Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Mire jó az antibiotikum?

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Anna2005

HozzászólásElküldve: 2016, Szept. 14, 13:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mamapapa! Hát az antibiotikum a bacikra van hatással a vírusra nem de akkor is szokták adni de azért mert lehet bacis felülfertőződés. A probiotikum tényleg jó, ezek a jó bacik és erősítik az immunrendszert. Érdemes olyat venni ami pre- és probiotikum egyszerre mint a Protexin. Lehet vény nélkül kapni és hatásos.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
andi.feher

HozzászólásElküldve: 2016, Jún. 20, 13:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt szerintem nem gondoltátok volna:
Egy kanálnyi cukor nemcsak abban segít, hogy a gyógyszert könnyebben lenyeljük, hanem a hatását is fokozza – ezt mutatták ki egy új vizsgálatban. A Telegraphban ismertetett kísérleti eredmény szerint ha az antibiotikumokat cukorral vesszük be, az drámaian megnövelheti a hatásukat a fertőzésekkel szemben. http://protexin.hu/antibiotiku.....tekonysaga
Vissza az elejére
andi.feher

HozzászólásElküldve: 2015, Dec. 14, 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ajánlom nektek ezt a cikket: http://protexin.hu/antibiotiku.....biotikumok
Vissza az elejére
Crowley_Sithis

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 07, 03:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tök jó a téma címe. Mire jó az antibiotikum? Nem vagyok orvos, tehát szakmai hozzászólásra nem vagyok szalonképes. Inkább csak a véleményemet írnám le az elmúlt 15 éves tapasztalatomról, amik úgy a nagy világban történtek. Egyre több ember hal meg olyan körülmények között amire a régi világban nem igazán volt példa. Sokak esetében előfordul, hogy 30 évesen is már meghalnak. Vagy lehet ez régebben is ugyanígy volt csak akkor a médiának még nem volt ekkora szerepe a híradás területén?

Nem tudom, de szerintem az antibiotikumok, gyógyszerek, stb. mind mind csak arra jók, hogy beleszóljunk az élet amúgy harmonikus, természetes kiválasztódáson alapuló működésébe. Az orvos tudomány nagyon sokat fejlődött. Értelemszerűen a legtöbbet a II. világháború alatt, de az utóbbi 15 év is hozott átütő sikereket. Az orvostudomány most már az olyanok életét is megtudja menteni akik egyébként gyógyszerek nélkül nem lennének életképesek. Ez az azonban a genetikában tovább öröklődik. Szerintem nagyon sok rejtélyes halálesetet pont ezeknek köszönhetjük, pont az orvostudománynak. Ugyanis az orvostudomány segítségével egyben korcsosítjuk is az emberi fajt.

Olyan ez mint a kulcsmásolás. Nem digitális, hanem analóg eredményeket szül. Másold le a lakásod kulcsát! Majd tedd meg vele ugyanezt 20x de mindig a következő új példányt másold. Előbb utóbb odáig jutsz, hogy nem fogod tudni kinyitni a lakásod ajtaját.
Mert tegyük fel létezik az Isten a Kulcsmester! Ő elkészítette neked a kulcsot. Te pedig az Ő világában elmélyülsz és kísérletet teszel a lemásolására. Egyre ügyesebb vagy és egyre finomabb lesz a technikád de ettől függetlenül soha sem leszel olyan ügyes mint Ő aki az eredetit teremtette. Elkorcsosult kulcsokat fogsz csinálni, ami csak egyre rosszabb és rosszabb lesz.

No de persze minden szentnek maga felé hajlik a keze. Az enyém is Wink Ha ezen múlna az életem én is élnék az orvostudomány adta lehetőségekkel még akkor is ha jól tudom talán pont az utánam levő 8. generáció fogja megszívni mindazt amit tettem a természetes kiválasztódás ellen, mesterséges alapokon történő életben maradásommal.

Nah ezek után szerintetek mire jó az antibiotikum? Wink
mamapapa

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 25, 15:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mamapapa írta:
Sziasztok!

Nagyon érdekelne a véleményetek! A cégnél a légkonditól beteg lettem Tudom..ilyen az én formám. A háziorvosom nem volt hajlandó felírni nekem antibiotikumot, mondván nincs rá szükségem. Azért furcsállom ezt, mert máskor mindig beváltak az antibiotikumok, sőt vannak olyan termékek, amiket különböző betegségek idején is be szoktam szedni, hogy felgyorsítsam a gyógyulást.
Most én tudom rosszul, hogy az antibiotikum jó vírusos megbetegedések kezelésére? Eddig mindig beszedtem őket ilyen esetekben is, de most elbizonytalanodtam! Pluszban még a dokim emlegetett probiotikumokat is. Ezek állítólag segítenek megerősíteni az immunrendszert vagy stresszes időszakban átsegítenek a rosszulléteken. Igaz ez? Ha igen, kinek mi a tapasztalata?
Szia!
Köszi a visszajelzést! Nekem nem jelezte az orvosom, hogy vírusos, vagy bakteriális-e a fertőzés. De legközelebb inkább rákérdezek! Közben utánakérdeztem a probiotikumoknak is, és azt az infót kaptam, hogy ha hosszabb ideig kell antibiotikumot szednem valamilyen fertőzésre, akkor érdemes mellé valamilyen probiotikum gyógykészítményt szednem, hogy óvja a bélflórát. Már egyet ki is próbáltam, a Normaflore-t, de azért szívesen veszem, ha valaki megosztja velem az ilyen típusú tapasztalatait! Köszi előre!
Vissza az elejére
csilla.a

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 12, 22:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sztem hallgass az orvosra, az antibiotikum csak bacira anti, vírusra antivirális szer kell, ahhoz, hogy eldöntsék, baci-e, vagy nem, mintavétel. Volt ilyen?

http://www.csaladinet.hu/tickers/643.jpg
mamapapa

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 07, 16:55    Hozzászólás témája: Mire jó az antibiotikum? Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nagyon érdekelne a véleményetek! A cégnél a légkonditól beteg lettem Tudom..ilyen az én formám. A háziorvosom nem volt hajlandó felírni nekem antibiotikumot, mondván nincs rá szükségem. Azért furcsállom ezt, mert máskor mindig beváltak az antibiotikumok, sőt vannak olyan termékek, amiket különböző betegségek idején is be szoktam szedni, hogy felgyorsítsam a gyógyulást.
Most én tudom rosszul, hogy az antibiotikum jó vírusos megbetegedések kezelésére? Eddig mindig beszedtem őket ilyen esetekben is, de most elbizonytalanodtam! Pluszban még a dokim emlegetett probiotikumokat is. Ezek állítólag segítenek megerősíteni az immunrendszert vagy stresszes időszakban átsegítenek a rosszulléteken. Igaz ez? Ha igen, kinek mi a tapasztalata?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Advertisement
Ezt olvastad már?Elrejtés