Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Baranya megyei lombikosok, és lombikos kismamik
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bogi30

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 01, 08:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,szép reggelt!
Timi,
Itt is KÖSZÖNÖM!!!Aranyos Vagy nagyon!!!
Tmonik,
Jó Balcsizást!!!Azt mondtam Én ugyan a hétvégén nem megyek sehova,de most Én is úúúgy mennék a Balcsira.De Vendégeskedés lessz Nálam a hétvégén.
Moniá,
2in1?
Monka,
Ikrek?Hatalmas pusssz!
Cuki,
Biztos nyaralsz,jó pihenést!!!(Tényleg Timi,Neki is küldtél Pü-t,erről a tuti kis új fórumról?)
Szép napot Mindenkinek!

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 31, 19:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi!
átadom Laughing Flóra baba minden este megkapja a melegvízet,de lehet ma még melegebbet kap Laughing egyébként a hajam én is festetem a terhesség alatt,igaz nem hidrogénezem,hanem sötétre,de nekem is muszály,mert őszülök.a dokink azt mondta,hogy szabad.ezek már nem olyan festékek,mint régen.igaz sokkal ritkábban,mint ezelőtt,csak,ha valami alkalom van(húsvét,szülés Wink )

[^]  
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 31, 16:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
megjöttünk Confused a kedvenc dokim nagyon aranyos volt,de Flóra ma sem akart kibújni.kaptam oxytocint,de a fájások el is múltak,amint levettek az infúzióról Confused szóval a pici lányom jól van,feje a szülőcsatornában,de eddig semmi.holnap is bennt lesz a dokim,így,ha bármi pici dolog is van megyünk.köldökáramlás és a lepény jó,így aggódalomra semmi ok.nagyon keveset mozog,(csomagol kifelé)fájások minimálisak,de azért figyelem őket.
csajok!ezt nem gondoltam,így,hogy itt van a Noel....és túlhordom.attól féltem,hogy koraszülött lesz.lehet ,hogy pont azért.a lábaim annyira fájnak,hogy nem tudok szinte menni.Noelt most hozza haza a párom így össze kell szednem magam,mert mindjár mehetek játszani Laughing
na,ha van valami,azonnal küldöm az sms-t Timinek.
pusza

Monka!
el is hiszem,hogy le vagy foglalva,nekem is csak akkor van időm,ha Noel a mamánál van vagy,ha alszik Laughing egyre könnyebb lesz

[^]  
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 31, 14:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi,
Jó kis programotok lessz!!!!Egyébként tök igazad van,még Magam is meglepödtem amikor kipakoltunk hogy nem is volt olyan gázos még a fal!(pedig 7 éve lett festve!)De valahogy most már untam meg azért már ki volt fakulva...,meg most olyan jóó új szag van....Szóval vágytam már egy kis újra...,meggondoltuk és a wc,fürdőt is kifestettük,igy teljesen kész lett az alsó szint!!!A felsőt pár éve festettük,azt még tényleg nem kell.Meg a padkát(tudod a nappaliba)kiraktuk ilyen horvátkővel,szép lett olyan modern!Hétvégén lehet leugrunk Fehérvárra a Decatlon-ba Zolinak szigonypuskáért,az még nincs Neki a búvárszerkóhoz és már tavaly is nagyon akart!!! Wink Laughing Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 31, 13:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Végeztem...,és nagyon szépek lettünk ám!!! Wink Most már azt mondom megérte... Laughing Laughing Laughing
Tmonik,
Szerintem se árt az a kis szinezés,legalább Csini Kismami Vagy!!!!Kitartás a meleghez!!!Igen mi is azt beszéltük a Zolival hogy jól kipihenjük Magunkat a festés után,már nagyon várjuk,és utána még itthon is leszek + 1 hetet ha minden igaz!!!!(ilyen még sose volt...,de jóóó lessz!) Laughing Laughing Laughing
Monka!
HIÁNYZOL!!!!! Sad Ikreknek,és Neked is Hatalmas Pusssz!!!!Mesélj már Magatokról!!!! Wink Laughing
Móniá!
Mi volt a Dokinál????Flóra csalogató sugik mennek!!! Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow
Timikém,
Miri Babának,"nagylánynak" mit vettél?Otthon lessz a buli?Torta?De jóóó lessz Nektek!!!
Mindenkinek szép hétvégét!!!!

[^]  
Vissza az elejére
tmonik

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 31, 12:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Monka,
érthető, hogy nincs sok időd jönni. Smile De azért mindig várunk!
Megnéztem Lucáról és Balázsról a képeket,látszok rajtuk az elevenség! Smile

Moniá,
én is küldöm a Flóra csalogató sugikat!

Timi,
meleget jól bírom.Kedden megyek tanácsadásra.
Csütörtökön az integrált vv (Down,AFP stb) második felére.
Hajfestés:én még soha nem festettem,csak színeztem.Kismamiként nem mertem,de aztán a 12.hét után belementem (állítólag lehet és se ammóniát, semmi nagyon káros anyagot nem tartalmaz).Azt hittem nem fogja befogni,de nagyon sötétre is színezte.Vadszilva.Most már jobb, ha rásüt a nap,tök jó lilás.

Bogi,
kitartás,most már lassan rendben lesztek, szépek lesztek és nemsokára mentek kipihenni magatokat! Smile

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Monka9

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 31, 06:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok csajok. Igazándiból közös ötlet volt Timivel a fórum, igy talán picit jobban össze tudunk dumálni Very Happy
Lassan talán lesz időm végre normálisan írni, de ez a két kis tündérmanó miatt lehetetlennek tűnik. Még alszanak, igy gyorsan megyek picit takarítani, jönnek nagynénémék hozzánk.
Puszi mindenkinek, mindenki vigyázzon magára.

[^]  

Móni, Luca, Balázs.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bogi30

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 30, 14:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tetszik az új fórum!!!!!Na lépek folytatom a takaritást...

[^]  
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 30, 14:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaaa,agusztus 31.én megyek a mensbe kontroll vv-re,aztán beindul a gépezet....!

[^]  
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 30, 14:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Móniá!
Kitartás!!!Flóra csalogató sugikat küldöm!!!
Timi!
Még mindig a festéses nagytakaritás....,ne tudd meg tegnap bőgtem mint állat....,de ma már kezdem látni az alagút végét!!!Fényképezd le a körmöd had lássam!!!Az enyém is szép lila,na de az arcom meg a hajam!!!Pénteken megyek és megcsináltatom mert már szörnyűűűű!!!!
Pussz Mindenkinek!!!!

[^]  
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 30, 14:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi!
reggel megyünk át,de szerintem még jövünk haza.M.doki azt mondta,hogy szárdáig nem kell befeküdnöm.jajj ez most már nagyon rossz.olyan sírhatnékom van Sad

[^]  
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 30, 09:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
eljött ez a nap is és Flóra meg sem moccan Confused .most már lekileg is elég nehéz.szerettem volna már túl lenni rajta.Noel nagyon bújós,állítólag megérzik....én meg veszem neki a játékokat,mert a szívem szakad meg,hogy pár napig itt kell hagynom Crying or Very sad
Timi!
a kép super...bár míg szoptatok tuti nem tudom magam így kényeztetni,bár az aékohol mentes pezsi is finom Razz
a hízásodhoz meg annyit,hogy remélem majd ,ha meglesz a babátok,akkor sok dolog közepette könnyen lefogysz Wink abszolúlt nem gáz és akinek meg nem teszik ne nézzen ránk Wink
tmonik,bogi!
sziasztok! Laughing

[^]  
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 29, 21:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Új forum...Szuper!!!!!Köszi Monka!!!!Pusssz Mindenkinek!!!

[^]  
Vissza az elejére
tmonik

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 29, 20:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Monka,
ez jó ötlet volt Smile
Örülök, hogy "látlak"!Puszi Nektek!

Moniá,
elhiszem, hogy már nagyon szeretnél túl lenni rajta.Bízzunk a pénteki POSE-ban.... Smile

Timi,
köszi a topic reklámozását! Smile
Használd ki ezt a pár nap meló nélküli napot!

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 29, 15:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
Monka!
nagyon jó ötlet ez a topik Laughing majd én is benézek néha(ha lesz időm) Wink ma még egyben vagyunk,de kicsit érzem a pocakom.remélem,ha előbb nem,akkor a pénteki POSE megindítja Flóra babát. Laughing most már jobb lenne túllenni rajta Confused
na majd jövök a hírekkel és üdv mindenkinek!

[^]  
Vissza az elejére
Monka9

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 29, 12:41    Hozzászólás témája: Baranya megyei lombikosok, és lombikos kismamik Hozzászólás az előzmény idézésével

Ide mindenkit várunk, aki kezdi, vagy már benne van a lombikban, vagy már kismami. De mindenkit várunk,a ki babát szeretne, vagy már van neki.

[^]  

Móni, Luca, Balázs.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
7 / 7 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés