki is)

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
*Melinda*

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 20, 08:02    Hozzászólás témája: 2008-as tavaszi babák Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Very Happy

Nem hiszem el, hogy még nincs senki aki tavaszra várna babát . Crying or Very sad Rolling Eyes Wink
Remélem csak erre a topicra vártatok.Wink
Jó sokan gyűljünk össze és beszélgessünk mindenről. Főleg megszületendő babáinkról.
Nekem van még egy kislányom, Ő 2006 tavaszi baba. Kistesó szülinapi ajándék lesz neki, ugyanis a szülés várható időpontja szinte egybeesik Boglárka születésnapjával.

Üdv
Melinda
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 59, 60, 61
61 / 61 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Advertisement
Ezt olvastad már?Elrejtés