Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2008-as tavaszi babák
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 59, 60, 61  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Rita25

HozzászólásElküldve: 2007, Szept. 01, 12:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

. ...

A hozzászólás legutóbb Rita25 által 2009, Feb. 24, 19:07-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szindi

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 31, 21:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Mindenkinek Gratulálok a gyermekáldáshoz!!!!

Sok boldogságot mindenkinek!
Rita25

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 31, 20:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzska! Teljesen egyetértek. Mi sem pártoljuk a két keresztnevet annyira. Bár vannak olyan nevek, amik szépen csengnek. De mi tutira megyünk. Modern nevek nálunk sem nagyon jönnek szóba.
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 31, 20:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!

Niko, igen Fruzsina lesz..Smile remélem..Wink

Házat nem néztünk, api délutános, és ugye legtöbbször estefelé vannak otthon a tulajdonosok.. szerintem a jövő 7en viszont megyünk, és keresgélünk. Smile
És a jövő 7en már bizti lesz szívhang....izgulok helyetted is. Wink

Rita, ez elég gáz lehetett....viszont mivel én 2 keresztnévvel vagyok "megáldva", így apival nagy egyetértésben mi kizárólag csakis 1 keresztnevet adunk a gyerekeknek...az isiben is, amikor olvasták a 100 gyerek nevét, osztály szerint, hát 85-90%-uknak 2 keresztnevük volt. Volt olyan gyerek, akinek vezetéknévből és keresztnévből is 2 volt. Csórikáim, meddig gyakorolják majd a saját nevüket.. Smile persze, mindenki maga dönti el, hogy ? nevet ad, én inkább hagyományosabb és régi nevek pártján vagyok ,bár a Fruzsina nem régi név...Wink

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rita25

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 31, 19:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...

A hozzászólás legutóbb Rita25 által 2009, Feb. 24, 19:09-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 30, 20:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rita, telitalálat::diabétesz. Mivel Zsombival is az voltam, így 99%-os eséllyel végtam neki ennek a pocisodásnak is.. Mivel vércukorszint mérőm van, így tudom nézni, mikor mekkora a cukrom. És nekem voltak velejáró tüneteim is. Szóval ahogy jöttek a hőhullámok+ állandó szomjasság, gyors kaja után 1 órával megmértem avércukromat, és 6,8 lett az eredmény, ami pont a felső érték, de mivel 20 grammnyi szénhidrátot ettem, azt is csoki formájában, így már azért látszik, hogy mi van. terhességem előtt, 1 ugyanilyen szelet csoki után 1 órával 4,5 volt a cukrom...szóval innen tudom.
a homeopátiás oldal ez:
http://homeopatia.info.hu/inde.....eriaMedica
És itt vannak fejfájásra:
http://homeopatia.info.hu/inde.....amp;step=3

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rita25

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 30, 20:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...

A hozzászólás legutóbb Rita25 által 2009, Feb. 24, 19:10-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 30, 19:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Nekem fejfájás ellen mindig jól jön, ha alszok, bár ez mostanában eléggé nehezen kivitelezhető..
Esetleg homeopátiás szerek? Mondjuk sokan esküsznek rájuk, és majdnem ugyanennyien arra, hogy semmi hatásuk nincsen..
Viszont tutira nem árt a magzatnak...
Ha érdekel linkelek be oldalt..Smile
Nekem a hányinger és émelygés szinte reggeltől estig tart. Eszek is, amennyit csak tudok, bár ugye a diéta már megy is, és így is sikerül fogyni... Pedig kalóriában megvan az előírt napi adag. Bár inkább nyers gyümire zöldségekre fáj a fogam..
És a vitamint is elkezdtem szedni, már érzem a hatást. Nem vagyok annyira álomkóros.

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Rita25

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 30, 18:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Melinda! Köszi! Sajnos nem vált be, sem ez, sem a forró vizes verziója. Tovább vadászok az ellenszerre.

Ginamano! Gratulálok! Én is szeretnék már kiskönyvet, de szept. 17ig várnom kell. Akkor fogad a védőnő.

Beszéltem a dokimmal és szept 6-án lesz az UH. A babamérce szerint az már a 6.hét. Addigra remélem lesz szívhang és nemcsak a megvastagodott nyálkahártyát nézegethetem.
Vissza az elejére
Rita25

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 30, 18:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Melinda! Köszi! Sajnos nem vált be, sem ez, sem a forró vizes verziója. Tovább vadászok az ellenszerre.

Ginamano! Gratulálok! Én is szeretnék már kiskönyvet, de szept. 17ig várnom kell. Akkor fogad a védőnő.

Beszéltem a dokimmal és szept 6-án lesz az UH. A babamérce szerint az már a 6.hét. Addigra remélem lesz szívhang és nemcsak a megvastagodott nyálkahártyát nézegethetem.
Vissza az elejére
Bíborka

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 30, 18:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Gina: de jó, van kiskönyved! Mindenképp írj mi volt az Uh-on! Nekem még indig nincs hányingerem, meg semmi, talán csak a melleimérzékenyek egy picit, meg hasmenésem van, ami neked is volt. Pedig nem tudok rola, hogya hasmenés terhességi tünet lenne, lehet, hogy bekaptam valami vírust? Rolling Eyes
Vissza az elejére
Ginamano

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 30, 17:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ma voltam a védőbe, van kiskönyvem:)12.én megyek nagy Uh-ra a kórházba és délután meg a dokimhoz.
Remélem mindenki jól van.Itt szakad az eső, és nincs vmi jó idő..Énis ilyen nyomott vok tőle,és háyingerem az persze van elég erősen.de majd csak jobb lesz!

Jó pocaknövesztést mindenkinek!

Gina és a Kispocok
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
*Melinda*

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 30, 17:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rita!
Remélem azóta már jobban vagy, de ha nem akkor próbáld meg a hideg vizes borogatást nyakta és homlokra. + nem árt ha nyalogatsz valami hideget pl. jégkrém.
Anno Boglárkával én veszélyeztetett terhesnek számítottam és nem volt szabad semmit se bevegyek, de ez nekem mindig bejött.
Vissza az elejére
Rita25

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 30, 15:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

..........

A hozzászólás legutóbb Rita25 által 2009, Feb. 24, 19:11-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 30, 07:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nálunk a lánynév teljesen okés, ez már az első gyerektől kezdve tiszta sor. A fiú? Hát ezzel lesznek meccsek, de egyenlőre itt is van, ami talán mindkettőnknek tetszik. Annyi biztos, hogy valami régebbi nevet választunk, ezek a modern nevek nekem kicsit túl modernek.. Wink

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Bíborka

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 29, 10:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok4

Nikolette: nem te vagy az egyetlen, aki kicsit rezel, hogy látja e a szívhangot! nekem szept 16-a körül kell mennem Uh-ra, addig egy kicsit én is izgulok! Akkorra leszek kb 9 hetes.
Rita25

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 29, 09:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gondolkoztatok már neveken? Vagy ez túl korai? Lehet, hogy csak nálam kötelező olvasmány az utónévtár? Smile
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 28, 20:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem, mi maradunk itt a Dél-Alföldön...Szeged környékén egész pontosan. Smile
Bár sokszor tervben van Bpest környéke is, de egyenlőre csak itt akarunk maradni. Bár PLőrincen most hallottam egy elég jó árban lévő kulcsrakész sorházról Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Rita25

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 28, 19:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzska! Merre néztek lakást? Bpen? Mi is nézelődünk, mert ha bővül a család nem lesz elég a lakás. De ami tetszik az megfizethetetlen vagy rossz helyen van és amúgy is nagyon kevés az eladó ház.
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 28, 19:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Ginamano, és boldog pocisodást Neked is...

Hát a ház lefújva, gyönyörű meg minden, de a szomszédság elég fekete, és enyves kezű...Sad
Ennél jobb a panel is.

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Rita25

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 28, 19:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Ginamano! Gratulálok és boldog babavárást!
Vissza az elejére
Ginamano

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 28, 18:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én is csatlakoznék a tavaszi babákhoz.Eddig a Clostis babákba írtam.De átnézegetek máshova is, már kerestem ezt a topikot:)
Március vége április elejére számolom a mi picurkánk születését.Ma voltam doktornéninél kukucskán, minden rendbe:)A szivecskéje dobogott:)2cm-esek vagyunk:)
És egyedül van:)
Majd még jövök.
Mindenkinek szép babavárást kívánok!

Gina
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 28, 08:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Niko, valami olyasmi, meg a panelból vágyunk kifelé...Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
*Melinda*

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 28, 08:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi lányok az aggódást, de ne tegyétek.
Remélem nincs semmi baj, mert végig vidámak és mosolygósak voltak velem. Petezsák jelenléte terhességet jelent, de valószinű, h nem akkor volt a peteérés és beágyazódás, mint ahogy a ciklus első napjától számitani lehetne.
Remélhetőleg jövő héten már dobogni fog a szivecske. És akkor kiderül mennyi idős terhes is vagyok valójában.

És ne aggódjatok. Wink

Puszika
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 28, 08:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Melinda, ez nekem sem tiszta, úgyhogy kérlek nyugtass meg minket...

Niko, ugye milyen kicsi a világ?? Smile
Most a keresztanyéd is Zsuzsa? Vagy a teljes nevünk ugyanaz?? Smile kicsit nehezen forgnak a fogaskerekek odabent. közbe rájöttem, a lánykori nevemről fogalamd sincsen, asszem, bár lehet, hogy a profilban....
Ma délelőtt háznézőben leszünk, délután meg elugrok a könyvemért a védőbe..Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
*Melinda*

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 27, 22:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Voltunk babakukucskán. Este 7.30-ra voltunk programálva és 9 előtt pár percel jutottunk be. Én kicsi "türelmes" babám, már nehezen bírta. Még szerencse, h a várakozási idő vége fele jött egy 14 hónapos kisfiú és elszórakozgattak. Olyan jól sikerült az első találkájuk, h már ott a vároterembe hanyat döntötték egymást és elkeztek puszilózni. Mi meg csak pislogtunk, majd Anyatársam is korainak tartotta az akciót és szétválasztottun őket.
Kukucska nem valami jól sikerült, mert egy 15mm petezsákon kívűl semmi sem látszott
Kaptam utrogestant, folsavat és E-vitamint. Ezeket olyan szöveg kiséretében irta fel, h: "látom van ki lestrapálja"
Ujjabb kukucska jövő héten csütörtökön lesz.

Nagyon fáradt vagyok és pont ugy mint Boglárkánál, csal d.u vagy este érzem magam sz*rul.

Puszika Nektek
Vissza az elejére
Rita25

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 27, 21:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy
Bevallom engem is meglepett! De nem is árt, mert legalább az államvizsgám is sikerülni fog, ha tanulni tudok.
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 27, 20:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, látom mégsem Vagy olyan kikapcsolt agyú.. Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Rita25

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 27, 19:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SIKERÜLT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Puszi neked Zsuzskanéni!
Vissza az elejére
Rita25

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 27, 19:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzskanéni! Légyszi segíts!!!!!
Vissza az elejére
Rita25

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 27, 19:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzskanéni! Légyszi segíts!!!!!
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 27, 19:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rita, amit belinkelsz alulra, az csak az oldalra utal.
Rámentél a tickers fülre?? Ott be kell ugyebár pötyögni a baba születésének várható dátumát...
Ha gondolod, szivesen segítek.Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Rita25

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 27, 19:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...

A hozzászólás legutóbb Rita25 által 2009, Feb. 24, 18:58-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Rita25

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 27, 19:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!

Köszi a sok segítséget, nagyon rajta vagyok az ügyön......de valahogy nem akar összejönni. Kénytelen leszek elővenni apát; Smile Ez a terhesség kikapcsolja az agyamat és nem hajlandó gondolkozni.

Hogy kell a html-t bekapcsolni? Nekem ki van kapcsolva és nem találom a bekapcsol gombot.......
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 27, 14:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Niko!
Sok boldogságot, és teljesen normális. Én sem híztam eddig még semmit, és a hasamnál érzem, hogy szorít a nadrág, pedig hát nem kellene, hiszen kilóra nem vagyok több.. Bár nekem van azért hozott anyag is pocak terén, így igazándiból most nézek úgy ki, mínt Zsombival a 17-18. héten...de most már nem kezdek bele a hasazásba...Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 27, 09:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok kismamik!
szép napot mindenkinek!
Niko!
BOLDOG SZÜLINAPOT ÉS BOLDOG HÁZASSÁGI ÉVFORDULÓT NEKTEK!!!!! Laughing
az idén igazán szép ajándékot adhatsz apának! Wink

[^]  
Vissza az elejére
Rita25

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 27, 08:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 26, 21:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megcsinálod a vonalzódat, és amikor ráokézol, kiad 2 ablakban 2 sor kódot. Nos, a BBC kódnál találsz egy olyan részt ami [img] [/img] közé van rakva, nos ezt bemásolod a profilodba az aláíráshoz, és alatta rákattintasz, hogy mindig csatolja az aláírásodat. Ennyi..Smile

Ha esetleg így sem megy, segítek. Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Rita25

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 26, 21:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!

Tudna nekem valaki segíteni? én is szeretnék olyan vonalzót a terhességemről, mint nektek van. Sikerült is megtalálnom és helyesen kitöltenem, csak ide nem tudom beilleszteni. Hogy kell beilleszteni?

köszi
Vissza az elejére
Rita25

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 26, 21:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Rita25

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 26, 18:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...

A hozzászólás legutóbb Rita25 által 2009, Feb. 24, 18:59-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 59, 60, 61  Következő
60 / 61 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés