Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Babázunk!!!

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
melinda27

HozzászólásElküldve: 2005, Okt. 19, 12:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
imremo

HozzászólásElküldve: 2005, Okt. 12, 21:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Ha gondoljátok nézzetek be ide
www.gportal.hu/portal/damarisz78
pelenka választék van az oldalon
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Pipocska

HozzászólásElküldve: 2005, Szept. 26, 17:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Kismamik!

Elnézést az off-ért.

Én egy 3 hónapos kisfiú anyukája vagyok.

Mivel tudom, hogy milyen nehéz az utolsó hónapokban, hetekben kényelmesen pihenni, illetve a baba születése után mennyire megkönnyíti a dolgot egy kényelmes kiegészítő, ezért szeretném a figyelmetekbe ajánlani weboldalunkat, melyen szoptatós párnánkat mutatjuk be.

Az álltalunk készített termékek minősége felveszi a versenyt a nagyobb áruházakban is kaphatóakkal, de elérhetőbb áron kínáljuk.

http://szopiparna.uw.hu

További jó pocakosodást, és babázást kívánok: Andrea
betsy

HozzászólásElküldve: 2005, Jún. 17, 11:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nekem 5 hetes kislanyom van.

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
ilka

HozzászólásElküldve: 2005, Jún. 16, 15:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, gratulálok!!! Mi lesz a topic témája?

Ildi

www.kep.tar.hu/ildimami (új)
www.gportal.hu/ilka
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
GittaBence

HozzászólásElküldve: 2005, Jún. 16, 13:13    Hozzászólás témája: Babázunk!!! Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló mindenkinek!!!

Nekünk is van kisbabánk!!!!Gitta aki március 9.-én született és van Bencikénk aki már nagyobb Ő 19 hónapos!!
Imádjuk ŐKET!4 Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés