Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2011. évre babát tervezők ide....
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 04, 08:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Klembe!

Üdvözöllek itt. És Gratulálunk neked a babához. Akkor gondolom még nem voltál uh-on.
Mikor mész dokihoz? Első baba?

Goofy!

Sajnálom a fűlproblémát. remélem azóta már jobban vagy.
Én szedem a bogyót (BIO CLA). Eddig lement 40 dkg
Nem is olyan rossz. na persze legalább 3 kg-nak kéne lemennie. nem tudom meglesz-e?
tegnap voltam edzeni is.
Ma vagyok a 9. napon. nagyon kiváncsi vagyok, hogy mikor lesz majd pé-m, mert most azért elvileg rövidebb ciklusom lesz. na majd kiderül. Szerintem mától elkezdem használni az LH tesztet és reméljük hamarosan pozitív lesz.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 03, 22:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Klembe üdv itt, és gratulálunk! Mindig jön akkor amikor az ember nem is gondol rá, nekünk is ezt kéne tennünk, bár én nem vagyok annyira a témán most mint 2005-ben, csak a vetélések és a negativ teszteket nem birom.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
klembe

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 02, 17:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok...mi nem terveztük így alakult...útban van a kisbabánk. A héten tudtam meg...Elméletileg most 5 hetes vagyok.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 02, 12:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Boldog Anyák napját!

Nyuszmusz: hát sajna nem tudtam még elkezdeni, mert minden nap mehetem a fülészetre, talán most mondhatom azt hogy megjavult, de nem teljesen mert még mindig be van dugulva, olyan rossz, igy vissza kell még mennem ugy néz ki.
Én kicsi koromban nem voltam fülfájós, azt nem tudom hogy szedtem össze.

Tehát diéta tolódik sajna. De sikerült megvenni, itt áll a polcon. De ezt a keserűsót nem tudom hogy fogom meginni és minden ilyentől borzongok, ha ezt nem kéne már rég elkezdhettem volna, de kell sajna, kimosni a sok salak anyagot meg a hormonokat.

Nekem a BIO CLA-tól csak hiztam, nem vált be.

Niki tényleg gyere írogatni, kiváncsiak vagyunk ám minden részletre.....

Nálunk most nincs gyerköc, lapasszoltuk anyósnak szombat délután, még délelőtt majálisoztunk, este moziban voltunk, aztán itthon akciztunk egyet, és még reggel is bár jól elaludtunk hogy nem volt itt Tündi.Nemsokára itt a pé hátha...bár várom már az inszemet most.

Beszéltem férjemmel tisztáztunk minden félre értést a kapcsolatunk miatt, mert már kezdett rosszra fordulni.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 30, 11:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Goofy!

Hogy állsz a fogyással? Megvetted ezt a Turbó port?
Én most azon gondolkodom, hogy veszek olyan Bio CL A+T bogyót. Hátha segít.

Niki!

Merre vagy?
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 28, 11:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Goofy!

Ha úgyis lesz inszem, akkor szerintem is felesleges progit nézni, mert automatikusan kapod a progi pótlást.
na akkor egy kiló lemegy rólad a hasmarsal.
Ez kezdésnek se rossz.
Én is nagy fűl fájós voltam , de szerencsére kinőttem felnőtt koromra, de tudom miylen iszonyatosan tud fájni.
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 28, 10:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tegnap nem tudtam bejelentkezni a Goofyka val.
Két nevem van itt a csneten.

Azt mondta a doki hogy minden ok a hormonjaimmal, nem vagyok PCO-s. Tudom én is utána olvastam ennek.

Mivel az FSH volt nagyobb a normálisnál közben az összes többi normális volt igy tuti nem vagyok az, de én is tudom, mert az is már csoda ha 1 tüszö érik 1 oldalon.

Fülem az még kérdéses, sajnos a gyógyszeres géz darabkával benne is iszonyatosan fájt fáj még mindig, ma megyek vissza cserére, igy a diétát sem tudom ma elkezdeni ahogyan elerveztem mert legalább fél napi hasmassal jár a salaktanitás miatt.

Majd kérek a dokitól 21. napi progi nézést, bár ha inszemináciora készülünk automatikusan adják a progipótlót és az már jó szokott lenni nálam.
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 27, 19:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kéne tudni, hogy mennyi az LH szint . mert ezeket mindíg összevetve kell nézni. Tehát az LH FSH arány a fontos még.
Ha az LH szint többszöröse az FSH-nak az utalhat pco-ra.
Örülök, hogy nem kellett fűlszúrást csinálni. gyógyulgassál ám.
Mi ez a név változás?
Manci01

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 27, 18:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is 33 napos volt a ciklusom igy.

Dokim ma felhivott, végülis minden hormonom jó csak a FSH kicsit több mint a normál érték, 9 ig megfelelő. 10-13-ig nehezen stimulálható, na nekem 11 lett, de azt mondta erre a doki hogy 15-nél mondják ezt hogy rossz, ez a 11 nem vészes, marad a Merionál szuri.
Progit nem néztek sztem.

Lh, FSH, TSH, Prolaktin meg még egy az nem tudom mi.

A diéta végül a turbó diéta lesz, de megint nem tudom a héten elkezdeni, képzeld begyulladt a fülem, de nagyon, ma én voltam fülorr gégén, most engem izzasztottak meg, szörnyű volt, de megusztam a fülszúrást legalább.

Lassan letelik megint egy hónap a sok nyavajával. Megörülök.

Tornázzál csak, biztos lefog menni hamara az a 3kg.
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 27, 07:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Goofy!

Sajnálom a dolgot. hajrá fogyókúra. Majd írd le a hormon eredményeidet, mert kiváncsi vagyok. Bár a 21. napi lenne a legjobb. Főleg a progi szint miatt.
tegnap jól kiedzettem magam. Most meg szenvedek.
istenem , hogy fogok én lefogyni még 3 kg egy hónap alatt? Megnéztem és 33 napos volt ez a ciklusom, de nem tudom, hogy milyen pé-m lehetett, mert tuti nem stimmelt a dolog.
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 26, 19:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

6 nap késéssel szombat este jött meg. Vasárnap nagyon szúrt a petefészkem jobb oldalt és időközönként benyilalt fájdalom is társult hozzá a jobb mellembe, nem tudom mi lehetett ez.

MA voltam hormonvizsgálaton most nézték a 4 alaphormont és a TSH-t még pluszba, holnap hívommajd a dokimat és megkérdem mi az eredmény, nem semmi árak vannak már, most sajna megint le vayok égve egy kicsit munka sehol.

Kicsit elvagyok keseredve, mert felpróbáltam a nyári gatyáimat és nagyon egyik sem jó a hasam miatt. Ugy hogy diétába kezdek. És utána megyek el az IR-s vizsgálatra mert arra is csak 2 hét múlva tudok csak elmenni.
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 26, 10:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na nekem ma meg is jött.
Remélem a következő ciklusom már jobb lesz, mert a mostani elég siralmas volt. Luteális szakasz meg jó ha volt 4 nap. nem értem miért, de mindegy
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 24, 07:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Goofy!

Hívd fel őket időpont miatt. Megmondod, hogy IR vizsgálatot szeretnél és a vérvételre kérnél időpontot. Akkor ők majd mondanak neked egy olyan napot, amikor fogadni tudnak. Remélhetőleg mihamarabb. Aztán pedig, hogy meg is kapd az eredményedet kérni kell konzultációra is időpontot. na itt ez a neccesebb, mert nem tudom, hogy mikorra kapnál. nagyon sok a betegük A másik dolog, hogy orvost kéne választanod. ha az én dokimhoz akarnál menni, akkor hozzá kérjél. Egyébként ő rá kell a legtöbbet várni.

Szerintem akár mi is a problémád, biztos, hogy ki fogják deríteni mi okozza. ezek a hormonok annyi mindentől vannak befolyásolva.Én is úgy tudom, hogy a progi okozza a mellek feszességét is. Amúgy mennyi lett a progi szinted? Az is fontos, hogy a ciklusod hanyadik napján nézték. Egészem pontosan a pé-től számítva a 7. napon érdemes nézni. Tehát ez a 21. napi vérvétel is csak annak okés, akinek pont a 14. nap volt a pé-je. És mil lett az LH és FSH hormonjaid eredménye?
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 23, 19:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mindenképp megcsináltatom az IR-s vizsgálatot jövhéten be is jelentkezem, elég ha felhivom őket és ugy? vagy el is kell mennem...
Inkább utána járok ennek is, mielőtt ez teszi tönkre a hormonjaimat, most már ugy is mindegy egy kis pénz ide-vagy oda...de viszont hosszú távon viszont érdemes is mert csak megy a pénz az inszemekre és aztán össze sem jön egy sem mert nem nézettem meg.

Értemmit irsz, de ha nekem nem volt pém akkor is van menszim, mert ugye nekem meg ez a bajom.

Ugyhogy nem értem, a melleim is kökeméynek még és azt olvastam hogy azt a progi termeli közben a dokim azt mondta hogy a béka segge alatt van a progi szintem tehát nem vagyok terhes meg fog jönni.

Meg ha dokim szerint minden hormomom jó volt tavaly óta akkor miért esik le állandóan a progi szintem? és ezért megy el a baba.

És akkor neked mikor kezditek el a stimut, vagy spontán jön nálatok a baba?
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 23, 14:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát Goofy el kell, hogy keserítselek, mert sajna több olyan IR -es van,akiknek a testsúlyuk teljesen normális, mint akik el vannak hízva.
A 6 kg nem olyan vészes ám. De ez nem jelent semmit, se negatív, se pozitív irányba.
Ja és még egy dolog. Ez egy örök szabály: Minden pcos egyben IR-es is, de nem minden IR-es pcos is. Ez sajna így van. Nálam ugye mindkét dolog van, de egy barátosnőmnél csak IR van. Sose felejtem el a dokimat, akinél nem is maradtam meg. Azt mondta, hogy pcos vagyok. Ez egyben az IR-t is magában hordozza, de szerinte nem voltam IR-es. Ő nőgyógyász, szóval mondanom se kell, hogy nem igen adtam ezek után a szavára. Kérdeztem tőle, hogyan akarja megtartani a terhességemet, ha sikerülne. Azt mondta, hogy majd kapok progit pótlásba. Na megköszöntem és eljöttem tőle. Ugyanazokkal az eredményekkel kerestem fel a Tűű dokimat és mondta, hogy álljak le a lombikról is egy időre, mert súlyos fokú IR-em van. Na ezért írtam korábban, hogy bármennyire is szeretném a nőgyógyászoknak fogalmuk sincs a legtöbb esetben az IR-ről sajnos. Ez részben az ő hibájuk is, hisz ha észrevennék, ha képeznék magukat, akkor a nőknek is könnyebb lenne. és én se vetéltem volna el anno. Már lehetne két gyerekem is.

Na ez a mesni dolog is fura. nekem is szokott olyan lenni, hogy érzem mindjárt megjön aztán semmi. Olyan mintha próbálkozna aszervezetem , de nem jön össze. Ezért volt szerintem nekem a 60 napos ciklusban is kétszer pozitív az LH tesztem is. utólag jöttem rá, mert kétszer volt pé-de csak a 2. nál volt tüszőrepedés is. Érted?
De, hogy mi lehet nálad az, hogy meg se akar jönni, holott érezted, hogy volt tüszőrepedésed. Akkor kéne mensinek is lennie. Most vagy nem volt még tüszőrepedésed, vagy egyáltalán péd se. Remélem érthetően írtam le. Mert nekem akányhányszor mértem a hőmet és bizonyított volt a pé és a tüszőrepedés, mindig volt menis is.

Kicsit hosszú voltam
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 23, 14:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az nem is sok. Végülis nem hiszem, hogy tényleg ez lenne az én próblémám, de megér egy kivizsgálást.... nekem 2006 óta 6kg súlyfeleslegem van, az sztem nem vészes.

Azért kérdeztem, hogy mennyit hizol ha elereszted magad, mert a dokim közölte annak szokták ajánlani ezt a vizsgálatot aki PCO-s és hirtelen felszed 10-30kg-ot. Mondtam neki hogy én ugye nem vagyok PCO-s, és 30 kg -ot sm szedtem fel, de pici jött rám és néhány tünetem is hasonló ehez és ezért gondoltam a vizsgálatot.

És képzeljétek még mindig nem jött meg. Most az egyik barinőm azt mondta, lehet hogy vérzés nélküli mentsruáciom volt, soha nem volt ilyen, de ha visszagondolok, az első napon már negativ tesztem volt és görcsöltem, egészen tegnapig, ma mintha elvágták volna és ha megjött volna 19.-én akkor már rég mára el is múlt volna.

Nem tudom mi ez, soha nem történt ilyen velem. Mondják a stresszt is, persze de én állandó stresszben élek ilyen sem volt még azért 5 nap az 5 nap késés.

Akkor találtam olyat hogy negativ teszt volt az eredmény és cak 8 hetesen derült ki még is pozitiv, de nálam azért ez sem jöhet szóba, mert vérből csinálták a tesztet, az a legbiztosabb eredmény.

Ha tudtok vmit szóljatok!!!

Ja turbo diéta 7300Ft. Az Ovant 8000 körül van egyik sem olcsó játék.

Köszi, átadom Tündinek a gyógypuszikat.

Nyusz iwiwen fent vagy?
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 23, 11:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Goofy!

Hát bizony van amikor 1-2 kg simán feljön rám egy gyengébb hónapban. Ezért muszáj nálam az életmódváltás is.Nem könnyű.
Jó drága ez a Turbo cucc. De ha beön, akkor lehet, hogy pár kg -tól meg lehet szabadulni, viszont ha visszatérsz a régi kerékvágásba, akkor vissza is jönnek ezek a leadott kilók.
nehéz kérdés, hogy most ezt válaszd , vagy a másik lehetőség, hogy a teherbeesést elősegítő terméket válaszd. Gondolom az se 2 Ft.
Amúgy én tornázom is és a gyógyszert is szedem. Ezek össz hatása miatt fogytam le anno 12 kg. Most meg remélhetőleg azt a 4 kg fogom hamar leadni. De jó lenne.,

Tündinek jobbulást kívánok
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 22, 21:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na pont azért irtam mi nem vagyunk már 25 évesek minnél később akarunk gyereket annál nehezebb. Tudom hogy te is 32 vagy ezt multkor megbeszéltük. Hát igen barátnőm 33 és szegény annyira megérdemelne már egy gyereket, de sajnos a férjével vannak gondok, volt egy lombik, de nem sikerült a másodikat már nem ajánlják a férjével,...

Tündinek bakteriális náthája van, nem kap levegőt az orrán stb köhög, de most kapott anitbiotikumot, ez most kellett is mert nagyon bűzős volt a váladéka. Amugy nem adok neki soha antibiotikumot mostanában.

A dokim szabadságon lesz májusban amikor pont kéne a stimut kezdeni, azért mondta hagyjuk ki a májust, én mondtam, hogy persze, de az én időmet húzza, tudod minnél később.....

A Turbó diéta az egy turmixos fehérje ital, csak azt kell innod kaja helyett, attól függ mennyit akarsz fogyni ha nagyon akkor napi 3-szor, ha keveset egy fóétkezésssel 2-szer naponta, állitólag eltömit nagyon, jó lakottság érzést kelt ezáltal nincs kedved már semmit sem enni. Csak drága, egy doboz 7eFt.

De vsizont most ez és a Ovant között vacilálok, az Ovant amit irtam egy baba projekthez segitség antioxidánsokkal, ami helyre állitja a hormonszintet, serkenti a vérkeringést stb. itt van olvassátok el: http://www.pharmaforte.hu/termek_ovant.htm

Most diétázzak vagy serkentsek, ez itt a kérdés, mind2 nagyon fontos. Bár sztem utobbit választom, mert ezek a porok engem inkább hizlalnak mint fogysztanának.

Ha te hizol akkor mennyit hizol pl egy hónap alatt ezzel az IR-rel? ha nem figyelsz oda?
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 22, 18:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Goofy!

Ej ezek a 25 évesek!
Én is 32 vagyok és látod nekem is nehéz teherbe esni. Bár tudom nem vigasztal, de gondolj arra, hogy van akinek még ez sem adatott meg.

Mi a baja Tündinek?

Holnapra picit jobb kedved lesz majd meglátod.

A dokid a te idődről beszélt, vagy a sajátjáról?
A Turbó diétáról még nem hallottam sajna. Az milyen? Vigyázz a drasztikus diétákkal, bár nem tudom ez az -e?
Tudod nehogy duplán jöjjön vissza.
Azt vettem észre magamon is, ha az IR diétámat csinálom, akkor nem hízok, de ha elkanászodom jönnek a kilók fel. Szóval csak a teljes életmódváltással nem hízok.
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 22, 17:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Különben is ma elkeseredtem, megtaláltam 2 első ősz hajszálamat, vagy már írtam?!
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 22, 17:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nincs semmi bajom, most jobban foglalkoztat a kislányom, beteg.
Bár nem azt mondom, hogy nem hatott meg, hogy most olvastam egy blogot amiben a leányzó aki még 25 éves sincs várja a 3. gyermekét. Ilyenkor kicsit szomorkodom, hogy neki miért pik-pak nekem miért nem, de ebből is látszik ő 25 éves sincs én meg már 31 vagyok, és minnél jobban húzzuk az időt egyre több leszek.

Doki is jó fej, nem lesz májusban hagyjuk ki ezt a hónapot mondja nekem, oké, de csak húzzuk az időmet.

Mit szóltok a Turbó diétához? ismeritek? ha kihagyjuk ezt a hónapot kiprobálom.
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 22, 14:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jaj nagyon kár, pedig de jó lett volna.
Remélhetőleg majd az inszemmel végre sikerül.
Az IR nézesd meg ha tudod, legalább azt is kilőheted, ha mégse vagy az.
Elég lenne egy 2 pontos ám. Éhgyomi és egy 120 perces is. Ezt úgy csinálják, hogy éhgyomira leveszik a vért és utána rögtön meg kell innod egy 75 g-os glükozt vízzel higitva. És 2 óra elteltével meg leveszik az újabb vért.Abból lehetne látni ha gibasz van.
Közben eszembe jutott, hogy én anno a János kórházban is csináltattam ilyet. Igaz azt fizettem , de ha kapsz rá egy beutalót, akkor ingyé lenne.Ha meg nem , akkor meg be se kell jelentkezni csak odamész a laborjukba és közlöd, hogy miért jöttél. nekem anno Barátodildi mondta azt a helyet, én ott nézettem meg elöszőr és azzal az eredményemmel mentem el Tűű dokimhoz.

Fel a fejjel
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 22, 13:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyorsan megirom hogy megvan az eredményem: negativ.

Nyugi nem hatott meg annyira, pedig már beleéltem tényleg magam, de jobb is igy, nem kell tovább filoznom. Megnyugodtam lekileg is.

Az IR megkérdeztem, tremészetesen nem ajánlották, most csinálunk egy újjabb hormon vizsgálatot és kövhónapban kezdjük az inszemet.

Majd még jövök.
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 22, 12:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nincs még erdményem, nem hivtak még vissza....Sad pedig már tűkön ülök, tök ideg vagyok és fáj a fejem nagyon már bekellett vennem algopirint.

Niki üdv köztünk örülök hogy nem ijedtél meg az itteni kis vitától.
Párodnak ha szabad megkérdezni mennyi a spermiumszáma?
Jó fejek a dokik, nem eshetsz spontán teherbe, ezt csak ugy minden kivizsgálás nélkül mondta?
Nekem is ezt mondták anno, sőt egyebet is. Aztán...

Egy eset hátha segit nektek: bátyáméknak szintén alacsony volt a spermiumszáma 20millio, elkezdték szedni az E vitamint és fél év mulva ott volt a gyerek, na persze a lánnyal nem volt sok gond, neki csak nem volt meg hónapokon keresztül de ugy látszik volt peteérése.

Amugy most van egy jó gyógyszernek nem minősülő készitmény OVANT ez a nőké és aférfiaké meg vmi FLEVEN de ezt nem biztos hogy jól írtam.
Keressetek rá a googleban, mert ha nekem most negativ lesz az eredméynem tuti elkezdem ezt szedni.
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 22, 07:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Niki!

Remélem nálad nem találnak semmi komolyat. És szóba jött már a lombik is ezek szerint, vagy inszemináció?
Bár ez függ a sperma számoktól is, mert ha nagyon-nagyon kevés, akkor szokták a lombikot javasolni, bár azt hozzá kell tennem, hogy vannak készítmények, melyek javíthatják a számok mennyiségét és minőségét is.

Goofy!

Csuriban a kezem! Írj amint tudsz valamit. ma veled álmodtam. De nem emlékszem miről.
niki31

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 21, 21:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Nyúlúr!

Annyit azóta már tudunk, hogy a párom spermaszáma elég alacsony, de lehet, hogy nálam is talál a doki valamit. Szekszárdi vagyok, és a nődokim is az.
Azért bízunk benne, mert jó szakember, meddőségi alapítványt is működtet, és csak jót hallottunk róla.
Vissza az elejére
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 21, 18:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Niki!

megkérdezhetem, hogy nálad mi a gond?
Hova jársz dokihoz?
niki31

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 21, 17:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Mi még csak első babát szeretnék, ahogy olvasom, sokan tapasztaltabbak ilyen téren. Én 31 éves vagyok, a párom 33, úgyhogy épp ideje:-)
Sajnos a nődoki azt már közölte, hogy spontán módon nem tudok teherbe esni. Először a férjemet vizsgálja majd meg, hogy a spermiumokkal minden rendben van...Nagyon remélem. Megígérem, hogy írok még, mert jó ez a topik, hogy mindenki őszintén kérdez, illetve ad tanácsot. Szép napot mindenkinek niki
Vissza az elejére
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 21, 16:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudod nekem maratoni hosszúságúak voltak eddig. Kb 57 naposak.
emiatt gondoltam, hogy most is majd kb a 40 nap környékén lesz majd pé. Hát nem így lett.

jaj tudom milyen szar ez a várakozás, de holnap már okosabbak leszünk. én nagyon szorítok. Amúgy ez a folyton megjön érzés tök normális terhesség esetén is.
Nekem szerencsém van a vérvételekkel, mert a szomszédom laborban dolgozik, így még házhoz is jön a labor.

na megyek mert még wc-t kell súrolnom
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 21, 15:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megvolt a vérvétel, ki kellett fizetnem mert most ebben a hónapban nem volt semmi beavatkozás, de nem volt vészes, bár jobb lett volna ingyé.

Holnap 11h körül lesz meg az eredmény, állítólag hívni fog a dokim.

Azóta sem jött meg, pedig féltem, mert a fodrásznál is ugy görcsöltem. Ciki lett volna ha elvisz a barinőm odáig és ott megjön vagy közbe.

Félek amiatt a negativ teszt miatt, de akkor meg miért késne ennyit.

Tök ideg vagyok, remeg minden testrészem. Embarassed

Aztán lehet hogy neked is jön majd a baba, mert nem figyeltél oda rá. Jó lenne....

Neked amugy hogy van a cilusod, hány napos? Mert nem éértem hogy most vagy a 29.-en és akkor már neked is megkéne jönnie.
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 21, 11:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De jó, hogy vért tudnak venni. Az a legbiztosabb. Nagyon drukkolok és nagyon kíváncsi vagyok.
ha tényleg ilyen pontosak a ciklus napjaid, akkor ez még akár baba is lehet.
Bár a derékfájás néha rémisztő tud lenni, de nekem Ádámmal az első tesztelést követő napokon (mensi előtt 3 nappal teszteltem egy ici pici haloványat) kezdett el iszonyatosan fájni. nagyon meg is ijjedtem, de az csak a méhszalagok nyúlása miatt volt. A doki mondta. Szóval ne aggódj nagyon. Bár tudom könnyű azt mondani.
Most, hogy nincs itt a babuci, hát most lesz mit csinálni. takarítani meg stb...

Én is izgulok most, hogy túl vagyok a pén. Hát szerintem jól elszúrtam ezt a cikust. Ezt a luxust hallod.
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 21, 09:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem teszteltem ma, mert nincs tesztem, nem tudtam venni, mert itt nálunk messze van minden ilyen üzlet és gyógytár, csak kocsival lehet elmenni, az meg most nincs.
De barátnőm elvisz ma a Kaáliba egy vérvételre, az a legbiztosabb amugy is.
Nem akarok ugy járni mint tavaly pont ilyenkor, most ugye nem volt se szuri de se progi pótló tavaly sem és el is ment. Aztán várhatok még 1 évet, mig jön a baba. DE annyira beleéltem már magam, ki fogok akadni ha mégis negativ, csak akkor ne szórakozna már velem, jöjjön meg és kész, de csak görcsöl görcsölget és nem jön, ma éjszaka alig aludtam járt az agyam, közben fájt a derekam is már, gondoltam na most fog megjönni biztos, aztán nem. Férjem szerint ide oda 2-3 nap késés az normális, persze igaza van, de nekem pontosan 28 napra jön mindig nem szokott később sem előbb lenni a pém, ez nem szokta befolyásolni.
1 hete szedem a femibion 800-at arra is gondoltam, de abban csak vitaminok vannak nem befolyásolhat.

Én nem haragszom, te csak tanácsot adtál nekem, én is szoktam adni ha ugy gondolom hasonló tünetei vannak az illetőnek elmondása szerint.

Hát ez az mi sem nyomultunk ugy most ebben a ciklusban hogy minden áron igazából le szartuk, aztán.......hát remélem pozitiv lesz a vérviszgálat. Uncsitesóm mondja mndig akkor jön amikor nem is gondolsz rá, legyen igaza.

Hát igen gigilinek nagyon sok problémája van szegénynek és már elege van gondolom kicsit depis lett és minden szóra ugrik. Sajnálom Gigili, én is ilyen voltam, ezért nem kell elmenni.

Niki ugy van mesélj ti hogyan probálkoztok? spontán vagy inszem esteleg lombik, van már gyerköcöd vagy első lenne?

Nekem anyósom jön ma hozzánk Tündie vigyázni, HuRRÁ gondolhatjátok mennyire örülök.
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 21, 06:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Goofy!

Azért remélem nincs nálad Ir probléma. Na majd akkor kiderül.
Hát nem tudom ezt a teszt dolgot, mert azért ilyenkor már illik pozitívnak lennie, de mi van ha később volt a pé-d egy két nappal.Akkor ugye még akár bele is férhet egy nega teszt.
Végül teszteltél ma?

na én viszont jól megszívtam azt hiszem. Ugyanis a dokimnak tényleg igaza lett és ez a bromo megrövidíti a ciklusomat. Úgy néz ki már túl is estem a pé-n. Erre úgy szembesültem, hogy ma megmértem a hőmet és 36,7 lett.
tegnap nem mértem és az előtti meg 36,6. Az előtt meg megint nem mértem és az előtt meg 36,4. na hát most akkor mikor volt pé-m?
és igazság szerint nem emlékszem mikor voltam együtt a férjemmel. Ez azért elég gáz nem? ja és ma vagyok a 29. napon. elképzelhető , hogy akkor vagy a 25. napon, vagy 26. napon volt pé. Baszki ezt most szerintem nagyon benéztem. A túl sok lazulás az oka.
akkor lehetne némi esélyem, ha azokon a napokon vagy esetleg előtte 1-2 nappal együtt voltunk. De nem emlékszeeeeeeeeeeeeeem mikor.

Gigiliről. Nem hiszem, hogy vissza jönne, meg is írta, hogy ő az én írásaimat durvának érzi, de hogy miért azt tényleg nem tudom és nem is értem. Visszaolvastam magamat és nem látok benne semmi kivetnivalót. Az a baj az írott szöveggel, hogy nem ugyanaz, mintha szóban mondtad volna ugyanazt. Okom se lenne a durvaságra. na mindegy.

Niki!

Remélem nem rémisztettünk el. Azét ha van kedved írjál magatokról.

Ja és ma jönnek anyukámék és elviszik Ádámot magukkal, majd csak este hozzák vissza. legalább tudok takarítani, meg pihenni is egy picit. Bár már most hiányzik a manóm.
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 20, 22:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nyusz: azért irtam, hogy megkérdezem először a dokimat, mert mégis csak hozzá járok, felmerült bennem is az hogy mi lesz ha azt mondja feleseleges, akkor természetesen el fogok menni megnézetni.
Bár sajnos ott is a pénz körül forog minden, igy akár bele is egyezhet a dokim.

Utána néztem, hááát vannak ilyen tüneteim...... Crying or Very sad

Üdv itt Niki! Gyere sokszor és mesélj, hol jártok!!!!

Gigli öszintén megmondom még nem is halottam erről az IR ről, csak azóta amióta ti itt nyuszzal beszélgetettetek róla.

Na lányok mire jövök már megint?????
Ne veszekedjetek, nincs értelme, mindenki amugy is feszült, hogy nem jön a baba, meg különféle betegségek jönnek elő, amiről nem is tudunk, ez nagyon sajnálatos, de ugy látszik végig kell járnunk egy hosszú útat amig el nem találunk a gólyához akinél meg kell rendelnünk a babát.

Sajnos itt tényleg lehetnek félre értő hozzászólások volt benne részem sajnos, veszekedésben is, ha vki megnézné az összes hsz-met meglátná miket irogattam. Hajjaj.

Nem kell senkinek sem elmenni innen, ez a fórum azért van hogy megbeszéljünk mindent amit esetleg mással nem tudunk, mert nem értik meg, vagy esetelg tanácsot adjunk ahogy Nyusz is tette, de mindenki maga dönti el megfoagdja vagy sem, ezt már multkor is irtam. Nincs min veszekedni. Meg ne kergessünk el mást ezekkel a veszekedésekkel, mert akkor folyamatosan csak 3-an leszünk és megunjuk egymást. És lehet hogy ez már Gigili nálad eljött hogy csak nyuszzal s velem kell beszélgetned itt, megértem hogy már uncsi volt.

Gigili tessék visszajönni!!!!

Nyusz: hát azért is jöttem, ma vagyok a ciklus 29. napján iszonyatosan görcsölök már vasárnap óta, de nem jött meg, teszteltem tegnap egy negativot, de igaz hogy késő du-i vizeletből egy 25-ös hcg-s teszttel.

És nekem pontosan 28 naponta szokott jönni és nincs ilyen hogy sokat görcsölök, hanem rögtön egy nap görcsöl már jön is. A melleim is feszülnek még mindig. Tezsteljek még egyet? Reggeli vizeletből? esetleg nagyobb hcg-s teszttel?

Áhh edzeni még hastáncra sem jutottam el beteg lett a gyerek ma oviban közölték hogy inkább ne vigyem mert olyan náthás, pedig itthon semmi baja, hmmm.
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 19, 20:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gigili!

Igen valóban nagyon elbeszélünk egymás mellett. nem érzem, hogy sértő lennék. Egyszerűen írásban nem ugyanúgy jön át, mint szóban, de ez így van minden fórumon. lehet neked úgy könnyebb lenne, ha én is tele tenném folyton mindenféle jellel, de attól még a mondandód nem változott.
Goofy pedig majd megírja ha esetleg sértőt írtam volna, bár azt kétlem. Te folyton kötekedsz velem ennyi.
A fórumozás arról szól, hogy egymással beszélgetünk az adott témában. és véleményt nyilvánítunk, ötleteket adunk, de ezek nem szent írások. Csak te gondolod, hogy én mindent amit leírok azt be is akarom tartatni. Ha neked az kell, hogy senki nem mondjon véleményt semmiről, akkor tényleg felesleges fórumoznod.
Kicsit gyerekesen viselkedsz, sértegetsz és aztán meg te érzed magad megbántva, aztán pedig nagy duzzogva lelépsz.
Évek óta fórumozok de még ilyen csajszi mint te nem írogatott ilyeneket, itt senki nem kampányol semmilyen orvos mellett. Sok meddő nő van, akiknek évekbe telik mire összejön a baba és minden tanácsot szívesen fogadnak, legfeljebb nem lépnek tovább csak meghallgatják, és majd eldöntik mit akarnak. De ehhez ismerni kell az érem két oldalát.
na én befejeztem.

Goofy!

Mi a helyzet veled? Nálam még mindig semmi már a 28. napon vagyok pé sehol , hőm lent van. Viszont ma voltam edzeni
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 19, 15:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 09:42-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 19, 11:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gigili!

Nem írtam olyat, hogy menj el IR vizsgálatra. te írtad le az értékeket és , hogy olyan dokit keresel, aki a témában van.
Erre írtam neked azt a helyet ahova én járok. Ajánlottam neked a dokimat is, hogy vele szerencsém volt. Bocsika ha ez neked fáj. Bár ezt sem értem, de mindegy.
Elismerem, hogy nem vagyok orvos, de a témában érintett sajnos, ezért mondtam a Goofynak, hogy nézesse meg esetleg ezt az inzulin dolgot. Tehát egy embernek mondtam.
És megint csak ismételni tudom, magam, hogy írtam a Tb alapot is, tehát mehet bárhová, ha neki sürgős lenne, akkor mehet ahova én járok.
Ahhoz képest, hogy a szemedben laikus vagyok és nem kérsz a tanácsaimból, elég sok mindent kérdeztél tőlem, amit akkor ezek szerint egy orvostól kellene megkérdezned és nem tőlem, hisz én úgyse értek hozzá. Egyszerűen nem értelek, miért fáj az neked, hogy Goofy kérdéseire válaszolok. ő kérdezett valamit a helyről és én válaszoltam.
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 19, 09:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 09:43-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 19, 06:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gigili!

Én nem hiszem, hogy ennyire erősen kampányolnék a mens mentis mellett.
Írtam is, hogy tb alapon is megnézetheti, csak ott több időt vesz igénybe. De mindegy is, hisz neki kell tudnia mit gondol erről az egészről.
Én csak annyit tehetek, hogy tanácsot adok. Goofy tudja is , hogy nálam, hogy volt az egész, hisz évek óta ismerjük egymást. Tényleg nem akarom ragozni, de az, hogy nálam 7 évig nem jött emiatt a baba (és istenem hány orvos nem küldött el ilyen vizsgálatra) az szerintem sok mindent elárul a magyar egészségügyről. Az, hogy orvosok nem képzik magukat tovább stb...
Anno itt az egyik fórumról küldött el egy lány, hogy nézessem meg és neki lett igaza.Tehát sokszor tényleg csak egy vérvétel lenne és azt bárhol le lehet vetetni, csak valakinek jusson az eszébe.
Azt se mondtam, hogy csak a mens mentisben vannak jó orvosok. ott is és máshol is vannak jó orvosok. csak ki kell fogni. ne keverjük össze a nőgyógyászt egy belgyógyásszal. A kettő teljesen más szakterület. Én nem azt javasoltam, hogy keressen más nőgyógyászt. És azt se javasoltam, hogy ne kérdezze meg erről a dokiját, csak feltettem a kérdésemet, hogy ha a dokija azt mondja, hogy felesleges, akkor meg se nézetné? Azért is írtam, hogy a két szakterület nem ugyanaz.
A gyógyszert szedni egy nőgyógyász javaslatára azért elég nagy felelőtlenség lenne. Bármelyik belgyógyász orvoshoz is mentél volna az lett volna a helyes, de te a mens mentist választottad. Hogy miért? Én nem tudom azt csak te tudhatod. lehet azért, mert oda gyorsabban be tudtál jutni?

Niki!

Üdv itt! mesélj egy picit magadról.
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 17, 20:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 09:44-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
niki31

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 17, 18:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Örülök, hogy van ilyen fórum, és, hogy rátaláltam. Mi a férjemmel már ügyködünk a dolgon, remélem jövőre sikerülSmile) niki
Vissza az elejére
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 17, 07:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Goofy!

Az inzulinrezisztencia az egy betegség. Azt kell megnézetned, hogy nem vagy-e te is inzulinrezisztens.
A pco is egy betegség. Olvass utána, hogy mik a tünetei. Annyit azonban mondhatok, hogy nem kell az összes tünetnek meglennie, ahhoz, hogy valaki ebben a betegségben szenvedjen.
A mens mentis meg nem csak ezekkel a betegségekkel foglalkozik. Ha utána olvasol, akkor fogod látni, hogy nagyon sok minden a szakterületük. Többek között e fent említett két dolog.
Ha felhívod őket, akkor mond meg, hogy még nem voltál náluk és szeretnéd kiszűrni ezt az inzulinrezisztenciát, vagy pco -t , vagy azt a dolgot amitől nem jön össze a baba. Akkor majd ők tudják, hogy mit kell tenni.
bemész hozzájuk a rendelőjükbe leveszik a vért és hamar meg is van az eredmény. Akkor kapsz időpontot a konzultációra is (bár azt kell a leghamarabb kérni, hogy ne kelljen sokat várni).

értem én, hogy a dokiddal is meg akarod ezt beszélni, de kérdem én, hogy ha azt mondja neked, hogy szerinte felesleges, akkor mi van?
nekem is mondta már orvos, hogy nem kell, aztán mégis nekem lett igazam. Amúgy nekem most 2 ismerősömnél is kiderült, hogy inzulinrezisztenciában szenved, Jó volt a megérzésem és mindketten a mens mentisbe mentek,
Szóval akár tb alapon, akár magán úton, de szerintem nézesd meg magad.
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 16, 22:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha elmennék, megnéztem a honlapjukat, akkor csak ennyit kérjek inzulin rezisztenciát? Olvastam hogy csak PCO-s betegeknél csinálnak
Hát nem hiszem hogy ez lenne bajom, de előbb megkérdem a dokimat.
Peteérésem elvileg van már, szülés óta megváltozott minde hormonom, de akkor sem jön a baba, inkább ezért akarok egy újjabb hormonvizsgálatot.

Én meg pont hogy gép előtt tudtam most a héten lenni ebben arossz időben.

Hát régebben nekem sem volt időm ideülni a gyerek miatt, detto ua miatt, de nem is vágytam rá, de soha nem tudtam elképzelni hogy tudnak egész nap ott ülni gyerek mellett. Volt egy barátnőm még amikor babák voltak a gyerekek, nekik egy szoba volt, ott elvolt a gyerek ő meg egész nap szmáitógépezett, volt hogy átmentem akkor is ott ült és onnan beszélgettünk.

Inkább foglalkozzunk a babával gyerekekkel mert most gyerekek, és lehethogy később késő lesz már.

Mi meg mostanában eleget veszekszünk, mármint a férjemmel, ugyhogy nem tudom, sex a hónapban kb ha sokat mondok 3 volt, ebből nem hiszem hogy lesz baba, bár most 1 hete már érzékeny a mellem, pedig nem szedtem progipótlot sem, ugyhogy majd meglátjuk.
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 16, 10:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Goofy!

menj a mens mentis-be és csináltasd meg ott ezt az inzulint. így a legegyszerűbb szerintem, mert ezt csak belgyógyász irhatja ki tb alapon, az meg megint hónapok mire kapsz oda is időpontot. Lehet nem is tartja majd indokoltnak. pedig a hízás és hogy nincs pé-d .lehet, hogy adna rá okot szerintem.
A hormonokra ez a dolog is kihat. Nézd meg gigilinél is kiderűlt.

Én meg el voltam tűnve, mert annyi minden összejött, hogy nem is volt időm a géphez jönni pár napig. Nem is 9igen voltam itthon. m is lesz mit csinálnom, mert hoznak egy csomó murvát az előkertünkbe. Jó lesz lapátolni.

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem ádám nem nagyon enged a géphez ülni. Folyton fel akar mászni az ölembe és az asztalon tevékenykedni, na ez többnyire sírással végződik, mert ugye tőr zúz közben mindent.

Amúgy megint nem mértem már napok óta a hőmet. Olyan béna vagyok, hogy elfelejtettem , de szerintem nem volt pé-m. Majd holnap reggel mérek hőt és kiderűl.
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 15, 13:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na mizujs mindenkinek undora van a nettől?

Pedig ebben az esős időben nem nagyon lehet mást csinálni. Én itthon voltam a héten, mert nem tudtam bemenni dolgozni, kicsit elzártak minket a külvilágtól.
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 12, 19:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nyusz sztem nekem nem néztek inzulinszintet, azt kitől kell kérni?
Most gondolkozom majd beszélni a dokival, hogy csináltassunk még1 hormonvizsgálatot, tavaly volt, akkor azt mondta minden oké, azóta semmi, sztem ha minden ok lenne 1 év alatt csak összejött volna a babó.

A hizásom sztem most a húsvét miatti sok csoki evészet és a nem mozgás eredménye sajnos.

Gigili hát nekem fogalmam nincs erről, néha olyan dolgok alakulnak ki az ember szervezetében amiről nem is tudunk, aztán egyszercsak egy vérvizsgálat és kiderül minden sz@rság, hát szörnyű....

Internet undor: anno amikor még küzdöttünk a Clostys topikban jó páran, találkozgattunk is stb, nagyon sokat interneteztem és fórumoztam, ez még multkor lemaradt szerettem volna leirni neked. Szóval besokaltam mind attól hogy körülöttem lévő emberek mind terhesek voltak vagyis csak ezt vettem észre, a fórumon folyamatosan ment a nyavajgás és az egymást idegesités, és akkor besokaltam, leálltam, megálltam hogy ne fórumozzak és kb 2 hónapon belül jött Tündi. Akkor volt egy kis életmódváltásom, torna, stb és amikor nem gondoltam akkor jött.
Nem azt akarom ezzel kihozni hgy ne fórumozz, mert azért vagyunk itt veled, csak néha nem árt pár nap internet nélkül.

Hát igen most 2-szer voltunk együtt akkor amikor én azt gondoltam volt pém, kéne szednem Duphastont vagy Utrot a progihiány miatt, ha össze is jön elmegy mert nem tapad meg, igen, ezért is nem reménykedem most. Ha megjön kezdjük a szurikat és az inszemre való készülést.

Az a LH teszt megbizható?
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 12, 17:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 09:45-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 12, 16:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gigili!

Egyet értek veled. nem hinném, hogy ez mostanában csak úgy kialakul. Szerintem ez már régóta meglehet, lehet, hogy születésed óta. csak eddig nem volt fontos ezt is nézni.
na hát aki keres az talál?
gigili83

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 12, 11:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

XXX

A hozzászólás legutóbb gigili83 által 2010, Ápr. 21, 09:46-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 12, 09:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na ez az Gigili! merre vagy?
nekem férj mentesen telt ez a hétvége, ugyanis a párom bulizni volt a sógoromékkal.
ma jött haza délelőtt.
A fogyásom most már a ruha méretében is megmutatkozik. Végre rám jön a kedvenc gatyám is.

Goofy!

Én az Inzulinrezisztencia miatt csinálom a diétát, ami igazából egy életmódváltás.
Te anno nézettél inzulinszintet? csak azért kérdem, mert a hízásodnak ez is lehet ám az oka.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
2 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Advertisement
Ezt olvastad már?Elrejtés