Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Csanabiznisz - azaz mennyire lehet üzlet a gyerek?

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Pálgi

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 12, 17:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én Veresegyházán találtam egy szimpi helyet.A benti játszórész is szép nagy,kész kis játékbirodalom,jó az udvara is.Nem tudom,hogy más csanáknál hogy van,de annak is örültem,hogy lehet heti 2x-3x is vinni a gyerekeket és fél napokra is,ami 9-12 óráig értendő.Egyszerre max. 14 gyerek lehet,2 szakképzett gondozónővel.
Áraik:egész napra 2800.-,fél napra 2000.-.
Az én gyerekeim most 1 évesek és már bejelentkeztem jövő tavaszra,heti 2-3 (inkább 2) alkalomra és fél napra.Így nem olyan sok Nekik sem és nekem sem.
Elmondták,hogy milyen foglalkozásokat szoktak csinálni...szerintem nagyon hasznos is lesz a gyerekeknek.

Persze,ha majd ott lesznek,akkor tudok majd igazán tapasztalatról beszélni,de így az első benyomás okés volt.

Sziasztok

Ági

[^]  

http://hu.fotoalbum.eu/Palgi2
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kisancsa

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 27, 07:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Szerintem nem szabadna ennyire általánosítani, hogy biznisz e a csana.Ha a hagyományos csanát vesszük alapul akkor elmondhatjuk, hogy nem biznisz. Egy közepes átlag fizetést lehet összehozni, de csak akkor ha teljes létszámmal működik. A saját lakásodba fogadod a gyereket, és az bizony kopik amortizálódik. Természetesen nem fer ha valaki a normatívát nem számolja bele a költségekbe. Én most fogok nyitni és hidjétek el, hogy nem egy extra fizetéssel számolva jöttek ki azon összegek melyekkel számoltam, és legalább egy évig talán ha nullára ki tudom hozni. Én nem kapok normatívát. Én gyerekek iránti lelkesedés miatt vágtam bele.
Hírtelen ennyit röviden .
Anikó
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
baluanyukaja

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 16, 13:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali,
Bocsi de semmi időm nincs. Nekem max a XIX. KER jó vagy a X. az Örs.
3/4 8 ra benn kell lennem délután már light-os de a reggel húzós a kölökkel.
Hívtak a magánoviból talán??? jan. ban átveszik Laughing Laughing
Törvény szerint oda is be kell tölteni a 3 évet így várni kell novemberig minimum.

Megyek nézem a honlapot!
A csajok most hova járnak?
Vissza az elejére
ilka

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 29, 15:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vivi, időmtől függően rakosgatom majd fel az infókat, de pesti oldal alatt mit értesz? Milyen települések? Privátban is jöhet!

www.kep.tar.hu/ildimami (új)
www.gportal.hu/ilka
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
baluanyukaja

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 25, 13:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia

Oké figyelem , tényleg érdekel de Érd nekem kizárt nagyon messze van nekem pesti oldal lenne a jó.
Igazából semmit nem tudok ezekről a napközikről, magánoviban/m.böliben gondolkodtam csak.
Van ismerősöm akik minden reggel viszik a gyereket nénikhez , én nem szeretném, hogy egyedül legyen egész nap gyerekek nélkül valami öreglánnyal (kor mindegy, hogy 50 éves vagy 60...) Mióta bölis és gyerekekkel van közösségben új gyerekem van, nekem elképzelhetetlen, hogy 2-3 éves gyerekkel itthon nézzek ki a fejemből.

Mennyire üzlet a gyerek? NAGYON Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
(a csúcs, amit fizettem 125 000 volt/hó )

Anglia: egyetlen megoldás a külföld, nem szeretném, hogy ebben az országban kezdje a sulit. Nagyon féltem a gyereket Sad , ha itthon maradunk mi lesz itt 20 év múlva ....Nekem lenne munkám apának kétséges.
Júni első hetében voltam, ahogy hazajöttem már mentem volna is vissza.

Csajoknak PUSSZ !
Vissza az elejére
ilka

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 25, 07:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia vivien, de emlékszem rád és Balu kapitányra is!

Angliában csak alkalmanként járogatok, bár most erősen gondolkodunk azon, hogy egy évre kimennénk, mielőtt a lányok iskolába mennek, hogy jól megtanuljanak angolul...

A családi napközi maga nagyon szuper elképzelés, és tök jól is máködik. a csanabiznisz nálam azt takarja, hogy ha valaki extra profitot akar belőle szerezni, és pofátlan havidíjakat kér el a normatíva mellett.

A www.csana-info.hu van egy csomó napközi (Explorerrel menj fel, mert Moziláról azt írja, hogy Támadóhely, pedig nem vírusos), és ott meg tudod nézni, mi van hozzád a legközelebb.

Ha Érden vagy környéken laktok, van egy szuper hely, ahova a lányaim is mennek jövő héttől, írj üzit, ha kell az info.

Jövő héttől a www.csanabiznisz.eoldal.hu honkapra kezdem felrakni az árakat stb.

Puszi,

Ilka

www.gportal.hu/ilka
Vissza az elejére
baluanyukaja

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 24, 20:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Ilka,

Lehet, h emlékszel rám..... vivien néven írogattam ide de fogalmam sincs mi a jelszó jó rég jártam erre újra regisztráltam.... lényegtelen Smile

Engem érdekelne a dolog, mert Balut nem vették föl a magánoviba (jan. környékére ígérték...., mert nov. ben lesz csak 3)
Ezek a tapasztalatok nem túl bíztatóak.... pedig én most "csanabizniszben" gondolkodom Sad a böliből ki akarom szedni, állami oviba nem adnám, ---->föl se vennék csak jövőre.

Időm most nincs de elmentem az oldalt Smile

Csajok, hogy vannak ? Kimentek Angliába ? Havonta 2x megyek Londonba pont az utolsó utamon jutottatok eszembe
Vissza az elejére
ilka

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 22, 18:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csakhogy ne csússzon le a topic a feledésbe:)))

www.gportal.hu/ilka
Vissza az elejére
ilka

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 21, 09:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pálgi, köszi, hogy hozzászóltál. A jövő héttől folyamatosan tesszük fel a családi napközik árait, szolgáltatásait, sajnos, egész héten csoportokkal vagyok, úgyhogy inkább a 29-i héttől indul ez be, de a meglévő infókat felpakoljuk:)

Puszi,

Ilka

www.gportal.hu/ilka
Vissza az elejére
Pálgi

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 20, 20:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Ilka!
Na,akkor én szólok először,igaz még tapasztalatról nem tudok beszámolni.
Örülök,hogy megnyitottad ezt a topikot és a honlapotokat is megnéztem,nagyon jó ötletnek tartom.Mi ugyan még nem vagyunk a témában érintettek,de azért nem árt jó előre tájékozódnom,hogy mire az én ikreim oviba keülnek,akkor mire figyeljek!

Úgyhogy én is várom a többi hsz-t. Wink

Szia,Ági

[^]  

http://hu.fotoalbum.eu/Palgi2
Vissza az elejére
ilka

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 20, 20:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó lenne, ha hozzá is szólnátok, ha valakit érint, vagy érdekli a téma Smile))

Köszönöm,

Ilka

www.gportal.hu/ilka
Vissza az elejére
ilka

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 20, 08:58    Hozzászólás témája: Csanabiznisz - azaz mennyire lehet üzlet a gyerek? Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

régi fórumozó vagyok, és két gyönyörű kislány anyukája. Mivel itt nálunk állandó helyhiány van a bölcsiben és az oviban, a lányaim 2007 novembere óta járnak családi napközibe.

Azóta már kétszer váltottunk, és nem a gyerekeink miatt kellett mennünk.

Azért indítottam ezt a topicot, mert fontosnak tartom, hogy szülőként tisztában legyünk a jogainkkal, és ezt tudjuk és merjük képviselni.

Ha tisztában vagy a jogaiddal, és hogy mennyit vagy köteles fizetni az ellátásért, akkor ez nem neked szól.

Ha nem zavar, hogy bármikor emelhetik az árakat, és nem tudod, hogy miért teszik ezt, akkor ez nem neked szól.

De ha azt gondolod, hogy egy tisztább, átláthatóbb ellátásért hajlandó vagy elmesélni a történetedet vagy a kért infókat a csanáról elküldeni, hogy legyen egy adatbázisunk, akkor segítesz nemcsak magatoknak, hanem sok száz családnak, akik nem a felső tízezerhez tartoznak, nem azért fizetnek sok pénzt a gyerek napközbeni ellátásáért, mert ez egy úri passzió, hanem mert évekig reményük sincs, hogy felvegyék a gyereküket bölcsibe vagy óvódába.

Férjemmel indítottunk egy honlapot, ahol a tisztességes családi napköziket szeretnénk elválasztani a csanabizniszektől, hogy ne lehessen kihasználni a szülőket, hogy ha már ki kell fizetni a háztartás bevételének egy jelentős részét olyan ellátásra, amelyet más szerencsés családoknak nem piaci körülmények között kell megfizetni, akkor ismerjük meg őket, értsük meg, mit mennyiért fizetünk.

A honlap címe: www.csanabiznisz.eoldal.hu

Szóljatok itt is hozzá a témához, a honlapon is megtalálható emailcímre várjuk a konkrét infókat a csanákról.

csanabiznisz@citromail.hu

Egymás között sokat beszélünk minderről. Kíváncsi vagyok, hányan leszünk, akik valamit tenni is nszeretnének Laughing

Üdvözlettel,

Ilka

www.gportal.hu/ilka
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés