Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Babavitamin

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Pocika

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 20, 10:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia k.panka!

Köszönöm a válaszod! Örülök, hogy csak jó tapasztalatod volt a Gravidával kapcsolatban. Mikor kezdted el szedni? Szedted végig a terhesség alatt? Kitől hallottál róla?

Én is elkezdtem szedni, eddig semmi mellékhatás, remélem nem is lesz!

Szép napot Neked!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
k.panka

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 16, 13:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Gravidával kapcsolatban nekem jó tapasztalataim vaanak. nem híztam és nem is volt tőle hányingerem . viszont az elevittől mindig hányingerem lett. szia

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Pocika

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 13, 16:45    Hozzászólás témája: Babavitamin Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én a tapasztalataitokra vagyok kíváncsi! Első gyerkőcömet várom, és nagyon érdekelne, hogy Ti mit gondoltok a Gravida terhesvitaminról? Az én dokim nekem ezt a vitamint ajánlotta! Sok jód van benne, magyar termék és olcsó is, úgyhogy szimpatikus. De nem tudom, hogy aki szedte már, milyne tapasztalatai vannak? Rosszullét, hízás, stb???

Kérlek írjatok!

Szép napot Nektek!!! Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés